» »

Jao

Jao

PC Stats - Kako bi jaz imel enega Athlona 1.4GHz... No, Colin Sun iz PC STATS, ga je dobil. Dal ga je na KK266-R matično ploščo in nanj poveznil Alpha PEP66T modificiran cooler. Ta pa na žalost ni hotel iti gor. Zato je vzel starega GlobalWin FOP38 in ker so problemi pri nameščanju tega coolerja na procesor, je vmes postavil še distančnik (shim). Ker bi bilo res grozno, če bi okrušil svojega novega Athlončka z grobim GlobalWin FOP38. No, prižgal je računalnik, BIOS-i so javili, da ima lepega Athlončka 1.4GHz. Pritisnil je del in... ekran se je spremenil v črno. Resetiral je računalnik in... isto črno. Kaj je vzrok okvare? Človek je slabo namestil distančnik in skuril novega Athlona 1.4GHz! Jao .

7 komentarjev

McHregec ::

Tole pa more bit sh** ............

msmiha ::

če se nena fejst poza ga je tak pod garancijo zamenjal

cahahopie ::

Eeeee..... da bi se mojemu 1,3 gigahercenžu do zgodilo?!!!
Mene mama (ki me še vedno sponzorira) zatolče v grob... in še sam seb si naredim vislice in se gunga gunga....
Ehhh.... sej je sam denar.... za takle procesorček pač zopet vržeš 60 čukov in več po nepotrebnem.....
Seveda... če je samo procesor... spekl :D

element ::

Srečo ma, jest sm še plato skuru :8). Sej so mi jo zamenjal ampak vseen... :))

FireSnake ::

jaz bi se jokal ..... :O

Nemenej ::

kaj pa kupujete te amd jetra? :) jaz mam plato bh6 na kateri je bla prakticirana visoka napetost zaradi udarca strele in razen malenkostnih problemov se vedno dela kot po maslu :) naceloma sploh ne bi smel menjat fizicno skurjenih zadev na garancijo, ampak ce mate sreco, zakaj pa ne?


(tisto o amd in jetrih je seveda sala)

ZanzeK_001 ::

Holy shit! Jst sm se že sam zarad Durončka 750 skor zjoku k sm ga okrušu. ne pa tole.
:O


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

atlon 1333 se ne boota

Oddelek: Pomoč in nasveti
151057 (942) iration
»

Natečaj za majce

Oddelek: Novice / Obvestila
112034 (2034) Elemen_T
»

kt7 in visji thunderbirdi

Oddelek: Pomoč in nasveti
9816 (711) OrlyTM
»

tisje/bolje

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
241923 (1531) Bungee-
»

Duron ali Athlon boljši za OC??

Oddelek: Navijanje
111489 (1232) Birtha

Več podobnih tem