» »

Dual

Dual

Kovax ::

Evo, sestavil sem svojega duala na VP6... Dans ob 1 zjutraj mi ga je uspelo zbootat... Not mam 2x PIII 700/100 Zdej pa me zanima na kolk bi ta stvar morala it... In kolk je maksimalna napetost ki si jo lahko privoscim...
Na vsakem procesorju je G-orb... Temperatura ob delovanju (neobremenjen) je sobna (22 stopinj) ce ga mocno obremenim pa okoli 25(stopinj)...
How high should i try it?

XtX ::

x

OrlyTM ::

kovax ... dej mal stestirej photoshop, coreldraw če maš, win2k in kak špil ala q3a, f1gp3 in ostalo, pa postej, kakšen je pospešek glede na en proc .... me zlo mika, da bi kej tacga kupu, sam bi rad prej vedu, da res precej hitrej dela ...

lp
OrlyTM
--------------------------------------------------
<b>Fear is in The Eye Of The Beholder. Don't let it be You!</b>

Kovax ::

Ej stvar je taka... Stevilk trenutno ti ne morem povedat... je pa tko, da se v photoshopu pa 3DS Maxu stvar po mojem kr precej pozna... Recimo v photoshopu 6.0 Render difference clouds na polju 10000x10000 v 72 dpi... 88sec... Kar se pa igrc tice... pa ne vem kolk se bo kaj poznalo, ker po mojem bl svoh podpirajo...
Sicer je pa tako, da sem ga dans ob ponoc sele sestavu, tko da se nisem niti uspel tolk stvari zinstalirat da bi ti lahko kaj vec povedal...
Bom se potrudu pa ga mal stestiral...

OrlyTM ::

ok .. tnx :))
--------------------------------------------------
<b>Fear is in The Eye Of The Beholder. Don't let it be You!</b>

Kovax ::

Ok jest sem zdej zadeve malce pretestiral... In po mojih ugotovitvah se zadeva zelo obnese recimo v Max-u, kjer je pospesitev pri renderiranju grozno opazna...ACad prav tako izkoristi vse kar ima na voljo...Photoshop nekoliko manj, ker nekateri filtri izkoriscajo oba, drugi pa le en procesor... Je pa res, da ce uprabljas naenkrat 2 programa, ki vsak posebaj ne izkoriscata 2 procesorjev... se razporedita prakticno vsak na svoj procesor... in tako se nobeden ne zatika zaradi delovanja drugega... BTW Quake3 Arena mi vlece v 1600x1200 pri maximalnih nastavitvah nekje med 80 in 90 Fps odvisno kakor kdaj...

Kovax ::

Kar se pa OC tice je pa tako, da sem svoja pentiumcka 700/100 lahko komot dvignu na 875/125 in sta bla resnicno stabilna... Temperatura pr 700 Mhz je 23 brez obremenitve in 39 po 2h hude obremenitve (quake, renderiranje...) na 875 je pa 35 brez obremenitve in 42 ko je masina obremenjena... napetost sem iz 1,65V prestavu na 1,85V... Mel sem ga tud na 896... Sam ga nisem mel casa testirat stabilnosti... Medtem ko je na 910+ frekvencah zadeva nestabilna... Ceprav temperature niti niso kriticno visoke


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Pentium III °C

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
171603 (1372) lakotnyk
»

navijanje celerona 700 Mhz

Oddelek: Navijanje
411765 (1230) sheep
»

Hladni procesorji

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
301898 (1519) S-T-M
»

BE6-2 laze?

Oddelek: Navijanje
151449 (1314) Belac
»

VP6

Oddelek: Strojna oprema
401917 (1585) Kovax

Več podobnih tem