» »

Nova tipkovnica

Nova tipkovnica

Yoda Master ::

Stara tipkovnica mim je preminula pa iščem naslednika.
Odločam se nekako med naslednjimi zadevami:
Laptop stil

Podobno kot zgoraj

Natural

Če imate kakšne izkušnje s katero izmed zgoraj omenjenimi, ali pa če priporočate kaj drugega.
There is no emotion, there is peace. There is no ignorance, there is knowledge. There is no passion, there is serenity. There is no death, there is the Force.

TribesMan ::

Logitechova je ql... sam kaj k nima slovenskega razporeda... to me najbolj moti...

Tale genius je sexy. A ima ta tipkovnica USB? Ker če ma jo grem iskat...

Natural tipkovnic pa nekako ne maram... moras res obvladat 10 prstno da lahko s tem delas.

LP

TribesMan
Moj kompjuter dela: KVIIIIK ... KVIIIK ... KVIIIK.

Ko ga navijem dela: KVIKKVIKKIVKKVIK. :)

Lucio ::

Meni je še najbolj všeč TA!
Pa še šumnike ima.

MEDENA ::

LOGITECH-ova IMA SLO razpored...morda mimovrste pač nima tega modela.

Vem jaz smo mel v trgovini...super se tipka....nalepke so že gor.

TribesMan ::

MEDENA ja nalepke ma... in to sux.

Ker nalepke se znucajo, pa tudi razpored tipk ni slovenski ampak angleski (enter in črka ž sta drugače razporejena) in to je moteče. Medtem ko ima ta genius ugravirane tipke... in zgledajo isto kot ostale... in kar je bolj pomenbno, občutek pri tipkanju je boljši.

LP

TribesMan
Moj kompjuter dela: KVIIIIK ... KVIIIK ... KVIIIK.

Ko ga navijem dela: KVIKKVIKKIVKKVIK. :)

boštjan ::

TribesMan,tole logitech ultra x flat sem vido v bofu s slo znaki in niso ble nalepke gor;)
NF7-S,2500+@2200MHz,MSi 5900SP,LCD Philip 190X6,Maxtor DM+9 120GB SATA,
2*256 3200/A KHX, PSU 420W DF chieftek

jRk0 ::

Jaz se vedno iscem eno tipkovnico brez napisanih crk. Pa crne barve. In te so carske, ampak jaz NOCEM napisanih stvari gor :)
You fuck up once, you loose two teeth.

MEDENA ::

jep boštjan tudi taki modeli obstajajo...

destiny ::

Kaj pa zgornja vrstica (tipke 1,2,3...)? Kolega je kupil MX za BlueZub, ki sicer ma nalepke za šumnike itd. ampak alternativni znaki na prej omenjenih tipkah so pa čist pomešani...

Pithlit ::

U bistvu... vse te laptop style tipkovnice so zakon kar se tipkanja tiče. Sam uporabljam Logitech-ovo (ker 15 mescev nazaj še ni bilo ne vem kake izbire), bi se pa med temi, ki so dane v temi na voljo, verjetno odločil za Genius SlimStar (predvsem zaradi cene).

Drugač pa... nalepke ti pa ja niso tak problem... pa layout se tud čist komot zamenja. Stvar osebnih preferenc pač. Če maš šanso jih mal probat jo izkoristi. Boš takoj opazu razlike.
Life is as complicated as we make it...

Backup22 ::

Jaz imam Genius SlimStar in ima slovenske črke in ne nalepk in je zakon - sploh za to ceno!
//


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Zunanji disk WD Passport2 120GB

Oddelek: Strojna oprema
81189 (1067) INVICTRA
»

Torba za prenosnik

Oddelek: Kaj kupiti
61915 (1790) suntrace1
»

nakup tipkovnice

Oddelek: Kaj kupiti
352800 (2243) snajper_SLO
»

Zvocna in zvocniki

Oddelek: Kaj kupiti
61663 (1601) D3lux3
»

Nova tipkovnica

Oddelek: Kaj kupiti
272143 (1686) roli

Več podobnih tem