» »

Me je nosila luna?

Me je nosila luna?

oc-er ::

Živjo!

Za vas imam eno dokaj smešno zgodbo ispred 2-h mesecev...
S šolo ( pač ekskurzija, par iz naše šole in tako naprej) smo bili v ameriki.
Prvo noč smo prespali v LA-ju, v eni sobi, v kateri je bilo okoli 12 pogradov. Ta motel so imeli v lasti eni friki, na pol hipiji. Preden smo vrgli svoje stvari na postelje, so nam povedali da na zadnjih pogradih ( v ozadju sobe) spijo trije gosti. Svoje stvari sem vrgel na najbližji pograd, več pa tudi nisem gledal po sobi. No spat smo šli okoli 11h zvečer, saj smo bili res zmatrani..
ulegel sem se in nemudoma zaspal. Kar je bilo hecno je to, da sem se okoli 2h zjutraj zbudil, in zagledam neko zaveso čez pograd. WTF? Pothoma vstanem in ugotovim, da sem spal na drugem koncu sobe, na tisti postelji, kjer so spali gostje od lastnika. Nemudoma sem se vrnil na svojo posteljo in zaspal.

Naslednji dan sem malo spraševal okoli, če so drugi kaj slišali. Pač mislil sem da me je nosila luna. toda to ni niti toliko zanimivo. Prijatelj je zaspal šele okoli 2h ponoči, pač navdušenost in vse je naredilo svoje :D
Ampak ni čisto nič slišal. nič. nada. ništa. spal je pa na pogradu nad mano.
Jst sam WTFFFF

:D :D

Matek ::

Meni se ne zdi tako zelo presenetljivo vse skupaj. Da te nosi luna, je čisto normalen pojav, pač se ničesar ne spominjaš in si šel na drug pograd spat. Kar pa se tiče prijatelja, pa če praviš, da ste šli spat že ob 11 in to vsi zmatrani, ziher ni bedel do dveh. Včasih pač ležiš in se ti zdi da si buden, vmes pa napol spiš. Garantiram, da ni v temi ležal cel zmatran na postelji 3 ure in ni vmes niti malo zaspal.
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

Bob Rock ::

Ka pa ce se je teb sanjal, da si se tam zbudil, pa se sel v svojo posteljo?
___________________________________________________
gance hale ale cuzamen

Tic ::

Mogoce te je pa on prenesel :D
persona civitas ;>

TribesMan ::

Lucidne sanje? :>

LP

TribesMan
Moj kompjuter dela: KVIIIIK ... KVIIIK ... KVIIIK.

Ko ga navijem dela: KVIKKVIKKIVKKVIK. :)

flipflop ::

Men se je čisto isto naredilo, s tem da sem zjutraj ko sem se zbudil naganjal iz postelje tistega ki je tam spal, mi je potem komaj dopovedal da sm se jst tja zrinil.:8) Pa ne zdej kakih čudnih misli dobit, ni blo nč takega.|O

Nejc Pintar ::

to se je meni zgodilo doma ko brata ni bilo, zjutraj sem se prebudil v njegovi sobi :)
Lahko je biti prvi, če si edini!

Vesoljc ::

dokler se sredi noči v gatah in coklah (samo v gatah in coklah) ne odpraviš na sprehod je še vse ok




:8)
Abnormal behavior of abnormal brain makes me normal...

Tody ::

Mah men se to stalno dogaja :) Zaspim na kavču v dnevni sobi in se zbudim, v postli, enkrat celo preoblečen v pižamo, pa ni bilo nobene matke da bi me oblekla al pa kej. Seveda jest nisem nč vedu in sem 15 minut bil čist preč, ko sem se zbudil:D

Hypno ::

Ste pač naravni somnambulisti :)
Great are mysteries of the mind ...

SodVina ::

No, jest sem pa sel spat v posteljo, pa sem se zbudil v dnevni sobi. enkrat sem se pa zbudil, pa nikjer nisem nasel vzglavnika. No bil je pod pisalno mizo nekaj metrov od postelje. Ni variante, da bi mi po nesreci padel tja. :D

oc-er ::

Spomnim se ene 9 let nazaj, ko sem bil še 8 letni froc, enkrat ponoči me je mudil scat, pa me je luna nosila.
Zamenjal sem preprogo za školjko :D :8) :D

mtosev ::

Zamenjal sem preprogo za školjko :D :8) :D

Jaz bom ockno od smeha!!!!!! :D :D :D :D
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro,
Enermax Platimax 1700W | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mtosev ()

majerhold ::

Vsa skrivnost tiči v tistih čudnih gostih s konca sobe. Zelo verjetno je, da jih lasnik sploh ni posadil tja, niti niso bili njegovi prijatelji.Sploh ni vedel za njih! Tiste tri čuke si videl le ti, drugi pa ne. Ko si se zbudil na njihovem pogradu, so že zbrisali. Samo vprašanje? Ti je lastnik morda povedal od kod so ti ljudje? Ni ti mogel, ker si jih videl samo ti. To je edina resnica! So bili morda Kolumbijci iz Bogote, stari okoli 24 ali malo več? Je čaz katero posteljo visel čudni indijanski pončo? Potem mi je vse jasno!
My own comp ignores me like the plague, what a damned shame.

oc-er ::

@majerhold:

Da sem jih videl, nisem čisto prepičan. Res je da so bili dokaj mladi, ttam okoli 22,23 bi jaz rekel. Ja, spomnim se..
Za lastnika ne vem, se nismo pogovarjali niti, a veš...
Čez tisto posteljo pa je visel pončo ja.

Bramac ^^ ::

Hehe, jst sm enkrat delu referat pol sm pa mat poklicu nej gre napake popravt pa to in šel v dnevno pred TV, kjer sem tudi zaspal. Zjutri se zbudim v moji sobi, grem takoj gledat referat pa ga nikjer več ni bilo, ampak računalnik je bil pa še vseeno prižgan. Pa sem prašal mat če je dala ona X, pa je rekla da je vse pustila. In sem bil v šoli tisti dan brez referata >:D

Moja razlaga tega je, da ko me je luna nosila sem zaprl vse kar sem naredil in šel spat v posteljo.

EDIT: Seveda mi v šoli nobeden ni verjel, da se mi je res to zgodilo :D

Zgodovina sprememb…

Scorpia ::

Spomnim se ene 9 let nazaj, ko sem bil še 8 letni froc, enkrat ponoči me je mudil scat, pa me je luna nosila.
Zamenjal sem preprogo za školjko :D :8) :D

Nisi edini, pri teh letih sem jaz wc zamenjal z eno drugo sobo :8) :D

baker ::

Jest sm se enkrat zbudu in šou en paperček v wc vržt, pol sm šou pa do smetnjaka, se sleku in hotu začet sct vanga.:)

oc-er ::

Jest sm se enkrat zbudu in šou en paperček v wc vržt, pol sm šou pa do smetnjaka, se sleku in hotu začet sct vanga.:)

Pozdravi rože in zalij mamo style.wannabe :D :D :D :D :D :D :D

nojus ::

bolje v prazno posteljo kot pa en štuk višje (k tipu).
Drugač pa upam, da mene ne bo luna nosila, ker sem polomljem in ne smem stopit na nogo. > "bergle" user!
sovražim Gargamela.

DimmniBurek ::

Od mojga frenda brat: Spita na pogradu Frend gor, in čuje da neki rošta, se zbudi gleda dol in vidi svojga brata kako na mižeč vstane iz pograda in gre k svoji šolski torbi, dvigne pokrov in se uščije po zvezkih, Frend se je začel režat, zato se matka zbudi in uleti not, braco pa kr ščije, un je kmal umru gor...
Na ta račun smo se smejali še dostkrat pol
There Is No Stronger Drug Than Reality

Uranij ::

Meni se pa skoraj vsak teden zgodi da me nosi luna. Moj brat se je ze navadu in se sploh ne sekira. Veckrat se zgodi da se sprehodim do kuhinje, malo brskam po flasah od vode, se pogovarjam z mojim bratom, enkrat sem se pa zbudil in reku da grem domov(bil sem doma), se oblekel, sel ven iz hise, in se zavedel sele na parkiriscu.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Spalna paraliza (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9319114 (9787) Scorpia
»

"Čutim" alarm

Oddelek: Loža
473304 (1892) Shegevara
»

Dozivel sem nek cuden pojav. Mogoce ve kdo kaj vec o tem? (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Loža
27119924 (12475) DJ Hamster
»

Zaspanost (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
586640 (5032) satfinder
»

Spanje? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
738447 (6779) nokia6310

Več podobnih tem