» »

Problem z Genius Home Theater 5.1

Problem z Genius Home Theater 5.1

Jedi Master Yoda ::

Stvar je naslednja, zvočniki so delovali vredu, nenadoma pa mi ne dela več zadnji desni surround izhod. Zvočnik dela, ker sem ga probal priklopiti na levi surround izhod in dela, tako da je kriv desni izhod. Sicer se sliši neko šumenje notri če dam zelo na glas. Zanima me če je mogoče kriva varovalka (fuse) in če je a se jo da kje dobiti, da bi jo menjal? Ali pa če je kaj druga krivo, nebi rad ravno nove zvočnike zato kupoval. Garancija je že pretekla.

Perza ::

Meni isto...Samo da mi je šel zadnji levi..Ravno sedaj sem videl to. Jebemti!!

Perza ::

Ok sem ugotovil da je crknil SB Live! Kdo bi si mislil...Dobro da imam onboard zvočno in sedaj dela vse normalno. Si upam staviti, da imaš isti problem...

Jedi Master Yoda ::

Žal ne, meni je res izhod šel. Sem probal divx komponento gor pa mi isto ne dela! Zanimivo se mi pa zdi, zakaj ravno zadnji surround? Sploh ne vem zakaj, glasnost sem imel zmeraj samo do polovice, nikoli ni bilo kaj narobe, ne vem. Rad bi pa to popravil, ker ne mislim novih zvočnikov kupovati, samo zaradi enega surround izhoda. Mogoče ve kdo, kje bi mi to znali popravit?

BoBi ::

V Trzinu popravljajo te zvočnike (in še marsikaj). Imenujejo se Modul center (ali pa Špica).

ethelred ::

Meni sta crknila sprednji L in R in zadnji L in R izhod, pa je blo treba menjati en čip, pa 2 termični varovalki v transformatorju. Strošek malo manj kot jurja :D (material), zalotal pa mi je stric.

Jedi Master Yoda ::

Hvala, končno koristne informacije!

ethelred ::

Če te mogoče zanima, oznaka tega čipa je TDA7269A

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ethelred ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

PC -> smart tv -> hišni kino

Oddelek: Zvok in slika
365414 (4536) St235
»

[5.1] Logitech zvočniki (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Zvok in slika
19626998 (14254) psytoma
»

Prosim za pomoč pri priklopu gramofona

Oddelek: Zvok in slika
436842 (6558) 2x'=2
»

win 7 h p: kako zamenjati aux-out z aux-in

Oddelek: Pomoč in nasveti
10737 (529) Alen T 1978
»

AC3filter for dummies - nedelujoči center zvočnik

Oddelek: Zvok in slika
3511226 (5034) Sarimner

Več podobnih tem