» »

Iščem naslov filma

Iščem naslov filma

««
3 / 42
»»

cosmopapi ::

Odvisni od neodvisnih filmov? http://vtrgan-film.atspace.com/

mardziha ::

Ja to je to.
Ej, thx.

matjaz73 ::

Nujno rabim naslov filma ki sem ga gledal pred par leti ne vem točno če je bil znanstveno fantastični,akcija,triler ali katera druga zvrst.
Največji vtis je naredil name konec filma kjer sta bili dve bitji ki sta zgledali kot dva bogova ali bitji z drugih planetov in eno od teh
bitij je v roki držalo stekleno kroglo v kateri je bilo celo naše osončje in na koncu je to kroglo zakotalilo po tleh ali nekaj temu podobnega.
Ali ve kdo naslov tega filma......

matjaz
matjaz

gzibret ::

> Največji vtis je naredil name konec filma kjer sta bili dve bitji ki sta zgledali kot dva bogova ali bitji z drugih planetov in eno od teh bitij je v roki držalo stekleno kroglo v kateri je bilo celo naše osončje in na koncu je to kroglo zakotalilo po tleh ali nekaj temu podobnega.


To je Men in Black 1.
Vse je za neki dobr!

pivmik ::

Jaz bi vprašal za tale film, filma nisem gledal, opisal mi ga je kolega.
Mislm, da je posnet po resničnih dogodkih, gre se o avtomobilski industriji in o varnosti avtomobilov. Nek tip je opozarjal na nevarnost avtomobilov in sam skonstruiral zelo varen avtomobil za tiste čase, ki je bi po vrh vsega še cenejši. Velike firme so ga tožile zaradi ne vem česa in dosegle, da je moral sodišču pokazat 50 takih varnih avtomobilov. In lotil si jih je izdelovat ročno in mu je v zelo kratkem času ratalo. Potem je nekako še vedno uspelo velikim avtomobilskim podjetjem uničiti tega človeka. Danes baje 49 od teh avtomobilov še vedno obstaja in so delujoči.
Upam, da se je komu posvetila zarnica. Hvala.
LP, Gregor GRE^

cosmopapi ::

Tucker tu
Odvisni od neodvisnih filmov? http://vtrgan-film.atspace.com/

Zgodovina sprememb…

pivmik ::

Verjetno bo to to, hvala.
Ta tema je res uporabna. :)
LP, Gregor GRE^

bas8515 ::

Hey!
Mene pa zanima če kdo ve kakšen je angleški naslov filma "Živahna četrt". Mislim da so ga tako prevedli v slovenščino. Bil pa je pred nekaj leti na NET TV-ju če se ne motim.
Hvala!

cosmopapi ::

Menace II Society?
Odvisni od neodvisnih filmov? http://vtrgan-film.atspace.com/

bas8515 ::

@cosmopapi
Ne, žal ni ta. Film ki ga jaz iščem je komedija.

cosmopapi ::

Če prosim malo opišeš film, potem bo šlo lažje...
Odvisni od neodvisnih filmov? http://vtrgan-film.atspace.com/

Bob Rock ::

___________________________________________________
gance hale ale cuzamen

bas8515 ::

@ Bob Rock
Super, to je ta ja. Sem že iskal če bi kdo vedel naslov pa nihče ni. Res hvala ti :)

gzibret ::

midija zanima sledeče:

lp
mene pa zanima naslov film katerega sem gledal kar nekaj let nazaj.mislm da je bil angleski film. namreč v filmu so otroci imeli majhno hiso s katero se igrajo nasi otroci, v kateri je praktično vse. ta hiša je iz prednje strani čisto odprta. namreč noter so pa živeli ljudje ki so bili majhni in so lahko otrokom sedeli na dlani. Vem da so šli v trgovino kupt tako hišo za te otroke. kej več se pa ne pomnm. je pa ta film mladinski film. upam da se bo kdo spomnil o katermu filmu govorim.
lp
Vse je za neki dobr!

cosmopapi ::

Odvisni od neodvisnih filmov? http://vtrgan-film.atspace.com/

iskra ::

Še jst, še jst :D

Ko sem bil še mulc, sem gledal odlomke enega filma, ker pa je imel oče že od vedno kontrolo nad TV-jem, nisem kaj dosti ujel ;((

Torej: fant, verjetno najstnik, sreča vesoljca s srebrnim vesoljskim plovilom, ki malo spominja na glavo. Velika posebnost tega plovila so "lebdeče" stopnice (samo deske v zraku). Tisti vesoljec pa je nek robot, ki se vozi na vodilu po stropu. Vsaj zdi se mi :\

Kak predlog?
Ajow! 5 metru drow ...
Če bi imel Ronaldinho izvenzakonskega sina, bi se klical Bastardinho.

Saladin ::

Dobro je kar nosi največ svobodne koristi/najmanj bolečine čim več sentientom
na najhitrejši, najvarnejši in najbolj moralen način za najdaljše obdobje.
"Utilitarianizem po Saladinovo"

iskra ::

Bo ta pravo ja :D Super hvala. Še par malenkosti, za tiste, ki jih še kaj zanima.

[typo]
Ajow! 5 metru drow ...
Če bi imel Ronaldinho izvenzakonskega sina, bi se klical Bastardinho.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: iskra ()

Saladin ::

Zanima me serija risank, ki se pred časom vrtela na HRT televiziji.
Izdelana je v stop-motion načinu, liki so iz plastelina, gre pa se o družini jamskih ljudi in njihovih dogodivščinah. Grda mama, posrana beba, butast mož, šmrkljast mulc in gol starec (heh, zveni malce bolano ampak zadeva je prav zabavna)

edit - sem že našel
GOGS :)
Dobro je kar nosi največ svobodne koristi/najmanj bolečine čim več sentientom
na najhitrejši, najvarnejši in najbolj moralen način za najdaljše obdobje.
"Utilitarianizem po Saladinovo"

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Saladin ()

|SNap| ::

Živjo!

Iščem en film, pa ne vem kako se imenuje. Če kje obstaja podobna tema, samo da za filme, mi naj prosim pasta link.

Film je bil pred največ kakim mesecem na Kanalu A / POP TV, šlo pa se je o neki pisateljici, ki je z leti zgubila spomin, ratala senilna, slaboumna... verjetno je imela Alzheimerjevo.

Če kdo pozna naslov, bom zelo hvaležen.

lp,
Jaka

cosmopapi ::

Iris
Odvisni od neodvisnih filmov? http://vtrgan-film.atspace.com/

|SNap| ::

Wow, to je blo pa hitr.
Hvala!

suntrace1 ::

Ve kdo kje bi lahko našel Highway to Hell ?

Ni bil izdan na DVD niti VHS, sam se mi je vsedel v spomin ko smo imel še Filmnet kjer je bil kar nekajkrat na programu. Če kdo ima posneto na kakšni stari videokaseti ali ve, kje bi ga lahko našel / kupil / sposodil, da si ga vsaj še enkrat lahko ogledam, bi bil zelo vesel.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: suntrace1 ()

d0rK ::

Iscem film, ki govori o enem iskalcu talentov (amerikanc), ki gre v Afriko.

Velik vec se ne spomnm. Mislm, da je najdu enga ful talentiranga igralca, film je barven, je pa tut
velik povdark na nekemu prstanu, ki ga nosi ta iskalec. Nek NBA prstan.

cosmopapi ::

Nisem ga gledal, vem pa da so trije kratki filmčki in eden od teh se dogaja približno takole...
Mama Africa
Odvisni od neodvisnih filmov? http://vtrgan-film.atspace.com/

d0rK ::

Ni to to. :/

cosmopapi ::

Eh, sem jaz zablodil. Sem mislil da iščeš kaj bolj specifičnega...
Drugače pa je filmu naslov The Air Up There
Odvisni od neodvisnih filmov? http://vtrgan-film.atspace.com/

d0rK ::

Ah, pa sm biu 100% da ne spila notr Kevin.


Hvala!

mild seven ::

Čau. Tudi js Iščem en film. Igra Keanu Reeves, film pa je že bil na sporedu RTV pred parimi leti.
V celoti se dogaja nekje na morju ob obali, kjer Keanu (v filmu še zelooo mlad) spozna par deklet s katerimi se zaplete. Film pa traja samo okoli 60 min :)
Ufff za podrobnejši opis bi bilo treba še malo razmišljat. Ima vseeno kdo kakšno idejo? hvala

STASI ::

"WAR IS PEACE, FREEDOM IS SLAVERY, IGNORANCE IS STRENGTH"

abcčdefghijklmnoprsštuvzž

mild seven ::

Hmmm...najlepša hvala stasi, ta varjanta je tudi meni najprej prišla na misel in je že sprobana. Ampak na žalost so nekateri opisi zelo pomanjkljivi, tako da mi tudi po večkratnem čekiranju vsega materiala filma še ni uspelo najti :| Ga res nihče ni gledal? lp

Zgodovina sprememb…

tx-z ::

A kdo mogoče ve naslov nanizamke, k so jo včasih(že kr ene 5-10 let nazaj) predvajal na SLO1, al pa SLO2...Se je pa šlo o nekm podvodnm mestu...Pač za neko raziskovanje al neki tazga...Sj velik se tut ne spomnm...
tx-z

McWolf ::

podmornica seaquest to sm tut js velik gledu
Go tell it on the mountains!

Parsifal ::

Mislimk da misli neko drugo nanizanko, če se ne motim. Kar se jest spomnim se gre od podvodnega mesta pa o neki punci, k je živela na nekem otoku blizu mesta. V mestu pa sta živela 2 fanta ki sta jo poznala in skrivala pred znanstveniki. Toj vse kar se lahko spomnim.
Me tudi zanima kera naizanka je to.
Lp

tx-z ::

Ja to kr Parsifal misl, mislm tut jst..pa zgleda res ni to to-seaquest
tx-z

Parsifal ::

Milslim da je to Ocean girl. Mam prou ane

Lp

tx-z ::

Ja to je to pomojm;) :P
tx-z

Mr.Ecko ::

Iščem naslov francoskega filma,ki sem ga gledal na tv pred cca.15 leti če ne še več. Vglavnem dogaja se v mestu, zgodba se pa vrti o enem paru.Dekle je do ušes zaljubljeno v fanta ki jo vara in psihičnoin fizično maltretira(Prisili jo da si ostriže svoje dolge lase ...).Vse pa se obrne ko on doživi prometno nesrečo in mislim da pristane na vozičku.Po tem začne ona skrbeti zanjga in mu vse vrne.Glavni igralec mislim da je bil Tchéky Karyo Link Sem že gledal po bazi sam je preveč filmov:8)

Storm ::

Jst si pa že od nekdaj belim glavo z enim filmom, ki je sicer mel dost znane igralce in bil znan, sam nikakor ga ne najdem.

Gre se za to, da en bogatun, v svoj grad/vilo povabi neke svetovno znane detektive, ki bodo kao reševali umor, ki se bo zgodil ob polnoči. Pol menda vsi čakajo, kaj bo in na koncu menda dejansko žrtev postane ta lastnik tega dvorca, oni pa potem nekak raziskujejo kako in kaj. Če kdo ve kateri film je to, naj mi samo napiše naslov, konec pa naj mi ne razkrije.
Markec The Great

whatever ::

Storm: tole se mi zdi da sem enkrat vsaj delno gledal ali je pa bilo nekaj samo podobnega temu, ampak se ne bi spomnil naslova, žal.
Veliko jih je notri, še več jih je pa zunaj.
Bilijarde v šole! - Ivan Kramberger
Abnormal behaviour of abnormal brain makes me normal.

cosmopapi ::

Film je Murder By Death, konec pa je parodija na detektivske klasike (tako kot cel film). Morilec je vedno...
Odvisni od neodvisnih filmov? http://vtrgan-film.atspace.com/

Storm ::

Zgleda da ni, ker tale Murder by Death je iz leta 1976 in s Columbom v glavni vlogi, ta film ki ga jst iščem je pa novejši, nekje iz 1999 naprej.

Hmm, sam ko berem pa story, je pa popolnoma enaka temu mojemu :(
Markec The Great

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Storm ()

A. Smith ::

Pozdravljeni. Iščem naslov starejšega westerna, pri katerem je šlo za spopad med najboljšim stražarjem vlakov ter slepim potnikom #1, ki se ga je držal tudi nek mladenič. Ker je bila sklenjena nekakšna stava, sta po prispetju na postajo slepa potnika vedno označevala, da sta prispela, do končnega obračuna. Kdo pozna film?
"Be professional, be polite,
but have a plan to kill everyone you meet".
- General James Mattis

RedStar ::

Zanima me če kdo ve naslov enega ameriškega akcijskega filma. Sicer nisem ljubitelj teh novejših ameriških akcijskih filmov, ker gre je vse klišejsko (razen izjem TopGun, Rambo samo to je stro) ampak ta mi je bil všeč.

Film se dogaja v enem bližnjevzhodnem mestu (verjetno Irak ali Afganistan) in ameriški vojaki so tam. Seveda je tu celi čas prisotno strelanje. Spomnim se le, da je v enem delu filma bilo zrušeno letalo ali helikopter (se ne spomnim), v nejm so bili ameriški vojaki in so se branili pred "domačini".

Če ve kdo, naj mi prosim sporoči, ker bi si rad film še enkrat ogledal.

karafeka ::

Black Hawk Down
Sestreljen črni jastreb

RedStar ::

Hvala! To je tisto kar sem iskal. 8-)

imagodei ::

Ok, še jaz. Ste prav čarodeji tukaj, tko da imam mal upanja, čeprav se ful mal filma spomnim.

Iščem naslov filma, ki sem ga videl kakih 15-20 let nazaj na SLO. Dogaja se v puščavi v Afriki, mislim, da ima tip enega udomačenega sokola ali nekaj takega... Ne mislim filma Lowrence of Arabia, čeprav je možno, da sem kakšne detajle pomešal s tem filmom, ker je že ful nazaj in sem bil še malo bitje takrat... V glavnem, zapomnil sem si, da je tip šel nekam v eno votlino gledat eno svetlobo in je zaradi tega oslepel, mel je pa eno žensko, ki je bila ful zacopana vanj in ga je - kao po eni legendi - obrisala s svojimi solzami in je tip spregledal. Lahko da je to ful butast film in neka Love Story, ampak me že dalj časa mori, da bi se spomnil, kaj je to bilo. Any Idea? TNX
- Hoc est qui sumus -

maro ::

@A. Smith: mislim, da je to Emperor of the North Pole

W3by ::

OK še jst mam eno! :)

Verjetno (upam) da se bo kdo spomnil.

Gre za film o astronavtu, je full huda komedija, kazali so jo nekaj let nazaj na pop-tv, slovenski naslov je bil prav astronavt, vendar ga na imdb ne najdem.
Spomnim se še enega detajla: zmer ko je kaj zajebal je rekel "It's wasn't me!" pa en znan igralec je biu! :D

iskra ::

Že kakega pol leta nazaj (ali pa malo manj) sem na nacionalki gledal en francoski film o Le Mansu. Produkcija je novejša (po 2000, če se ne motim). Gre se o dveh voznikih in eni voznici iz istega moštva in dirki, v ozadju pa se vleče še ugrabitev očeta enega od voznikov (če me spomin ne vara). Ena od scen, ki sem jih ulovil, kaže tudi kako voznik vozi z zaprtimi očmi po pisti gas do kraja :)

Morda kdo ve kak je naslov tega filma?

Tnx vnaprej, če morda kdo ve.
Ajow! 5 metru drow ...
Če bi imel Ronaldinho izvenzakonskega sina, bi se klical Bastardinho.
««
3 / 42
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Naslov filma izpred 20-25 leti (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
5314933 (13620) STASI
»

ugani film (strani: 1 2 3 478 79 80 81 )

Oddelek: Sedem umetnosti
4035184220 (61995) Hansb
»

Grozljivke (tiste ta najhujše) (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
6532179 (26759) AlienRR

Pozna kdo ta film?

Oddelek: Sedem umetnosti
146022 (4831) STASI

Več podobnih tem