» »

kako downloadat "indirektno linkan" clip

kako downloadat "indirektno linkan" clip

lokoloko ::

Zanima me, če se da na kakšen način downloadat npr takle clip


Stvar je v tem, da bi hotel, da se mi odpre samo okno, kjer bi normalno gledal takšne vrste filmčka, ne da bi bili okoli še tisti napisi ipd.
Recimo na takšen način, kot je tole tukaj

Problem je, da ne znam iz sourca izluščiti prave povezave, s katero bi prišel do takšnega okna, kot je recimo na prejšnjem linku oz. do okna pridem, začne povezovati, potem pa vse crkne.

Najlepša hvala za pomoč
P.S: Se opravičujem, če je tema na napačnem mestu, nisem vedel, kam bi jo dal.
  • spremenil: Predator ()

lokoloko ::

Če bi mogoče kdo znal narediti naslednji korak, je problema konec. In sicer, če v IE na tistem prvem linku pritisnete znak za "play" se vam za nekaj časa na dnu brskalnika pojavi povezava v stilu tiste druge, je pa problem, da ni popolna.
Torej je samo "še" ta problem. :D

Dejancek ::

Uff, prehitel si me z vprašanjem :D

Tud mene zanima kak bi se to dalo downloudat ;)

Jaz pa namreč bi en par clipov iz http://sanjskazenska.si pobral dol, sam nevem kako :\

Help, help, help :P

jurre ::

Kaj pa ce ga pogledas z IE-jem in gres potem gledat v temp mapo? Sigurno je notr, ker IE shranjuje vse:\

Dejancek ::

Nope:\ , vsaj *.mov datoteke ne shranjuje tako kot si reku ...

Kaka boljša rešitev ? ;)

lokoloko ::

Hm, meni da link z začetnimi besedami playlist, to sicer ni slabo, vendar potem ne deluje. RAbil bi link http://mediaframe..... ipd. A lahko to kdo poskuša, ker očitno nisem dovolj sposoben:D

Hvala.

lokoloko ::

Če že ne gre z downloadom, bi bil zadovoljen tudi, če bi kdo znal povedati, kako bi dobil na stran samo predvajalnik. Pri tisti sanjski ženski (sem se skušal s tistim malo igrat) to ni noben problem, se pravi, da bi iz tegale, dobil nekaj takega

Je to mogoče narediti tudi v mojem primeru, se pravi s to povezavo?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: lokoloko ()

Gandalfar ::

Problem v tvojem primeru je da je vsebina na streaming serverju. To pomeni, da se recimo wmv neposredno poveze nanj in vsebino neposredno predvaja, oz shranjuje samo v ramu.

Kako to obiti? Obstajata dve moznosti. Na windowsih bos verjetno uporabil kaksen programcek, ki ti je sposoben zajemat zaslon v filmcek. Neka 'VCR' orodja so za to.

Druga moznost je pa recimo, da uporabis kaksen opensource predvajalnik ala mplayer ali vlc in pogruntas kako v tisti mnozici switched dumpas stream na disk.

lokoloko ::

Hvala Gandalfar.

poweroff ::

NetTransport je en programček (Xi-soft je avtor), ki zna to narediti.

Včasih ti downloada samo link na datoteko in moraš potem tisti link še enkrat pastati v Net transport, samo drugače pa zadeva lepo dela.
sudo poweroff

kriko1 ::

mplayer -dumpstream rtsp://path_to_stream

meni je za radio gaga delalo.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Rootkit na Sony DRM zgoščenkah (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Avtorsko pravo
5113004 (10172) OwcA
»

Yahoojevo hvalisanje na trhlih nogah

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
314135 (2641) G-man
»

Orodne vrstice iskalnikov za Firefox

Oddelek: Novice / Brskalniki
82401 (2401) mathjazz
»

AOL tudi v Linuxu

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
132188 (2188) BendeR
»

Koncno-Sodisce v ZDA potrdilo legalnost Kazaa in P2P

Oddelek: Problemi človeštva
51687 (1631) Gandalfar

Več podobnih tem