» »

Kje gostovati?

Kje gostovati?

SkIDiver ::

Kje zakupiti gostovanje na strežniku?

Trenutno pri omrezje.net pa nisem zadovoljen. Njihov odnos do strank je zame porazen. Zato iščem drugje. Gre pa za stran v ASP-ju.

Vaši predlogi?

segi ::

---------------------------------------------
Segi podobo na ogled postavi,
ker bolj resnico ljubi kakor hvalo,
zad skrit vsevprek posluša, kaj zijalo
neumno, kaj umetni od nje pravi
----------------------------------------------

Bob Rock ::

___________________________________________________
gance hale ale cuzamen

blackmumba ::

Tukaj si kup un paket za 15$ na mesec. najbolš kar sm do zdaj kje vidu. ASP JSP PHP kar hočeš :)

Zgodovina sprememb…

Vrocipes ::

http://www.mojnet.net (Priporočam).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Vrocipes ()

SkIDiver ::

Hot-Dog kaj pa ASP?

Vrocipes ::

Se opravičujem sem spregledal v tvojem postu, mislim da nima ASPja :S lahko pa jih vprašaš...

SkIDiver ::

Vidu ja. Ampak vidm, da bo treba presedlat v tem primeru na PHP, ker ASP mile bože ni ponudb jakih.

Tody ::

Razlog je preprost! ASP server oz licenca za njega stane preveč in le redkim se izplača!

unit3d ::

Je katero gostovanje od teh zastonj?

SkIDiver ::

Jup Tody vidm ja.

Kje pa se človk lahko priuči php-ja? Poleg raznih tutorialov na internetu-kaj priporočate?

Tody ::

Razne knjige in obilico volje :D GO SEARCH !

Vrocipes ::

Lahko greš kar na kakšnih primerih delat. Poglej si članke na php-si.com, bandrej.com, pikslar.com ... Tako boš največ ugotovil, aja pa kakšne knjige ti nebojo škodile, obvezno ap si preberi še manual na php.net .

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Vrocipes ()

blackmumba ::

jaz bom pomojem kr Hostgator.com hosting uzel.
za manj kot 3 jurje na mesec imaš 10giga placa, 100giga prenosa, neomejeno domen in mysql baz, pa še cpanel ima.
Pa tudi server se hitro odziva tko da pomojem nemorm zgrašit. Ima že kdo izkušnje s tem hostingom ? Ali lahko kdo kje najde cenejši hosting s vsaj podobnimi specifikacijami ? (neomejeno mysql baz + domen)

Tody ::

v sloveniji jih je dost ampak niti enega z takim diskovnim in bandwidh specifikacijami za tak denar

Tody ::

Jest sem zdele ene 2 uri porabil da sem malce brskal za Host Gatorjem in prebral kar nekaj strani in forumov in očitno so res modeli in modelke cool. Če je bila kak pritožba je bila čez administrativni del v smislu računov za plačat, al pa kak take zadeve, skoraj nič tehničnih zadev. No jest in moja stran sta dokaj nezahteven uporabnik, tako da lahko še kdo drug proba:) Itak majo pa money back garanty za downtime. Edini problem je to da so v ameriki :) kar je pomeni da je ping 160, ampak nezavedajoč svoje naivnosti, imam slovenskega ponudnika, ki ima vrjetno njihov preprodajni paket :8), ter z tem isti ping. Vse kar lahko rečem je HONEY PACK YOUR BAGS WE ARE MOVING !!

SkIDiver ::

No potrebujem vašo pomoč. Po vsem iskanju in brskanju sem prišel do dveh ponudnikov, ki sta sprejemljiva!
Kriteriji so bili predvsem cena za najem v obdobju 1 leta, prostor na strežniku in količina prenesenih podatkov na mesec. In vsekakor sem se omejeval na Slovenske ponudnike.

Odbral pa sem;
http://www.mojnet.net/info.html paket Partner, ki ponuja 100MB prostora, 2GB prenosa/mesec za ceno 11500 sit na leto.

http://www.hitrost.com/gostovanje/primerjava.php paket Hitrost 250, ki ponuja 250MB prostora, 10GB prenosa/mesec za ceno 15000 sit na leto.


Katerega naj izberem sedaj? Pri srcu mi je bolj slednji, ker ponuja za 3500 sit 150MB več prostora.

Prosim povejte vaše mnenje. Stran se bo v PHP-ju razvijala postopno, če to kaj pripomore k vašemu predlogu kaj izbrati.

tec ::

jest dam glas za mojnet, ker je podpora odlicna....strezniki so pa itak vec ali manj vsi podobni, tko da pomoje niti ni pretirano pomembno, ce se ne gre za neki velizga.

SkIDiver ::

ne vem no. tale podpora pri mojnet je tako tako. na GSM jih nisem priklical, email pa tudi prihaja nazaj pa sem poslal z email.si in iz siola.

Vrocipes ::

Kot sem že rekel prej, vstran od Mojnet-a ne grem. Človek ti bo pomagal ob 3h ponoči, če bo le na MSNju. Drugače pa ga še 1x pokliči, bo sigurno dvignil :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Web-hosting ponudnik....kaj priporocate?

Oddelek: Omrežja in internet
61426 (906) Gandalfar
»

Nakup gostovanja spletnih strani

Oddelek: Omrežja in internet
71708 (1502) gforce
»

XXL hosting

Oddelek: Izdelava spletišč
181838 (1443) dobaluka
»

www gostovanje za "malo" denarja....

Oddelek: Omrežja in internet
191772 (1416) Gandalfar
»

Komercialni hosting

Oddelek: Izdelava spletišč
7854 (726) MOJNET.net

Več podobnih tem