» »

brisanje mape???

brisanje mape???

bacil ::

Mi lahko kdo obrazloži zakaj ne morem izbrisati mape, njeno vsebino pa lahko, tudi ko računalnik ponovno zaženem v varnem zagonu. Vedno mi izpiše da jo uporablja druga oseba ali program. Brisanje mape je neuspešno tudi na usb ključu.

bacil ::

Kaj res nihče nima pojma? Kje ste strokovnjaki?

gumby ::

a je kaksen hidden/system file not?

Myth ::

Če ni kakšna skrivnost povej katero mapo bi rad izbrisal.

Sicer pa ctrl-alt-del, pa poglej za procesi od tebe. Upam da veš katere stvari si pognal, da lahko v ozadju delajo. No, če tam pač daj zaključi proces. Če ti je kateri sumljiv. Pol poglej pod lastnosti mape, kakšne so, mogoče ti je kdo nastavil da ne morš kr tako zbrisat. Pol kot je že en omenil, nastavi si da se ti pokažejo hidden /system file-i. To bi ti lahko malo pomagalo.
¤ Space is Mystery. And Myth is on Earth. ¤

bacil ::

Že ko novo mapo ustvarim je ne morem izbrisat. Izklopil vse procese ki sem jih lahko. Če je v mapi še več map jih tudi ni mogoče izbrisat.

gumby ::

a je kaj z privilegiji ali ownershipom mogoce?

Kami ::

Ena bedna rešitev samo deluje v večini primerov. Greš v start, run daš cmd. Potem preko dosa greš do direktorija v katerem se ta mapa nahaja, zato odpreš task manager in killaš proces explorer.exe nato pa daš v dosu rmdir < ime tvoje mape >. To dosti časa dela saj ponavadi mapo uporablja proces explorer.exe. Lahko si tudi narediš bat skripto če češ... nekaj takega naj bi delalo:
@echo off
taskkill /IM explorer.exe /F
cd < ime direktorija v katerem se ta mapa nahaja >
rmdir < ime tvoje mape >


Bedno sicer ampak deluje... Tudi če maš kaki virus ki se skrije v explorer.exe ga lahko tam zbrišeš če veš kje se nahaja in ti javlja da je mapa v uporabi...

Matev ::

meni datotek noče zbrisati

to nevšečnost pa zaobidem z wordom

štartam word in se "delam" kot da hočem odpreti nek dokument
v resnici pa kliknem na open XXXX.mpg(moraš imeti izbrano opcijo show all files) in nahitro z pogledom obrnjenim stran pritisnem na tipko delete in enter

tako zbrišem fajl ki ga z prej nisem mogel


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

težave z win xp-obnovitev sistema nujno

Oddelek: Pomoč in nasveti
51152 (1108) zan126
»

[ Windows ] Po premiku datoteke dostop zavrnjen

Oddelek: Operacijski sistemi
121143 (999) DonPierre
»

Ne morem izbrisati ikone z namizja

Oddelek: Pomoč in nasveti
112152 (1993) kovk
»

Kako izbrisati datoteko ?!??!

Oddelek: Pomoč in nasveti
332637 (2236) ahriman
»

Nikakor ne morem zbrisati fajla

Oddelek: Pomoč in nasveti
131193 (993) r5r

Več podobnih tem