» »

Temperatura procesorja

Temperatura procesorja

misko90 ::

Temperatuira mojega procesorja naraste tudi do 65°C. Je to v mejah normale? S čim bi to segrevanje preprečil?

Goldee ::

kaj pa mas za en procesor? A je navit? kaksen athlon 2600 mogoce?

misko90 ::

Ne. Ni navit! Tazga sm kupu. Mam intela 3000!
:D

jurre ::

ne vem ce je glih normalno..sosednji komp ima isti procesor pa se je grel z box coolerjem na ene 40,41° v idle, obremenjen pa do ene 55...

misko90 ::

Ja kva bi lahk naredu da se nebi tok segrevu?

Goldee ::

nov cooler, pa prevetreno ohisje... sej men se tui segreva cez 60 (max 63) sam baje za athlone to se ni tolk kriticno.. ne vem pa kak je z inteli :8)

misko90 ::

Tip procesorja Intel Pentium 4E, 3000 MHz (15 x 200)

Evo!
To je moj procesor!
8-O

jurre ::

nabavi drug cooler...sem par dni nazaj zamenjal za TT big typhoona..ima spet okoli 40° samo da pri 1300 obratih...kaksen mir:D

misko90 ::

A mi lahko to bl razložiš, k te nism čist razumu!?:D :P

jurre ::

am..originalno je bil not box cooler od p4, k je pac zraven in je dobro hladil samo glasen je (proc je imel okoli 40°, vent na coolerju pa okoli 4000obratov). Sedaj je notri cooler od thermaltheaka - Big Typhoon, ki hladi na priblizno isto temperaturo pri 1300 obratih..samo moras imeti velik ohisje, ker je ogromen cooler:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: jurre ()

misko90 ::

Aja! A to bi lahk kr nabavu u trgovini al kaj? Pa u keri?:\

jurre ::

seveda lahko. Jaz sem ga pri Jae, samo ce imas majhno ohisje ga ne bos not spravil:D

misko90 ::

Ja jz sm pa use komlet nabavu pr Jae!:D
Kok pa prbližn pride?

jurre ::

aja jaz tud:D skoraj 10k je...pa lahko ga sam zamenas tud ce mas nalepko (saj men so tko rekl8-) ) majo pa tud ene manjse za okoli 6k, ki majo par dB vec - ta jih ima 16:P

misko90 ::

Kok je pa prbližn velik? Pa to pomen da ga lahk zamenaš tud če je še u garanciji?:\

jurre ::

tukaj mas vse podatke od tega...ja, ker sem bil glih u lj ko sem ga kupil, pa sem prasal a moram domov po kisto pa jo nazaj prpelat ker je nalepka gor, a lahko sam zamenjam pa so rekli da lahko, da ni problema:P

Jan987 ::

jest pri jae nism dobu nalepke8-O

jurre ::

Aja? A pri sestavljenem sistemu? No pri meni je bila ze takoj nalepka gor, potem so ga tam odprli, ker sem hotel vec rama in isto z isto nalepko dali nazaj (ostala je na stranici:D )


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[Zračno hlajenje] Kateri hladilnik za s939/754? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
10623413 (19310) svetetko
»

[Zračno hlajenje] Kateri hladilnik za Socket A (strani: 1 2 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
9418243 (15366) Wofk
»

speedfan vprašanje

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
51318 (1318) bate
»

Nakup računalnika

Oddelek: Kaj kupiti
211606 (1297) mitjaje
»

Ventilator

Oddelek: Kaj kupiti
241862 (1537) ToM**

Več podobnih tem