» »

nakup tiskanika

nakup tiskanika

wonhwa ::

Živ vsem skupaj!

Odluču sem se, da bi si mogu omislit en tiskalnik (razen laserski), pa če mi lahko svetujete,
kaj bi se sedaj najbolj splačalo urediti. Kateri so mogoče najbolj ugodni glede
primerjavoecen med kartušami in samim tiskalnikom?

ajde, vnaprej bom zelo vesel kakršengakoli namiga!!!

Vesoljc ::

jah povej, kdo in za kaj ga bo uporabljal...

drugače pa canon pixma 2k meni prav lepo služi, čeprav bi se sedaj odločil vsaj za 3k
Abnormal behavior of abnormal brain makes me normal...

jurre ::

Jaz ti tud svetujem canona. Mam pixmo 4000, ma 2 loceni kartusi za crno barvo (eno za text, eno posebi za slike), tiska hitro, slike zelo lepe (sploh na foto papir), kartuse so pocen originalne.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: jurre ()

bigbug ::

Koliko pa pride original kartusa za Ip 4000?Se jo da napolniti tudi z refil kit-om?Kaksna je pa kvaliteta slik,ki jih natisne na Cd?

jurre ::

eto, cene kartus imas tukaj. Se pravi okoli 3k. Refill kiti tud obstajajo, sam ne vem ce jih bom uporabljal ker se mi zdijo te kartuse dost pocen. Kvaliteta tiskanja na cd je super! Sem tiskal na par cdjev in frendi niso mogli verjet da sem to doma sprintal. Tudi za sliko na foto papir sam ne bi verjel, da je take kvalitete ce ne bi videl na lastne oci doma:D (skoraj bolse kvalitete, kot tiste slike, ki ti jih razvijejo pri fotografu).

bigbug ::

Koliko se pa kaj pozna razlika med IP 4000 in pixma iP5000 ?

Zheegec ::

Glede kartuš zna biti IP2000 zelo poceni (barvi št 24), drugače pa walda IP3000/4000 - dobra kvaliteta, ločene kartuše, IP3000 ima še tiskanje na CD - pa refillov je veliko, cena tiskalnika pa ni velika.
Samo za črno-belo tiskanje je pa walda laserc zakon, ampak če boš tudi barvno tiskal, potem pa najbrž ne :D
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

mblazi22 ::

Živjo
Js pa kupujem multifunkcijsko napravo. Katero bi mi priporocali za okoli 20 000 do 30 000. Pa da ni slabe kvalitete.
Ze vnaprej se zahvaljujem za vsa mnenja.
:\ :\ :\

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mblazi22 ()

Trinitron ::

Koliko pa pride original kartusa za Ip 4000?Se jo da napolniti tudi z refil kit-om?Kaksna je pa kvaliteta slik,ki jih natisne na Cd?


Kvaliteta slik na CD je več kot odlična - z originalnimi kartušami. Če pa jih napolniš s kakšnim poceni refil kitom dobiš zmazek na kvadrat. Enako velja za vse neoriginalne kartuše. Imam tako slabe izkušnje z njimi da drugo kot čisti original sploh ne pride več v poštev...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Svetovni nateg pri kartušah (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
7220338 (17287) mat xxl
»

Test refillov za tiskalnike (Cosmo, Brane2, JR)

Oddelek: Strojna oprema
96182 (5075) Fukomuko
»

Nov članek: Polnjenje Canon CLI-8x kartuš

Oddelek: Novice / Nova vsebina
405039 (3673) TESKAn
»

Kartuše...količina črnila...kje kupiti...

Oddelek: Kaj kupiti
394423 (3781) Brane2
»

Tiskalnik - srednji razred

Oddelek: Kaj kupiti
111505 (1216) dolenska

Več podobnih tem