» »

OMG kam priključit internal usb card reader?!

OMG kam priključit internal usb card reader?!

SonGoku ::

Mam internal usb card reader pa dva priključka, na katerih piše (vcc1, usb1 -, usb1 + , gnd1 ; vcc2, usb2 -, usb2 +, gnd2). Kje na matični sta takšna priključka. Iskal sn pa nisem našel ničesar kam bi pasalo.

lp

Myth ::

Bi blo lepo da bi povedal, kero matično imaš. Ker je čisto odvisno od mama plate. :8)
Sicer pa išči za 4 pare nožic, kjer ena bolj levo ali desno manjka. Tam pod tistem mora tudi pisat USB . Pa neka cifra je zravn, običajno 45 ali neke takega. Pol pa googla vprašaj kak priklopiš usb, če boš imel težave, šele nato vprašaj sem. :8)

en LP
¤ Space is Mystery. And Myth is on Earth. ¤

Hux ::

V knjigo od maticne poglej. Skoraj vsaka plata izpred 5 leti ma to ze razen ce ti sploh USB nimas v masini?

SonGoku ::

k najdo vse, vendar mi readera ne zazna. mogoče je problem v rem da mam usb 1.1, medtem ko je reader 2.0:\

bo že...

lp

nodrim ::

to ne bi smelo povzročati težav, ker bi moralo bit za nazaj kompatibilno ..

raje preveri, če si res na prave pine vse skupaj priključil ... mogoče pa celo rabiš gonilnike namestit .. čeprav težko verjetno ...

Highlag ::

Na moji ploščije bilo možno konetor narobe natakniti (za 180o) Porabil sem kar nekaj časa, da sem ugotovil kako je potrebno obrniti, ker ni bilo nikjer oznak. Pa še možno je da imaš kaj v Bios-u izklopljeno?
Never trust a computer you can't throw out a window

SonGoku ::

k za pine sem preveril kak so, v bois-u pa nisem našel nič pametnega oz. nevem kje naj bi nastavljal:8)

lp


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

MacBook Air - ko se čustva umirijo

Oddelek: Novice / Ostale najave
257148 (3601) Pyr0Beast
»

Problem: USB kljuc mi resetira PC

Oddelek: Pomoč in nasveti
131537 (1304) rozica
»

Izklop hard diska me obratovanjem Pc-ja

Oddelek: Strojna oprema
91145 (906) Klemenn
»

IDE -> USB

Oddelek: Strojna oprema
121809 (1354) Klemenn
»

Dodatni USB priključki!

Oddelek: Pomoč in nasveti
162271 (2093) Brane2

Več podobnih tem