» »

Ne vpišite pravega e-maila na mimovrste.com

Ne vpišite pravega e-maila na mimovrste.com

Bistri007 ::

OPOZORILO!

Moj email naslov, ki sem ga uporabil samo za nakup pri mimovrste.com (imam cacth-all domeno, zato vem) je prišel v roke spammerjem, ki mi pošiljajo do 10 sporočil na dan.
Tudi e-mail od enaa je ušel ven, vendar malo manj vnetim spammerjem.

Nauk: ne zaupajte slovenskim spletnim trgovinam, da bodo ohranile vaše emaile, čeprav se hvalisajo s

Varovanje podatkov
Ponudnik, TI, d.o.o. Jesenice, se zavezuje k trajnemu varovanju vseh osebnih podatkov. Le-ti ne bodo uporabljeni v nobene druge namene kot pošiljanje informativnega gradiva, ponudb, računov in ostalo potrebno komunikacijo. Podatki uporabnikov spletnega nakupovalnega centra v nobenem primeru ne bodo predani tretji osebi.

S potrošnikom bo ponudnik stopil v stik preko sredstev komunikacij na daljavo le, če ponudnik temu izrecno ne nasprotuje.

Če imate več vprašanj o varovanju podatkov si oglejte rubriko Pomoč, kjer nam lahko zastavite tudi dodatna vprašanja.
Največja napaka desetletja je bila narejena 4. novembra 2008
Oni so goljufali in Alah je goljufal, Alah je najboljši prevarant. (Koran 3:54)
Citiraj svetega očeta Benedikta XVI. in postani "persona rudis"...
  • spremenil: boštjan ()

boštjan ::

čudno,ker sam sem na mimovrste vpisan in nisem še nobenega spama dobil
NF7-S,2500+@2200MHz,MSi 5900SP,LCD Philip 190X6,Maxtor DM+9 120GB SATA,
2*256 3200/A KHX, PSU 420W DF chieftek

Bistri007 ::

Jaz sem 100% ziher, da email naslova mimovrste@mojadomena.com nisem uporabljal za čisto nič drugega kot za poslovanje z njimi. Tako kot enaa@mojadomena.com ne. Zdaj pa gruntajte. :\
Zdaj se mi pa polni kaselc z

Rickey Garland Re [1] - Pop Music I'm sorry Miss World Martha Stewart Honda Costumes 2:30 pm

Deandre Tory Personalized mortgage rate quote! - Hello, You have been chosen to participate in an invitation only limited time event! Are you … 1:52 am

Charter One Bank Charter One Bank Reminder: Please Update Your Data - in 1956 Friends in 1986 Just a moment! Black and White May 15

Kimberley, Traci (2) re[4]: - FTP Gundam Wing nationality Penthouse Take it easy! in 1915 May 15

Providencia Crane What IS OEM software and why do you care? - OEM What is it? OEM stands for "Original Eguipment Manufacturer." lt primarily refers … May 15

Graham Lester re[7]: - VIEW RESULTS Vietnam War Yes, it's great. Virtual Detroit Auto Show in 1896 May 15

currencyprofit Hot Overseas Business Opportunity - MAKE HUGE PROFITS FROM SMALL MOVEMENTS IN THE EURO! Learn the investment secrets used by banks … May 15

powerforex Take advantage of Euro fluctuations! Big Profits! - MAKE HUGE PROFITS FROM SMALL MOVEMENTS IN THE EURO! Learn the investment secrets used by banks … May 14

Kathrine Charlene Which one? - We offer three products at this point of time, please read the complete email for more … May 14

Ellen Cruz You can be ready full 36 hours for the right moment! - Hello! VlÁGRÀ PR0FESSI0NAL ($1.88 per d0se) VlÁGRÀ SOFT TÁBS ($1.99 per d0se) GENERÎC … May 14

Bertha Baca re[4] - in 1870 USA exercising enough Thank you Clip Art The X-Men May 14


No, upam da ni komu ratalo slabo.
Največja napaka desetletja je bila narejena 4. novembra 2008
Oni so goljufali in Alah je goljufal, Alah je najboljši prevarant. (Koran 3:54)
Citiraj svetega očeta Benedikta XVI. in postani "persona rudis"...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Bistri007 ()

Pithlit ::

Ahhh... te pa tud jest dobivam (in ja, le na mimovrste je bil uporabljen naslov). Sam mam zaenkrat še srečo, tako da dobivam recmo ene 2 spama na teden. So pa skoz "ime re[x]: subject"
Life is as complicated as we make it...

lambda ::

Hm ... moj gmail račun uporabljam skoraj eno leto (in to samo za privatne zadeve, ne objavljam ga na nobenem forumu, praktično nikjer), 3 tedne nazaj sem opravil registracijo in nakup na mimovrste. Prej nisem dobival spam-a, sedaj pa se je kak teden ali dva nazaj pojavil ... kaj naj rečem - tukaj ni nobenega dokaza o povezanosti teh dveh dogodkov, mi je pa malo čudno vse skup.

Quikee ::

Pisita na mimovrste in enaa ter zahtevajta pojasnilo.

Slowenc ::

Pa da si na gmailu dobil spam, skoraj ne bi verjel. In da je mimovrste kriv, neeeeeee. Toži jih, scuzaj iz njih ves denar kar ga imajo. Potem pa se pritoži še na davčno upravo in na sončno upravo. Nazadnje pa zamenjaj mail in jim pokaži sredinec. >:D
Skiny gate.

Bistri007 ::

Saj meni ni tako hudo za ta email naslov: mimovrste@mojadomena.com preprosto forwardiram na :fail: ali :blackhole: , samo prej sem bil prijavljen takih firmicah s svojim *LEPIM* naslovom. Saj bo kdo rekel, da je spam filter, samo vseeno kdaj da v smeti kako stvar, ki ni za v smeti. In meni se ne da brskati po kanti z reklamami, saj jih tako vseeno preletim, brand building (enen od ciljev reklam) pa je tako dosežen. Seveda prodajo kakšne strani s torrenti tvoj email naprej, samo OK, oni so tiči drugega kalibra.
Največja napaka desetletja je bila narejena 4. novembra 2008
Oni so goljufali in Alah je goljufal, Alah je najboljši prevarant. (Koran 3:54)
Citiraj svetega očeta Benedikta XVI. in postani "persona rudis"...

lambda ::

Ma ja ... mimovrste ne more bit kriv, itak so maili samo v bazi, niso pa taki cepci da bi to kar okrog talali ...

Suli ::

Sem dobil ponudbe na svoj mail, kjer so za 500$ prodajali bazo z več tisoč mail naslovi.:|

Iztok Smolic ::

nubes - to se ne tala, to se proda ;)
-----------/------------

TylerDurden ::

matr ste eni naivni in nagnjeni k teorijam zarote....
Let\'s make some soap ...

JerKoJ ::

treba bo narest poskus na bolj znanstveni ravni

odpret ene 40 mailov in jih nikjer objavt (ampak res nikjer tut tuki ne),
20 uporabt za komuikacijo z mimovrste (ampak samo za tam)
in 20 pustit na mer pa pogledat cez 1 mesec kam je prsu spam

pol pa objavt rezultate - ce ma vseh tistih 20 mailov, ki si jih uporabi za mimovrste
spam ostalih 20 pa ne potem gres lahko kamot na pristojne organe :D

dokler tega nekdo (neka ekipa) ne bo naredila potem je to res vse skupi samo teorija zarote
se da pa na tak nacin lepo kontolirat katere firme zlorabijo naslove svojjih uporabnikov
ceprav sam dvomim, da bi bil res kdo tok neumen, da bi sel prodajat kontakte svojih stran.

Pithlit ::

LOL... ti kr. Če rab kdo gmail invajt naj pa pove :P

P.S. aja... spam filtri tm delajo... bo treba drug mail zrihtat.
Life is as complicated as we make it...

Tiger ::

Glede na to, da imaš svojo domeno, si mogoče pomislil, da je naslov "naključno" generiran. Namreč ena od spammerskih tehnik je tudi ta, da naključno generirajo aliase na neki domeni, npr. tadej@nekadomena, janez@nekadomena, itd.. In glede na to, da sta enaa in mimovrste v sloveniji precej znani besedi (trgovini), so jih pač dodali v bazo za generiranje naslovov.

T(he) Boss ::

Jaz tudi hudo dvomim v to, ker sam imam na mimovrste registriran racun ze kar lep cas, pa dobim na tisti spam ali dva na tedn, pa se to zato, ker je en prasec (en podjetnik) objavil moj mail v pirsu, seveda ker imama enako ima in priimek in on ga pa si ga je kar zmislil ime_priimek@siol.net ;(

Bistri007 ::

Tiger pravi:
Glede na to, da imaš svojo domeno, si mogoče pomislil, da je naslov "naključno" generiran.

Ne, to mi ni niti na pamet prišlo, ker imamo v naši družini okoli deset domen. In spam je začel prihajati točno na tisto mimovrste@mojadomenaA.com, ki sem jo uporabil za naročanje preko mimovrste. Od enaa spam je prišel na drugo domeno: enaa@mojadomenaB.com, tako da to kar praviš je nemogoče. Poleg tega moje domene niso ne registrirane, ne gostovane v Sloveniji.

Seveda pa imam failane te aliase:
admin@mojadomena.com -> :fail:
contact@mojadomena.com -> :fail:
info@mojadomena.com -> :fail:
mail@mojadomena.com -> :fail:
postmaster@mojadomena.com -> :fail:
sales@mojadomena.com -> :fail:
support@mojadomena.com -> :fail:
web@mojadomena.com -> :fail:
webmaster@mojadomena.com -> :fail:

Na take naslove pa res prihaja email: če rata, rata.
Največja napaka desetletja je bila narejena 4. novembra 2008
Oni so goljufali in Alah je goljufal, Alah je najboljši prevarant. (Koran 3:54)
Citiraj svetega očeta Benedikta XVI. in postani "persona rudis"...

Dejancek ::

Bistri007 :

Kolk si pa mel SLO u šoli sploh ?

Glede na topic i mean :\

meatwaad ::

Hehe, topic je res cuden. Morda pa si napisal mail se kje drugje in zato dobivas spam. Ali pa ga imas na whois. Spammerji skenirajo whois od domen in potem prides v bazo. Ni treba pravit da so krivi na mimovrste, saj jaz nikdar ne dobim spama na mail ki ga imam tam!

mihael ::

kot predstavnik mimovrste lahko zagotovim:
1. emailov nikakor ne posredujemo nikomur 8-O
2. da nam gre spam prav tako na živce kot vsem ostalim :\

kako pridejo spammerji do mailov?
najlažje s črvi. ne bom zdej razlagal kako črvi funkcionirajo ker ste to tu gor zagotovo že predebatirali
so pa še druge variante - npr. preprosto poskusijo, če mail obstaja. ampak to se jim splača na večjih poštnih strežnikih, ki nimajo vgrajene primerne zaščite

lp, M

Bistri007 ::

Dragi Mihael,

ta tema te je očitno toliko razburila, da si se zato registriral in poslal svoje prvo sporočilo v forum. Jaz pa ti lahko povem, da na moj naslov mimovrste@mojadomena.com prihaja SPAM. In sem ga uporabil samo za nakup pri Mimovrste. Druge razlage nimam, lahko pa mi poveš alternativo. Kot sem že omenil, imam več domen in če bi si naključno izmišlevali naslove, bi prihajal SPAM tudi na ostale domene.

Kaj pa če imate črva v kakem od vaših kompjutrov in vam je požel podatkovno bazo? Ali pa kakšen od vaših uslužbencev rabi malo še za priboljšek in je prodal vašo podatkovno bazo?
Največja napaka desetletja je bila narejena 4. novembra 2008
Oni so goljufali in Alah je goljufal, Alah je najboljši prevarant. (Koran 3:54)
Citiraj svetega očeta Benedikta XVI. in postani "persona rudis"...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Bistri007 ()

Ziga Dolhar ::

Si grem jaz ustvarit še en acc na mimovrste. Will see.
https://dolhar.si/

Slowenc ::

Bistri, dej ne glumi. Če dobivaš spam, ga pač dobivaš. Na gmailu imajo lepo poskrbljeno, da spam leti v posebno mapo, ki je temu namenjena.

Pred časom je bila na forumu debata o tem, kako je možno, da ko si je človek ustvaril na siolu email predal in ga ni uporabil še nikoli prej, se pravi čisto sveži mail, vendar je kljub temu že po parih urah začel dobivati spam.
Skiny gate.

Bistri007 ::

Citat:
Bistri, dej ne glumi. Če dobivaš spam, ga pač dobivaš. Na gmailu imajo lepo poskrbljeno, da spam leti v posebno mapo, ki je temu namenjena.

Saj imam emaile forwardirane na gmail, ker imajo dober filter, in od tam naprej na gmx za dodatno razpredalčkanje in od tam naprej na mobitel.

Se pa ne bom strinjal s tem, da 'če dobivam spam, ga pa dobivam'. Saj jaz sem svoj 'mimovrste' naslov že deaktiviral, smilijo pa se mi tisti, ki nimajo te možnosti. Saj sem predlagal, naj vpišejo za naročanje preko MV en junk mail. Pač imajo luknjičast informacijski sistem in to želim deliti z drugimi. :))
Največja napaka desetletja je bila narejena 4. novembra 2008
Oni so goljufali in Alah je goljufal, Alah je najboljši prevarant. (Koran 3:54)
Citiraj svetega očeta Benedikta XVI. in postani "persona rudis"...

kronik ::

proporocam, da ta spam kr forwardas na njihove maile

AngelOfDeath ::

Zanimivo jaz sem prijavljen v kar nekaj slovenskih spletnih trgovinah in na tujih forumih pa nisem dobil še dobenega spam-a ?

Pithlit ::

Naj te pomirim Bistri, niso na mimovrste krivi. Sem začel dobivat isti spam tud na druge naslove. Tko da ne se razburjat.
Life is as complicated as we make it...

Bistri007 ::

Ravnokar sem šel pogledati v spam koš, in lej ga zlomka!!!
Spam prihaja na naslova mv@mojadomana.com in mim@mojadomena.com, ki sem ju uporabil za novo registracijo (enkrat junija) na mimovrste.com.
Če mi kdo reče, da je pa to naključje...

(mogoče zahtevajo spamerji, ki jim mimovrste prodaja email naslove, da je kaka druga domena kot hotmail, yahoo, gmail ipd, ker imajo tam ponavadi sekundarne naslove) :|
Kako je že z varstvom osebnih podatkov in potrošnikov???
Največja napaka desetletja je bila narejena 4. novembra 2008
Oni so goljufali in Alah je goljufal, Alah je najboljši prevarant. (Koran 3:54)
Citiraj svetega očeta Benedikta XVI. in postani "persona rudis"...

Ziga Dolhar ::

Od 26.05.2005, ko sem zadnjič postal v tej temi,

nisem dobil še ničesar.
https://dolhar.si/

matjash ::

Jaz pa dobivam na dve e-maila na katerih sem prijavljen pri mimovrste, hotmail in gmail. Zgleda pa da je res od mimovrste saj so imena pošiljateljev ista kot jih je prej nekdo naštel.

To štejem pod neprofesionalnost. In jim bom prav zdaj poslal e-mail! ;((.

Toliko se trudim da vpisujem e-maile samo tja kjer jih res potrebujem in potem vidim da izdaja podatke spletna trgovina! Bom pregledal še spisek od eurocarda da niso še kakšnih številk posredovali, pičxx jim čoxxxa!
... bolje pozno kot nikoli.

Bistri007 ::

No, vam priložim še naslove ljubkih pisemc:
From: Gloria Hammer [exprp@hotmail.com]
To: mv@mojadomena.com
Date: Jul 20, 2005 7:44 AM
Subject: re [16]:

From: Winfred Swartz [acmrhmyi@yahoo.com]
To: mim@mojadomena.com
Date: Jul 14, 2005 3:16 PM
Subject: re[12]:

From: Mollusc G. Daemon [rfflaxa@melodymail.com]
To: Mim [mim@mojadomena.com]
Date: Jul 19, 2005 6:00 PM
Subject: The Ultimate pharmacy

From: Illiberal F. Affront [campd@lovecat.com]
To: Mv [mv@mojadomena.com]
Date: Jul 19, 2005 6:00 PM
Subject: The Ultimate pharmacy

From: Jaime Platt [hwmkhqnv@hotmail.com]
To: mv@mojadomena.com
Date: Jul 19, 2005 5:55 AM
Subject: re[6]

From: Brent Vaughan [seafp@yahoo.com]
To: mim@mojadomena.com
Date: Jul 19, 2005 9:52 PM
Subject: re [14]

From: pdw@wartaponsel.com [pdw@wartaponsel.com]
To: Mim [mim@mojadomena.com]
Date: Jul 17, 2005 10:26 PM
Subject: Microsoft, Adobe, Macromedia, Corel software. Up to 80% discount.

From: Hornik@puertorrico.com [Hornik@puertorrico.com]
To: Mv [mv@mojadomena.com]
Date: Jul 17, 2005 10:26 PM
Subject: Microsoft, Adobe, Macromedia, Corel software. Up to 80% discount.

From: Quondam M. Lineament [ossk@check1check.com]
To: Mim [mim@mojadomena.com]
Date: Jul 17, 2005 6:02 AM
Subject: The Ultimate pharmacy

From: Taxi M. Talking [manu@deportista.com]
To: Mv [mv@mojadomena.com]
Date: Jul 17, 2005 6:02 AM
Subject: The Ultimate pharmacy

From: Duets R. Snifters [jedgar@altacocina.com]
To: Mv [mv@mojadomena.com]
Date: Jul 17, 2005 5:59 AM
Subject: The Ultimate pharmacy

From: apostolo@cienciaficcion.com [apostolo@cienciaficcion.com]
To: Mv [mv@mojadomena.com]
Date: Jul 15, 2005 4:27 PM
Subject: Microsoft, Adobe, Macromedia, Corel software. Up to 80% discount.

From: heinrich@cocolee.net [heinrich@cocolee.net]
To: Mim [mim@mojadomena.com]
Date: Jul 15, 2005 4:27 PM
Subject: Microsoft, Adobe, Macromedia, Corel software. Up to 80% discount.

From: Pearlie Hardy [qxrnvalsnarq@yahoo.com]
To: mv@mojadomena.com
Date: Jul 15, 2005 7:41 AM
Subject: Re [4]

Sedaj grem pa deaktivitat mim@mojadomena.com in mv@mojadomena.com aliasa. Samo bogi tisti, ki tega ne morete storiti... ;((
Poglejte, če imate še isti datum pošiljanja: emaili z istim naslovom so mi bili poslani tako na 'mv' kot na 'mim' ob istem času, npr. Jul 15, 2005 4:27 PM. Saj če smo pri MV kupili hardver, lahko pa s to *ugodno ponudbo* dobimo še 'do 80% cenejšo programsko opremo'! Takšnega popusta ne daje niti MV, pač pa ti to ugodno ponudbo pošljejo njihovi partnerji! :))
Največja napaka desetletja je bila narejena 4. novembra 2008
Oni so goljufali in Alah je goljufal, Alah je najboljši prevarant. (Koran 3:54)
Citiraj svetega očeta Benedikta XVI. in postani "persona rudis"...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Bistri007 ()

Poldi112 ::

To da si ga uporabil samo na mimovrste nic ne pomeni.
Sicer pa pomisli, bi ti na njihovem mestu prodajal maile svojih strank?
Jaz sem ne da bi par mesecev kamorkoli vpisal svoj mail dobil par tednov nazaj iznenada spam od cca 5 novih ponudnikov. Pac nastavis filtre in odtakrat je spet mir.
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

Bistri007 ::

Poldi112 pravi:
To da si ga uporabil samo na mimovrste nic ne pomeni.

A so vse te tri naslove (mimovrste@mojadomena.com, mv@mojadomena.com, mim@mojadomena.com) marsovci posredovali spamerjem? :\ Ampak uporabil sem jih samo za registracijo na mimovrste, tam in samo tam. Če odmislimo razlago z marsovci, jaz druge logične razlage ne vidim.

Poldi, jaz nimam enega emaila, jaz imam več catch-all domen z več email aliasi kot je delcev v vesolju! In vsakič kot kam vtipkavam email naslov, si izmislim drug alias, ki je ponavadi enak imenu spletišča, kamor ga vpisujem. Seveda pride spam tudi na naslove, tudi če jih ne napišem, ampak tam so standarni alisasi kot so 'mail', 'sales', 'info' ipd.
Največja napaka desetletja je bila narejena 4. novembra 2008
Oni so goljufali in Alah je goljufal, Alah je najboljši prevarant. (Koran 3:54)
Citiraj svetega očeta Benedikta XVI. in postani "persona rudis"...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Bistri007 ()

Jan987 ::

jest sem na mimovrste prijavljen že pol leta z mojim prvim mailom s katerim sem prijavljen tudi na bolhi in ga dajem pod oglase na bolho pa do sedaj dobil 2 spama in še to ze zelo dolgo nazaj.

mail mam pri arnes-u.

Good Guy ::

ja sam kaj ti bo če boš vpisu napačen mail potem ne moreš potrdit nakupa razn če greš dol al ap če naročaš prek telefona
http://goo.gl/7ItKpU
Naj računalnik dela za vas^^

Jan987 ::

a če greš dol je treba kej rezervirat?

jype ::

postmaster@mojadomena.com -> :fail:

Tole je narobe. Tvoj streznik ni SMTP streznik za tvojo domeno, ker se ne drzi standarda.

jsmith ::

Zdaj ko naslove javno objavljaš na www.slo-tech.com boš zagotovo začel prejemati še dodatni spam. :)

Spammerji lahko do tvojega naslova pridejo na ogromno načinov. Mogoče si okužen ti, ali pa kdorkoli na mimovrste, ki ima dostop do naslovov. Mogoče ima mimovrste kakšno varnostno luknjo. Naslove lahko zbira tudi kdorkoli na poti med mimovrste in teboj (naprimer tvoj hosting provider).

Bistri007 ::

jsmith, nekaj me zanima:

Zdaj ko naslove javno objavljaš na www.slo-tech.com boš zagotovo začel prejemati še dodatni spam.
Ali misliš, da je 'mojadomena.com' res moja domena?

Spammerji lahko do tvojega naslova pridejo na ogromno načinov.
OK, to se strinjam

Mogoče si okužen ti, ali pa kdorkoli na mimovrste, ki ima dostop do naslovov. Mogoče ima mimovrste kakšno varnostno luknjo.
Moj kompjuter ni okužen (s spamodajajočim trojancem), če bi bil, potem bi do zdaj imel zapamanih kake 40 aliasov, imam pa samo tiste, ki sem ji registriral za uporabo na MV. (razen seveda standardnih info, sales, ... glej gor)

Naslove lahko zbira tudi kdorkoli na poti med mimovrste in teboj (naprimer tvoj hosting provider).
SiOL in Mobitel??? Ali oni, ki hostajo moj website. V vsakem primeru, še vedno ne razloži situacije, zakaj prihaja spam samo na tiste aliase, ki sem jih registriral na MV.
Največja napaka desetletja je bila narejena 4. novembra 2008
Oni so goljufali in Alah je goljufal, Alah je najboljši prevarant. (Koran 3:54)
Citiraj svetega očeta Benedikta XVI. in postani "persona rudis"...

Poldi112 ::

Kako si pa razlagas to, da si edini, ki ima te probleme na mimovrste? Da selektivno prodajajo maile?
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

mimovrste=) ::

Ja, selektivno prodajamo e-maila uporabnikov, ki o nas govorijo slabe stvari :) Come on!

Ze dejstvo, da po forumih moramo brati taksne nesmisle nam vzame veliko casa, ki bi ga raje porabili za izboljsanje nase storitve, tehnologije, sirjenje ponudbe... Kaj sele da bi imeli cas se ukvarjati s prodajo e-mailov nasih kupcev, da bi zasluzili nekaj dolarckov. Mislim, da bomo s prodajo blaga nasim kupcem lahko zasluzili bistveno vec, kot pa ce prodamo njihove e-maile in izgubimo njihovo zaupanje.

Resno, think twice preden zapisete taksne obtozbe na forum.
www.mimovrste.com


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Poštni strežnik

Oddelek: Pomoč in nasveti
61058 (837) borpe
»

Pomoc pri postavitvi postfix mail streznika

Oddelek: Izdelava spletišč
183556 (3333) srus
»

Hotmail uvaja aliase (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Zasebnost
5519395 (17784) kitara8
»

Fake mail server

Oddelek: Programska oprema
151681 (1179) t3hn0
»

Postavitev DNS serverja

Oddelek: Omrežja in internet
91949 (1645) RedOS

Več podobnih tem