» »

Kdor išče ta SPET najde 10 mio

Kdor išče ta SPET najde 10 mio

««
72 / 75
»»

zabika ::

matr ste zabiti
kr neki bluzite!! dobr ne vsi sam eni se pa kr neki zmišljujete

Pershing65 ::

Si ne das dopovedat daje cek ze bil najden? Sam sem klical na SN in mi je prizajna gospodicna na drugi strani linije to potrdila. Predlagal sem ji naj naredi avtomatski odzivnik ker jo je ziher klicalo ze 100000 folka in se je revica samo smejala in rekla da mam prav :)

zabika ::

si slišau kdaj za poklicno molčečnost??????
novice so samo naročile igro!!
izvajaja jo čist drugo podjetje!!!
in lepo ti piše v novicah ko bo ček najden bo takoj drugi dan pisalo v časopisu!!!

prvi_2005 ::

ja seveda bo pisalo,samo šele jutri!

Katka` ::

Potem pa boš, gdč. Pametna, videla jutri.
Eno Življenje, Ena Ljubezen ... Olimpija-Ljubljana

zabika ::

a to si dans klicau????
dej ne seri s takimi no!!
kaj takega ne smejo izdat!

medak ::

o mater si trda

prvi_2005 ::

tudi lansko leto je blo enako,drugi dan je pisalo,da so zaklad našli,igra iz naslonjača pa traja dalje

Matev ::

nivo pogovora je vpričo novih zelenih prišlekov zelo padel
tema bi bila za zaklenit

Pershing65 ::

Klical sem in dvomim da edini.

Ne sekiraj se :)

microera ::

jutrišnji namig 11
CUM GRANUM SALIS
LP

www.microera.si

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: microera ()

medak ::

in vse tiho je bilo

_dex_ ::

Kaj pol cek so nasli al ka ????
kako to veste?

_dex_ ::

ko sem klical mi niso nic povedali :)

zabika ::

itak da ne morjo povedat!!
oziroma ne smejo

_dex_ ::

ma cek je najden pol al kaj in igra e je zakljucla :)))

Katka` ::

CUM GRANUM SALIS?

z zrnjem soli? oz. nekaj takega,.. latinsico sem imela (baje) 5 :)
Eno Življenje, Ena Ljubezen ... Olimpija-Ljubljana

Pershing65 ::

Lej, namest da te tuki razganja, uzem v roke telefon ( verjetno ga imas), poklici na stevilko: 01/47-37-700 to je stevilka od Slovenskih Novic in vprasaj. Klical sem ob 14:45 in zenska mi je potrdila da CEK JE NAJDEN. Zakaj pa ne bi smeli povedat???

tisdno ::

Tud jaz sem klicala in so mi povedal, da je ček najden. Pametna, če je nekdo ček prinesel zjutri danes, kako pa naj bo to potem objavljeno v SN že danes, malce težko ane? Kaj misliš?

tisdno ::

S ščepcem soli

prvi_2005 ::

no o tem ni več dvoma,da je bil ček najden in da bo jutri zjutraj to tudi objavljeno v SN ,zanimivo pa bi bilo vedet,kje so ga našli oziroma mikrolokacijo,če je res bil u Strunjanu

tisdno ::

microera, je res to 11 namig, ker če je, potem pa je Strunjan

malla_afna ::

ček so tja prnesl mal če deveto uro...beje je pa domačin najdu...

medak ::

picku mater ste eni trdi no.
tle ze 5 strani pisemo da je bil cek najden in se ti oglasi en ki ne ve,

balkanec ::

dej si predstavljaj ko bo naslednja akcija iskanja, pa se bo nasel kak reve,z ki bo poskusil poiskati paralele med prvo, drugo in potem tretjo akcijo.. pa bo hotu vse prebrat ... vseh 70+ strani postov :D :D :D .

Jest sem eno noc porabu da sem prebral lanskih 10 strani8-O ...

no sej,... moja prva lokacija je bila Muzej na solinah.. in ko so objavili manj kot 2 km od prvega namiga... sem ze pakiral da bi sel dol.. na sreco ali nesreco mi je avto crknu :\ . Tako da ob naslednji akciji... upam da cek ni bil najden pa da gremo dalje..

pa se moto iskanja : None of us is dumb as all of us.:D :D :D

lp,
Ti si ziher pozigalec !!!

tisdno ::

Ja Zabika, pol pa kar pot pod noge in pojdi iskat ane, mogoče pa boš kaj najdla, če ne drugač boš prebirala stopinje

tisdno ::

A lani jih je bilo samo 10 al kaj? Potem pa so res vsi rekordi potolčeni.

malla_afna ::

ka ste eni tko pametni...če so najdl,so najdl...pizda,a ste fovš tistim k so najdl al ka???

alkic2 ::

kot vidm je biu ček najden lepo. Mi lahko en pove kje ? Neda se mi 20 strani prebrt da biu ugotovu (do 50 sm vs brau, pol sm pa obupu :8) )

Thnx ;)

PiXtEr ::

Boga Zabika :D Gotovo je prijazna gospodična iz uredništva zavedla vse, tud jst si to močno želim :D

malla_afna ::

ja,domačim ga je baje najdu!

Zgodovina sprememb…

prvi_2005 ::

tudi če prebereš vseh 70 in več strani nazaj,ne boš ugotovil,vse so zaenkrat zgolj ugibanja,najbolj sigurno je le to,da je ček najden...drugače pa vodi Strunjan prepričljivo,sledi mogoče Pivka z okolico,pa Geoss in še oh in sploh....

Pinkyca ::

Ja jst tut upam da so nas zavedl.:\

PiXtEr ::

Baje še neki fake čekov skritih po sloveniji :D Še bodo miljonarji..

tisdno ::

Ja kje je bil najden se ne ve, saj ne smejo povedati do konca akcije, če pa je bil najden, kar je najbrž bil, bi moralo biti pa jutri objavljeno v Novicah

Pinkyca ::

Gremo da bo akcija vsaj te ponaredke iskat.se bomo mal zajebaval.:D

PiXtEr ::

Pinkyca peleš? Na obali jih je dost.. men pa paše sonce in voda :D

tisdno ::

:\ 8-O :P ;) Jaz grem tud, saj so bili tile izleti od petka do nedelje kul in ni mi jih žal, čeprav nisem našla nič rdečga, sam kakšen star trak

Pershing65 ::

A je kera iz LJ da me pele na kavo :D :D

PiXtEr ::

men tud ni blo žou, hitri tečaj učenja znamenitosti ;) Torej kdaj, kam, kdo pele ;)

Pinkyca ::

Ja mi smo prejle avto popravili.je blo treba sam 2x po pumpi za bencin potolčit pa laufa. si ne morm predstavlat da bi kje na avtocesti crknu in bi pol ful plačala za avtovleko pol bi pa ugotovila, da je taka malenkost nagajala.8-O
No zaenkrat bomo počakal doma, ker sem bla že 2 vikenda zaporedoma v portorožu, vmes pa še v ljubljani. sam v kratkem bom spet šla mal morje pogledat. je tak vroče, da se ti kr zalušta..

microera ::

>microera, je res to 11 namig, ker če je, potem pa je Strunjan
11 namig je pravi, ker sem videl jutrišnjo stran v kateri tudi piše (bo pisalo), da je bil ček najden v soboto!
LP

www.microera.si

mavec ::

Pa je to res, da ga je našel domačin?
No, če je, potem ni presenetljivo, ker ga vedno najde nekdo, ki je mogoče šele naknadno slišal za igro, ali pa je iskal zadevo malo bolj za hobi.

No vsem ostalim pa veliko sreče. Zej pa pejte na kako pivo al pa hladno pijačo, bo ravno prav prišla v tej peklenski vročini ;).

gus ::

Se vedno castim pivo... in dam potipat kamen.. hehe ;)

Pinkyca ::

pa misliš da je taprav kamen? dej mi še enkrat bolj natančno razlož kje je bil. od cerkve naprej?

gus ::

Pinkyca... ne,ne... kaksna cerke... cerkev je na hribu!... na levi strani plocnika, na sprehajalni poti, cca. 500 - 600m od krizisca. Zanimivo pa je tudi to, da SN s tem skrivanjem (za kar ne vem, ce je tocno) ni posegala v naravo, oz. v rezervat solin kot so nekateri mislili... ljudje smo sami sklepali in tacali po solinah...

baker ::

lansk let so si spomnl dost bolše skrivališče
letos je blo pa krenki
edit: aja zanima me kako bojo razložil da je bliz sv. trojica ker 20km ni glihk bliz

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: baker ()

PIXOPOWER ::

Sveta trojica:
Sv. Duh
Zaliv Sv. Križa
cerkev Sv. Marije

Do vseh teh ni daleč. Ker so v radiju 2km.

Analizator ::

Dejte no
Cerkev ali kapelica ali kraj ali hrib ali domačija ali magar potok
SV. TROJICE je stran od Strunjanskega parka več kot 20 km v Hrastovljah, naslednja je v Divači pa nebodite tolj na svoji zemlji....

Tista fotka k je tam na prejšnji strani in je gor mobitelova reklama je:

Namigi:

1: Na križišču zavij levo ali desno odvisno od strani prihoda.
Stran od križišča, ko zaviješ levo ali desno cca 1 km na pamet ker sem hodu peš


2: Na kolena, pa brez lopate
Da sem lahko pregledal tisto grmovje sem moral skočit gor, ker je obzidje visoko caa 60 cm

3: Sreča je rdeča.
Okolinkol je vse rdeče - Mobitel, Zavarovalnica triglav, in zadaj še Merkator


4. Majhno kljuse, velika moč.
Na stehi je poštni link - oddajnik in sprejemnik za povezave, kot Mobitelovi stolpi - le, da je ta čisto nizek in ima gor enih talarjev da te kap - dobr de še stoji


5. V bližini je voda( al neki podobnega).
Voda teče okoli in okol - najbližji je tam potok, ki kar dobr vonja po ...., mal prej teče po marmorju voda pred Zavarovalnico...

6. Mimo vsak dan stopinje pobirajo turisti.
Turisti res hodijo tam mimo, sploh, če pridejo z avtobusi - štos pa je, da je zraven Mobitelove pisarne URAR, KI ma GOR URO in tudi izmenjajoče kaže temperaturo v STOPINJAH Celzija.

7. Manj kot 2 KM stran od namiga 1.
Je res manj, ker sem šel peš od križišča enih 15-20 min največ


8. Blizu svete trojice.
To je ena kapelica, ki ni nikjer omenjena ne v Atlasu ne na Netu, le pri predstavitvi kraja sami - iz Atlasa sem jo izbrskal pol, ko sem natančneje čekiral potencialne zadetke. Cerkvica (kapelica) je stran tud enih 10-15 min na pol hriba

9. Celotna površina je 160 hektarjev.
Površina mesta je tu nekje - če vzamemo kvadrat s stranico 1265 m je to 160 ha. Ker pa gre za nekak Y pa je cela površina ozka ampak precej blizu, dolžina mesta je krajša od 2,5 km - širina pa nekako 500 - 800 m


10. Hodi po pločniku, skoči na travo
No tale je edina mal tako - hodi po pločniku. Tu je mesto in ni izrazitega pločnika - avti sicer pridejo za dostavo - ampak ni pločnik dvignjen od ulice. - Skoči na travo - ja tam je na robu okoli trava in je treba skočit gor, ker je to visoko cca 60cm - Če hočeš kaj videt je treba tisto grmovje v celoti obrnt z rokami.

AMPAK JAZ NISEM NIČ DOBIL - Ubi iz Mobitela ni hotel nič vedeti.
Zgledal sem bol kot, da sem padel iz lune.

No paj saj je bila v petek in soboto tam fešta.
Verjetno so vse przijal in so se pol mel fajn.

Je pa to kar precej tako znan - ljubiteljem - turistični kraj / da se marsikaj videt in cel avtobus vodit kar lepo cel dan!

TOREJ KAJ NAJ REČEM Našvical sem se - dobil nič potlej pa kaj UPAM, DA KOMU KAJ POMAGA?
Če je tam doma kak, ki tole čekira naj se mi javi, da še s svojega kota mal prečekira?!!!

PiXtEr ::

Zanimiva razlaga, sam da je pomen namigov res tak me pa čudi.. takih podobnosti najdeš še in še v SLO

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: PiXtEr ()
««
72 / 75
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Čeki (izplačila)

Oddelek: Loža
51372 (639) MartinKrpan
»

Nauki in navade v RKC, njeni pripadniki in sveto pismo

Oddelek: Problemi človeštva
453849 (2811) Saladin

Kdor išče, ta najde 10 milijonov! (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Loža
47543106 (20785) OmegaBlue
»

Kaj potrebujem, za nakazilo iz tujine...

Oddelek: Loža
116039 (5917) madmitch
»

$

Oddelek: Omrežja in internet
201477 (1295) eiht

Več podobnih tem