» »

Kdor išče, ta najde 10 milijonov!

Kdor išče, ta najde 10 milijonov!

««
4 / 10
»»

Sergio ::

Na statisticnem uradu pise, da ima Gorenjska 195.600 prebivalcev, podatki iz leta 2002. Je pa res, da se Gorenjska dalec najbolj pribliza stevilu 198.000.
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

SodVina ::

2004 (31.12.)
Gorenjska
Spol - SKUPAJ
Starost - SKUPAJ 198.342

statisticni urad

Sergio ::

Super. :))
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

rozica ::

men se Planica še zmeri zdi sumljiva :D
bom pa hudo huda, če bo res gor jaz pa ne bom šla pogledat :O
bomo videli, kdo je bil blizu hehe

rozica ::

kar se pa tiče mavrice: v Kranjskogorskem turističnem društvu - logotip ma tri barve, vzporedne črte: rdeča, zelena in rumeno, izgleda kot mavrica...

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: rozica ()

rozica ::

pa še nekej, sm gledala mal fotke o Planici... na eni fotografiji se lepo vidi, BEL sneg, RUMENO ograjo okoli izteka in RDEČ znak zabarovalnice Triglav.... hmmmm
- kje ste vsi?? noben ne komentira...
ste že vsi v Planici? :D

Thomas ::

Da le ni bi preveč preštihal v Planici! Bo spet problem, kot je že enkrat bil. So preveč preštihali za skoke, kokr se spomnim, zraven pa TNP ...
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

rozica ::

pa še neki
Thomas me je spomnil, reklama, ki jo vrtijo na TV... kjer ženska govori, da je nekaj prekopano... ona je iz našega konca ;)

ojej sm jaz neumna.... ne bom več pisala namigov... grem v Planico kampirat in čakat na ček :D

Vikking ::

Rana ura, zlata ura zato, da morš zgodi že iz doline it da prideš gor, kar je čist razumljivo.

Parkiraš na pesku, lahko tudi z Planico povežemo.

Tko da se strinjam z ugotovitvijo da je Planica kar sumljiva.

Na internetu sem zasledil da obstaja ime plezalne stene: Neznosna lahkost bivanja FB 8b, sam nevem če je ta stena v SLO, Mogoče kakšen plezalec tukaj ki bi vedu bolj točno povedat.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vikking ()

nodrim ::

jst mislim, da ček ne more kar tako ležat nekje, da ga lahko vsak naključni mimoidoči najde in pobere .. po mojem je v neki stavbi pri neki osebi, da se preprečijo naključne najdbe ...

rozica ::

ah vikking, to o pesku sm že jaz pogruntala par postov nazaj... gremo?? ;)

Thomas ::

Planico si (tud) ti pogruntala, ane? Da je najbrž gor?
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

rozica ::

Tud Thomas... preberi si vse poste... vse namige znam povezat s Planico, sem mislim, da že vse opisala. Tko, da resno, če kdo najde ček z mojo pomočjo...pol... khmmmm.... ane.... :D
Če pa je prostor drugje, pa svaka jim čast, dobro znajo zavajat ljudi ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: rozica ()

LapD ::

sedaj je definitivno skrceno na eno pokrajino uprasanje le na katero..ce so ti podatki pravi pol bo to gorenjska

rozica ::

recimo rana ura zlata ura : kdor ni šel zgodaj od doma na dan poletov, je ostal v kolonah in zamudil...

alum ::

ja itak...

samo vedezevalec se nam manjka!

rozica ::

kako pa je s čekom? že čaka al bo tam na določen dan???

BigWhale ::

A cem jaz mojo kristalno kuglo iz omare zbrskat?

newzealand ::

sam planica kaj pa dolina vrat

rozica ::

Koliko od vas ve, da je v bližini Planice slap / izvir ? Pravzaprav v Tamarju. Poznate njegovo ime??

Vikking ::

prej sem omenil da sem zasledil ime stene Neznosna lahkost bivanja:

Po pregledu geografskega atlasa Slovenije:
Stenar ima 2501 meter, leži v kvadrantu JG str. 24. Na gori Stenar je plezalna smer neznosna lahkost bivanja, ki jo je preplezal Humar. In zadeva še spada v občino Kranjska Gora. Blizu je tudi izvir reke Bistrice. Od izvira do Stenarja je cca. 2-3km. Blizu je tudi koča (Aljažev dom v Vratih), do katere se da pridit z avtom: http://www.pzs.si/koce/koca.php?id=21&s...

Toliko za razmišljane, mislite da smo blizu?? Upam da bo kermu kaj več pomagalo za odkritje teh 10mio sit.

aja pa kar se tiče namiga glede barv: RDEČA, BELA, RUMENA:

Kaj pravite?

:))

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vikking ()

volkec ::

Če me spomin ne vara, sem pri križišču omenil planinsko pot pa to ... :D , tako da kshn % nagrade bi lahko dobil :))

r3m1ngt0n ::

Kaj pa Vse poti vodijo v ….?

Kaj pa je to?

Vikking ::

A ni neka planinska fora, da vse potijo vodijo iz Vrat v Tamar ali nekaj podobnega, mislim da je v zvezi z enim prelazom tam blizu.

r3m1ngt0n ::

Misel o večnem povračanju je na moč skrivnostna in z njo je Nietzsche spravil v zadrego prenekaterega filozofa: samo pomislimo, da se bo nekega dne vse ponovilo natanko tako, kot smo enkrat že preživeli, in da se bo ta ponovitev ponavljala še naprej v neskončnost," pravi v svojem romanu Neznosna lahkost bivanja Milan Kundera.

Ali je mogoče v tem romanu kaj, kar bi pomagalo?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: r3m1ngt0n ()

Mimika ::

Bo šel kdo pogledat v Planico ali ne?????????? Jaz sem iz Lj, če je kdo bližje Planici? Saj bi šla jaz ampak me bega tale: Rana ura, zlata ura. Kaj če imajo kaj naštimano, da se vidi tisti ček samo zjutraj? :D :D :D Grem pa lahko le popoldan, ko dobim avto.

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: Mimika ()

whatever ::

Ja ni kaj, treba bo preplezat to steno. Pa po vseh smereh, kajti nikoli ne veš, v kateri špranji se skriva ček.:D
Veliko jih je notri, še več jih je pa zunaj.
Bilijarde v šole! - Ivan Kramberger
Abnormal behaviour of abnormal brain makes me normal.

Istrian ::

Če pa do 26. septembra 2005 čeka ne bo našel
nihče, ...

Zakaj prav zdaj ? Ali je kakšen dogodek 24,25 v Planici ali vratih

rozica ::

no prov, bom šla jaz jutri zjutri predn grem v službo, pa vam pol tu napišem, če sem našla.... ja to bo ja.... hahahaha
jaz privoščim vsakemu, ki bo našel...

Brilko ::

Istrian: eh, pač majo omejitev, da izdajo mislim da 12 namigov...

newzealand ::

sam planica je sumljiva glede križišča. ko greš iz ljubljane zaviješ levo, to pa je vse. razen če greš iz italijanske strani, kar pa dvomim , kajti to se bolj tiče sloveskega ozemlja. od tam je le še italijanska meja.moti me tudi neznosna lahkost bivanja. ne vidim kam bi jo lahko povezal.

Ogi ::

Sam dve besedi: Okrešelj.
Ni za kaj.
We're born naked, wet and hungry. Then things get worse.

Good Guy ::

evo mam ga ček za 10 miljonov super najdu sm ga u gnoju pr sosed
http://goo.gl/7ItKpU
Naj računalnik dela za vas^^

chazhmy ::

Kaj pa Koča na Pesku? Tam lahko parkiraš pomoje..

Aja, nisem videl, da je eden že omenil to.

Hm, Okrešelj se sliši obetavno..

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: chazhmy ()

Amare ::

Pomoje je nekje v občini Kranjska Gora,to je meni sicer najbolj logično,toda kje.....Pa tudi če vemo kraj,kje potem iskati,npr. kot ste omenili,da ga hranijo v kakšni stavbi,a to potem pomeni,da grem v vsako stavbo,pridem do tamkajšnjega zaposlenega ter rečem:"Ej,a je tu ček?"In izlet se konča s prisilno odvedbo na Vojnik.:D

V-i-p ::

Beblek, v Vojnik, v Vojnik ;)
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

Moravče ::

Em, tale znak:

ma 3 barve rožic ko se ujemajo ampak kaj te rožice pomenjo, s kakšnim namenom so tm na grbu, pa bi to ahk kej pomenl.

drgač pa jest sm razmšlu o slapu savica. tale link si prberte: http://www.burger.si/Slapovi/Bohinj/Sav... ; mavrica pa t se tle najde zjutraj. ampak me bega, kr mislm da je tista mavrica mišlen nek znak al pa neki o ma te 3 barve pač v nekem zaporedju.

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: Tody ()

jerneju ::

Bo jutri še kak namig?

Nejc Pintar ::

namigi so do 26. vsak dan!
Lahko je biti prvi, če si edini!

newzealand ::

evo čekkk.....sam ne od slo.novic

newzealand ::

tuki je napisan sam drobiž..jebemti to sranje mi bo živce sparal.>:D

Eru ::

Recimo da bi vedeli za kraj, in kaj potem, obrneš vsak kamen tam ali kaj?

volkec ::

Eru ::

Drugače pa sem imel isto teorijo kot viking, samo sem jo raje zadržal... :8)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Eru ()

Matev ::

rdeča, rumena in bela

so tu:

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: Tody ()

Amare ::

Se opravičujem-V Vojnik;)
Sicer pa je zdaj vsak neki pameten,na koncu bomo pa vsi popušili kurac.....

Brilko ::

Matev: :D

Raje iščite to: kjer je enega vrgl v sneg, mu mal pošpricala kri ven pa še uscau se je v snega. :D

Thomas ::

A to imaš/imate v planu, Beblek? :\
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Thomas ()

newzealand ::

jest vam povem da bo denar nekdo našel do konca tega tedna. če ne dru kot nekdo ki po ovinkih pozna osebo ki je denar skrila.ni v sorodu so pa poznanstva 50-50. če ga ne bo nihče odkril pa gre za namerno dobrodelno podaritev v krambergerjev sklad, ki sem ga tudi povezal v iskanje vendar brez uspeha.
jest še vedno ciljam na planico ali dolino vrat8-O

Amare ::

@Thomas
Ni v planu ampak se bo zgodilo:\
««
4 / 10
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Smučarski skoki (strani: 1 2 3 442 43 44 45 )

Oddelek: Šport
2214322267 (1836) raceboy
»

Prevare na Bolhi - lažno nakazilo

Oddelek: Loža
287576 (5551) Lion29
»

Ameritrade - NLB ne sprejema čeka iz USa?

Oddelek: Loža
103982 (3658) LoneWolf

Kdor išče ta SPET najde 10 mio (strani: 1 2 3 472 73 74 75 )

Oddelek: Loža
3729209101 (59325) Tody

Več podobnih tem