» »

Gothic 3

Gothic 3

miwche ::

nov patch je že tu.
klik
~ there are more alpha males than beta testers ~

Vesoljc ::

> Procesor je hladen na 40°C in obe jedri delujeta z 55% zmogljivostjo.

caki caki, pravis da ti g3 laufa na obeh jedrih?
Abnormal behavior of abnormal brain makes me normal...

Izi ::

Hja, karafeka to, da imam 7800GTX je velikansko naključje :D
V bistvu mi na kraj pameti ne pade, da bi dal za kartico 130k SIT.

Ampak pred enim letom (lansko leto decembraje) je bila tista akcija, ko si precej pod ceno dobil 7800GT (ne GTX)
Se sploh ne spomnim več koliko je stalo. 60k ali nekaj več, skratka precej ugodno.
Že to se mi je zdelo veliko dati za grafično ampak sem si rekel bom pa dal ker je bil ravno božič in bom imel enkrat hudo grafično za dokaj ugodno ceno.
In vse je bilo vredu dokler mi po treh mesecih hudič ni vzel grafične. Kar naenkrat je bila popolnoma mrtva.
Ker je šlo za akcijo sem moral na servis iti čisto do direktnega uvoznika za dotično grafično kartico.
Tam kartic končnim kupcem sploh ne prodajajo ampak jih samo razpošiljajo po celi sloveniji. In tako so tam kartice skoraj po polovični ceni, ker se kupujejo direkt od izdelovalca v velikih količinah in še nobenih trgovskih marž in podobnega ni v ceni.

In zgodilo se je, da zaradi velikega povpraševanja po 7800GT karticah v tistem času niso imeli nobene na zalogi, na novo bi pa moral čakati vsaj 14 dni. Imeli pa so še nekaj 7800GTX kartic.
In tako so mi ponudili možnost, da doplačam še razliko med 7800GT in 7800GTX, ki naj bi bila nekaj več kot 20k SIT če se prav spomnim.
Pa sem rekel kamor je šel bik na gre še štrik in sem plačal še dodaten denar in tako končal v z 7800GTX v roki, ki je bila takrat v trgovini vredna ravno okoli 130kSIT, jaz pa sem zanjo v bistvu plačal "samo" okoli 90k SIT >:D

Izi ::

caki caki, pravis da ti g3 laufa na obeh jedrih?

Vesoljc, ti se pa ne spoznaš precej na večjedrne sisteme :D
Vsak program, tudi če ne podpira večih jedr, vedno teče na vseh procesorjih. To omogočajo Windows. Tistih 100% enega programa si razdelijo vsi razpoložljivi procesorji.

Je pa problem, da taki programi sicer tečejo na obeh jedrih, ampak vsako jedro prevzame samo približno polovico opravila in tako več kot 50% sploh ne moreš obremeniti svojega procesorja z enim enonitnim programom :(
Lahko tudi eno jedro prevzame samo 30% in drugo 70%, odvisno od ostalih trenutnih opravil.
Ostale neizkoriščene kapacitete posameznih jeder pa se lahko izkoristijo za druge programe

Če torej poganjaš več eno nitnih programov naenkrat, lahko obremeniš oba jedra v celoti.
Tako vedno profitiraš z več jedri, čeprav uporabljaš samo eno nitne programe.

Tako, da ni vse samo v večnitnih programih ampak je važno, da več jedr podpira že sam operacijski sistem in tu je Microsoft kar dobro opravil svoje delo.


Ima pa Gothic 3 tudi že neko (precej ubogo) večnitno podporo. V INI fileu se vidi, da je tam približno 6 različnih niti in medtem ko se jih 5 izvaja na prvem jedru se ena izvaja na drugem jedru. Ko sem se malo igral in prestavljal procese je igra delovala še slabše ali pa se sploh ni zagnala, tako, da je to najbolje pustiti nastavljeno tako kot je.
Ampak nekaj malega podpore za dva jedra je pa le.
Tako, da namesto 50% procesorske moči kolikor jo običajo porabijo enonitni programi, sedaj Gothic 3 porablja že 55 do 60% celotnega dvojedrnega procesorja. Mogoče bodo to še kaj izboljšali v prihodnodti z popravki.

)GrimReaper( ::

S tem patchom mi noče naložit savegame.

Javi mi tole:

Scripted script not registered: OnInit !

Any ideas?

Zgodovina sprememb…

zbogi ::

ja to zna bit pa sranje, če savegames niso compatible :(
sem recimo že ene par špilov klel zarad tega
Member of OC-Lab Team
http://www.oc-lab.si/

zbogi ::

Old savegames are still compatible, but before patching unequip all items, save and only then install

a si naredil to ?
Member of OC-Lab Team
http://www.oc-lab.si/

Izi ::

No, spet sem brcnil v temo z napovedjo popravka v začetku decembra.
Res je tu.

Popravki:
- Several crash bugs fixed
- Performance increased
- Combat AI for several monsters improved/simplified (e.g. boar)
- Lots of AI Fixes ( Murderer Reaction from party member fixed, AI comments improved)
- Sleeping NPC's AI reactions improved
- Camera Control: Inverting the X-axis is now saved
- Lensflare/Sun doesn't shine through mountains and buildings anymore
- Rhobar and Zuben are dead after defeating them
- Revolution mechanics improved
- Lester does now talk even when not sitting at the campfire
- Epilogue fixed
- "No mission success after 2 times "not enough gold" fixed
- Vak and Gonzales are now still there after a revolution
- There are now more weapons at traders and in chests
- Annoying NPCs from Faring arena removed
- Story and Missions in Al shedim improved. (Lester,Saturas,Wutras,etc...)
- Snorre's ancestor stone fixed
- All problems of Hogar and the southern Orcs fixed
- Ronar Trading fixed
- Less monsters/Orcs in Nordmar
- Vibald is now carrying explosive arrows
- Bogir dialog fixed
- Osmund dialog fixed
- Crossbow handling improved


Se pravi, da so tudi delali nekaj na hitrosti igre.
Grem koj naložit, da vidim, če se mi bo igra sploh še zagnala po nameščenih popravkih >:D

Ali je samo meni čudno. Piše, da popravek vsebuje že vse popravke od prvič, ki jih je bilo za 57,6 MB, sedaj skupaj vsi popravki skupaj do sedaj pa štejejo samo 59,5 MB. Meni se zdi to kar nekam malo ali pa so popravljali popolnoma iste filete kot prvič.

)GrimReaper( ::

Sm probu začet tud novo igro pa dobim isti error. Nič mi ni jasn.

Izi ::

Popravek deluje.
Igra se zažene vredu.
Savegame je kompatibilen. Nič ni treba uporabiti unequiped ali kaj podobnega, sem probal vse save in vsi se normalno zaženejo samo kar si imel opreme oblečene in v rokah, jo nimaš več na sebi ampak je spet v inventarju.

Če kaj hitreje deluje ne morem preveriti, ker mi je že porej delovalo brez problemov.

Takoj sem probal bojevanje in res je sedaj bistveno lažje kot prej. Zver te ugrizne enkrat ali dvakrat in se nato malo umakne, tako, da imaš vedno možnost vračati udarce, kar prej enostavno nisi mogel.

Oddaljevanje pogleda niso nič popravili. :(
Še vedno se vrne na prvotno vrednost čim odpreš kakšno skrinjo.

Tudi konzumiranja rastlinic in napitkov niso nič popravili ;(
Še vedno lahko ješ rastlinice in piješ napitke v neskončnost, brez, da bi jih dejansko porabil, če vmes preklopiš na drug meni.

Vesoljc ::

@izi
kako os shuffla threade je meni precej jasno. ti pa dam prav, g3 laufa na obeh jedrih, ampak izkoristek je bolj ubog. da pa nek proces ne izkorisca obeh jeder 100%, mi pa pove samo eno - da threadi to slabo polovico casa samo sleep-ajo.
zdaj pa ti meni povej kdaj threadi, ki sicer imajo nekaj za delat, spijo?
Abnormal behavior of abnormal brain makes me normal...

macgajver ::

kaj pa armor a je kej bol učinkovit
tenstan krompir je pa zakon

Muks ::

Hm zanimivo nov patch sam zdej je treba dobit še ta nov C.... :P in to je to pol bomo pa vidl oz. sprobal

R3c0!L ::

@ IZI
Ali je samo meni čudno. Piše, da popravek vsebuje že vse popravke od prvič, ki jih je bilo za 57,6 MB, sedaj skupaj vsi popravki skupaj do sedaj pa štejejo samo 59,5 MB. Meni se zdi to kar nekam malo ali pa so popravljali popolnoma iste filete kot prvič.


Meni je čisto logično če je v gothicu 50 mega enih ključnih datotek, ki so prvem patchu bile nastavljene tako, v drugem pa so nastavljene drugače. Osebno se spomnem primera ko je dotičen patch za Diablo2 bil krajši od svojega predhodnega.
Ni štos v tem koliko so zraven kode napisali (pobriasli) ampak kako koda deluje ane?

Drugače pa - armor baje deluje, oz je opaznejša razlika. Govori se tudi da so spremenili iteme, ki jih najdemo v skrinjah in jih prodajajo NPCji. Upam da so odstranili tisti Firesword za 1000 golda in da bom lahko mirno spal. :O

VidKo ::

Lol r3coil, ta je bla pa dobra. :)
Jaz bom patchal zadevo, in zacel znova igrat. Sem komaj 10 stopnja, tako da ni skode, pa tudi z osvobajanjem mest bom pocakal.
http://www.commit.si
spletna računalniška trgovina za overclockerje, gamerje in modderje

VidKo ::

Le zakaj še ni noben napisal kako se igra obnese z novim popravkom ;)
http://www.commit.si
spletna računalniška trgovina za overclockerje, gamerje in modderje

muzičar ::

Jaz vas tud ne razumem kako si ne morte poštimat kompa da bi vam delalo. Jaz imam kom pstra že skoraj 4 leta -> P4 2.8HT, GB DDR400 in 6600GT pa mam na 1280x1024 in nekaj na medium, večino na high pa vegetation na low. In imam nekje 15fps kar je za mene igralno. Če znižam ločljivost in SM (ki je zdaj na 3.0) imam nekje 25-30fps. Imam pa tako kot piše v navodilih vse popravke za Winse, najnovejša gonila za čisto vse in defregmantiran disk.

Glede patch je tako da naj bi prišel ven skupaj z US verzijo (ampak ga US verzija nebo uključevala) in je že več ali manj končan samo še testirajo ga (glede dopustov je tako da se jih je večina že vrnila) da nebo isto kot z releasom same igre. V patch-u bo večina bugov odpravljena edinole combat-a se ne bodo še lotili -> pride v 3. patch-u. Nekaj se je na WoG govorilo tudi o Autodetect-u (da bi sam zaznal koliko ramčka itd. imaš) in tako sam špil naštimal ini.

Izi ::

Odlično se obnese z novim popravkom :)

Resda še zdaleč niso popravljene vse napake, ampak glavne reči so sedaj porihtane, tako, da zgodba teče tekoče in je menda ne moreš več zavoziti z vsesplošnim pobijanjem.

Nekateri se še pritožujejo, da ponoči slišijo peti ptičke :D in podobne napake z nepravim ambientnim zvokom. To naj bi bilo popravljeno v naslednem popravku.

Igro sem začel na novo in sedaj je, kot da bi igral drugo igro.
- Bojevanje z mečem z divjimi zvermi je sedaj precej zabavno in ne več samomorilsko dejanje kot prej. Lok in puščice lahko sedaj postaviš v kot in lepo napreduješ z mečem.
- V skrinjah je sedaj precej več predmetov kot prej in tudi trgovci so bolje založeni z robo.
- Ko ponoči stopiš v sobo se vsi speči osebki v njej ne zudijo več in začno en čez drugega godrnjati, kar je bilo prej precej nadležno. Sedaj vsi spijo in zbudi se samo tisti na katerega klikneš.
- INI datoteka je nova z novimi nastavitvami, tako da se igra ne sesuje več občasno ali da ji enostavno zmanjka spomina, kar se je z prejšnimi nastavitvami dostikrat zgodilo.
- Ključni karakterji za zgobo so sedaj vedno tam kjer morajo biti. Prej so včasih kar izginili ali pa jih je celo ubila kakšna divja zver
- Vse dosedaj znane napake v Questih so popravili (to jasno nisem mogel preveriti)

Muks ::

Vidko le zakaj skor noben ne pove kako se obnese špili z novim patchom!!

Aja Izi ti maš original ane? :)

Aja pa še 1 vprašanje a s tem ko so dali novi patch morajo tisti ki so pokvarili main quest začeti na novo ali lahko nadaljujejo?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Muks ()

VidKo ::

Če maš "broken quest" bo po mojem najbolje začet znova.
http://www.commit.si
spletna računalniška trgovina za overclockerje, gamerje in modderje

Izi ::

Aja Izi ti maš original ane? :)

Ja, igro sem kupil.
Če bi jo ukradel, potem jo sigurno ne bi komentiral in bi svoje mnenje zadržal zase.

Sicer osebno nimam nič proti piratstvu, če ljudje to skrivajo in se zavedajo, da so storili kaznjivo dejanje.
Motijo me pa ljudje, ki neko stvar ukradejo in se nato javno pritožujejo, da ukradena zadeva pa ne deluje tako kot bi morala >:D

Malo sem še preveril na uradnem forumu in sedaj je kar nekaj ljudi, ki se pritožujejo, da je sedaj z novim načinom bojevanja pa igra enostavno prelahka.
Meni se ne zdi, še vedno lahko mimogrede umreš, če si nepazljiv z mečem. Je pa res, da te ena zver skoraj ne more več ubiti, če pa se boriš z dvema zapovrstjo pa je že kar nekaj možnosti, da ti bo zmanjkalo energije.

karafeka ::

Kaj je sploh smisel igre? Hodiš naokoli in osvobajaš mesta? Premagaš lahko itak vsakega že na začetku, ali so tudi kakšni hujši monstrumi v igri? V prvem in drugem delu si lepo napredoval po poglavjih in na začetku sploh nisi smel pomislit, da bi se spravil na kaj večjega kot scavengerja, tule pa lahko vsakega z levo roko...

zbogi ::

če bi jst mogel dat za tole skropucalo 10kSIT, pa grem direkt do avtorjev pa jim ga v rit zabijem
Member of OC-Lab Team
http://www.oc-lab.si/

CyberAD ::

meni pa se pojavlja en zelo zoprn in neznosen problem:

sistem:
P4 3GHz (Prescot)
1GB PC3200 RAM
GF 7600 GT TDH AGP (winfastov)

imam 1.08 patch in najnovejše nvidiine driverje

najbolj butasto je da mi je 1x normalno delalo, v vseh ostalih poskusih pa imam te grafične napake

help, kaj sem spregledal?

Rotaidal ::

"prvem in drugem delu si lepo napredoval po poglavjih in na začetku sploh nisi smel pomislit, da bi se spravil na kaj večjega kot scavengerja, tule pa lahko vsakega z levo roko..."

Ja v G1 in G2 si moral začet od začetka! V G3 pa prideš samo nazaj z onega otoka...in si že kao močan..;(( ;((
Samo to so ga malo zabluzli avtorji, mogli bi drugače naredit začetni film....

Ker recimo da si G2 končal kot fire mage ali pa paladin, plačanec, tu pa zgledaš kot navadni klošar...
Mogli bi nardit, da bi se ladja potopila al nekaj podobnega... da bi moral začet ot začetka;(( ;((
Ali pa bi morali začet kot smo končali... vendar tu nastane problem, saj avtorji niso vedeli pri kateri cehi smo končal...

V glavnem, že začetek so zabluzli...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Rotaidal ()

Izi ::

Hehe, kakšni smešni komentarji.
Kakšen je smisel? In kakšen je po tvojem smisel iti v kino? Zapraviš najmanj 2k SIT za vstopnico in pijačo in vse skupaj mine v 2 urah.
In kakšen je smisel dati 5k SIT da se ga, kot večina današnjih otrok, v petek ali soboto ponoči na mrtvo napiješ in ti hkrati še odmre za približno 1% možganskih celic :D
Izgleda so tukaj sami razvajeni froci.
10k SIT je malenkost za mesece zabave kolikor ti lahko nudi ta igra.

Poglavja v 1. in 2. delu so bila popolnoma zgrešena in deležna največjih kritik igralcev zato so bila tudi umaknjena. Tako ali tako si en teden porabil za prvo poglavje, vsa ostala pa si potem preigral v enem dnevu. Brezveze.

In spet vidim pametne komentarje od nekoga, ki se je sprehodil samo okoli prvih par mest in videl samo nekaj začetniških zveri. Volkovi, Divji prašiči in Mrhovinarji (scavengerji) so zveri najnižje stopnje za začetno nabiranje izkušenj.
Me prav zamima kako lahko ti z enako lahkoto premagaš tista 2 zmaja, ki sta v jami že takoj na začetku pod drugim mestom. Na ogenj sta popolnoma imuna in samo ena ognjena krogla, ki jih precej hitro pljuvata te na mestu skuri. Treba pa jih je močno tepsti sveč kot minuto, da umreta.

Tinček, zgodba gre pa tako, da je potovanje po morju trajalo skoraj eno leto in ti si vmes precej ošvohel :D
Nato vso svojo super opremo pustiš na ladji in medtem ko z prijatelji očistiš prvo vas, ti pirati ukradejo kar celo ladjo, kot ti na obali razloži pretreseni Lester.
In ti tako ostaneš na obali ves ošvohen in brez vse opreme. Ostane ti samo meč Orc Slayer, ki je v bistvu kar precej dober za začetek.
Ponavadi si začel z navadno palico in zato je bilo vedno tako teško pobiti prvih nekaj pošasti v prvih dveh delih.
Tale Orc Slayer pa ti lahko tukaj služi kar dolgo še posebno za boj z Orki, ker na Orke dela še enkrat več škode kot na ostala bitja.

miwche ::

heh, jaz sem tista dva zmaja potunkal kot za šalo. lok in puščice, pa en nivo (štuk) višje od njih sem bil, tako da sta samo nemočno gledala od kod švigajo puščice. v eni minuti oba na hrbtu. :)
~ there are more alpha males than beta testers ~

zbogi ::

@miwche točno tako, in še veliko drugih ja padlo na tak način
Member of OC-Lab Team
http://www.oc-lab.si/

CyberAD ::

ker sem po uri in pol opustil upanje, da bom hitro dobil pomoč, sem tako dolgo se igral z nastavitvami da nisem ugotovil kaj je bilo narobe -
post processing sem dal na field of depth in ni bilo več tistega skozi-terenskega pogleda; vendar pa je nastal en novi majhen problemček, za kateraga pa ne vem ali je namerno tako narejen ali je napaka - vse stvari v daljavi so precej meglene (tudi če mam high in low detail view distance do full in anisotropic 16x)
stvar zgleda nekako takole:

se da to kako odpraviti?

miwche ::

finta depth of fielda je v tem, da zamegli oddaljene reči in fokusira bližje.
~ there are more alpha males than beta testers ~

CyberAD ::

ja, samo če dam katerokoli drugo nastavitev pa imam tisti throught-terain view:

za katerega pa do zdaj nisem dobil nobene druge rešitve kot te, ki sem jo pač sam našel - če se da kako drugače rešiti bi res rad zvedel

miwche ::

imaš mogoče kake nastavitve vsiljene v driverjih, npr. anizo filtriranje ali antialiasing? če ja, onemogoči, nastavi application controled. imaš zadnji whql driver?
probaj še enkrat deinštalirat drajverje in spucat ostanke z driver cleanerjem, zatem pa jih znova namesti.
~ there are more alpha males than beta testers ~

CyberAD ::

aha, hvala :) - bom probal, čeprav se bojim, da imam vse tako kot rečeno - v tem primeru bo pač driver cleaner moral na delo :)
sporočim danes pozno zvečer ali ju3 zjutraj če je delovalo:D

R3c0!L ::

CyberAD - preberi si malo JoWoodov forum.
Žal se mi ne da iskat ker je topicov mali milijon ampak tam je bilo že več pritožb nad tisto tvojo težavo.

Patudi glede povečevanja razdalje po kateri začne igra izisovati nižjekvalitetne objekte je bilo doti napisanega. Sicer ne vem če je to pri tebi krivo, kajti pri tebi je zamegljeno. Je pa to kot ti je nekdo že napisal zaradi Depth of Field...

Edit: Glede izrisovanja oddaljenih objektov preberi Sticky: INI Tweaks: How to make G3 look and perform better!

Lp, in pa upam da je v tvoji krvi vsaj malo angleža. :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: R3c0!L ()

CyberAD ::

zadeva je prav bedna ampak zdaj vse dela - in res je bil problem v tem, da sta bila AA in AF nastavljena po svoje - ko sem nazadnje nastavljal sem vse dal na aplikacijo, nisem pa vedel da instalacija novih driverjev po svoje spet nastavi nastavitev - v glavnem zdaj vse lepo dela; ju3 grem po dodatnih 1GB rama potem pa študirat tisti ini config :D

pa še enkrat hvala za pomoč obema :)

aha pa eno ingame vprašanje: pretepeš NPC še preden 1. govoriš z njim, potem ko se pobere pa govori navadno s tabo kot da ni nič bilo - splošen bug ali samo pri nekaj NPCjih?

R3c0!L ::

Pomojem vsi NPCji, ki imajo kej klučnjega za povedat (mogoče celo kak quest za dat) pač ne morejo pol zato ker jih pretepeš pač mulo kuhat. Pomojem je bol ali manj tako mišljeno...

Se pa vseeno zgodi. Vem da sem enmu v Montari (al whatever) slave list ukradu ga pretepu nakar mi je blo rečeno da naj bi mu list vrnil pa se ni več hotel pogovarjati z mano.

Quest ostal odprt... grrrr;(

Buggy ::

@R3c0!L : Pri tem problemu z listo suznjev v Monteri pomaga spell amnezija (al neki takega). Tipson enostavno pozabi vse zamere in prigode, ki se se mu zgodile do takrat.

Izi ::

Tako je čisto v vseh RPG igrah.
Dokler ne bomo znali narediti umetne inteligence bo tako tudi ostalo.
Programerji ne morejo pomisliti čisto na vse mogoče čudaške načine na katere igralci poskušajo reševati nalogo :D

Glede spiska sužnjev sem se jaz najprej razgledal okoli hiše in opazil, da spisek leži na mizi ravno ob odprtem oknu.
Kaj je bolj logičnega, kot da ga ukradeš skozi okno od zunaj in nihče te ne more opaziti. Ko mu nato spisek vrneš, sicer nekaj benti, ampak ga vseeno sprejme nazaj in ni nobenih problemov.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Izi ()

zbogi ::

pa je komu že uspel spravit k funkcionalnosti spel amnezija, jst sem parkrat probal in no go
Member of OC-Lab Team
http://www.oc-lab.si/

R3c0!L ::

Tnx za nasvet Buggy. Jaz bi rekel da amnezija je v 3jki zasnovana malo drugače kot v prejšnih delih. Tam se je tarča preprosto ustavila in nas nehala napadati ker je pozabila razlog zaradi katerega je napadla. Tukaj mislim da je drugače in da je namenjena zgolj glihanju zamer, ko je stanje že mirno. Ampak pazljivo pri uporabi... nikomur ne bo všeč če mu boste poskusili pobrisati spomin ;)

karafeka ::

V dvojki je bil oblivion in je deloval tako, da si začaral osebo šele potem, ko je spet vstala (se kdo spomni Valentina? : )) Med bojem ni delovalo.

Vajenc ::

Meni igra dela zadovoljivo na bartonu 2500, 1G ram in 9600 pro, sicer na min. detajlih in 800*600 (75). Moral sem pa na sveže spucat nesnago, defrag..., pa pri instalu mi je igra ponudila nek nov DX9?, kar naj bi bilo nujno za pravilno delovanje.

Ker nisem igral 1 in 2, ne morem komentirati razlike (bolše, slabše), lahko pa rečem, da sem navdušen...zelo ;). Pri tem gorečem meču, mi ni všeč, ker ne morem zraven uporabljati ščita, tako da uporabljam nabrušenega, ukradenega z močjo 105 (se mi zdi) + neki dragi lok. Hrošči mi ne nagajajo veliko (včasih zdrsnem med 2 kamna in rabim veliko akrobatike, da pridem ven, pa v deželi lovcev sem najprej prišel v hammerclan (namesto v wolfclan) skozi neko jamo, kjer sem pobil ~ 200 orkov, kateri so na koncu kar leteli in umrli po enem udarcu 8-O - adrenalinsko ). Obleko pa sem sedaj novo kupil pri lovcih , ker ima več vrst zaščit kot drugje. Sem mojster meča in lahko ubijem vsako prikazen (uf,uf, da me moja luba sedaj sliši ;)). V jamah, kjer so okostnjaki se da pridobiti naklonjenost, če prižgeš nekakšen oltar.

V glavnem, sem zadovoljen in po mojem bom igro začel še 1X od začetka na high nastavitvah, ko kupim novo mašino.

Edit: še nekaj, med bitko lahko stisnem črko "i" in pridem v meni, kjer lahko spijem napitke, zamenjam orožje, prikazni pa mahajo po meni brez učinka. Ne vem, če je to hrošč, je pa zelo uporabno ;).

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vajenc ()

Rotaidal ::

A mi kdo ve, kaj je narobe??? To se mi dogaja tudi ko sem namestil nov patch 1.8
Klik
klik

Skozi mene se vidijo ogenj kristali in voda ki je v sodih... pa še kaj.

Kaj je to narobe??

BendeR ::

Novi skill ... fart atack. :D
:=)

zbogi ::

Lahko vam povem, da se da špil obrnit brez problema, pa če tudi osvobodite vsa mesta, pobijete vse rabel kampe, tako v gozdu kot v puščavi, na vse 3 načine kao, pa nisem niti 1.8 patcha uporabil.
je pa res da sem preden sem osvobodil sleherno mesto, govoril z vsemi, torej dobil vse queste in veliko večino tudi naredil.
Member of OC-Lab Team
http://www.oc-lab.si/

Vajenc ::

A si šel z Leom ubit kralja ?

zbogi ::

potencialni spoiler!


Zdej si hočeš pustiti možnost vseh 3 zaključkov, lahko pobiješ čisto vse ostale, samo Kralja, Xardasa pa Zubena moreš pustit živega, vsaj do takrat ko se odločiš kako končat.
Member of OC-Lab Team
http://www.oc-lab.si/

Vajenc ::

Zbogi, a je to nujno, ker sem ravno pred kratkim fental cel grad (vse kar sem dobil koristnega, je bil en dober ščit), ali raje končam in začnem znova :( ? Kdo je pa Zuben? Pa ali mogoče veš, ali je treba v samostanu nujno prižgati vse ognje?

zbogi ::

SPOILER !!!


Pa ubistvu tud ni res, lahko vse pobiješ pa vseeno končaš na vse 3 načine, samo vprašanje če ti bo jasno zakaj in kako, ubistvu ti za eno verzijo zaklučka, kralj da on scepter nek, ki ga potrebuješ in ti razloži kaj in kako z njim, od tam naprej itak umre v vsakem primeru :D.
Zuben je vladar puščave in opravlja podobno vlogo kot kralj, samo za drugega boga.
A one ognje misliš to z Fire Chalice-i, ubistvu sploh niso pomembni za končanje igre, kukr se mi zdi, za opravitev tega questa pa mislim da moreš met vse, torej 11, zadnjega pa tak dobiš tam od Miltona oz če ti ga je že dal, pol moreš met vseh 12.
Member of OC-Lab Team
http://www.oc-lab.si/

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zbogi ()

Vajenc ::

Hvala, bom poiskal tega Zubena, fire chalice pa bom pustil pri meru, ker sem v jamah že v štartu pobil vse kostkote (ex fireclanovce), pa izgleda, da jim nisem vsega pobral, sedaj ko iščem pa so kosti izginile :(.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Risen 3: Titan Lords (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
11119617 (11800) opeter
»

Risen II: Dark Waters (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
9417336 (12608) kratos
»

Arcania: Gothic 4 (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Igre
25837598 (30490) Izi
»

Glasovanje za naj naj

Oddelek: Igre
111749 (1425) mihakrt1
»

Lag pri filmčkih v špilih

Oddelek: Igre
102255 (2117) Matev

Več podobnih tem