» »

Anketa - Avatarji na Slo-Tech

Anketa - Avatarji na Slo-Tech

««
4 / 14
»»

PrimozR ::

AL pa nej majo avatarje. Jest bom pa samo lepo vnašal blokirane slike v FF :>

Tic ::

Haha, kolk ste smesni. Huhu huhuhu...

Tic420
persona civitas ;>

Dr_M ::

jest sm zelo proti avatarjom.
zato tut ne maram drugih forumov, ker mi grejo na zivce vse tiste slikce. velke, utripajoce... fuj.;(
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

thramos ::

jest sm zelo proti avatarjom.
zato tut ne maram drugih forumov, ker mi grejo na zivce vse tiste slikce. velke, utripajoce... fuj.;(


Po defoltu bojo izklopleni, torej tud opazu ne boš da so uvedeni. Razen če boš tko hotu.

Dr_M ::

v cem je potem smisel avatarjev, ce bodo po defultu izklopljeni? kok ljudi si jih pa bo uklopil? 5? 8?
dejte no... :\
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

bond007 ::

Sodeč po anketi kaka polovica.:P

Koliko ljudi pa uporablja ne-privzet stil, ki ga je tudi potrebno v nastavitvah spremenit?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bond007 ()

Slo-One ::

1



Dajmo AVTAR samo da nebojo animirani ali pa preveliki. Pa ne debilnih. >:D

andper ::

Hehe, jest sem že zamešal MadManMato-ta s Tomi-jem pri dveh postih (zaradi MMM-jevega novega avatarja).

Avatar služi prepoznavnosti določenega osebka. Da ima več ljudi enakega, se mi ne zdi praktično. Da jih ljudje sploh nimajo, pa še manj. :)

Dr_M ::

Sodeč po anketi kaka polovica

se pravi polovica od tuki sodelujocih.
hm, to se pravi...20 ljudi?

a se lohk se jest ksno neumnost spomnim, da jo uvedejo samo zame? :\
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

gumby ::

samo res... na vsakih par mesecev nekdo prileze sem z genialno idejo, da bi imeli avatarje na ST... in potem sledi 10 strani brezplodnega flamewara... jao:P

bond007 ::

Pač vsi prijavljeni niso glasovali (nimajo časa, se jim ne da,...) - to še ne pomeni, da so vsi, ki niso glasovali proti avatarjem. Tudi ne pomeni, da jih bo samo teh 30 ljudi (ki so za avatarje) uporabljalo. To je pač čisto neuradna anketa, da se približno vidi, kakšen procent jih je za/proti.

fahrenGONE ::

samo res... na vsakih par mesecev nekdo prileze sem z genialno idejo, da bi imeli avatarje na ST... in potem sledi 10 strani brezplodnega flamewara... jao

To je pac zalostna realnost Slo-Techa.

Ziga Dolhar ::

Dr M: in zakaj bi vse ljudi posiljeval z avatarji, če bi si jih pa vključilo le kakih 20?
https://dolhar.si/

Dr_M ::

Ziga: zakaj nisi prebral mojga prvega posta?
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

thramos ::

in zakaj bi vse ljudi posiljeval z avatarji, če bi si jih pa vključilo le kakih 20?


Nobenga nebi posiljeval z avatarji, kok ljudi bi si jih pa vključil bi pa pokazala sam "uradna" anketa.

Ziga Dolhar ::

Dr M: aha ... spregledal.
https://dolhar.si/

fahrenGONE ::

Ja no, jaz sem najprej takoj blokiral vse avatarje z adblock, ker tistih frisov ne morem gledat. Potem pa vidim da se jih lahko izklopi, kar pride zelo prav ce rabis kaksen drug PC. Skoda da se ne da imet normalnih avatarjev in da moramo potem se tiste dovoljene izklapljati, ker so bedni.

Double_J ::

Ja dejmo namest slikc kr lastne posnetke hehe...:O
Dve šivanki...

PrimozR ::

Mnja itak. Zelo rad bi videl neke glupe avatarje, raje kot te, ki se mi zdijo über kul, iz futurame. Kaj si ja nor???

alum ::

P|P|,

koliko novic ti se manjka?:D

PrimozR ::

1, pa sem prelen da bi jo napisu. :> Nč pametnga ni. SM hotu napisat zdejle o virtual bluetooth tipkovnici (tipke projicira na mizo or whatever in lapo po tem tipkaš), pa sem raje mučil grafo :>

Tody ::

ej nekdo more tko statistiko narest da vemo zdej pri čemu smo :D

fahrenGONE ::

Vecina je za, vecina vodilnih pri ST pa proti in to je to.

monster-x ::

Saj ne vem, če je že bilo, ampak vseeno me zanima. Kaj _TOČNO_ pridobi uporabnik, če ima avatar? Pustimo stvari kot so "prepoznavnost", saj lahko vsakdo prebere vzdevek.
There comes a point when a dream becomes reality and reality becomes a dream.

mtosev ::

Domače se počutiš. :)
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro,
Enermax Platimax | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

monster-x ::

Mtosev, sem mislil, da mi ni treba omeniti, da pridejo v poštev le zrele izjave.
There comes a point when a dream becomes reality and reality becomes a dream.

Poldi112 ::

Hitrejsa prepoznavnost.
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

strictom ::

Lepše je vse skupi. Kaj če bi samo probali za kakšen teden :D
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

Paramedic ::

Pestrost, barvitost. Eni ne živimo med 4 belimi stenami s pohištvom vsem v isti barvi. Eni imajo radi barve. Poglej naprimer Alyo :8).
End transmission.

monster-x ::

Poldi112, ali ti sploh kaj bereš? Prepoznoavnost vključuje tudi vse stopnje le-te. Ali moraš res vedeti takoj, kdo je napisal nek post. Je tako težko nekaj prebrati? Na istem si, če imata dva ali več isti avatar.
There comes a point when a dream becomes reality and reality becomes a dream.

fahrenGONE ::

Ma dej monster-x a se delas, al ti je treba se razlagat kaj je avatar? Pojdi na kasen drug forum, na primer club.cdfreaks.com in si oglej kako zgleda sodoben forum.

Ziga Dolhar ::

Hej DarkoLord, a expertsExchange ma avatarčke?
https://dolhar.si/

fahrenGONE ::

Eni nimajo, ampak ST forum zgleda full pusto. Pa sicer nima smisla o tem govorit, ker ne bo nic. To vam lahko glede na izkusnje povem.

Tic ::

No, dej Dolarjev, išči buciko v kupu sena. Čestitam.


Ass
persona civitas ;>

BigWhale ::

Jest nocem avararjev, jest hocem hrcke!

mtosev ::

A lahko rečeš kaj bolj pametno?
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro,
Enermax Platimax | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

root987 ::

Glede na to, kako na vsake nekaj postov pride "kaj se sploh trudimo, itak ne bo kaj iz tega", se ta debata že prekleto dolgo vleče. :)
"Myths which are believed in tend to become true."
--- George Orwell

fahrenGONE ::

Vlece se zato, ker se vedno najde kaksen nov uporabnik in ima svoje upe. Potem pa spozna, da je zastonj mrtvega konja brcat. :D

monster-x ::

Fahrenheit, ali so avatarji merilo za sodobnost foruma?
There comes a point when a dream becomes reality and reality becomes a dream.

Poldi112 ::

>Pustimo stvari kot so "prepoznavnost", saj lahko vsakdo prebere vzdevek.

Vidis, jaz nocem prebrati vzdevka. Lahko sem osredotocen samo na besedilo, pa prepoznam avtorja po sliki, ki je izven fokusa. Cesar ne morem, ce je nima.
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

PrimozR ::

Ja k boste pa avatarje dobl boste pa hotl pretvarjanje besed posta v slike. Zakaj? Ker nočte brat in hočte prepoznat besedilo po sliki.

alum ::

hehe,

zanimivo je, da so najbolj proti avtarjem osebe, ki imajo same avtar:)

Tic ::

Ej pipi,


SAJ JIH BOŠ LAHKO IZKLOPIL V PROFILU TAKO, DA SE ŠE POSEBAJ ZATE NIČ NE SPREMENI. ALI NE RAZUMEŠ?




Bom pa vsakemu posebaj narisal, če vam ne gre z branjem.
persona civitas ;>

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tic ()

Poldi112 ::

V bistvu jih ne bo izklopil, ker bodo po default na off. Ampak vseeno ga bodo motili.
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

CaqKa ::

BW super ideja. uporabnike bi lahko ocenjevali s hrčki. en hrček, dva hrčka, tri hrčki, štirje hrčki, pet hrčkov.
seveda bi potem imeli še debele in suhe hrčke.

:>

bond007 ::

V bistvu jih noče zato, ker potem, ko bodo obstajali, si jih bo "moral" vklopiti, ker ne bo prenesel, da ostali nekaj več vidijo:P

Resno: nima smisla več o avatarjih težit. Bila je dobra ideja, vendar kaj, ko so nekateri totalno nazadnjaški in bi, če se bi le dalo prebirali forum v čisti .txt obliki, brez smajlijev, barv in ostale nepotrebne "navlake" oz šminke, ki je dopustna samo na straneh ala glasujzame in ringaraja.si.
Niso vsi taki - nekateri so se avatarjev vstrašili, ko so videli par uporabnikov z lastnimi slikami>:D. To niso klasični avatarji! To je posiljena ideja kao avatarjev. Komurkoli kjerkoli omeniš besedo avatar, si pod tem predstavlja POLJUBNO statično sliko ali simbol (in tudi sama definicija avatarja je taka)

Seveda že tolikokrat slišan ODLIČEN argument, da bi si dejansko bilo treba avatarje dodatno vklopit (torej tisti proti avatarjem sploh ne bi opazili razlike) je igoriran z odgovorom tipa "da bi potem avatarje uporabljalo le nekaj 10 ljudi". Ko se prosi za uradno anketo, kjer ponavadi glasuje vsaj 10krat več ljudi, kot v eni tako nepregledni temi v forumu, pa se raje da tale anketa "s3|\/| 1337 h4x0rz?". :\

Kami ::

[saracasm]
Mogoče pa neznajo kode za avatarje spisat :P
[/saracasm]

fahrenGONE ::

Ja, cisto mozno ali pa bi server zaribal. :D

CaqKa ::

kami? mogoče ti potrebuješ očala.

Kami ::

Če se zajebavam :P

Drugače pa ne hvala, na blizu dobro vidim :D
««
4 / 14
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kako do avatarja? (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Slo-Tech
20214495 (10837) V-i-p
»

Nova anketa (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Ankete
777671 (6255) Poldi112
»

s3|\/| 1337 h4x0rz? WTF??? (strani: 1 2 )

Oddelek: Slo-Tech
695367 (3847) Alexius Heristalski
»

kako si daš slikico v slo-techu. (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Slo-Tech
42431421 (23849) Mr_Globus
»

Opravičilo (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Obvestila
826569 (6031) DominusSLO

Več podobnih tem