» »

Pozna kdo ta film?

Pozna kdo ta film?

salesky ::

Ok taka je situacija. :) Nevem naslova filma, vem da je star več kot 15 let gre pa tako nekako:

Neke noči iz sobe neka Sova al Orel ukradeta dojenčka. Mala sestrica (se mi zdi da je sestra) ga gre iskat. Ugotovi da je v nekem skrivnem velikem labirintu. Gre not in tam se spopada z različnimi stvori in živalmi dokler ne pride do njega in ga "reši".

Verjetno gre za nek bolj otroški film, ker sm ga kot mali gledal in bi ga rad še enkrat ker me glih nekaj zanima iz tega filma.


Se mogoče komu sanja?

LP
  • zaklenilo: STASI ()

Tr0n ::

jype ::

Jennifer Connely, David Bowie v filmu the Labyrinth.

http://www.imdb.com/title/tt0091369/

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

salesky ::

Uuuu :)) Hvala!

srauf ::

Jaz tudi iščem naslov filma, ki star vsaj 20 let.

Kolikor se spomnem je zgodba postavljena v prihodnost, kjer je pomankanje hrane. Švercajo meso, za napajanje žarnice osrednja lika v filmu uporabljata sobno kolo. Proti koncud filma se en odloči za evtanazijo, gre v neko "bolnišnico" kjer mu zadnje minute na steno sobe projicirajo naravo in polet v nebo. Drugi pa zatem sledi truplu na poti iz bolnišnice in ugotovi, da iz teh ljudi delajo kekse.

Beli_Zajcek ::

salesky ::

Ok še en film me zanima!

Gre za film od leta 2000 naprej. Nevem točno letnico.

Gre se pa nekako tako da je film nekje v prihodnosti, kjer so se ljudje razlikoval na "perfect" in navadne. Tisti perfect so bli gensko spremenjeni, da so bli taki

Potem se najde nek tip ki se infiltrira v množico teh ljudi, ker hoče (se mi zdi) pilotirat neko ladjo al neki. V glavnem enkrat najdejo v firmi nek odpadel las (ki pa tistim perfect human ne odpadajo) začnejo preiskovati kdo je ta tip,...in on se potem izmika z raznimi fintami...

Upam da nism preveč zakompliciru.

LP

Beralios ::

salesky ::

amm aja že leta 1997 je blo to. :D :D

Hvala!

fungus ::

Mene zanima, če kdo pozna nek starejši kitajski/japonski film. Gre se o nekih bojevnicah, ki se ne smejo družiti z moškimi. Toda vseeno se eno dekle zaljubi v nekega tipa, vendar ko spita skupaj, se ona postara (ali celo umre?). Pa mislim, da en parček potem tudi beži pred temi ženskami, ker ju hočejo ubiti. Tole sem gledala približno 10 let nazaj ali pa še malo dlje.....

to je to kar se spomnim..... :)

alexandra27 ::

Ojla... mene pa zanima če kdo pozna naslov tega filma.. vem da je že str.. par zamaskirancou()mislm da jih je blo 5 in eden je biu oblečen u božička, drugi v racmana...) ugrabijo otroke v šoli ter učiteljico ter jih zaprejo v neko hišo...na koncu vem da se uspejo rešiti iz neke jame...upam da mi uspe izvedeti naslov... hvala

Vikking ::

verjetno Fortress (1986)

tx-z ::

Uff, zdej sm se spomnu na 2 filma, k sm jih že dolg nazaj gledu, pa pomojm sta oba bla na TNT-ju.
1) Gre se v bistvu o enmu modelu k je bil v nekih sanjah(ne vem točn, mogoče niso ble). Vse kar se spomnm je samo to, da je na koncu bil en fuuul širok prepad. In ga je mogu preskočt če se je hotu vrnt nazaj v realnost. Mislm da je ena oseba bla še z njim na tej strani. Pol mu je ratal preskočt to, in na drugi strani je bla se mi zdi al hiša, al pa pač prehod nazaj iz sanj (ali česarkoli pač).

2) Tle se je pa šlo o tem da je bla neka skrivna baza pod zemlo (se mi zdi) in tm so bli eni ljudje, k so se mi zdi pobegnl od zunanjosti, kr je bla neka vojna, al ne vem kaj ej blo. Vse kr se spomnm je, da so dobil na zapestju, na notranji strani, eno piko v sredini. In to jih je pol označl da so enkrat dol pršli. In mensezdi da pol niso smel it več nazaj k so mel to piko.

Se komu kej sanja? :P
tx-z

alexandra27 ::

hvala ti Vikking...

a mogoče veš kje bi se ga dal dobit?

Zgodovina sprememb…

STASI ::

"WAR IS PEACE, FREEDOM IS SLAVERY, IGNORANCE IS STRENGTH"

abcčdefghijklmnoprsštuvzž

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: STASI ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Iščem naslov filma (strani: 1 2 3 439 40 41 42 )

Oddelek: Sedem umetnosti
2071675080 (1000) miha98
»

Grozljivka (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
8818788 (2569) Ganon
»

Naslov filma izpred 20-25 leti (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
5314944 (13631) STASI
»

Filmi za se zjokat (dobesedno) (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
5116760 (15638) gkovac
»

Filmi naše in vaše mladosti

Oddelek: Sedem umetnosti
195750 (5513) Spajky

Več podobnih tem