» »

Slo-Tech super - moderator Caqka!? - kaj menite?

Slo-Tech super - moderator Caqka!? - kaj menite?

redspeed ::

Pozdravljeni,

To se še mi ni zgodilo na nobenem forumu.

Objavil sem post o težavah z PC2TV (upam, da je še tam).
Danes pogledam kaj je novega in post je zaklenjen. Zakaj?

Prilagam novi post kot odgovor na prejšnjega.

Drugače imam na Slo-Techu same ZELO pozitivne izkušnje in me tako obnašanje čudi.

Kaj menite?
Moderatorji?

Lep dan želim.
--------------------------
Gospodič Caqka,

Glede na to, da si zaklenil temo ne morem odgovoriti v tisti post. Zelo pametno.
A mogoče veš zakaj si jo zaklenil. Oz. a veš zakaj se na forumih teme zaklepajo?
A sploh veš kaj pomeni bit moderator na nekem forumu in kaj je njegova funkcija?

Ne bi se spuščal v take debate ampak prosim posvetuj se malo z drugimi, bolj izkušenimi in modrimi od tebe.

To če ti ne veš kaj pomeni trganje slike, oz. nimaš izkušenj s tem pojavom, še ne pomeni, da morda kdo drug tukaj ne bi mogel pomagat.
Ali pa si ti mogoče edini zemljan, ki ve VSE?

Če je mogoče kdo kaj nagruntal mi lahko piše na tomi76@gmail.com

No še odgovor na 1 in 2

1. Seveda sem. In? A not mogoče kaj piše o mojih problemih. Pravzaprav sem prebral vse poste v splošnih nasvetih a nisem našel nič takega. Če sem spregledal se posipam s pepelom.

2. Resnično se mi zdi tema prenatrpana in nepregledna. Morda bi lahko padel kak komentar če ne bi zaklenil teme.

Slo-tech ima zelo lep forum in zelo urejen kar se politike obnašanja tako moderatorjev kot tudi "navadnih" obiskovalcev tiče.
Ti ZELO kaziš to podobo. Tudi v kakšnem drugem postu bi se kaj našlo.

Prosim za razmislek.

Hvala in LP
  • zaklenil: Primoz ()

Primoz ::

Za pritožbe nad moderatorji imaš temo "pritožbe". Pritoži se in nekdo bo ponovno pogledal kaj se je zgodilo.
There can be no real freedom without the freedom to fail.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Pritožbe 2 (strani: 1 2 3 415 16 17 18 )

Oddelek: Slo-Tech
86551017 (22684) OwcA
»

Admin-Diktatura (strani: 1 2 )

Oddelek: Slo-Tech
815313 (3593) Mac

Več podobnih tem