» »

Počasen dial-up internet!

Počasen dial-up internet!

miranpozar ::

A se še komu zadnjih par dni dogaja, da je internet ful počasen? Karkoli DLjam, ne gre preko 1kB/s, vse www strani išče dolgo in še dlje nalaga, tudi slo-tech ful za**bava! Isto preko SiOLa ali ARNESa!
Z mojo mašino in modemom je vse OK.

Miran Požar, Portorož, www.miranpozar.com

Nemelk ::

men, ceprav dl-jam glih ne dost, ampak strani se nalagajo pooooooccccaaaaaas. (arnes)
Nemelk ™

Nemelk ::

men, ceprav dl-jam glih ne dost, ampak strani se nalagajo pooooooccccaaaaaas. (arnes)

p.s. bytes send in bytes recieved kr zmrznejo, potem spet delajo ene 10 sek in spet zmrznejo za vsaj 30 sek. tko to zgleda pr men
Nemelk ™

Loki ::

men dela vse normalno (siol).
I left my wallet in El Segundo

hanuman ::

Men isto nikamr ne potegne in to tudi samo zadnjih pa dni. Tudi slo- tech pa tudi ko odgovorim na kak post pisem pol ure pol mi pa zajamra da nisem regitriran user, ceprav sem gor in mi gre post v k.... Po moje so na telekomu zaprli pipco da bi ljudje vsi navalili na isdn oziroma ADSL. Dej pozar ce bos kej ugotovu javi klele, ok?
Quake or be Quaked

krucymucy ::

Pocasno, leno, zaenku**.... sicer pa sem na arnes-u!

Boky ::

Miranpozar a imas slucajno Robotics-ov 56k Voice Win modem ? Jaz sem imel isti problem. Modem se mi je na arnes povezal z 50.666, vendar je bil download tudi z anesa zanic. Zdaj ko sem ga zaklenil na 45.333 mi internet spet leti(cca 5 kb/s).
Probaj zakelnit modem na nizjo hitrost.
Zaklenes ga z "&N30" oz uporabis katero drugo stevilko. Stevilka 30 ga meni zaklene na 45.333.
Drugace pa je zanimivo, da v XP-jih se mi pa modem vedno poveze na 45.333, brez kaksega dodatnega init. stringa. Izgleda, da so v XP-jih izbolsali gonilnike.



Kekec ::

Miran umisli si ze kak ADSL enkrat no :D

kako kaj stari kdaj se zmenimo za kako pivo v tvojih koncih?

miranpozar ::

Eee, Kekec! Kje so tisti lepi časi civilnega služenja vojske! Kadarkoli lahko uletite sem, da spijemo en drink. Stari, veš da to sploh ni vprašanje! :))

Ostalim pa... moj modem je dobri stari USR Sportster na ISA vodilu, ki je legenda in ga ne zamenjam za nič drugega kot mogoče res ADSL (ampak je**m jim mamicu Telekomovsko, ker hočejo da kupim še ISDN, kot da rabim fiksni telefon ko pa imam GSM, mamicu jim monopolistično), ki dela še vedno super. Problem mora biti v povezavah s tujino, ker mi sicer nekatere strani v SLO delajo OK, tip na SiOLu pa pravi da je pri njih vse OK (ja valda, ko nas pa tako kradejo), kaj pa je narobe s slo-techom pa bo treba resno preveriti!

Miran Požar, Portorož, www.miranpozar.com

Tr0n ::

ARNES ima tako ali tako probleme s povezavo v Ameriko, Slo-Tech je pa v totalnem qurcu.

g0Run7 ::

jst na siol-u z us roboticsom vlečem zmeraj dol z 5.4, sploh na isdn ne grem...:D

Boky ::

S kolikose povezes ? Imas externi modem ?

miranpozar ::

Pri meni je bilo do pred kratkim isto hitro! A še vedno se mi poveže z 52.000 (SiOL) in 50.666 (ARNES). Sux!

Miran Požar, Portorož, www.miranpozar.com

Boky ::

Saj meni je tudi se do pred kratkim letelo tudi na 50.666. Ampak zdaj pa je kriza ce se povezem na vec kot 45.333. Mogoce je telekom kaj "sraufal" po svojih linijah.

Tomi ::

Hm, meni je sicer zadnje čase nekaj težilo, posebej se na Arnes tudi od polnoči naprej ne povežem prvič, ker je vedno zasedeno, drugič pa vedno gre, samo imam vseenona 33.6 4 kB prenosa.
Slo-tech pa tako ali tako dela/ne dela.
metrodusa.blogspot.com

hanuman ::

nič več. danes leti ko strela
Quake or be Quaked


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

VOLJA.net

Oddelek: Omrežja in internet
231526 (1088) gumby
»

modem connection speed

Oddelek: Pomoč in nasveti
181407 (1199) Koci
»

modem

Oddelek: Pomoč in nasveti
131424 (1276) DeLuX
»

modem-pohitritev

Oddelek: Programska oprema
81091 (1006) lordgreg
»

Kako kej hitr dowloadate?

Oddelek: Loža
321840 (1548) Miran

Več podobnih tem