» »

Pomoč - Golazen napada !!!

Pomoč - Golazen napada !!!

whatson ::

OK ljudje ura je 3:54, jaz pa namesto da spim, lovim po stanovanju nadležno golazen.

Statistike:
v 1 uri sem zaklal 5 nekih 1cm velikih bitij, verjetno hroščev ali ščurkov (na te stvari se ne razumem).

Kot je videti je bug invazija razširila svoje meje iz Microsofta in je prišla v real world.

Torej ljudje, sotrpniki, povejte mi, kako zatret to golazen. Kako jo za vekomaj spravit iz sobe. (mreža na oknu ne pomaga)... Totalna izolacija od sveta, ter svežega zraka pa tudi ne pride v poštev.

Iščem neko "kemično orožje" zoper njih, ogabnežev.

s predlogi na dan!

save me:(:O
Čas včlanitve v Slo-Tech - 6. nov 2000 ob 20:39
  • spremenil: whatson ()

krucymucy ::

Pejd v trgovino pa jim rec, da naj ti dajo najmocnejsi insekticid kar jih majo!!!:D

Tko mocen mora bit da bo se tebe zadel:D

Skor isti problem se jest mel s vinskimi musicami - poln soba jih je bla ce bi jih zacel stet, bi iz tega lahko potegnu kaksno kariero!:D:D:D
Prvo sem probu z deodorantom in vzigalnikom8-O sam je blo bl za en k****:D
Pol pa sem jim dal nek insekticid, da sem bil se jest zadet - tko da so se mi kar mal smilile!!! No ja pa jih ni blo vec:D:D:D

VSO SRECO V BITKI TI ZELIM - UPAJ DA NE BO VOJNE:D

whatson ::

Uf,

Vojna je že,... pa še premoč sovražnikov je.

OK kupim insekticid in potem kar celo sobo/stanovanje nafilam z njim?
Čas včlanitve v Slo-Tech - 6. nov 2000 ob 20:39

krucymucy ::

Pritozi se na vojno sodisce - krsenje pravil igre (vojne):D:D:D
Vse nafilaj s tisto pizdarijo pol pa pejd nekam na izlet al kam - vsaj za en dan!!!
Kako pa se tistmu rece pa ne vem!

whatson ::

Ok,!

Upam da bo sovražnikovaletalska flota čimprej spocrkala!
Čas včlanitve v Slo-Tech - 6. nov 2000 ob 20:39

||_^_|| ::

biokill:)

OldSkul ::

Sam si kriv!

Zakaj maš pa vsa okna odprta pa verjetno še luči pržgane!

Kje pa mate bajto ob hosti?!>:D

Huey P ::

Ej, jaz man tud probleme s temi "stvarmi"... Zadnje čase pa sem opazil, da pomaga, če si prižgeš svečo...

Ne vem, no...
..::DOOM III: The Legacy::..

SkIDiver ::

Veste kaj pomaga. Jz mam un baygon geinus k vštekaš v štrom pa pol izpareva za 45 varnih noči. No zdej uporablam zadevo že 14 dni pa ni blo še enga komarja v sobo pa ene muhe ne pa enga mravlinca, še metulj not ne pride da o mačku sploh ne govorim. Zadevo uklučm 2 ure pred spanjem da se dobr razdiši pol pa k grem spat pa okn odprem. Tut če mam luč pržgano ne pride not nobena stvar. Pr men pomaga. Spim ko klada

Tjulenj ::

fantje, te zadeve so resne. dons ponoc je en k**** scurk mi ukradel dobro urico od ze tako prekratkega spanja. pa te golazni sploh ne mores normalno zatreti. ce vse naspricas pa razkuzis, najprej soba smrdi da ni za zdrzat notr (kaj naj bom cel dan brez racunalnika a? :D), cez en teden je pa spet isto. pa sej bi razumel ce bi zivel sredi hoste ampak zivim v bloku. tole bo treba resno zastavt pa en roach-squad ustanovit z brzostrelkam pa vsem mogocim orozjem

krucymucy ::

Sej zato pa mas sčurke, ker si v bloku!!!
Če bi bil v hosti bi mel kej drugega namest sčurkov!!!:D

whatson ::

Tjulenj, se strinjam! Povsem!:(:D
Čas včlanitve v Slo-Tech - 6. nov 2000 ob 20:39

Binji ::

Pr meni pa pride vsak vecer notr ene 20 unih letecih mravelj (ja rob gozda:D), znebim pa se jih za zelo izi nacin - lociram, pol pa skacem po njih kar mi dajo tla.
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

freserovski ::

krucymucy-glede vinskih mušic, to bo treba nehat pit lol>:D, eh drugače pomaga zakomarje ono, saj ne vem kak se reče, no pač vtakneš v vtičnico smrdi nič, mogoče za komarje, samo jih pa odžene, za drugo golazn pa nevem0:)
Problemi so, problemi bodo! Kurc jih gleda!!

SkIDiver ::

Cobra sej to je to kar sm jz napisu. Od Baygona. Pa še drago ni. Ene 2 jurja je mislm da. Pa jz nč ne voham da smrdi. Razn k prvič vklučš mal diši pol pa nč več. Pa še mačk mi ne pride v sobo pogledat kam bi se mi na tepih usrov>:D

tejo ::

Kakšno orožje pa uporabljate proti bombnikom F-117 (muhe in podobno). V kuhinji imamo kar precej muh, samo rabim takšno kemično orožje, ki ne odganja mačkov ampak samo muhe.

whatson ::

Odločil sem se:
Danes zjutraj grem na banko, dvignem keš in kupim vse, kar odganja majhne vsiljivce. Naredil bom vse, kar je v moči človeka, da se znebim te golazni. Če bo treba, zažgem celo stanovanje.

Me pa zanima če ta Baygon odganja te male hrošče s katerimi imam jaz probleme. :(:(
Čas včlanitve v Slo-Tech - 6. nov 2000 ob 20:39

krucymucy ::

Se z deodorantom in vzigalnikom probi!!! Pa mamo prosi naj nadzoruje tvoje piromansko pocetje, da ne bos res stanovanja zazgal!!!:D

whatson ::

Hehe,... ok.. bom uposteval tvoj nasvet.
Čas včlanitve v Slo-Tech - 6. nov 2000 ob 20:39

krucymucy ::

Al pa sklici druzino kupte vsak po 5 flask deodoranta - pa pred zacetkom gasilce (najbolj poklicne) poklicite:D:D:D

whatson ::

In pogrebni zavod, morebiti.
Čas včlanitve v Slo-Tech - 6. nov 2000 ob 20:39

Medved ::

catch je najboljši al pa raid - pena z nastavkom (cevka) hehe:D
Medved že spet tuki in me natrguje odozad

McAjvar ::

Hmja, za muhe pa mende tut ose en predlog. Ce jih dedek ne mece v to past na roke not, pol je to nov revolucionaren izum: Vzames eno litrsko al pa 1,5, 2 l .. plastenko, jo zapres in obrnes na glavo. odrezes dno in navrtas malo pod rob luknjice, da jo lahko nekam privezes in obesis.
Nato not nalij pivo!!! :D:D:D

Ce mate res dost muh pa os, pol zna bit hmal pouhn -- v tem primeru pac ponovi vajo.
"[...] the advance of civilization is nothing
but an exercise in the limiting of privacy."
- Isaac Asimov

Tjulenj ::

whatson: jest drzim pesti zate pa tvoje stanovanje... pa porocaj o uspehih s te hrabre bitke da bomo se ostali sli po tvojih stopinjah do bug-free stanovanja :D

Dexxx ::

če majo samo 1cm zihr niso ščurki
pa a sploh veste kako zgleda ščurk?? ker jih je v naših krajih bl mal kakor jaz vem
....jebi, jebi,jebi....cenzorja....

Daedalus ::

whatson, proti ščurkom ne boš tak lahko našel orožja... Preživijo tud radioaktivno sevanje:D
vso srečo:D
Man is condemned to be free; because once thrown into the world,
he is responsible for everything he does.
[J.P.Sartre]

KamikazA ::

Sem pa mislil da imam samo jaz probleme z golaznijo. Meni zadnje čase žrejo živce vešče. 10much! Pred pol ure sem odprl okno in sedaj mi že mori poldrugi ducat vešč. Sem probal naščuvati mačka nanje, pa ni pokazal pretiranega interesa!
Jej, pij in kavsaj,
za večnost se ne ravsaj! F.P.

gkovac ::

whatson... tko kot so rekl fantje... pejt v trgovino in nabavi tisto zadevo proti komarjem ... Baygon ali Raid...to je za komarje... da bos mel manj problemov

polega tega pa Raid izdeluje neko peno... sem jo ze uporabljal in kupi se to in naspricaj vse odprtine v tvoji sobi... s tem bos unicil scurke??!!

za muhe in musice izberi BioKill... super zadeva ker ne smrdi in ni strupena ne za ljudi ne za toplokrvne zivali

na okensko polico pa si namesti mal limone... to je proti faraonkam (tiste miniaturne mravljice)

lp,SuLc
lp,
____________________________________________
"Left to themselves, things tend to go from bad to worse."

Dexxx ::

matr ste psihoti. dejte še protikomarjevske raketometalce izumit.
....jebi, jebi,jebi....cenzorja....

BlackHole ::

Ej, jaz sem tudi včeraj na WC-ju firma ubil 3 ščurke, danes zjutraj pa sem našel še enega mrtvega pod stolom v pisarni.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Prokleti komarji! Kako se jih znebiti? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8820897 (10904) MostWanted
»

Komarji pikajo (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6513477 (10604) Volk|
»

Gensko "izboljšani" komarji? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Znanost in tehnologija
10510694 (7082) guest #44
»

vinske mušice

Oddelek: Loža
103417 (3126) SodVina
»

Problem s sršeni (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6616718 (15449) Thomas

Več podobnih tem