» »

Kako do avatarja?

Kako do avatarja?

1 2 3
4
5

V-i-p ::

Sicer pa, do avatarja lahko pridete dokaj enostavno. Objavit vam moramo 50 novic. Simple.


kuglvinkl, bejž no, a res?


:D :D :D
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

SavoS ::

Hehehe to si me nasmejal V-I-P!!

To delaj.... le kaj bodo sedaj rekli T.P.-ji....???:P
Podpis..... Kdo mi je vkradu podpis???

Tic ::

Brisali njegove novice, da jih bo imel 49 in onemogočili mu objavo nove.
persona civitas ;>

Jernej L ::

Sicer pa, do avatarja lahko pridete dokaj enostavno. Objavit vam moramo 50 novic. Simple.


je še kakšen drug način?

strictom ::

Primozu poslješ fotokopijo osebne izkaznice :)

Al pa postaneš tajni policaj.

Al pa prevzameš ST.

Al pa napišeš 300 (500?) in dobiš custom avatarcka :)
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

OmegaBlue ::

Pri 50 novicah dobiš "Pisunski avatar" ki se seveda odstrani ko nisi več aktiven pisun.

Custom risan avatar je pa pri 500 novicah. Good luck.
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

mtosev ::

Custom risan avatar je pa pri 500 novicah. Good luck.

Res nevem al naj se smejem al jokam. :\
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro,
Enermax Platimax | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mtosev ()

Jernej L ::

OmegaBlue: kot administrator, povej a se o osebnih hecajo, ali lahko z fotokopijo osebne res dobim avtar?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jernej L ()

V-i-p ::

Vedno bolj se vidi, da virtualni, samooklicani in tako imenovani krimiči prav nič ne zaostajate za svojimi pravimi brati. Kakšen sloves se jih drži, pa bržščas itak veste...>:D:D

BTW, OmegaBlue, ko že pametuješ o tem, kako da dobiš avatar pri 50ih novicah in kako da se ti odstrani ko nisi več aktiven (btw, čestitam za dobro ven_vlečenje_vaših_riti), dajva pametovat še o tem, kako za vraga mi ga pa naj kdo vzame, ko pa ga nikoli nisem dobil, kaj praviš?
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

CaqKa ::

delfi ti ločiš med administrator in moderator?
bolje da je omegablue samo moderator. sicer... eh kaj bi razlagal.

mtosev ::

Vedno bolj se vidi, da virtualni, samooklicani in tako imenovani krimiči prav nič ne zaostajate za svojimi pravimi brati. Kakšen sloves se jih drži, pa bržščas itak veste...>:D:D

BTW, OmegaBlue, ko že pametuješ o tem, kako da dobiš avatar pri 50ih novicah in kako da se ti odstrani ko nisi več aktiven (btw, čestitam za dobro ven_vlečenje_vaših_riti), dajva pametovat še o tem, kako za vraga mi ga pa naj kdo vzame, ko pa ga nikoli nisem dobil, kaj praviš?

>:D Dobri ste. >:D
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro,
Enermax Platimax | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

OmegaBlue ::

V-i-p, kako je bilo s tabo ne vem, ker pisunstvo ni v mojem režimu.

Sklepam da si bil v tem času moderator? (od tukaj manjek slikice).

Boš mogel koga drugega pocukat za rokav :)

P.S. Nismo samoklicani, ker nas je v ta položaj dodeliv nekdo drug.
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

Zgodovina sprememb…

Tic ::

In če sešteješ vse novice na STju, dobiš nekje 280...

Te številke, ko jih ven mečete so čista zajebancija, in za svojimi slikcami se TPji sladko smejite.


Če misliš žalit pojdi na drug forum --Omy

Sam delaš neumnosti, potem pa še tako ven strešeš.

To je oddelek Slo-Tech, če me oči ne varajo, torej, freedom of speach oz lahko ti povem marsikaj :)
persona civitas ;>

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tic ()

OmegaBlue ::

Do sedaj sta bila vsaj že 2 pisuna z lastnim avatarjem, tako da to ni nemogoče :)

P.S. Nevem kje si ti 280 potegnu
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

Jernej L ::

caqka: na tej strani ne, saj skupine niso vidne, vse kaj piše je "Tajna policija" - potem pa si razlagaš po svoje.

no sicer tale stran in kvaliteta le-te zadnje čase pada kajpajstvemkam, v glavne je nastalo nekakšno neprijetno ozračje med moderatorji in navadnimi uporabniki.

OmegaBlue ::

Delfi, glede avatarjev (trenutnih) pogoji:

Kdor bi rad avatarja naj na NEST dostavi dokument (osebna izkaznica, potni list ali vozniško dovoljenje) in skenirano fotko na CDju (fotka mora biti enaka kot na dokumentu ... standardi / motiv / osvetlitev). Na CD napišite vaš nick in dobili boste avatarja v obliki vaše fotke z dokumenta (ustrezno pomanjšane). Fotka velja največ pet leto. Potem morate ponoviti postopek.

Vsi ostali boste morali počakati, da se pred tem naredi nekaj bistveno bolj pomembnih stvari.


Se pravi ja rabiš scan :)

P.S. Neprijetno ozračje med moderatorji in uporabniki je samo pri malo bolj "izjemnih" uporabnikih z ostalimi se čisto ok razumem.
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

Zgodovina sprememb…

Tic ::

Kdor bi rad avatarja naj na NEST dostavi dokument (osebna izkaznica, potni list ali vozniško dovoljenje) in skenirano fotko na CDju (fotka mora biti enaka kot na dokumentu ... standardi / motiv / osvetlitev).

Ali lahko vidim osebno izkaznico od Caque, mislim čestitam, če maš tako v osebni!

P.S. Neprijetno ozračje med moderatorji in uporabniki je samo pri malo bolj "izjemnih" uporabnikih z ostalimi se čisto ok razumem.

In Slo-Tech se vrti okrog tebe... :bow:
persona civitas ;>

Jernej L ::

Kdor bi rad avatarja naj na NEST dostavi dokument (osebna izkaznica, potni list ali vozniško dovoljenje) in skenirano fotko na CDju (fotka mora biti enaka kot na dokumentu ... standardi / motiv / osvetlitev). Na CD napišite vaš nick in dobili boste avatarja v obliki vaše fotke z dokumenta (ustrezno pomanjšane). Fotka velja največ pet leto. Potem morate ponoviti postopek.


no, lepa reč, na NEST ne morem priti, ker je kar precej daleč (namesto v kje v centru (ni treba da je v ljubljani) se zmeraj spravite nekam pri obali) a velja če pošljem komu CD po pošti ali pa skeniram in pošljem po emajlu?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jernej L ()

OmegaBlue ::

Delfi, to so bili prvi pogoji objavljeni s strani primoža torej pošlješ njemu po emailu (nest je pač takrat trajal).

Tic, ne S-T se ne vrti okoli mene zato komentiram samo moje odnose ne odnose vseh ostalih.
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

Tic ::

Smo pa že prej rekli, da ste vsi isti ;)
persona civitas ;>

V-i-p ::

S takšnim odnosom in s takšnimi žaljivimi forami, ter pogoji kot jih imate zadnje čase na tem portalu, do nas navadnih uporabnikov, se še kdo čudi, da je odnos med "vodstvom" in uporabniki bolj oster. Prosiš za avatar, pa se gredo neke fore z osebno izkaznico, sliko in kaj jaz vem še čim. Rajši osebno izkaznico nekomu nekam zatlačim, kot da bi se strinjal s takšnimi pogoji, ker to je čisto norčevanje iz folka. Škoda le, da nekateri tega ne opazijo... In ja, še na nest moram osebno priti, da gospodi dostavim osebno izkaznico, ter da me v živo prečekirajo? No pejte se iz koga drugega...
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

OmegaBlue ::

V-i-p, lej S-T nima avatarjev za navadne uporabnike, samo za člane teama se pravi pisune,člankopisce,TP,Admine (moderatorji po želji). Te pogoji so bili napisani v času NEST-a zato je naveden obisk le tega in so edini pod kateri je primož trenutno pripravljen dat avatar. Dokument je zahtevan samo za potrditev identitete. Nikjer ne piše da se moraš s pogoji strinjati.
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

Tic ::

Omega, jaz ne vrjamem, da si ti tak kot na slikci.

Ali pač? Bogi otrok.
persona civitas ;>

Jernej L ::

Dokument je zahtevan samo za potrditev identitete.


zakaj pa rabite to? registriran in aktiven sem že lep čas in menda ja ne bom dal od enega soseda sliko za avtar pa ga žalil, lahko bi se vse po telefonu zmenili, sploh mi ni jasno zakaj rabite mojo identiteto, jst bi samo mojo slikico dal za avtar, tako kot to podpirajo na 98% vseh forumu na internetu in te nihče ne vpraša za osebno izkaznico, to je tako kot da bi rabil osebno da lahko usb priklopim.

edit: a ni potem bolj logično da zahtevate osebno ko se folk registrira NA forumu?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jernej L ()

Tic ::

Kje je matthai, da kakšno o varovanju podatkov pove...
persona civitas ;>

CaqKa ::

Tic: slika more bit v enakem motivu slikana, ne pa identična oni iz osebne. kar pomeni da moreš gledat v fotoaparat in da more 70% slike pokrivat tvoja glava. in res nimam tiste slike v osebni, čeprav bi jo raje imel. :)

Tic ::

Sej maš prov, OmegaBlue je tudi v istem motivu slikan.


Bravo in oprostite.
persona civitas ;>

CaqKa ::

eno so avatarji likov iz futurame, ki jih dobi personal, z malo več zaslugami, drugo pa je avatar ki ga dobi uporabnik, je sperejel pogoje za tak avatar.

Ziga Dolhar ::

Tic si ni prislužil le avatarja, ampak že naziv. Parkrat.

V-i-p: Lej ... ko ti bo ob tvoji aktivnosti in kvaliteti novic [ki si jih boš sam objavil] dodeljen avatar, bo vsaj takrat tudi meni.

p.s.: če imaš osebne probleme s Primozem, kakršne sem imel mdr. tudi jaz, se ti 'ni potrebno' tule nekaj nosit nad Omego. Izpade smešno.
https://dolhar.si/

Zgodovina sprememb…

OmegaBlue ::

Delfi, nevem zakaj se zahteva osebna prašaj primoža, jaz sem samo odgovoril na tvoje vprašanje kako priti do avatarja.

Če ti pogoji niso všeč - pač ne boš imel avatarja in bo tako ostalo do spremembe politike.
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

Tic ::

Narobe me razumete.

Dejstvo je, da imajo nekateri RISANE avatarje, drugim pa so nekateri prepovedali to iz neznanega razloga. Dovoljene le osebne slikce.

Kot v zaporu.


To je vse.
persona civitas ;>

OmegaBlue ::

In kje piše da MORATE imet avatarje? Jih nimate, live with it.
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

Tic ::

Tukaj.


Črno na belem :D
persona civitas ;>

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tic ()

Ziga Dolhar ::

https://dolhar.si/

Zgodovina sprememb…

mtosev ::

Jaz bi vam priporočal da rečete direkt.

Uporabniki Slo-Techa jebte se avatarjev nebo, ker smo se tak odločli in je lahko počohate. Ne pa da mate neke finte se dobijo z osebno izkaznico. To je jebanje v glavo.

A ste kje na svetu slišali za take postopke kake mate vi?
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro,
Enermax Platimax | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mtosev ()

Tic ::

Najbolj smešno pa je, da se ljudje pustijo jebat. :)
persona civitas ;>

mtosev ::

Ker smo glupi.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro,
Enermax Platimax | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

OmegaBlue ::

In ker so nekateri z vsakim postom bližje nazivu :P
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

strictom ::

Hmmmm. Boli me anus kak je avatar. Ko bom dobi skener pod prste si ruknem gr eno sliko pa pošlem. Glavno da bom "drugačen" od drugih userjev foruma!

PS.: čist iz firbca me zanima... Bi blo možno da bi mel sliko mene ko sem star dve leti in pol?
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

mtosev ::

@OmegaBlue

Kaj si htel rečt oz. komu?
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro,
Enermax Platimax | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mtosev ()

strictom ::

mtosev: tebi. Tvoj prejšni post bojo glupi ljudi razumeli kot žalitev.
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

mtosev ::

Jaz sem OmegaBlueja vprašal ne tebe.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro,
Enermax Platimax | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

CaqKa ::

smetite temo da bo osebje stha imelo prej razlog da jo zaklene?

omegablue pa kar veselo pomaga.

čemu je potreben tisti subjektivn jezik kazajoči smajli na koncu?

CaqKa ::

strictom, predvidevam da nebo šlo, ker kolkor vem primož zahteva novo 'identifikacijo' na vsakih pet let.

Tic ::

Nekako imam občutek, da naziv leti name.

Ja res, s tem boste vse rešil. Čist me bo potrlo. Misliš, da se sekiram, če pod nickom Tic, ki ima 4361 odgovorov na forumu piše nek butast naziv? Not. (Btw omy, jaz predstavljam večji delež slo-techa, kot ti z 2450 posti :))

V končni fazi, pa bi uporabil kakega izmed drugih računov :)


Zdej pa back on topic.


Torej.


Hočemo risane avatarje :)
persona civitas ;>

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tic ()

mtosev ::

Moja 100% podpora pri tem. :)
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro,
Enermax Platimax | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

kuglvinkl ::

Avatarjev še doooooooooooooooooolgo časa ne bo.
Your focus determines your reallity

DonHonChi ::

Tic, ti bogi otrok resno pričakuješ, da je tvojih 4361 bolj smiselnih in uporabnih kot njegovih 2450? Njega celo vidim po forumu komu pomagat med tem ko ti samo smetiš in delaš štalo.

Ah sej ko boš pršu v puberteto se stvari malo izboljšajo.
gluposti...

Tic ::

Hehe, jah glede na to, da sem moderiral dva oddelka, preden si ti sploh na slo-tech prišel, DA. ;)

Zadnjih 300 pa je nekje nepomembnih...
persona civitas ;>

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tic ()

CaqKa ::

DonHonChi

glej pod tvojim nickom piše datum registracije.

in ti pričakuješ da bom jaz tvoje besede sedaj vzel za svete?
kdaj je kdo bil v svoji gold era in je največ pomagal je debata za drugam. definitivno obstajajo userji ki so za st naredli nekaj in ti o tem sploh nič neveš. definitivno med temi userji obstajajo tudi takšni, ki danes pljuvajo po slotechu povprek in počez.
očitno se jim je nekaj na veliko zamerlo.
dejstvo je da se to v zadnjem času dogaja vedno pogosteje.
no na tebi pa je da premisliš zakaj ;)
1 2 3
4
5


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Anketa - Avatarji na Slo-Tech (strani: 1 2 3 411 12 13 14 )

Oddelek: Slo-Tech
67140360 (22923) Gandalfar

Avatarji & podpisi (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
535030 (4268) kuglvinkl
»

Nova anketa (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Ankete
777667 (6251) Poldi112
»

s3|\/| 1337 h4x0rz? WTF??? (strani: 1 2 )

Oddelek: Slo-Tech
695364 (3844) Alexius Heristalski
»

kako si daš slikico v slo-techu. (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Slo-Tech
42431403 (23831) Mr_Globus

Več podobnih tem