» »

Hlajenje za P200MMX

Hlajenje za P200MMX

SasoS ::

Imam p200mmx za server...že parkrat sem menjal vent na cpuju ker je ropotal ali pa sploh ni delal. Zdaj bastard spet ropota :'(. Kišta je AT, edini vent je še v napajalcu. Obstaja kaka silent varianta za te cpuje. Heatpipe, heatsink, whatever za par jurjev? Sam nisem najbolj podkovan na tem področju...
  • spremenilo: SasoS ()

Shark-357 ::

Za tole 200mhz kišto ne rabiš aktivnega hlajenja samo neka spodobna rebra daš gor pa je ..al pa 8x8cm vent na 5V ..

kuglvinkl ::

S sekundnim lepilom nalimaj rebra od kakšnega stock hladilnika.
Your focus determines your reallity

jest10 ::

Dovolj so že rebra od hladilnika za matično. Če so bolj majhna pa še en ventilatorček na 5V da piha po njih.

Daedalus ::

Jaz uporablam za P166 hladilnik od celerona 466 z ventom na +5V in je neslišn. Brez venta je bil vroč na otip - in glede na to, da lavfa 24/7 se mi zdi aktivno hlajenje bolša varianta.
Man is condemned to be free; because once thrown into the world,
he is responsible for everything he does.
[J.P.Sartre]

Gwanaroth ::

Jst mam na ...

Model Pentium II (Deschutes)
Chip MHz 350.80 MHz
Cache Size 512 KB
System Bogomips 699.59

..gor zalimana ena aluminijasta rebra od enga stock coolerja.

Stvar deluje kot urca. Rebra so resda malo vroča, ampak glede na..

Uptime 308 days 5 hours 1 minutes

..i don't give a fuck. :)
Lights often keep secret hypnosis..

XS!D3 ::

Hm jst sm svojga stock od pentium 1 200mmx dol odtrgu k sm komp razstavu pa sran vrgu, sicer mam pa procesor (pomoje še dela), pa ventilator od tega procesorja z polomleno nogico k drži še doma, če spravm dol tist del rebr pa tega dol z procesorja se da gor un hladilnik prlept je do zdej delu čist lepo na P1 200MMX, čeprov je laži če bi ti dal kr cel procesor Pentium1 200MMX z stock rebri pa k gor pride ventilatorčk, pa sam un vent prlimaš ker ma nogico k ga drži gor polomleno sam ....

Cranchi ::

morala bi zadostovati zalmanova NB rebra model 47
Get a Macintosh!

SasoS ::

samo heatsink mi je malo sumljiv...vsaj ta ki je že gor. Nekoč je crknil vent pa se je potem prah smodil, je kr fajn smrdelo preden sm pogruntal kaj je :D. Zdaj sem malo spucal, pa malo olja kapnil da bom saj lahk spal. Pomoje bom dal en velik vent tam zraven, samo moram pogruntat kako ga montirat...pa 5V, to bo pomoje najboljš. Hvala!

domeski ::

jst mam Volcano2 hladilnik na P166MMX brez ventilatorja in dela bp.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

S čim hladite vaše mlinčke

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
291517 (1021) Trubadur
»

Lahko odstranim ventilator na 133MHz Pentiumu?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
181219 (962) Vlady
»

P166 navijanje

Oddelek: Navijanje
281472 (961) Azrael
»

Utisanje in hlajenje P166 masine

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
121746 (1525) .:Toto:.
»

Neslišen računalnik

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
391922 (1423) KamikazA

Več podobnih tem