» »

Nakup v zamejstvu

Nakup v zamejstvu

1
2
»

IssacNewton ::

HOJ!!!!! POTRDIL SEM IVO DAVEK SEM DOBIL NAZAJ..
KAKO NAJ MI POŠLJE KAJ DOMOV,ČE NEVE KDO SEM IN KJE ŽIVIM.KO SEM POTRDIL IVO MI NI NITI POGLEDAL OSEBNE.

AntiC ::

A mi lahko kdo pove naslou od essedija v gorici pa tel.
Pa tocn kje je to.8-)

Binji ::

Tel je +390481547373, najdes ga pa ce gres v Rozno dolini tkoj cez mejo na desno v eno ulco. Je taka manjsa trgovina.
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

AntiC ::

Kva pa u trstu. A slucajn ves kje je u trstu pa tel.
A ves slucajn naslou u gorici. Ker bom jst prsu iz strani kranjske gore. Ker sm u trenti na počitncah pa bom skoču mal po nakupih.

Binji ::

Nope sam za Gorico. Pa se to tko kot sem povedou:D
Ma sej vprasi kasnega. Vejo vsi ki je to.
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

Tomaz ::

Mogoce si imel sreco, mogoce je Italjanski carinik spregledal cifro na fakturi, ampak po dogovoru z nasimi cariniki gre italjanski carink z izgovorom, da mora fotokopirati fakturo, po faxu poslat fakturo na naso stran. To naredijo za fakture na katerih je vrednost vecja od 900000ITL. Na fakturi so izpisani vsi tvoji podatki, vkljucno z stevilko pasosa ali propustnice.
Verjel ali ne, probaj.

LP Tom

eiht ::

hehe, carinik si je 100% zapisal v en zvezek vsaj stevilko fakture...sej to je dovolj da te izsledijo...ce se jim bo dalo seveda

bostjan1s ::

Emn neki je tule še pomembno ...

Ne ne ne tud ce imas fakturo v vrednosti krepko cez 200.000 sit tam na meji nic ne komplicirajo aja mogoc ce gres tja z avtomobilom, ne pa z vlakom oki!! pa ne rect da te najdejo oz kaj placas ker to sploh ni res
Sem ze parkrat nesel tak racun skoz (nisem pomosen na to) pa vseeno rad pomagam z nasveti Slo.Techerjem ker vem kak je ce gres tja 1-vic in ti nihce nic ne pove oz. so tvoje informacije netocne........:\

Birkof ::

K vsem temu, k ste povedali bi dodal sledeče :

če nisi blizu Gorice doma potem je čist brez veze kej kupovat. Ker če pogledamo imam reno 5 in sem iz Ljubljane .Sledijo stroški : 2* 690 sit prve cestnine potem te čaka 2*290 sit cestnine od Ajdovščine do Gorice. Nato imam pribljižno 4000 sit bencina in če pogledamo a se sploh splača ?. Da pa ne omenjam kvalitete robe , ki jo imajo tam (vsaj jaz imam slabe izkušnje in tudi par drugih sem zasledil ,da so se pritoževali) in še to kaj če gre slučajo kej v k.... . Garancija je sam potem te čaka vsaj 2* taki stroški , ki sem jih zgoraj napisal.

Tako to bi jst dodal , pa premisli a se ti splača tam kupovat :\

AntiC ::

Jst itak pridm ke na sluzben racun. Sluzba placa abc pa bencin tud.:D

Daishi ::

:D

Za narocat u Essedi Gorica, lahko enostavno posljete e-mail na : gorizia.shop@essedi.it

Kar se tice "slabe robe" v essediju mi prosim sporocite na moj e-mail ( daishi@siol.net ) kaj naj bi bilo narobe ( cudno se mi zdi, da bi obstajali ta dobri pa ta slabi Abiti ), ker ni problem stvari preverit in odpravit. 0:)
Uros - Essedi Gorica
ICQ No.: 56362066

IssacNewton ::

Hoj!

Mah kaksna slaba roba dej.... jih poznam enih par, pa tudi sam sem tam kupu racunalnik in ni nobenih problemov.... ce ljudje nimajo kej povedat, al pa so nevoščljivi da nimajo kej tasnega u svoji blizini da bi bolj poceni prisli skozi.... pol pa tako govorijo...
Essedi je prou uredu trgovina, ce ne bi blo essedija bi mogu se en cas zbirati denar za nov racunalnik :)
LP

Birkof ::

daishi :to se ne nanaša točno na Essedi v Gorici ampak nasplošno.
Prav A-BIT BE2 II sem kupil v Trst-u in ko sem prišel domov stvar ni delala;(
Potem sem plato odnesel v Dar-computers in so ugotovili ,da BIOS-a sploh niso spravili na plato :\ Pač dal sem jim 2 k za to storitev in stvar je delovala. Potem imam tudi slabo izkušnjo z RAM-i ,ki sem jih točno v Gorici nabavil. Ram je bil res čisto ena leva firma "men se zdi ,da je bil bluechip" sam nism sigurn.No Non-stop sem dobival error-e tako imenovane "blue screen".Ob zemenjavi RAM-a se je stanje popravilo.:\In siguren sem ,da je bila ta tema že na tem forumu ,samo jaz sem jo iskal pa jo ne najdem. Spominjam se ,da je neki primorec parkrat menjal ABIT KT7 Raid K7 Sock. A KT133 ATA100 zaradi nedelovanja.

No po drugi strani imam pa tudi dosti drugih stvari ,ki mi delujejo normalno.:)):))

In še to bi dodal : Naročila preko neta so že mogoča ,sam je možno ,da stvar ,ki si jo naročil ti , kupi kdo drug . Kot pravi pregovor "Kdo prvi pride prvi melje" Bil sem priča, kako je za malo prišlo do pretepa zaradi tega. Primer je bil ,da je nekdo naročil plus pustil ARO za to stvar in mu je prodajalec pred nosom prodal.Prodajalc pa je samo skomigal z rameni |O

No sej nebi se rad kregal sam pač jaz tako vidim Essedi-ja :))

Daishi ::

Kar se tice tematike " narocil pa potem so prodali drugmu" je zalostna stvar nase preteklosti.

Medtem, ko sem sluzil nasi domovini ( SV ) so se pripetile cudne stvari z personalom v trgovini . . .

. . . stvar smo takrat resili "na hitro" in zal je prislo do takih neljubih incidentov.

Po koncu moje vojascine sem vajeti nabave in prodaje spet prevzel v svoje roke in "rezemjajca", ce se zgodi kaj takega.

Kaka neljuba situacija se zal se vedno dogaja. (
Iz serije, da bi stvar morala prit v sredo pa pride sele v petek, da namesto 50 Abit KG7 dobim samo 10 . . . pol pa spet, kdo bo prvi!
)

Te so danes sicer bolj izjema kot pravilo, a so zal neizbezne.:(

Polog za narocilo pa smo odstranili, ker ni potreben ( no recimo, ce bi nekdo hotel 100 MB Tyan MP, bi razmislil o temu, ampak . . . )

Sicer pa, ce mate kako pritozbo, na dan z njo. Se zmeri se lahko probamo izboljsat :D.

P.S.: Veckrat mi date reference na stare debate s tega foruma, ampak jaz mu sledim sele slab teden. :)
Uros - Essedi Gorica
ICQ No.: 56362066

eiht ::

daishi: lepo da si tudi ti tle....hehe...ne bom povedal kdo sm ampak najbrz bos pogruntal ko ti povem da sem narocil eno graficno pr vas in sm hodu vsak teden dol gledat ce je prsla
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

essedi in kolk je vredno

Oddelek: Pomoč in nasveti
111169 (877) para-site
»

Essedi shoping

Oddelek: Kaj kupiti
131373 (1035) Matty
»

Essedi v Gorici

Oddelek: Pomoč in nasveti
111408 (1211) FlipeR
»

IVA

Oddelek: Strojna oprema
131520 (1268) Gogo
»

Kvaliteta pri Essediju- Italija

Oddelek: Kaj kupiti
242042 (1463) Pat_MaGroin

Več podobnih tem