» »

Flash in Dreamweaver mx

Flash in Dreamweaver mx

Snowboard ::

Hay,
sm n00b kar se tiče oblikovanja in izdelave spletnih strani, naletev pa sm na problem zakam mi noče v Dreamweaverja uvozit gumbov, ki sem jih sam izdelal v Flashu??? Prosim če mi lahko pomagate.

Tenx, Snow :D
kiss the sky...

Ziga Dolhar ::

> zakam mi noče v Dreamweaverja uvozit gumbov, ki sem jih sam izdelal v Flashu

Rimljani so menda rekli, da je "v splošnih formulacijah skrita napak".

[Da me ne boš nadrl: dej bot mal bl specifičn, bemomast!]
https://dolhar.si/

Snowboard ::

:D Ups!! Sori mal sm zbluzu....lej v navodilih piše da ga nardiš izvooziš iz flasha pol pa prestaviš v mapo flash butons not v dreamweaverju pa sm vse to nardiv pol je pa gumb tut na seznamu za dodajane med unimi že original gumbi sam ko ga kliknem napiše da je eror na 176vrstici v flash buton.js to je pa isto v dreamweaverju not sam pod config. datoteko...une gumbe ko so pa že bli not mi pa še vedno lepo nod daje!!!
upam da sm zdej raložu kje je blem :D
kiss the sky...

bbbb ::

insert/media/flash button
Nekdo na tem svetu obstaja ki 100% ve odgovor na tvoje vprašanje!

Snowboard ::

sej to nardim pa napiše eror...pa nimam blage zaka????
kiss the sky...

Tody ::

daj napiši cel error ali še bolje error prepiši v Googla in se ti bo vrjetno pokazala rešitev. Lahko gre za kako zadevo z legalnimi stvarmi al pa kej...

_jackson_ ::

Moj problem je sledeč:
Delam stran v dreamweaverju, ki vsebuje flash animacije (navigacija je narejena v flashu). Na vseh straneh mi animacija dela normalno, na dveh pa noče delat. Pokaže se samo bel prostor, ki je velik kot tista animacije, ki bi mogla tam laufat. Sklepam da je neki narobe s flashem, ker če dam noter drugega dela normalno.
A ima kdo kakšno idejo kaj bi lahko blo narobe?

#000000 ::

ja poglej če je vse polinkano tko da lahko dela. Se pravi da mora bit nekako takole

embed width="762" height="463" src="tvoja_flash_animacija.swf"

če je link napisan tkole se mora html nahajt v istem direktoriju kot je swf, v kolikor pa ni tako mora link kazat na direktorij kjer ta file je se prav src="mapa/tvoja_flash_animacija.swf" LP

_jackson_ ::

Preveril linke. Zadeve so pravilno polinkane pa še zmeri ne dela. Sem pa ugotovil, da nekatere animacije (ne vse) v IE delajo v Operi pa ne. Bi mogoče kdo vedel kaj bi blo lahko narobe?

#000000 ::

Govorim na pamet, a ima opera kak svoj Flash player oz. če zanjo obstaja poseben tko kot za mozilla FF. LP

_jackson_ ::

Ne da bi vedu. Sam čudno se mi zdi da samo ene 3 animacije ne delajo od ene 10-ih. Če mi ne bi nobena delala

#000000 ::

Ja pol je neki narobe z animacijami, a si jih v DW je povečeval pomanjševal, ipd. polje kjer je animacija more praviloma bit iste velikosti kot je velik swf. Malo prečekeri, lahko pa daš kak link do zadeve pomojem bo pol lažje. LP


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Linkanje: Kako narediti link na flash strani ki bo vodil na normalno html stran?

Oddelek: Izdelava spletišč
72435 (2345) croatia21
»

Dodajanje flash

Oddelek: Izdelava spletišč
5910 (842) Gwanaroth
»

Različen prikaz strani!

Oddelek: Izdelava spletišč
191630 (1481) pivmik
»

Dreamweaver+flash

Oddelek: Izdelava spletišč
81126 (1048) Edelweiss
»

flash in DW

Oddelek: Izdelava spletišč
141206 (1081) Loki

Več podobnih tem