» »

Rabim Win98 zagonsko disketo NUJNO!

Rabim Win98 zagonsko disketo NUJNO!

Huey P ::

Prosim, če mi kdo najde stran kjer bi si lahko downloadal tiste file, ki so potrebni za zagonsko disketo, ker je sam ne morem naredit (ker nimam w98 cdja) ali pa če mi kdo pošlje te file na e-mail; SEM!

Ima kdo kakšni idejo kjer naj iščem te file na netu?

..::DOOM III: The Legacy::..

Huey P ::

..::DOOM III: The Legacy::..

Tomi ::

Dobivaš ravno po mailu:D
metrodusa.blogspot.com

Huey P ::

Hvala Tomi sem dobil. Vendar pa težav ni konec;
Vstavim zagonsko disketo in mi napiše:

"missing NTDLR Press anything to reboot".

Na disku imam dve particiji, prva je FAT druga pa NTFS.

Problem je pa tak;
Imam Win 2000 CD, vendar pa sem izgubil serijsko številko zato ne morem winsov inštalirat iz CDja ampak moram skopirati direktorij i386 s CDja na disk kamor hočem naložiti winse in potem, ko je skopirano le spremenim par zadev in ni mi treba vpisati serisjke številke.
Vendar jaz NIKAKOR ne morem priti do drugega diska (D:) kjer je že vse skopirano, samo še setup bi moral pognati.
Ko sem zagnal Setup iz CDja mi piše da je druga particija (D:) Unpartitioned (da ni particija?).
Mene zanima kako lahko pridem do druge particije, da bi tam zagnal setup.


..::DOOM III: The Legacy::..

krucymucy ::

Zdej te ne razumem prou fajn!
A d:\ mas v NTFS - ce je tako pol z dosom nikakor ne gre, ce pa ti napise v setupu od 2000 pol pa neki ni uredu! Men so se cist same zbrisale particije d:\ in e:\ - se zdej ne vem zakaj!

Huey P ::

Da poenostavim;

Imam en disk, ki je zadeljen na dve particiji (C: FAT, D: NTFS). Na D: je skopiran setup in direktorij i386 za Win2000.
Ko imam vsatvljeno zagonsko disketo mi napiše "Missing NTDLR", fdsik pa ne morem zagnati, ker mi piše napačna verzija MSDOSa.
Kako za vraga lahko pridem do vsebine D:\, da bi setup in i386 skopiral na C: in ga od tam pognal?


..::DOOM III: The Legacy::..

[t502] ::

Do D-ja ne moras ker je NTFS. Samo z Win2k/XP boot cd-jem lahko odpres disk D (NTFS).

[t502]

Maxtor ::

Manjka ti ntldr datoteka na c-ju, enak problem sem imel jaz. Pa sem si prinesel ntldr datoteko in še ntdetect.com, obe skopiral na particijo c, potem pa sem lahko vse naredil, česar prej nisem mogel. Mogoče je to rešitev tvojega problema, če pa ni, pa ne vem...

LP

Huey P ::

Dal sem ntldr in ntdetect na c: in nič. Sem formatiral disketo v Win 98in tam naredil zagonsko pa mi piše "Ni sistema..."
Res ne vem kaj ga jebe...

..::DOOM III: The Legacy::..

SkIDiver ::

Jah v takih primerih jz mečem čez okno:D

Huey P ::

Zdaj sem namestil Winse in, ko grem pogledat v Moj računalnik mi kaže samo en disk (C:). O.K. grem v disk managment in tam pogledam in vidim, da je tam še en disk (piše da NI particija). Torej kliknem nanj in ustvarim particijo, in glej ČISTO VSE PODATKE NA TEJ PARTICIJI (ki je zdaj E:) MI JE ZBRISAL!!!
Pizda mu materna pa winsi pa.... Pač moram preklinjat, ker je za vedno odlšlo VELIKO MPtrojk in ostalih podatkov.
Čeprav je bila particija prej v NTFS zdaj ni v nobeni in prav zdaj jo delam v FAT 32.

Tega zafukanega NTFS pa se nikoli v življenju več ne taknem!

..::DOOM III: The Legacy::..


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Windows XP namestitev brez uporabnega CD pogona

Oddelek: Operacijski sistemi
142605 (2359) Mercier
»

Čudn problem pri inštalaciji XP professional windowsow

Oddelek: Operacijski sistemi
443043 (2281) xpozed
»

Karseda neboleča reinštalacija OS WinXP

Oddelek: Pomoč in nasveti
171563 (1290) @ljash
»

Nov disk

Oddelek: Pomoč in nasveti
181654 (1330) ali3n
»

W2K clean install help!

Oddelek: Pomoč in nasveti
131962 (1825) andrej

Več podobnih tem