» »

LC Silent Power napajalniki

LC Silent Power napajalniki

1 2
3
4

Caligula ::

Nodes, ocitam ti nesposobnost. Ne vem zakaj ga nisi nesel zamenjat. Tvoj je bil ocitno defekten.

Meni LC brez problema poganja dva diska, A64 sistem naviti hudo dobro sploh z stock coolerjem, Graficna 6800 z vmodom in navita,..

Skratka tole poganja precej vec kot popvprecen sistem.

Od zdaj naprej pa prosim dajajte linke do testov. Kdo pa rabi prazne marnje folka,ki nabija v 3 dni.

jest10 ::

tiborrr: Jaz sem na mojem napajalcu prekinil dovodne žice na ATX konektorju in nanje prispajkal kondenzatorje(pri 3.3V in 5V)Jasno je potem priporočljivo žico oviti z izolir trakom:D

PrimozR ::

12A? OMFG! Moj Tagan 420W ma 22A na 12V, 42A na 5V pa 28A na 3,3V.

matjash ::

Je to so "napisane" karakteristike, koliko A-jev je pa tukaj "realnih" je vprašanje...
... bolje pozno kot nikoli.

nodes ::

Je to so "napisane" karakteristike, koliko A-jev je pa tukaj "realnih" je vprašanje...

to sprašuješ za LCja?

utemeljeno

:)

nodes ::

@Caligula

ta tvoj sistem mi je poganjal peresno lahek noname napajalc, dokler se ni iz njega pokadl

morda pa kvaliteteta le ni tvoja vrlina

:P

TheJack ::

Nisem bral celega topica, bom pa vseeno malo provociral...>:D

Je kdo bral članek o navijanju v Jokerju (avtor je ustanovitelj Slo-Techa)? Citiram: ''Ko v štacuni vidite enoto, ki se hvali s 550 vati in košta okoli deset tisočakov, ste lahko prepričani, da gre za nateg.''

Verjetno ni dvoma, kateri 550W napajalec ima v mislih, ne? :D V nadaljevanju za navijanje priporoča usmernik ''za okoli 25.000 SIT''.

Moje izkušnje z LCjem niso preveč dobre. Ko sem v svoj računalnik (v podpisu) montiral LC 550W je 5V linija skakala ko nora, precej bolj kot pri Chieftecu 300W, ki sem ga nekje tri leta nazaj kupil za 8 jurjev.
Bonis nocet, qui malis parcit.

nodes ::

pač Caligula ima kriterij

za video kamero do sto, digitalca 20, napajalnik 9K....Ok sam ne pa na tem delat revolucije

;)

Caligula ::

Pa raj upostevam svoje izkusnje in 10 testov s popolnoma enakimi rezultati kot neke slutnje levega folka, ki napajalca ni imel, ki o linijah govori na osnovi opazovanja preko softwera,...

Bi moral bit malo ruknjen, da bi na tako mnenje kaj dal.

Nodes nasploh so tvoji argumenti vse kaj drugega kot argumenti.

Testi so edino kar steje. Nabijanje v tri dni pa prav nic.

PrimozR ::

Ruknjen si že itak če upoštevaš teste levih strani. Ampak če so ti tolk všeč, prov.

Caligula ::

Definiraj levo stran.

Ker na tem forumu je prevec folka, ki se ma za racunalniske eksperte in zmecejo tono denarja v totalno povprecne sisteme in se imajo potem za navijalce,..

Ker zmetat tono denarja ni problem. Rabis bit samo teslo. To marsikomu tu rata. Sploh pa ko clovek malo vase argumente uposteva... :'(

PrimozR ::

Stran ki je totalno nepoznana in nepreverjena.

nodes ::

za OCZja je nekdo zapisal, da ne zmore 600W ampak samo 585W in folk, ki samo bere, nič prakticira, iz tega naredi zanič izdelek

kot tista štorija: "strela udarla v transformator"

sem iskal stran, kjer bi bila prikazana obremenitev LC 550 z npr. 500W...nisem našel... vsi so testirali z 100, 200W in hvalili kako so linije stabilne

ksmith ::

@Caligula: Mika me oni LC6550G 550W (1x140mm) napajalc. Imaš kašn link na strani s testi tega napajalca ali onega z 120mm ventom?

Hvala v naprej, lp!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ksmith ()

bond007 ::

Zgodovina sprememb…

Alexius Heristalski ::

Caligula, TribesMan ti je nekaj časa nazaj ponudil primerjalni test LC-ja in Tagana, pa si ga odklonil.
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

bond007 ::

Jaz sem že nekaj časa nazaj - točno pred enim letom ponudil Tribesmenu moj LC napajalnik na posojo za test, vendar na koncu do testa ni prišlo. Takrat se je govorilo, da naj bi kmalu bil izveden test napajalnikov in objavljen tukaj na ST. Da bodo najbrž napajalnike nafehtali od trgovin... No danes, 1 leto kasneje še vedno ni duha ne sluha o kakem testu.
Sicer, da ne bo kdo mislil, da koga obtožujem in zahtevam test - ker vem, da tak test zahteva ogromna časa pa tudi napajalnike ni tako lahko dobiti na test. Bo, ko bo. Aneda ;)

nodes ::

en večji test klik

tvoj LC 550 je na testih mrknu

|O

PrimozR ::

bond sej mogoč pa še bo. Veš če IRC (sioff) bereš, dost stvari zveš ;)

bond007 ::

Na tem testu so vse 3 linije napajalnikov obremenili z 80% nazivne wataže posameznega napajalnika. Torej LCja so obremenili z okoli 450W(po posameznih linijah sešteto skupaj), najmočnejšega(480W) tagana pa z okoli 380 wati. Bremena niso bila fiksna ampak odvisna od oznake posameznega napajalnika. Torej lahko rečemo, da recimo 480W tagan zdrži 380 W (verjetno konstantne) obremenitve, Lc 550W pa ne zdrži 450W konstantne obremenitve. Ubistvu so naredili zelo obširen test z veliko napajalniki, vendar ne tako podroben - ampak so testirali le, katera firma se približno drži specifikacij o wataži, ki jo napišejo na napajalnik.:)

P|P|: sicer nisem na sioffu, sem pa na ircnetu - kanal: #slo-tech.com. Kaj si pa zvedel novega? :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bond007 ()

nodes ::

mislim, da se prične graf pri 60% obremenjenosti, ali še malo niže.......in od LCja NIČ


;(

bond007 ::

Če misliš tale graf:
klik, je to graf učinkovitosti napajalnika v odvisnosti od obremenitve. In tukaj je navedenih samo 5 napajalnikov... ČE misliš kater drug graf, pa povej..

nodes ::

res gre samo za 80% obremenjenostjo, tole sem bral na začetku treada in sem mal zamešal

sorry
my mistake


zanimivo bi bilo videt postopno obremenjevanje...najdeš kaj takšnega na netu

Dr_M ::

ja pr temle LCju precej zavajajo.

kr sestejte vse tri pozitivne linije.
no da vam pomagam. vse tri linije majo skupi 593W, napajalnik je pa oznacen z 550W.
pr mojmu chieftecu je sestevek 645W, dekleriran je pa z 410W. pa teh 410W bi zdrzu 100%. LC pa pa komi 450...

evo, pa smo razkril se en nateg :)
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Caligula ::

Jp.

Ugotovili smo, da nam sploh ne dela tako dobro kot nam dela in uni na testu bi morali zdaj vedet, da so bli odlicni rezultati samo navidezni in da je DR_M odkril nateg :D

Stokajte dalje kot stare kokosi.

Sicer pa Kuglwinkl ali Tribesman ima enega LCja zdaj in ga je pohvalil in bojda z Taganom ali bogve cem navije za 50 mhz dlje samo test ni bil opravljen ob enakih pogojih-temperaturah,...

Se pa spomnim kako je kako leto nazaj DR_M na vse pretege hvalil Tagana in pljuval po LCju nakar se je v nasprotju z mojim tedanjim mnenjem izkazalo, da Tagana sploh nima. Takih se pac ne jemlje resno.

Skratka nabijal si na pamet ze takrat in zdaj.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Caligula ()

TribesMan ::

Caligula spet bluziš in si izmišljuješ.

Imam Tagana 480 in LCja 550... kar sem takrat napisal je to da je LC za svoj denar dober napajalnik in popolnoma nič več... kajti Tagan je res neslišen medtem ko je LC samo "tih" in kot drugo na istem sistemu in samo nekaj 10 minut narazen sem z Taganom dosegel stabilno dobrih 50MHz boljši overclock... oba napajalnika pa sta bila nemodificirana... kar sem naredil je bilo samo zamenjava napajalnika. Kar se pa temperatur tiče so bile pa praktično nespremenjene... dvomim da je bilo 1°C razlike v temperaturi med prvim in drugim testom... (sicer pa nikjer nisem napisal kakšne so bile temperature... zato nevem kaj si ti kar nekaj izmišljaš tukaj...) Poleg tega sem po končanem testu z LCjem nazaj priklopil Tagana in procesor je komot spet deloval z najvišjim doseženim overclockom... torej je bil test opravljen ob dovolj "podobnih" pogojih da se lahko vpliv spremembe temperature zanemari...

Tale test je pa kar dobro zastavljen... če ne drugega so vsaj stestirali napajalnike z računalnikom, če že niso imeli dinamičnega bremena... Kar se je pa zgodilo z LCjem je pa popolnoma pričakovano... hladilne površine nikakor niso zadostne za tako moč kot jo obljublja proizvajalec... velikemu ventilatorju navkljub... Je pa res da 400W ne bo nihče od nas nikoli pokuril na napajalcu... razen če bo laufal dva sistema z enega napajalca... :D

Ubistvu bi bil to en tak zanimiv test... me prav zanima kolk napajalcev bi zdrzalo Pentiuma 4 in Athlona 64 z kakim GF6800 vse primerno navito... pomojem bi videli veliko odpovedanih napajalcev... če že ne ognjemetov...

LP

TribesMan
Moj kompjuter dela: KVIIIIK ... KVIIIK ... KVIIIK.

Ko ga navijem dela: KVIKKVIKKIVKKVIK. :)

Zgodovina sprememb…

PrimozR ::

420W TAgan, 566W po Dr_M-ovi fori.

Caligula ::

Jaz si nic ne zmisljujem. Ti si takrat rekel, da je soliden, o tem v kaksnem casovnem intervalu pa si primerjal pa nisi povedal nic in sem zato napisal, da nisi o tem nic povedal in da je vprasanje kako je s tem. :|

50 mhz razlike ni nic, hrupen je bolj tudi, ker ima precej boljsi pretok zraka, je pa tocno trikrat cenejsi.

In 50 mhz je lahko tudi stvar posameznih napajalcev. Lahko, da bi drug LC in drug Tagan podala ravno obratne rezultate...

Skratka za 50 mhz mora bit clovek debil, ce ob tem prijavi, da je teh 50 mhz vredno 3krat vec.
Po mojem skromnem mnenju seveda.

Glede na to, da pa je trenuten trend, da vsaj pri AMDju in Nvidii, pozresnost spet malo pada.
Skratka watov napajalcu sploh ne bo zmanjkalo.

profii ::

djmo za primer da je 3000+ vience na 3100mhz al pa na 3150mhz... je kr razlike kar se tiče za đek izpast0:)

Dr_M ::

Ugotovili smo, da nam sploh ne dela tako dobro kot nam dela in uni na testu bi morali zdaj vedet, da so bli odlicni rezultati samo navidezni in da je DR_M odkril nateg

sam ti si pa res...butast. sori, ampak druzga ne morem rect. zdej si to lepo dokazu. ce ti reces, da je ena stvar nateg, pol je definitivno nateg, ce kdo drug rece o tvoji hvaljeni stvari nateg, bluzi.
ja seveda, pol te pa folija zavije v svizca.

sam ne razumem, kje lahko clovek pobere tok bedarij?
seveda napajalnik dela. sej more, drugac bi jih sploh neb prodajal.
potem, napajalnik se ne drzi obljubljenih specifikacij. ampak ja, vazn da dela (in ti vs vesel, kot otrok s sladoledom v roki, si misls usi so debili, v resnici si pa ti najvecji).

ampak dobr, ti kr mlat prazno slamo se naprej, hval tuki eno brezvezno robo, jest se s tabo ne bom vec pregovarju, skoda cajta in zivcev.
vazn, da dela, pa ni nateg, mar ne, ceprov placas za neki, kar nikol ne bos dobil.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

TribesMan ::

samo test ni bil opravljen ob enakih pogojih-temperaturah,...

o tem v kaksnem casovnem intervalu pa si primerjal pa nisi povedal nic in sem zato napisal, da nisi o tem nic povedal in da je vprasanje kako je s tem.


Aja? A res? Nemejebat.

50 mhz razlike ni nic, hrupen je bolj tudi, ker ima precej boljsi pretok zraka, je pa tocno trikrat cenejsi.

50MHz lahko da ni nič... se pa veliko bolje počutim ker je moj sistem neslišen... in ne samo "tih", pretok zraka je pa meni zadnja skrb pod soncem... na procesorju mam pod 30°C na full load pri 2700Mhz v kišti pa je okoli 24°C...

Da ne omenjam tvojega načina primerjanja cen... vzameš najdražjega Tagana z odstranljivimi kabli in ločenimi linijami in nevem čim še... za primerjavo pa OEM LCja... ja... res je trikrat cenejši...
Jest bi recimo ob bok postavil Tegale Tagana 530 Easy Con in LCja 480 Free Plug... podobne lastnosti... le da ima tagan možnost furanja 12V linije ločeno ali skupaj... cena 29k Tagan vs 16k LC... Zanimiv podatek je tudi da imajo Tagani 3 leta, LCji pa 1 leto garancije.
Bi si upal na LCja priklopiti 2 navita sistema? Jest si nebi...

LP

TribesMan
Moj kompjuter dela: KVIIIIK ... KVIIIK ... KVIIIK.

Ko ga navijem dela: KVIKKVIKKIVKKVIK. :)

nodes ::

če sem dal za CPU 130K in za grafično 160K (kar je bila res neumnost) sedaj ne bom več gledal na tistih usranih petnajst jurjev in ne bom več premišljeval ali lahko priklopim še en disk, da morda potem vse skup ne skrunca...enkrat je blo dost


je pa LC res potreben in odličen za sestavljene kište, ki jih prodajajo v Merkatorju, Comtronu...to jim bi pa bilo treba povedat


ne pa gont, da je to napajac, all in one, ki gate trga

maš pa za moje pojme boljši napajalc od tega LCja, stane približno enako (50eurov)

klik

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: nodes ()

RC14 ::

Ta razprava ne pelje nikamor, bolje da jo zaklenete. Vsak naj uživa z svojim napajalnikom pa je stvar rešena, eni z LC-jem, eni z OCZ-jem, eni pa z no-name napajalniki, važno da vsem dela ane?


Lp

Caligula ::

DR_M jaz ne pravim, da LC deluje. Jaz pravim, da hudo dobro deluje pri navijanju. PA nasploh pri gobcanju o napajalcih delujes kot en groupie.
Si tega Tagana hvalil takrat kot zmesan da sem milil, da ga celo imas.
In Tribesman, lepo si dal vedet, da so tebi prioritete nek obcutek.

To, da ti pa nek obcutek nekaj diktira kaze na tvoje sibkosti. Jaz svoje rajsi razresim v sebi in potem delam racionalne odlocitve.

Zato mi pa gre na jetra, ker taki zbujate pri folku, ki sploh nima vodnega,... da je nek drag napajaalec nuja. Ker s tem nategujete.
Ce pa si ze tak stromar, bi pa komot zmodal LCja, da bi vent delal na 5v, ker je tukaj par ljudi, ki so to naredili in se vedno bolj ali manj enako navijajo.

Drugic pa kadar nabijas kako je Tagan boljsi od LCja folku, ki pride na forum po koristne informacije, dopisi, da si z njim navil 50 Mhz dlje, da imas vodno in da ti zaradi tega pretok zraka ni pomemben, da nebi koga ponesreci nategnil, da je tvoja preferenca kaj drugega kot brca v temo za povprecnega uporabnika ali pa zmernega navijalca z zracnim hlajenjem.

PS: Tvoje navitje je poden glede na vodno hlajenje. LC je res vreden svojega denarja. Problem je, da Tagan ni svojega. Kupi si drugic raje boljsi procesor pa bos mel vec od tega.

In jaz ne vem kaj bi ti primerjal. LC 6550 stane 7.000 SIT
Tagan 489 stane dobrih 23.000 SIT.

DR_M, tvoji komentarji pol dalje pa lahko recem samo 8-O
:D

Aja, Tribesman, Eddi ma z LCjem bolj navit sistem kot ti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Caligula ()

PrimozR ::

Caligula pa si pomislil da TribesMan nima namena navit do meje? On je hotu samo 300FSB, fura 3:2 2giga rama, procesor je pa WInchester. Če bi hotel bolj naviti, bi že menju proc oz. tega še bolj zmatral, a mu to ni pomembno. Get the picture? Aja, pa ti ko praviš da je Tagan tolk dober kot LC oz. še slabši zaradi rpice/performance, ga imaš doma?

Caligula ::

Po testih sodec. In ne, ni mi jasno ,da noce ful navit.
Ker ce noce, zakaj bi pol kupoval ful drazji napajalec. On je namrec hud stromar in bi lahko cenejsega modal, da bi bil tisji.

Verjetno bo boljse, ce on sam pove kaj je hotel ali mislil. Mislim, da zna boljse kot ti. Se zate bi verjetno znal boljse, ker sam ne delujes prav suvereno.

Kar se tice Tagana- na eni strani so v istem sistemu z istimi testi testirali oba. LC je mel celo malenkost boljse rezultate in bolj stabilne linije.

Se pa tudi po forumih vidi, da s Tagani ne dosegajo nic kaj visjih rezultatov.
Dejstvo pa je, da Tagani niso vredni tistega denarja.

Ze moreboitna prednost v performansah je prakticno neobstojeca. Tako res ne vidim zakaj bi bil vreden 3krat vec. Od folka, ki ima vodno pa se ima za navijalce bi pa ob tem, da pedelajo celo kisto pricakoval, da so sposobni tudi napajalec vodno hladit. Tako bi lahko tudi LCja naredil se bolj stabilnega, neslisnega in se ceneje bi bilo. Samo zacuda znajo vsi samo na procesor pa graficno gor metat bloke, pri napajalcih pa jamrajo o majhnih originalnih rebrih, da pa bi jih modali pa ne sluha ne duha.

Malo cudno vse to..

nodes ::

Caligula je spet našel čudežno formula...našel je nekaj poceni in dobro

danes lahko za manj denarja kupite namesto 360 celih 550W in to firme LC. firme za katero še včeraj niste niti slišali

narod navali, ker zaloge so pri koncu...nova pošiljka iz Kitajske v kontejnerjih prihaja šele drugi teden

kupite dva, če vam prva modifikacija ne uspe, ker z veliko truda in vloženega denarja lahko s čudežnim LCjem dosežete moč in tišino famoznega Tagana


in tako smo lastniki Taganov od zdaj naprej nesrečni...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: nodes ()

Caligula ::

Car. Ce bi mel kaj soli v glavi bi vedel, da Tagani prihajajo s Kitajske.

Vedno pa rata folku najti cudezno formulo kako zmetat cisto prevec denarja cisto brez potrebe.

Tukaj specificno na tem forumu je to najvecji hobi pri RAMu in pa napajalcih.

RC14 ::

Nodes in ostali:
Ste že kdaj slišali za besedo price/perfomance? In ta LC-je ravno to. Za svoj denar ponuja veliko, kar za Tagana ne more nobeden trditi. Pa sploh nimam čisto nič proti taganu, sploh ne, ravno obratno, sam ni vreden toliko denarja za večino ljudi.
Js res ne vem kaj vam je, eni ste prav grozni z svojimi izjavami da brezveze.
Pa kdo pravi da je LC enako kvaliteten kot npr Tagan ali OCZ. Pa sej je logično da za 7k napajalnik ne more biti enako kvaliteten kot pa eden za 30k. Dejte se mal skulirat, jebe..ti no.
Za povprečnega uporabnika in tudi za tiste ki imajo željo po NE EXTREMNEM navijanju je ta napajalnik čist dober pa lahka rečete kar hočete. Ne vidim razloga zakaj ne bi bil.
A vas res tako boli, ko piše gor na napajalniku LC, namesto TAGAN. Kaj se sekirate, če ta LC ne da ven 550W , jih pa da recimo 400-450W, kar je vseeno čisto dovolj za 90% računalnikov. Res je težko nekaterim dopovedat neko stvar, ki dajo vse za računalnik, in bi bilo verjetno sramota, če bi imel noter v svoji kištici ubogega cenenega LC-ja za ubogih 7k, ane??
Ajde razložite mi, zakaj bi npr jaz dajal 30k za napajalnik, če pa se mi proc navije na LC-ju brez problema za 1000Mhz (3000+@2800Mhz) oz še rahlo več, povejte mi. Pa še grafo lahko zraven navijam brez problema (brez restartanja, prime stabilen, OCCT stabilno, igre delajo brez problema), napajalnik pa je mlačen. Da vidim odgovore.


Lp

nodes ::

dokazano je da je ta napajalnik ena velika laž...tako v moči (550W) kot v hrupu (Super silent)

zdaj če vam je vseeno, da vas nekdo nateguje, samo da je to poceni..potem pa tud prav

se strinjam, da je za kompe, ki jih prodaja najbolši sosed, nadpovprečno dober

RC14 ::

dokazano je da je ta napajalnik ena velika laž...tako v moči (550W) kot v hrupu (Super silent)

Recimo da se strinjam s teboj, proizvajalec pač napiše 550W da več prodajo, logično. Ta napajalnik vem da ne da 550W (niti ni za pričakovat ane?), vendar se jaz sploh ne sekiram, niti najmanj, men je važno da mi računalnik lepo dela in da lahko prav lepo navijam z tem napajalnikom, a ni to lepo in to samo za 7k.
V tem je point. Zakaj bi dajal 30k, sploh ne vidim smisla.Mi je čist vseeno če da ven "samo" 400W in da me je proizvajalec "nategnu" z 550W, važno, da mi poganja cel sistem in to kar lepo navit (grafa+procesor).
Bi se pa sekiral če bi dal za napajalnik 30k in pričakoval čudeže, na koncu pa bi videl da je nekak isto sranje kot LC. Tisti ko kupi tagana oz nekaj podobnega v tem rangu že ve zakaj ga je kupil, stvar posameznika, sam velik folka kupi brezveze tako drag napajalnik, pač zato ker jim vi svetujete da je ta LC, škart. To je zame nateg ubogih "slo-tech" uporabnikov.


Lp

Dr_M ::

sej ne rabis dat 30k sit za napajalnik.
sam sm dau 13k sit za chiefteca, pa ti garantiram, da je bolsi od LCja.
je pa ATX 2.0, se pravi 2 12V linije, 2x 80x80 ventilatorja z cca 1300rpm, aktivni PFC.
no pa se enga chiefteca mam, je pa mal slabsi, ma en 120x120 ventilator z nekimi minimalnimi obrati, ATX 2.0, pasivni PFC. za 8800 sit. pa sm 100% da je vsaj tok dobr, kot LC, ce ne boljsi.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Caligula ::

DR_M, garantiras za Chiefteca?
Garantiras?

Pa dajmo kak test udarit. Ce si tolk ziher lahk tudi test financiras.

RC14 JAZ pravim, da Tagan ni nic boljsi od LCja.
Da se ne bos spraseval kdo pravi...

Ker so meli v enem tesu v istem sistemu na istih testih oba...
Tagan ni pol k... vreden. Samo tisji je-bojda.

nodes ::

Tagan res ni pol k.... vreden...če si ga ne moreš, nočeš privoščit.

;(


LC na testih do 200W bremena ni slab...to je pa tudi vse

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: nodes ()

Caligula ::

Si testiral? :D
Sicer bi te pa w lahko skrbeli samo, ce si se ze vnaprej odlocil, da bos en cas zdaj kupoval Intelove procesorje in ATIjeve kartice :D

RC14 ::

Caligula:
Jaz ne pravim da je LC enako dober kot tagan,(beri zgoraj);) .To jaz ne trdim, sploh ne, jaz samo pravim da je ta LC za 7k zelo dober napajalnik (price/performanse) in primeren za večino ljudi in za te ljudi ni potrebe po dragem napajalniku. Tud navijat se da lepo z njim. Ne more pa se primerjat z 30k napajalnikom (kar je čist logično), vendar razlike spet niso velike (v ceni pa je ogromna).

Še Copy/paste mojega stavka:

Pa kdo pravi da je LC enako kvaliteten kot npr Tagan ali OCZ. Pa sej je logično da za 7k napajalnik ne more biti enako kvaliteten kot pa eden za 30k. Dejte se mal skulirat, jebe..ti no.



Lp

ombre ::

Nojzt mam tu LC ja sam tistga 420. Je dosti bolj tih in zanesljiv kot prejšnji napajalnik, ki mi je crknil po enem letu. Za pet jurjev kok sem dal za njega je bil super nakup in ga priporočam vsem, ki ne mislijo dajat nevem kake dnare za to. :))
OmbreMan - Galaxy of knowledge

WhiteWolf ::

Jao kake kolobocije.

Tud sam mam TAGANA 480.

1. Lc je za svoj denar zelo dober napajlnaik.
2. Ni bolj kvaliteten od tagana.
3. Sem imel oba in moram potrditi, da je LC precej bolj glasen, Tagan pa je resnično tih.

Tagana imam iz dveh razlogov -> 1. Razlog je, da je res zelo zelo tih,
-> 2. Moja kombinacija je požrešna (AMD64@2600Mhz+6800GT@425/1150+ostalo) in sem raje še raskiral več denarja za napajalo.
"Maximus Decimus Meridius: What we do in life, echoes in eternity"

Caligula ::

Ma sej to je problem. Da Tagan razen tega, da je tisji ni nic kaj boljsi. In zaradi tega je totalno precenjen. No-precenjeni so vsi ostali napajalci. LC ma normalno ceno. Toliko je vreden. Ostali pa so precej precenjeni.

PrimozR ::

Ja LC je tolk vreden kolker stane. In ne miljon tolarjev. Če je vreden 10k, še ne more poganjat ultra navitega sistema za pol miljona.
1 2
3
4


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Utisanje LC6550G (14cm fan)

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
472750 (1336) axee
»

kateri stabilen in tih napajalnik (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
13410415 (6968) kuglvinkl
»

Kater PSU za hard OC (strani: 1 2 3 49 10 11 12 )

Oddelek: Kaj kupiti
59727844 (16390) LittleDevil
»

Kateri napajlnik za DFI lanparty?

Oddelek: Kaj kupiti
342481 (1894) Caligula
»

Kupil bi napajalnik - najbolj tihega! (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
615140 (3960) St@jler

Več podobnih tem