» »

Ima kdo tak notebook?

Ima kdo tak notebook?

necromncr ::

Gericom Hummer 2.4GHz Celeron.

V prodaji je bil v LeClerku, Bof-u in mogoče še kje. Potreboval bi Originalni BIOS iz tega notebooka. Postopek je hiter, traja manj kot 30 sekund in ne potrebuje fizičnega posega v računalnik.

BIOS potrebujem zato, ker sem dal "novejšega" gor iz Gericom strani, sedaj pa mi baterija drži samo 10 minut (prej 2 uri). :\

Prosim vas za to uslugo, plačljivo v litrih :P

P.S. Ce ste pametni, ne dajat novega biosa gor.. :)
  • spremenilo: necromncr ()

necromncr ::

Anyone? Kolegi, znanci, sosedi, sodelavci?

Sem ga res samo jaz kupil? :'(

Han ::

Piši gericomu, naj ti pošljejo star bios. Ali pa vprašaj na ANNI...

necromncr ::

Gericom:
- nima emailov za pisat jim (support@gericom.com ne dela, ker prehajajo na web support sistem)
- web support sistem ne dela oz dela samo z IE 6.0, ko pa mi koncno rata prit do "ticket" sistema mi ne prepozna serijske od notebooka (je Anni slucajno pozabil "prijaviti" notebook?)

Anni:
- pravijo, da je to baterija, nekaj cisto navadnega.. bullshit, prej je delal cist ok..

Lahk vam pa sam povem, Annijev support in Gericomov support je en tak jajc. Zarad tega biosa (ki ga oni nimajo BTW!) sem iz 4000mWh deklarirane kapacitete baterije SAMO DANES prisel od 2600mWh do 1300mWh. V 8 urah!

Ne kupvat pri Anni..

Se vedno iscem bios... btw: tole ni podpis!

Zgodovina sprememb…

AnWar ::

Ajoj se en revez,.....:(

Ta gericom je res eno sranje da ni vecjega, jst sem pisal gor v avstrijo za bios.... in NISEM dobil odgovora, pa poslal sem jim 3X e-mail. Pa ta ANNI je pa tut v pizdi, serviserji nimajo pojma!! Prenosnika sem nesel 10X na servis, ne lazem res 10X!!!, in nekaj postimajo, potem pa spet je nekaj narobe!!

Nasvet: Kdorkoli v bodoce kupuje prenosnika, mu MOCNO odsvetujem!! Je bilo se veliko ostalih problemov samo se mi ne da opisovat.. ker mi gre dobesedno na bruhanje ta gericom!!!

lp David
[Asus ROG Strix SCAR III]

AnWar ::

Na izvoli se link do biosa..... poisci si...

ftp://ftp.gericom.com/NOTEBOOK/
[Asus ROG Strix SCAR III]

jobber ::

Imam enak gericomov racunalnik hummer le da ima procesor z 2,2 GHz, flashanega z biosom iz temu biosam in mi dela nekak tko k prej. Mam pa tud probleme z baterijo, ki se mi čez noč sprazn, če pa ga nafilam pa pol odklopm od napajanja pa dela brez problema.

necromncr ::

jobber - ne me hecat. A res? Isti bios imam jaz notri. Imas notebook samo z USBjem ter cdromom?

Drugace sem se pogovarjal z servisom in je tip rekel, da je to normalno z baterijami. Je normalo to, da v roku enga meseca baterija umre v 10 min?

Drugac pa mislm.. Gericom sux, mater jim. Ce gres pogledat na google bos za 755II0 nasel sorodnike: 755II in 755II1, N755II0, N755II1 etc.. vsi isti biosi.. Sux.. Btw: garancija za baterijo: 6 mesecev. *pfuj, pfej*

Matek ::

Lol, seveda ni normalno da v enem mescu baterija crkne :X
Pejt se bunit nazaj pa jim reč naj ne klamfajo.
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

jobber ::

Jest mam gericom HUMMER 2230e z 2.20GHz celeronam, 256MB DDR pomoje SDRAM pa intel grafiko, 30GB disk, DVD-R/RW combo, 5x USB 2.0, s-video...
Pa probej bios z starni proizvajalca BIOSA potegnt. Jest vem da mam od AMIja. Drgač pa bi ti mogla baterija vsaj kšn let delat brez problema. A gdo slučajn ve kšna je garancija za baterijo v Avstriji?

Lp Tomo

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: jobber ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Gericom X5

Oddelek: Programska oprema
61555 (1461) yapka
»

Problem pri fleshanju biosa

Oddelek: Pomoč in nasveti
51120 (1048) deco16
»

Lastniki Gericom Blockbusterja pomoč (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
614689 (3782) snow
»

Skoraj nov prenosnik pa hin baterija?

Oddelek: Pomoč in nasveti
51064 (932) nojus
»

Laptop se ne prižge

Oddelek: Strojna oprema
51025 (971) mare_

Več podobnih tem