» »

a se splača pekača s hitrostjo 16

a se splača pekača s hitrostjo 16

frik ::

a se splača 16x pekača -verjetno tako ne bom mogel posneti s tako hitrostjo ker bo tist kar bo posnet zanič naprimer muska je to tak al ne
če bi kupu teaca 16 ali plextorja

Huey P ::

Odvisno, če pečeš vsak dan po in ti denar ni ovira 5 CDjev bi se splačalo nabaviti 16×, če pa misliš pečki kake tri CDje na teden pa absolutno ne.

..::DOOM III: The Legacy::..

frik ::

v ceni ni velike razlike zato me zanima kakšna bo kvaliteta tega kar bom posnel

OldSkul ::

Ti moraš prej kupit plošček ki bo podpiral take hitrosti.Pa še neki eni pekači sploh ne pečejo skoz z enako hitrostjo predvsem 20x ter mogoče drugi ne vem!

G[e]c ::

Pomoje se ti na splaca vse nad 12x so bolj buce, razen mogoce piratom se splaca met 20x drugac je pa beda.

Kriko ::

Ti kar kupi saj lahko tudi zmanjšaš hitrost. Kmalu pa bo tudi 16x že stalno snemanje!

Opkow ::

Na splosno...
Ce ti ni toliko za hitrost se ne splaca.. Ker razlika med 12X in 16X, da posnames CD, je res ze minimalna (cca 40 sec). Tudi ce gre za snemanje vec k 10 cdjev tedno ... Ce je razlika v ceni po tvojem mnenju res minimalna.. Pol si nabav 16X pa si Jack ;) ...

Kar se tice medijev, ki ne podpirajo 16X snemanja... Jih jaz pecem brez problemov (imam 16X Plextorja). Izjema so noname mediji (ki na njih res cisto nc ne pise in ala BURN ME, ki jih kolega ni mogu spec niti na 1X speedu pri svojem pekacu in mu jih jaz na svojem, pa se to z max 8x.. deklaracije pa mislim, da sploh nima, bi mogu doma pogledat). Z Teac, TraxData, BestBuy, Mitsui, Ricoh, ... snemam brez problemov na 16X kljub temu, da na njih pise 6X, 8X ... 16X,....

Musko lahko cist lepo snemas na 16X brez, da bi kej skrbalo med predvajanjem v playerju...

Edin kar je bad.. Je to, da so CD, DVD enote precej pocasne za snemanje z polno hitrostjo (16X) on the fly.. Pri meni se z Pionnerja 105 snema z max 8X, ne da bi se mi pri tem buffer praznil... Al mam sam jaz kej narobe nastelan... :( ??

Kriko ::

Imam Pioneer 116 DVD in se mi snema na vseh hitrostih brez problema, zato mislim da pri tebi nekaj ne štima!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Dvd pekač (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Kaj kupiti
28527507 (13266) GrimReaper
»

Smartbuy - nateg? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
776322 (4233) pingo76
»

Še ena o cd-medijih:

Oddelek: Kaj kupiti
382198 (1447) LeQuack
»

Teac CD-W548E & firmware (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
515272 (4585) wilecoyot
»

Vaše izkušnje z raznimi CD-RW pogoni prosim (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
605654 (4647) ender

Več podobnih tem