» »

vinske mušice

vinske mušice

dolenska ::

mene pa zanima iz kje vraga se zležejo ti majhni hudički. Namreč pr nas smo trgal in zdej so kr naenkrat prišle od nekod vinske mušice. men ni jasn od kod se zležejo. kr enih tisoč jih je sigurn

BigWhale ::

Ponavadi se izlezejo iz jajcec, potem zivijo nekaj casa kot larve, nakar se zabubijo in iz bub potem ratajo musice...

egomez ::

Je res ja, da pred trgatvijo jih ni videti. Ko pa se grozdje pobere in zmelje, pa se jih tam okoli nabere na tisoče. Sklepam pa da zato, ker se pač vse grozdje skoncentrira v eno posodo, prej pa jih ni toliko opazit, saj so razkropljene vse naokoli.

Da ne bom nakladal, tukaj priše bolj strokovno:)
vinska mušica

Pa še ena slika mušice od blizu:
klik

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: egomez ()

__luka__ ::

kako se pa zadeve znebis ce jo mas u bajti??
(kaksno raid al pa baygon zadeva deluje?)
the truth is out there

gzibret ::

Najbolj učinkovito sredstvo je sesalec. 3 runde, vsaka v razmaku 1 ure in ni jih več. Brez kemikalij in ostalega sranja.

Sesalec je tudi najučinkovitejše sredstvo v boju s komarji.
Vse je za neki dobr!

egomez ::

Sesalec je tudi najučinkovitejše sredstvo v boju s komarji.


Hm, če si v prostoru, kjer ni preveč pohištva ali drugih predmetov, potem jih lepo posesaš. Sam pri meni v sobi ta taktika ne pomaga popolnoma.
Jih posesam tiste, ki jih vidim, pa pridejo čez pol ure drugi. To ponovim nekajkret in si že mislim, da bom pa končno lahko zaspal. Pa ponavadi skoraj zaspim, pa priklati še kakšen mimo uha z tistim zoprnim brenčanjem. Pol pa čepke v uha, pa ne moti več:) Razen da mogoče kaj srbi, ko se zbudim.

PS:Se opravičujem, ker sem zašel malo iz prvotne teme.

__luka__ ::

mene se vedno zanima ce obstaja, kaksna stvar za v uticnico, ki odganja te stvore

res se mi ne da po bajti z sesalcem letat (poleg tega bi moral pa to preveckrat ponavljat)
the truth is out there

Nejc Pintar ::

100x povedano: mreze cez okna!!!
Lahko je biti prvi, če si edini!

__luka__ ::

lej, mene zanima kako zadevo odstrant, ko se ti naseli v bajti, ker nekako ti bo prisla noter, tko kot so nam komarji in muhe.
the truth is out there

Blum ::

Če imate to v kakšni kleti ali zidanci (ali dnevni sobi>:D ) naredite tako kot jaz. Fino zažveplajte prostor. zagotovo ne bo notri ne mušic ne vas 8-) ... stvar rešena

SodVina ::

kako se pa zadeve znebis ce jo mas u bajti??


nehas pit :D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Prokleti komarji! Kako se jih znebiti? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8820899 (10906) MostWanted
»

Kako se znebiti vinskih mušic iz stanovanja!?

Oddelek: Loža
2315398 (14534) floyd1
»

Kako se znebiti vinskih mušic?

Oddelek: Loža
124523 (4174) šernk
»

Nobelova nagrada za medicino 2011

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
105522 (4226) Keyser Soze
»

Pomoč - Golazen napada !!!

Oddelek: Loža
293622 (3302) BlackHole

Več podobnih tem