» »

Poročni govor. Kje najdem?

Poročni govor. Kje najdem?

Qcube ::

Lep pozdrav.
Zanima me kje bi se dalo na internetu dobit govor, ki ga ima matičar ali župnik pri poroki. Stvar ni zame in bi bilo dobro, da je v slovenščini. Sem že iskal na najdi.si pa nisem nic našel. Če kdo ve prosim za pomoč. Hvala.

BigWhale ::

Poklices na maticni urad in jih prosis za to? Ali pa si pripnes en bel nagelj na suknjic in se prislinis k eni poroki... ;>

frke ::

"Ko bi govoril človeške in angelske jezike, ljubezni pa bi ne imel, sem postal brneč bron ali zveneče cimbale. In ko bi imel dar preroštva in ko bi poznal vse skrivnosti in imel vse spoznanje in ko bi imel vso vero, da bi gore prestavljal, ljubezni pa bi ne imel, nisem nič. In ko bi razdal vse svoje imetje, da bi nahranil lačne, in ko bi izročil svoje telo, da bi zgorel, ljubezni pa bi ne imel, mi nič ne koristi.
Ljubezen je potrpežljiva, dobrotljiva je ljubezen, ni nevoščljiva, ljubezen se ne ponaša, se ne napihuje, ni brezobzirna, ne išče svojega, ne da se razdražiti, ne misli hudega. Ne veseli se krivice, veseli pa se resnice. Vse prenaša, vse veruje, vse upa, vse prestane. Ljubezen nikoli ne mine."

1 Kor 13,1-8a


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Valentinovo

Oddelek: Loža
383220 (1546) D3m
»

Domače branje: "Orwell, George. 1949. Tisoč devetsto štiriinosemdeset (1984)."

Oddelek: Novice / Domače branje
4513475 (11352) Avby
»

Smo Slovenci nestrpni? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
554575 (3629) Poldi112
»

Potovanje duš, reinkarnacija,....

Oddelek: Problemi človeštva
329430 (8858) freserovski
»

Kruti prizori na Spletu? Mnenja

Oddelek: Loža
262638 (1975) Dr_M

Več podobnih tem