» »

risana serija Kotaleče se kugle, ki pa ni risana (lutke) ?

risana serija Kotaleče se kugle, ki pa ni risana (lutke) ?

cortez ::

Lep pozdrav!

Po ogledu Team America : World Police, v katerem nastopajo lutke, me zanima, a mogoče kdo ve, kako se je imenovala serija, ki so jo predvajal na Slovenski televiziji v 80-tih in na začetku 90-tih, in to vedno med zimskimi počitnicami.
Tudi tle so lutke, glavna posebnost teh »kao risank« pa so govoreče se kotaleče se KROGLE, ki so na vrhu oštevilčene z rdečimi številkami, so pa drugače sive barve. Te kugle so kao neki vojaki, delijo pa se na poveljnike, poročnike.. in navadne kugle. Vsaka kugla ima tudi neko svojo posebno lastnost.

Zanima me, kako se imenuje ta serija, pa ne mi prist s kakimi Tunderbirds-i, ker to ni to.

HeiJack ::

Če misliš ZEROIDE, kocke in Zeldo so to TerraHawks (imam jih še celo doma posnete - še:D )

cortez ::

ja, ja. To je to.

jst sem se spomnil samo unih kugel, tisto čarovnco sm nekak zbrisu iz spomina.:D :O


sej tud triller mi je bil v 80tih strašen( sm se skril pod ležalnik v vrcu; pa še kipnu sm ga8-O ), zdej mi je pa običen muzik video.

urban99 ::

SOKOLI!!! To je bla zakon zadeva... čeprav, ko so jo pred leti ponavljal in sem jaz vmes že zrasel, mi je bila pa čisto mimo :) Ampak tiste kocke in glasba na koncu... uf, mega! Se spomnim epizode, ko je uletel Sram, nek sorodnik od Zelde al kaj... in so rabli dva dela, da so ga uničili, na koncu je pa zelena kri iz njega tekla, to je blo res scary, mwhahah

Tear_DR0P ::

ej teh dveh delov se pa jst tud spomnem. Ko je resnagravvžno mezela zelena sluz iz njega.
"Figures don't lie, but liars figure."
Samuel Clemens aka Mark Twain

Kaufmann ::

Ravno tega sem se spomnil par dni nazaj pa nisem vedel naslova. :)
ni podatka

Pujcek ::

hoho, lepo da se je kdo spomnil. se da to kje na netu dobit (legalno). ker tole so ble pa nore zadeve. men je bil zmeri kao un tank/robot k so ga na tla vrgli iz ladje pol je pa sibu okol cist hud. to bi blo spet lepo videt. grem kar mal poguglat. ajde
:)

Pujcek ::

haha, mam...
cd set
:)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Iščem naslov filma (strani: 1 2 3 439 40 41 42 )

Oddelek: Sedem umetnosti
2071678055 (3975) miha98
»

Novodobne risanke in risani filmi

Oddelek: Loža
201867 (902) knp36870
»

Diplomatska (ne)sposobnost predsednika države RS

Oddelek: Loža
473898 (2920) Ales
»

Naj risanka/risani film

Oddelek: Sedem umetnosti
309503 (7127) WyattEarp
»

Filmi naše in vaše mladosti

Oddelek: Sedem umetnosti
195758 (5521) Spajky

Več podobnih tem