» »

Nakup preko Amazon-a.

Nakup preko Amazon-a.

Temo vidijo: vsi
««
61 / 65
»»

Leko ::

Tidule je izjavil:

Torej, a res ne mislis nehat trolat s temi nebulozami in gres raje smetit v druge teme?

In zakaj potem ti še vedno tu trolaš!

BBB ::

Ali italijanski Amazon pošilja v Slovenijo?

bastadu ::

Enako kot ostali Amazoni, določene zadeve ja in določene ne ...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bastadu ()

BBB ::

Nimam veliko izkušenj s kupovanjem preko Amazona im me zanima, ali se po vaših izkušnjah velja zanesti na ponudnika za naslednjo ponudbo: Ryzen 7 7800X3D za 325 EUR + 5,69 EUR poštnine

Jerry000 ::

Ma kdo kakšno kodo za popust pri amazonu?

delavec44 ::

BBB je izjavil:

Ali italijanski Amazon pošilja v Slovenijo?


Jaz sem že naročal na nemškemu z zastonj poštnino, poslali so pa iz italijanskega. Direktno na IT pa še nisem.

hotig ::

Koliko časa pa približno čakate pri naročilu, da ga sploh pošljejo (oz. da se tista modra pikica na njihovem sledenju premakne od dispatched) in da potem pride do vas v Slovenijo?. Jaz sem pred enim tednom prvič naročil na Amazon.de in se še nikamor ne premakne. Rok za dostavo je pa 11.12.

Reaper ::

BBB je izjavil:

Nimam veliko izkušenj s kupovanjem preko Amazona im me zanima, ali se po vaših izkušnjah velja zanesti na ponudnika za naslednjo ponudbo: Ryzen 7 7800X3D za 325 EUR + 5,69 EUR poštnine


Kupuj stvari, ki so Sold and Sent by Amazon oz. vsaj Sent by Amazon oz. Fulfilled by Amazon. V tvojem primeru ne gre za nič od naštetega. Jaz osebno takšne ponudbe preskočim in ne reskiram. V primeru reklamacij ali izgubljenih pošiljk do sedaj, ko je bil pošiljatelj vedno Amazon, nisem imel nikoli težav s povračilom denarja.

bastadu ::

hotig je izjavil:

Koliko časa pa približno čakate pri naročilu, da ga sploh pošljejo (oz. da se tista modra pikica na njihovem sledenju premakne od dispatched) in da potem pride do vas v Slovenijo?. Jaz sem pred enim tednom prvič naročil na Amazon.de in se še nikamor ne premakne. Rok za dostavo je pa 11.12.
Saj do 11.12. je še pa res dovolj časa ... Običajno pride kakšen dan ali dva prej, kot je predviden rok dostave ...

OldSkul ::

hotig je izjavil:

Koliko časa pa približno čakate pri naročilu, da ga sploh pošljejo (oz. da se tista modra pikica na njihovem sledenju premakne od dispatched) in da potem pride do vas v Slovenijo?. Jaz sem pred enim tednom prvič naročil na Amazon.de in se še nikamor ne premakne. Rok za dostavo je pa 11.12.


December je pred vrati, počevano št. naročil. Sicer pa zadnje čase Amazon odpremlja malo počasneje. Imam Prime Business, kar dosti naročam.

BBB je izjavil:

Ali italijanski Amazon pošilja v Slovenijo?

Seveda. Če naročiš robo, ki jo oni prodajajo, lahko pride iz kakšnega drugega skladišča, ki ga imajo v EU. Francija, Italija, Nemčija, Španija itd.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: OldSkul ()

chucki ::

Do 3 tedne se sedaj caka na pakete zaradi crnega petka. Potem pa so tukaj ze prazniki....

Reaper je izjavil:

BBB je izjavil:

Nimam veliko izkušenj s kupovanjem preko Amazona im me zanima, ali se po vaših izkušnjah velja zanesti na ponudnika za naslednjo ponudbo: Ryzen 7 7800X3D za 325 EUR + 5,69 EUR poštnine


Kupuj stvari, ki so Sold and Sent by Amazon oz. vsaj Sent by Amazon oz. Fulfilled by Amazon. V tvojem primeru ne gre za nič od naštetega. Jaz osebno takšne ponudbe preskočim in ne reskiram. V primeru reklamacij ali izgubljenih pošiljk do sedaj, ko je bil pošiljatelj vedno Amazon, nisem imel nikoli težav s povračilom denarja.


To nima nobene veze kdo posilja. Ce paketa ni dobis refund. Men so v 2 urah vrnili denar, ko asus germany ni poslal monitorja, oziroma so krivili dpd posto.
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: chucki ()

dr.Akula ::

@chucki Je mogoče v tvojem primeru vseeno šlo iz Amazonovega skladišča? Če je nekdo od velikih, kjer piše recimo Sold by Asus store (ali Anker ali Ugreen...) in Dispatches from Amazon, potem si na varni strani. Eni takili trgovini, Maria's Retail Shop SRL (ki ima po vrhu samo 78% rejting), kjer so oni prodajalec in pošiljatelj, pa jaz ne bi zaupal.
ni podatka

Jerry000 ::

Če naročim preko nemškega amazona, kateri dostavljalni servis bo to prevzel pri nas? Sprašujem ker se Express One izogibam kot hudič križa ker so direktno nesposobni in jim ne zaupam drašje izdelke

clio24v ::

Odvisno od kod bo poslano.Meni so zadnjič poslali paket iz Avstrije in mi je pripeljal Express One.Drugače je pa to težko predvidevat.
Lexus Style

delavec44 ::

Ne moreš vedeti. Če gre z letalom, je navadno UPS direktno z Brnika.

kixs ::

Zadnje narocilo od prejsnjega tedna, ki so ga odposlali vceraj: Delivery By Hrvatska posta.

Jerry000 ::

To je res škoda, dejansko ne upam več naročat zarad tega Express One

mtosev ::

Jaz z njimi še nisem imel težav.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro,
Enermax Platimax 1700W | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mtosev ()

roCkY ::

Saj pride. Ampak, če je DHL+pošta je 2-3 dni prej paket na vratih glede na moje izkušnje. Mi pa sploh ni jasno v kateri situaciji Express One pride kot last mile.

2 paketa z dostavo 2-8 naročena prejšnji wikend sta prišla v četrtek. En naročen v četrtek naj bi bil v torek tle. Ena zadeva očitno nimajo zaloge iz prejšnje nedelje pravi dostava 13.12. Na enem čeprav naj bi bil kurur DHL sploh ne vidim od kje je šel oz., če se je sploh premaknil. Dostava je bila 2-6... To, da ni poti sem sicer že videl nekajkrat. Tudi v 4 dneh se bil paket že na vratih.

Jah spet sem za ciber weekend klikal čeprav sem že nekajkrat rekel, da ne bom delal gužve...

Pod črto se zadeve to leto premikajo dosti bolje kot leto pred korono, ki je bilo res obuuuuuup v določenih situacijah.

chucki ::

dr.Akula je izjavil:

@chucki Je mogoče v tvojem primeru vseeno šlo iz Amazonovega skladišča? Če je nekdo od velikih, kjer piše recimo Sold by Asus store (ali Anker ali Ugreen...) in Dispatches from Amazon, potem si na varni strani. Eni takili trgovini, Maria's Retail Shop SRL (ki ima po vrhu samo 78% rejting), kjer so oni prodajalec in pošiljatelj, pa jaz ne bi zaupal.


Ni.. asus e-shop je bil prodajalec
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

rkobarov ::

BBB je izjavil:

Ali italijanski Amazon pošilja v Slovenijo?


Ja večkrat, nažalost je vedno poštnina 12 eur :)
Ryzen 5800x AIO280 32gb 16c3200 3080ti Msi b550 tomahawk Samsung 970 1Tb M27q

Jerry000 ::

roCkY je izjavil:

Saj pride. Ampak, če je DHL+pošta je 2-3 dni prej paket na vratih glede na moje izkušnje. Mi pa sploh ni jasno v kateri situaciji Express One pride kot last mile.

2 paketa z dostavo 2-8 naročena prejšnji wikend sta prišla v četrtek. En naročen v četrtek naj bi bil v torek tle. Ena zadeva očitno nimajo zaloge iz prejšnje nedelje pravi dostava 13.12. Na enem čeprav naj bi bil kurur DHL sploh ne vidim od kje je šel oz., če se je sploh premaknil. Dostava je bila 2-6... To, da ni poti sem sicer že videl nekajkrat. Tudi v 4 dneh se bil paket že na vratih.

Jah spet sem za ciber weekend klikal čeprav sem že nekajkrat rekel, da ne bom delal gužve...

Pod črto se zadeve to leto premikajo dosti bolje kot leto pred korono, ki je bilo res obuuuuuup v določenih situacijah.

Če pride last minute si lahko že vesel, men so 1 paket skor zgubli (in je zaradi tega itak zamujal), enkrat so dal na napačen naslov, enkrat zamudli...niti enkrat nisem imel dobre izkušnje. Kličem na centralo pa mi rečejo da je to velikrat pri njih tko...mislm wtf

velikBrokoli ::

Meni Amazon dostavijo skoraj vsi, od Express One, DHL, do Poste Slovenije..

Jerry000 ::

velikBrokoli je izjavil:

Meni Amazon dostavijo skoraj vsi, od Express One, DHL, do Poste Slovenije..

Sej meni tudi, pride že, ampak je razlika da lepo čakam in DHL pripelje brez problema, celo kdaj prej, ali pa Express One, kjer moram jaz skrbeti, klicat in bit tečen da dostavijo pa še to v zamudi. Uporabniška izkušnja je tukaj. Seveda bi raje izbral DHL

Ndivia ::

Bogi si. Res se je usoda poigrala s tvojim lajfom. Paket je skoraj zamudil in skoraj so ti ga izgubili...

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: MrStein ()

roCkY ::

Lahko posušaš biti ciničen, sarkastičean ali kar pač hočeš s svoo objavo. Ali si morda celio osebje Express One?

Dejstvo je, da je zadnje čase Express One z naskokom najslabša opcija za "last mile".

vimos ::

roCkY je izjavil:

Lahko posušaš biti ciničen, sarkastičean ali kar pač hočeš s svoo objavo. Ali si morda celio osebje Express One?

Dejstvo je, da je zadnje čase Express One z naskokom najslabša opcija za "last mile".


Dejstvo ? Dejmo že razumet, da je veliko odvisno od dostavljalca.. v mojem koncu (savinjska) sem kar nekaj zadnjih paketov iz amazona dobil preko njih, vedno brez problema, prijazni, vedno poklicejo.. se celo v soboto so dostavili, ce bi imela posta slovenije dostavo, bi cakal na ponedeljek. Na mojem koncu “najslabse dostavlja” gls. Ali je to zdej dejstvo da je GLS najslabsi ?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: vimos ()

Jerry000 ::

vimos je izjavil:

roCkY je izjavil:

Lahko posušaš biti ciničen, sarkastičean ali kar pač hočeš s svoo objavo. Ali si morda celio osebje Express One?

Dejstvo je, da je zadnje čase Express One z naskokom najslabša opcija za "last mile".


Dejstvo ? Dejmo že razumet, da je veliko odvisno od dostavljalca.. v mojem koncu (savinjska) sem kar nekaj zadnjih paketov iz amazona dobil preko njih, vedno brez problema, prijazni, vedno poklicejo.. se celo v soboto so dostavili, ce bi imela posta slovenije dostavo, bi cakal na ponedeljek. Na mojem koncu “najslabse dostavlja” gls. Ali je to zdej dejstvo da je GLS najslabsi ?

Ni, ker z GLS imam pa dobre izkušnje. Zato pa sem vprašal če je sploh mogoče izvrat ponudnika, ker pač mam fobijo na Express One in jim ne zaupam, 3x so me zajebal...

Ndivia ::

Diagnoza fobija praviš? Preganjavica najverjetneje. Verjetno bi pomagali antidepresivi. Za akutna stanja pa vzemi kak Xanax. To vzameš takrat ko je zadnji dan dostave in postaneš zelo tesnoben ter v dilemi ali pride naročilo iz Amazona pravočasno ali ne. Gre za resne zadeve in s temi stvarmi se ni za hecat.

roCkY ::

Da ne bomo le jambral. Paket naročeno v četrtek . Avstriska pošta in Express One last mile sta dostavila. Zadeva je sicer startala nekje v AT. Najava je bila torek ...

Letos očitno ni efekta črnega pekta.

Na pošti za dostavo pa tudi byDHL, ki je prejšnji ponedeljek startal nekje na severu DE.

opeter ::

velikBrokoli je izjavil:

Meni Amazon dostavijo skoraj vsi, od Express One, DHL, do Poste Slovenije..


Tako.
Sicer v zadnjem času ne naročam več toliko kot v preteklosti, lahko pa napišem za stvari, ki prihajajo iz slovaškega skladišča (naročilo na amazon.de), na naš konec dostavljata tako Pošta Slovenije kot Express One.

Iz Amazon Warehouse (ko so rabljene, oziroma vrnjene stvari), sem že večkrat naročil, zadnje tri naročila je dostavil UPS.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Jerry000 ::

Ndivia je izjavil:

Diagnoza fobija praviš? Preganjavica najverjetneje. Verjetno bi pomagali antidepresivi. Za akutna stanja pa vzemi kak Xanax. To vzameš takrat ko je zadnji dan dostave in postaneš zelo tesnoben ter v dilemi ali pride naročilo iz Amazona pravočasno ali ne. Gre za resne zadeve in s temi stvarmi se ni za hecat.

Ja, trest se začnem in peno imam v ustih. Ni luštn

AklAm ::

Sori, da posegam v tole diagnostiko. :) Btw, mene tudi onesreči, ko vidim, da mi dostavlja Express One.

OT pa začenjam imet čudno izkušnjo z US Amazonom, ko poskušam rešit nedelujočo GPU ... Običajno kupujem na DE in nimam problemov, zato me zanima, če imate ostali kak nasvet.

15. 11. sem naročila GPU, dostavljena je bila 23., ampak ne dela. Nekaj dni sem se hecala z ugotavljanjem, kaj je issue oz. če je pri meni, in ker mi ni uspelo rešit, sem kontaktirala njihov support. Izdelke pošilja Amazon in naj bi bil included product support. Na chatu mi je nadpovprečno prijazen Filipinec naročil, naj poradiram kontakte, in ker to ni pomagalo, mi je poslal navodilo, naj od prodajalca zahtevam replacement. Zagotovil, da bo Amazon prevzel case, če se prodajalec ne odzove. Kar se ni, zato sem pred par dnevi najprej odgovorila na Filipinčev follow up mail in ker ni bilo odgovora, sem danes spet poskusila na chatu. Tokrat sem dobila drugačne odgovore, da bom morala GPU poslat nazaj in zahtevat refund, ampak najprej smo začeli reševat nenadoma ugotovljeno sumljivo aktivnost na mojem računu. Tole bo trajalo nekaj dni, ker sem morala poslat ID, potem lahko Amazon zahteva še dodatne info ... Malo mi je bullshit in se sprašujem, če je slučajno poskus me wearat down, ampak česa takega ne bi ravno pričakovala od Amazona. Then again, me je v tem primeru že marsikaj presenetilo.

Mislite, da je najboljše, če vse skupaj pozabim ali se mi splača težit? Nekje med vrsticami so bile grožnje, da mi lahko blokirajo račun - zaradi nenavadne aktivnosti. (Ne počnem nič posebnega, po tej GPU sem naročila še dve knjigi.) Zadnje navodilo je, da jih smem znova kontaktirat čez tri dni (po tem, ko sem danes poslala ID).

kixs ::

Ni drugega kot sledit navodilom.

Kaj si pa kupila? Imas link?

AklAm ::

Jah, zdaj je navodilo, da jih lahko (ali pa tudi ne) kontaktiram čez 3 dni. Pa se sprašujem, če naj.

Tole sem vzela: https://www.amazon.com/dp/B01N8XS96E?ps...

Z importom je bilo 355.23 evrov, kar mi je ravno na meji, al zgubljat živce in po možnosti račun (če nisem jaz zdaj tud paranoična). Hkrati pa nikjer drugje te gpu več ne najdem.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: AklAm ()

DarwiN ::

Ni mi jasno, zakaj sploh greš naročat iz US. A dejansko lahko prideš ceneje skozi? Še bolj baffling pa je, zakaj si naročila GPU iz leta 2016, ko dobiš precej boljšo/novejšo zadevo za manj denarja? V Nemčiji W5700 stane 250€ in celo W6600 dobiš za 365€.
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

AklAm ::

DarwiN je izjavil:

Ni mi jasno, zakaj sploh greš naročat iz US. A dejansko lahko prideš ceneje skozi? Še bolj baffling pa je, zakaj si naročila GPU iz leta 2016, ko dobiš precej boljšo/novejšo zadevo za manj denarja? V Nemčiji W5700 stane 250€ in celo W6600 dobiš za 365€.


Ker sem sucker in ne vem, kako vedet, katere gpu so kompatibilne z mojim workstationom. 😂 Šla sem na spletno od mašine (https://support.hp.com/si-en/document/c... in izbrala nekaj srednjega s tam objavljenega seznama. 😅

DarwiN ::

Nimam pojma glede workstation kartic, ampak ne vidim razloga, zakaj W6600 ne bi bil kompatibilen?

Šola za naslednjič.. Najprej vprašaj mojstre na slo-techu ali pa piši samemu HP-ju, šele potem naročaj. ;)
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: DarwiN ()

AklAm ::

DarwiN je izjavil:

Nimam pojma glede workstation kartic, ampak ne vidim razloga, zakaj W6600 ne bi bil kompatibilen?

Šola za naslednjič.. Najprej vprašaj mojstre na slo-techu ali pa piši samemu HP-ju, šele potem naročaj. ;)


Jaz nimam pojma glede katerih koli kartic. Niti nisem pomislila, da lahko kar HPju pišem. Mogoče boljše, da začnem potem kar iskat alternativo. Tnx.

DarwiN ::

Vsakemu podjetju lahko pišeš, vprašanje edino, če boš dobila odgovor. 8-)

Ja, mogoče preveriš glede omenjene W6600, ker jaz na papirju med 6600 in tvojo 7100 ne vidim nobene bistvene razlike... Pcie3 vs Pcie4 edino, ampak pcie vodilo je nazaj združljivo in mora pcie4 kartica normalno delovat na pcie3 vodilu... Vsaj na desktopu je tako.. Mogoče edino izgubi kak odstotek zmogljivosti.. Ampak če primerjaš računsko moč med njima (~6 TFLOPS proti ~20 TFLOPS)..

Kot rečeno, najboljš da preveriš pri virih, ki vedo, kaj govorijo. lp
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: DarwiN ()

ZveeZ ::

AklAm je izjavil:

Sori, da posegam v tole diagnostiko. :) Btw, mene tudi onesreči, ko vidim, da mi dostavlja Express One.

OT pa začenjam imet čudno izkušnjo z US Amazonom, ko poskušam rešit nedelujočo GPU ... Običajno kupujem na DE in nimam problemov, zato me zanima, če imate ostali kak nasvet.

15. 11. sem naročila GPU, dostavljena je bila 23., ampak ne dela. Nekaj dni sem se hecala z ugotavljanjem, kaj je issue oz. če je pri meni, in ker mi ni uspelo rešit, sem kontaktirala njihov support. Izdelke pošilja Amazon in naj bi bil included product support. Na chatu mi je nadpovprečno prijazen Filipinec naročil, naj poradiram kontakte, in ker to ni pomagalo, mi je poslal navodilo, naj od prodajalca zahtevam replacement. Zagotovil, da bo Amazon prevzel case, če se prodajalec ne odzove. Kar se ni, zato sem pred par dnevi najprej odgovorila na Filipinčev follow up mail in ker ni bilo odgovora, sem danes spet poskusila na chatu. Tokrat sem dobila drugačne odgovore, da bom morala GPU poslat nazaj in zahtevat refund, ampak najprej smo začeli reševat nenadoma ugotovljeno sumljivo aktivnost na mojem računu. Tole bo trajalo nekaj dni, ker sem morala poslat ID, potem lahko Amazon zahteva še dodatne info ... Malo mi je bullshit in se sprašujem, če je slučajno poskus me wearat down, ampak česa takega ne bi ravno pričakovala od Amazona. Then again, me je v tem primeru že marsikaj presenetilo.

Mislite, da je najboljše, če vse skupaj pozabim ali se mi splača težit? Nekje med vrsticami so bile grožnje, da mi lahko blokirajo račun - zaradi nenavadne aktivnosti. (Ne počnem nič posebnega, po tej GPU sem naročila še dve knjigi.) Zadnje navodilo je, da jih smem znova kontaktirat čez tri dni (po tem, ko sem danes poslala ID).


Vztrajaj do konca ter obvezno komuniciraj izkljucno preko amazonove chat storitve.
Seveda bodi ostra ampak spostljiva.
Ce ne bodo zeleli vrniti pa provaj resiti na banki (predvidevam da si placala s kartico).

AklAm ::

ZveeZ je izjavil:

AklAm je izjavil:

Sori, da posegam v tole diagnostiko. :) Btw, mene tudi onesreči, ko vidim, da mi dostavlja Express One.

OT pa začenjam imet čudno izkušnjo z US Amazonom, ko poskušam rešit nedelujočo GPU ... Običajno kupujem na DE in nimam problemov, zato me zanima, če imate ostali kak nasvet.

15. 11. sem naročila GPU, dostavljena je bila 23., ampak ne dela. Nekaj dni sem se hecala z ugotavljanjem, kaj je issue oz. če je pri meni, in ker mi ni uspelo rešit, sem kontaktirala njihov support. Izdelke pošilja Amazon in naj bi bil included product support. Na chatu mi je nadpovprečno prijazen Filipinec naročil, naj poradiram kontakte, in ker to ni pomagalo, mi je poslal navodilo, naj od prodajalca zahtevam replacement. Zagotovil, da bo Amazon prevzel case, če se prodajalec ne odzove. Kar se ni, zato sem pred par dnevi najprej odgovorila na Filipinčev follow up mail in ker ni bilo odgovora, sem danes spet poskusila na chatu. Tokrat sem dobila drugačne odgovore, da bom morala GPU poslat nazaj in zahtevat refund, ampak najprej smo začeli reševat nenadoma ugotovljeno sumljivo aktivnost na mojem računu. Tole bo trajalo nekaj dni, ker sem morala poslat ID, potem lahko Amazon zahteva še dodatne info ... Malo mi je bullshit in se sprašujem, če je slučajno poskus me wearat down, ampak česa takega ne bi ravno pričakovala od Amazona. Then again, me je v tem primeru že marsikaj presenetilo.

Mislite, da je najboljše, če vse skupaj pozabim ali se mi splača težit? Nekje med vrsticami so bile grožnje, da mi lahko blokirajo račun - zaradi nenavadne aktivnosti. (Ne počnem nič posebnega, po tej GPU sem naročila še dve knjigi.) Zadnje navodilo je, da jih smem znova kontaktirat čez tri dni (po tem, ko sem danes poslala ID).


Vztrajaj do konca ter obvezno komuniciraj izkljucno preko amazonove chat storitve.
Seveda bodi ostra ampak spostljiva.
Ce ne bodo zeleli vrniti pa provaj resiti na banki (predvidevam da si placala s kartico).


Okej, hvala, bom poskusila. ID sem sicer zdaj naložila prek linka, ki so mi ga poslali na mejl z opozorilom, da mi bodo sicer blokirali račun. :/

DarwiN je izjavil:

Vsakemu podjetju lahko pišeš, vprašanje edino, če boš dobila odgovor. 8-)

Ja, mogoče preveriš glede omenjene W6600, ker jaz na papirju med 6600 in tvojo 7100 ne vidim nobene bistvene razlike... Pcie3 vs Pcie4 edino, ampak pcie vodilo je nazaj združljivo in mora pcie4 kartica normalno delovat na pcie3 vodilu... Vsaj na desktopu je tako.. Mogoče edino izgubi kak odstotek zmogljivosti.. Ampak če primerjaš računsko moč med njima (~6 TFLOPS proti ~20 TFLOPS)..

Kot rečeno, najboljš da preveriš pri virih, ki vedo, kaj govorijo. lp


Okej, bom poskusila preverit za tole W6600, hvala. Pisat HPju sicer očitno ne bo šlo, ker me vrže robotu, ki mi daje na razpolago štiri vprašanja, kaj ne dela. 😅

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: AklAm ()

LeQuack ::

Za moje pojme Amazon ni več uporaben, odkar so dali "zastonj" poštnino nad 60€ so dobavni roki nesmiselno dolgi. Recimo zadnje naročilo, vse pisal na zalogi, dostava bo šele čez 1 mesec. In to ni izjema.
Quack !

Jerry000 ::

LeQuack je izjavil:

Za moje pojme Amazon ni več uporaben, odkar so dali "zastonj" poštnino nad 60€ so dobavni roki nesmiselno dolgi. Recimo zadnje naročilo, vse pisal na zalogi, dostava bo šele čez 1 mesec. In to ni izjema.

Moraš tui računat da je december, zdajle je norišnica. Men se je tudi lani to zgodilo, če novembra naročiš še je kul, december pa tud naše pošte zamujajo. 1 teden + par dni za dostavo znotraj slovenije? To je ful dolgo

Magic1 ::

Amazon ima vsako praznično sezono težave s delovno silo. Mi smo sploh zdaj na zadnji prioriteti. Imam dve opciji dostave. Slovenski in Avstrijski naslov. Sem pogledal dostave za en artikel in je bilo 13.dec dostava v AT in 3.jan v Slo...
Magic

roCkY ::

odvisno od artiklov ... odkod pridejo ... naročam na DE ... več kot pozitivne izkušnje tegale obdobja ... nabavljam letos nadpovprečno (x3), ker se obnvaljajo v poplavi zalite zadeve ...

cca. 15 naročil v zadnjem mesecu z različnim št. artiklov. Le en je imel zamik dobave za en teden kar je bilo tudi takoj označeno, ostalo je prišlo za moje pojme neverjetno tekoče za čas pred in po črnem...

Tudi varianta v četrtek zgodaj popldne naročeno v ponedeljek na vratih smo imeli.
Skratka za moje pojme celotna logistika špila zelo OK.

Magic1 ::

Tudi v mojih primerih so bili navedeni datumi izvedeni. Se mi zdi, da Quaka bolj moti, da je dal Amazon zdaj decembra zelo dolge dostavne roke za Slovenijo. Prepozen si za božička prek Amazona. Črni petek je bil zadnji čas.
Magic

Ndivia ::

Prepozni ste za darile. Spet bo tuga ali kaj?

vinkop ::

včeraj dobil jeans hlače, danes usb-c polnilec, oboje 1 dan pred predvidenim rokom dostave in oboje brezhibno, oziroma novo. Sedaj čakam kaj se bo dogajalo s pixlom 8 pro, ki je napovedan za 29.12. Najbolj me skrbi, da ne bo odprta in izropana škatla....

mailer ::

Pred prevzemom dobro preglej paket, snemaj odpiranje.
Asus B560-I, Intel 11500, Corsair 16GB 3200MHz
««
61 / 65
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nemški Amazon uvedel brezplačno dostavo v Slovenijo (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Novice / Ostale najave
25723674 (2140) DejchSLO
»

Izkusnje z Amazon.de (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
8123193 (2767) carlosk1966
»

Amazon.de nakup

Oddelek: Loža
376467 (2751) mtosev
»

Poštno ležeče - Spielfeld (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
8434472 (17592) AgiZ
»

Free shipping na amazon.de

Oddelek: Pomoč in nasveti
1510295 (9381) Robert

Več podobnih tem