» »

T-2: Splošna debata in iskanje zarote

T-2: Splošna debata in iskanje zarote

««
5 / 62
»»

chuck ::

Pogodbo poslal v ponedeljek. Še vedno čakam na Telekom.
Lokacija: Celje

OldSkul ::

Jst pa poslal pogodbo včeraj.
Sem pa iz Ivančne Gorice. Pogodbo sem dobil dva po tem ko sem izpolnil povpraševanje.

petrusko ::

Vi vsi ki se bunite da čakate po 2 dni - in ste itak vsi živčni in prešvicani od neučakanosti.

Kaj pravite na sledečo zadevo:
- kličeš januarja 2005 na Siol da hočeš met ADSL pa ti ga nemorejo vklopiti ker je centrala zasedena
- kličeš nazaj pa jih vprašaš kdaj bodo nadgradili centralo - obljubijo da čez 2 meseca
- kličeš marca 2005 - pa dobiš odgovor da bo čez 14 dni
- kličeš 14.marca 2005 na TELEKOM pa ti povejo da je možno
SUPER
- pošlješ naročilo in ti povejo nazaj da ni možno sedaj ampak bo hmalu

IN to se ponavlja do danes - oktober 2005. Izpolnil sem naročilo na SIOLU (ene 22 krat), na VOLJI ene 5 krat in tudi na T-2. Pa je vedno odgovor isti.

NO DA NE BO POMOTE - NE ŽIVIM V KAKI VUKOJEBINI - AMPAK V NOTRANJIH GORICAH (CCA. 10KM IZ LJUBLJANE)

Tako da imejte malo potrpljenja če čakate 2 dni - saj ne kupujete kruha in Kekec paštete po internetu.

LP Peter

PS: Pa brez zamere

Malkec ::

pr4wned >:D
/* Xaser 3 * 939 dual sata 2 * Opti165 (ccb1e0608mpmw) @2933 MHZ*/
/*TT 120 * X800 XL *1GB Transcend pc 3200 * MAxtor 160 GB SATA II /

janko771 ::

jest se s tem sploh nč ne obremenjujem ko bo bo.
jest

Kami ::

Zaj gledam oddajo ko je bla na net tvju (aktualno), kak so zafarbali ko so rekli kaj pravijo na novo konkurenco T-2 :P

MEDENA ::

kje je ta NET TV ?

l-note ::

Maribor se mi zdi. Od Stojana Auerja.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: l-note ()

polde66 ::

jest sem oddal pogodbo 2 dan njihovega delovanja - nobenega odgovora, kolega v torek in evo pogodbe.
Se pravi resno nisem na dometu njihove linije, čeprav je centrala napisana na spisku, oddaljenost pa je 1633 m. Naj gredo nekam tja k....
poslal email - nič odgovora,
polde

Zgodovina sprememb…

TRIROG ::

glede tega da iscejo 10 studentov sm kr mal presenecen ... sm bil danes osebno tam, sem pac pozab u vceri ko sem pogodbo poslau prpopat se kopijo osebne gor ...
in sm jo dans osebno nesu ke ... pridem not u help center sicer sm vidu ene 10 ljudi ampak da bi kdo dvigoval telefone ni bklo lih vidt ... sm ze ene parkat klicu ke pa se mi je zmeri oglasu isti ... Peter po imenu ... hmmm ko da majo samo enga ..

Je reku tm kako vodja supporta da je odziv bistveno vecji kot so ga pricakoval, res gremo do posarn gor ... ej totalna kap ... vsaka miza je mela gor kup pogodb ampak tko kup v višini cca 30cm ... obdelanih ... vidu da jim ful dogaja in da so ful pridni ...

Sm prasu tega tipa ce rabjo kej pomoci pa je reku da uni k so bli zbrani so ze zbrani ... nc ni omenju da bi kdo kej iskou ...

sicer pa vceri poslou pogodbo danes so jo ze obdelali tko da se odvijajo stvari ,,,

Zgodovina sprememb…

spektrum ::

Na T2 do sedaj nimam pripomb:

Pogodbo že zdavnaj dobil, telefonsko sem jih dobi takoj že 2x, na email vprašanje sem dobil odgovor v enem dnevu.

Me pa nekaj jezi:
Imamo ISDN, siemens gigaset bazno enoto, nanjo pa sta prijavljeni 2 brezžični enoti (slušalki) gigaset. Vsaka slušalka ima svojo ISDN številko.

Glede na razumevanje odgovora T-2 rabim po novem 2 ISDN vmesnika in torej tudi 2 bazni enoti , če želim 2 slušalki z različnima številkama.

Torej z eno ISDN bazno enoto, ki bi bila priključena na 1 IP/ISDN vmesnik ni možno uporablajti 2-h slušalk (jasno, z različnima številkama).

ALI SE MOTIM ?

VE KDO KAJ VEČ ?

Zgodovina sprememb…

Malkec ::

TRIROG: Končno ena legitimna informacija, da t-2 še obratuje :D
/* Xaser 3 * 939 dual sata 2 * Opti165 (ccb1e0608mpmw) @2933 MHZ*/
/*TT 120 * X800 XL *1GB Transcend pc 3200 * MAxtor 160 GB SATA II /

Zgodovina sprememb…

sigma ::

Seveda obratuje T-2.
Kupi pogodb na mizah pa potrjujejo predvidevanje, da jih je odziv presenetil.
V soboto bo 14 dni od začetka obratovanja in tudi jaz mislim, da bi se zdaj že lahko bolje organizirali.
Če so kapacitete v help desku preslabe, bi pa vsaj na e-pošto morali odgovarjati.
Še od pekarne tam na robu mesta dobiš prej odgovor po epošti kot pa od T2. >:D

Zgodovina sprememb…

shmentan ::

Spektrum
Imam isti problem in sem dobil isti odgovor iz t-2.
Glede na (isdn)nategavščino telekoma za pridobitev ADSL-ja(seveda siol itaq trdi de oni niso imel nič proti temu, da bi ADSL laufu po analogni liniji) in ker potrebujem fax, sem seveda vzel isti paket, sedaj bom pa lahk vse skup zabrisu v kot.
Kar se pa tiče t-2, pa je odgovor jasen - pač ISDN je "passe".
Pač smo spet slovenčki dal enmu fajn zaslužit - ker so si gospodje iz Telekoma in Siemensa raztalal obilne dnarce, glede na to de je bil pogoj za nakup lastniškega deleža Iskratela nakup cca 25.000 in mogoče celo več Siemensovih ISDN kompletov, ker so na Siemensu leta 1998 ugotovil da je ISDN crap in de nima prihodnosti - naši vrli telekomovci(država) so pa nas veselo nategoval celi 6 let - Svaka čast "so nas razural"
G.Turk je že dobr vedu kdaj more it iz Telekoma - Upam de jim bo res uspelo tole zalaufat, Itaq pa vsi vemo de bo res prava , ko bo optika v vsaki slovenski "štali) - pol se bomo pa drgač pogovarjal
Aleluja
veni ~ vidi ~ vici

Zgodovina sprememb…

ziga321 ::

mah, to da kdorkoli tam dviga telefone je navadna bedarija. Sem jih danes že najmanj 10x klical, ker sem hotel biti na jasnem glede nekaj osnovnih vprašanj(od tega, če bo treba novi telefon plačat, do tega kako deluje IP telefonija-če lahko uporabljaš IP telefon, kljub temu da si na liniji, brez siol priključka, itd.). ok, torej, klical sem jih najmanj 10 ali večkrat in je bila linija vedno zasedena. Kako da pri VSEH operaterjih poznajo ČAKAJOČI klic, pri t-2 pa tega očitno ne. Preko 040 mi je celo reklo da ta številka ne obstaja. Ali ni 0590 tel.predal vsakega novega naročnika, kako to da ni dosegljiva s strani simobila(wtf?:\ )

Torej, če imajo res tam 10 študentov mi ni čisto jasno kako da ne dvigajo telefonov. Zadeva se mi zdi tako nedorečna, da je joj. Sem že izpolnjeval obrazec pa mi tam kup stvari ni jasno.

Torej, pomojem gre spet za eno tel.podjetje, ki se jim prostopovedano jebe za stranke, oz. gledajo v glavnem na denarce, itak bodo oni imeli tistih 10 študentov 1 mesec, potem se bo vsa evforija polegla, oni bodo odpustil večino študentov, ker ne bo več toliko novih prijav za pregledat in izpolnit, klicanje bo pa onemogočeno, ali pa o ob samo določenih urah in samo določenih dnevih in še to vedno zasedeno. Lahko se pa motim in je to samo začetna faza. V tem primeru se bom z veseljem prijavil. Čeprav je dosti večja možnost, da bo tako, kot sem rekel.

Tako.

Zgodovina sprememb…

zu_dr ::

Ne me zdej resno vzet slišu sm da vse kar nad 1200m ne bojo vključeval.

kucy ::

0590 stevilke, se pravi stevilke omrezja T2, omogočajo (poleg ugodnih klicev v tujino) klice iz in v Telekom, Mobitel in Siol omrezje. Klicanje iz in v Simobil-ovo, Debitel-ovo, Amis-ovo, Voljino omrezje pa zaenkrat ocitno se ni omogoceno. Hvala ziga321, si mi dal mislit.

Zanimivo v Azerbajdžan lahko klices na Simobil pa ne hm... :\

Zgodovina sprememb…

Sergio ::

Mogoce bi blo dobro, da bi jim dal se kej casa? Hudica, sej se niti priklapljat niso zacel.
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

Zgodovina sprememb…

spektrum ::

Žiga321
Si dobil kakšen honorar od siola za tale post ?
V 2-H dneh sem 2x dobil T2 na objavljeno številko, le enkrat pa je bilo zasedeno. Takoj, ko zazvoni se odpre linija in igra neka muska, jasno, da se sprosti operater. Torej poslušaš tisto muziko 1 ali 2 minuti in oglasi se prijazen operater.
Zagotovo preizkušeno. Lahko ti skopiram tudi njihov email, včeraj vprašan, danes odgovor.

Zgodovina sprememb…

zu_dr ::

Sej ni problem da t-2 nebi mel odprte smeri problem so te: Simobil Debitel, Amis Voljino. Te nimajo proti njim.Telekom ma že kr neki cajta odprte smeri proti 0590

Zgodovina sprememb…

OldSkul ::

Zedj trnutno nima veze, kam lahko kličeš, saj uporabniki še nimajo priključenega njihovega IP telefona in VDSLja. Verjetno se bo to potem vse uredilo.

Zgodovina sprememb…

OldSkul ::

1633 m - kaj je to zračna? Moraš potem še malo prištet zraven.
In potem ti nemaš kaj sanjat o VDSLju pa pika. In se ni treba nič na njih razburjat. Pač omejitve tehnologije.

MTm2H37rqt7B ::

@patrusko:
kolikor vem v Vnanjih Goricah je ADSL mozen, pravtako v Pozarnicah

janko771 ::

jest sem pogdbo že poslal pa še centrale ni blo na spisku je pa res da sem odaljen 785 metrov
jest

sleby ::

to se tut men dogaja ze eno leto, samo, da me siol nateguje za sioltv. upam, da bo pr t2 mozno ker mam dost tega telekoma/siola.

YenLoWang ::

@spektrum:
ocitno si eden tistih pri akterem vse dela.. pogodba..odgovori na email..
ampak veliko.. po opazanjih sodec nas je celo vec takih ki mamo ravno nasprotne izkusnje kot ti.. torej da po vec ko tednu..10dni se nismo dobli pogodbe..in tudi na maile se nismo dobli odgovora....

zgleda da majo res tam neko priority listo:)

lp, Yen

Zgodovina sprememb…

TRIROG ::

fantje dejte bit potrpezljivi, za tiste manj potrpezljive pa morebiten nasvet ki sem ga sam izvedel ...

Zjutri ustau ob 8h, si praprvu topli sendvic, pred sebe telefon in kakav in vrteu ...
ko se mi je nekdo oglasil sam se pozanimal kako to da se nisem dobil pogdbe, fant je pogledal v sistem in rekel u pismo sploh vas ne najdem( po imenu) ko sem povedal naslov me je nasel takoj... predlagam da poklicete se sami, saj verjamem de se jim je baza zacela mal sesedat pa je postala nadvse nepregledna, se posebej zaradi kasnih idijotov ki tlacjo noter XY podatke ker jih pa firbc matra kako to zgleda ...

Glede klicnega centra pa imam obcutek kot da je res samo 1 clovek tam za telefonom ... amak kaze da so danes mel neka usposabljanja al kaj pa da se so spremenil kej.... lahko probamo v ksno temo pisat notr imena teh operaterjev da vidmo kok razlicnih je v resnici tam ...

meni se je ze 2x oglasil peter

Zgodovina sprememb…

petrusko ::

@Pux: Ja v Vnanjih, vendar so Notranje čist nov svet - vsaj na Telekomu, Siolu, ... in vseh ostalih operaterjih.

No a ti se boš odločil za T-2?

LP Peter

miskoslo ::

Cakajoc na odgovor komercialnih ISP-jev!!! Zgleda da je Arnes >> T-2 pri najbolj popularnem 1M/256 paketu.

Nove cene na ljubljanskem kablu za dostop do arnesa:

ARNES - internet dostop za individualno uporabo
Hitrost kbit/kbit Mesečna naročnina v SIT Priključnina v SIT (*)
256/64 2.900,00 4.900,00
512/128 3.100,00 0,00
1024/256 3.600,00 0,00
2048/512 (**) 5.600,00 0,00
4096/512 (**) 7.600,00 0,00
5120/768 (**) 8.100,00 0,00

Vse cene vključujejo DDV. Cenik velja od 01.11.2005.

(*) Priključnina z modemom in 12 mesečno obvezo naročnine.
(**) Upravičeni do dostopa: profesorji in študentje (velja le za študente, ki niso zaposleni ali aktivni iskalci zaposlitve), raziskovalci zaposleni v raziskovalnih institucijah, vsi zaposleni v javnem šolstvu in javnih kulturnih in raziskovalnih institucijah, ki potrebujejo dostop do ARNES pri svojem delu, nekateri zasebni kulturni delavci, zasebni raziskovalci, invalidi...

deniss23 ::

katere centrale so V IZGRADNJI?

Zgodovina sprememb…

kitl76 ::

Ne me zdej resno vzet slišu sm da vse kar nad 1200m ne bojo vključeval.

To si pa na netu bral o VDSL-ju ne pa da si slišal:D

Nevem zakaj se po teh naših forumih take trič trač nepreverjene novice širijo. Dejte počakat na meritve linje bodo vse povedale. Jaz sem oddaljen zračne linje od centrale 800m kar znese 1400 m po kablu pa so me že včeraj klicali iz T2 in me prosili če jim lahko še enkrat zaupam davčno številko, ker sem po nesreči napisal napačno pač ena številka . je bila narobna pa sem potem prijazno gospodično vprašal zakaj tako nujno potrebuje pravo davčno pa mi je odgovorila, da vas lahko vpišemo v našo bazo naročnikov in da nebo problema ko mi bodo dostavljali račune. Se pravi, da je bil to že odgovor, da bom postal uporabnik T2-ja , naročil pa sem linijo 10/10 plus Tv , lahko pa da se motim.

sese12 ::

Vprašanje za centrale v izgradnji je bilo že več 10 krat postavljeno in ravno tolikokrat ODGOVORA NI BILO.

Zgodovina sprememb…

YenLoWang ::

@spektrum: no ja.. se dobr da poves po resnic.. da mas posebn mail.. mi ga nimamo in vecina ga nima.. zato pa tud ne dobimo odgovora.. ne se pol z nami primerjat..

ocitno je uraden t2 email kr en /dev/null

lp, Yen

Zgodovina sprememb…

kitl76 ::

Zanima pa me, ali cela clip, identiteta klicočega na analogni liniji oziroma na PSTN vmesniku.
To je namreč nujno, moram vedeti, kdo me je klical. Upam, da ne bo kakšnih doplačil.


Odgovor je DA samo navadni telefon kupi kateri omogoča te funkcije stane pa slušalak okoli 10k.

Zgodovina sprememb…

afneguncam ::

spektrum: baza stane 42 tisočakov... Raje bom plačeval 3 pa pol naročnine in bo vse delovalo ok kot pa bi kupoval baza gigaset (itak sem jo že 3x) :) Interni klici, 2 stevilki brez sprememb stevilk...

Zgodovina sprememb…

Zorro ::

spektrum pri svoji računici si pozabil še upoštevati dodatnih 1.000 SIT na mesec za internetni dostop, če nimaš Telekomovega PSTN-ja ali ISDN-ja. Razlika potem pride tam okrog 15k na leto.

Zgodovina sprememb…

afneguncam ::

mahh to je itak vse preracunano... isdn se splaca obdrzati ce koristis dve stevilki absolutno. 100% bo se kaksni problem s to novo tehnologijo telefonije T-2... Internetu še nekako zaupam, ker slabse kot je ne more biti (Siol) :)

Zgodovina sprememb…

spektrum ::

Balboa,
Mi ne pride na pamet, da bi kupil bazo.
Naročil bom nekaj takega
Krajši link.

ali takega
Krajši link.

takega
Krajši link.

ali takega
Krajši link.

Mi na misel ne pride, da bi kakrkoli kupil od naših izkoriščevalcev na telekomu.

Zgodovina sprememb…

spektrum ::

Iz nemčije sem namreč naročil že 2x, tako ISDN bazno s slušalko, naslednjič pa še samo dodatno slušalko. In s poštnino plačal skoraj pol manj kot bi dal našim faraonom.

Nam je crknila namreč ASCOM bazna in so modeli hoteli imeti več kot 20ksit za servis...

Zgodovina sprememb…

afneguncam ::

meni je bazo že 2x zburnala strela... ojoj Sreča da je zavarovalnica vse rešila na svoj račun. Nemški jezik na telefonih mi ni ravno pri srcu. Splaca se na ebayu kupit, samo enkrat te bo nekdo tako nategnil da se bos zaklenil v sobo in točil solzé :)

Zgodovina sprememb…

spektrum ::

Ojoj, tudi nam jo je strela, samo z zavarovalnicami nočemo imeti opravka, ker samo odirajo.

Na ebayu kupujem skoraj redno, no ene 8 nakupov, vedno prezadovoljen, kupujem od preverjenih, ki imajo vsaj nekaj pozitivnih pohval.

Oba gigaseta, naročena iz nemčije imata menu tudi v slovenščini. Ja, je res en poseben občutek, vse nemško, škatla, navodila (na netu se dobi razne prevode), na telefonu pa lahko izbereš ene 15 jezikov, seveda tudi slo. Imam pa SX440 ISDN in dodatno slušalko S1 COLOUR, ki me je prišla s poštnino ene 15K, v času, ko jo je telekom ponujal v akciji nagrajevanja zvestobe isdn naročnikov po 25ksit. Jaz pravim v akciji KAZNOVANJA NAROČNIKOV ISDN.

Tole je točno moj nakup S1:
http://cgi.ebay.de/ws/eBayISAPI.dll?Vie...

Dal sem pod 15K, dela kot bomba in to v slovenščini.

PS. Ravnokar sem prevereril na telekomu, redna cena je 28KSIT, dobiš jo pa v ''akciji'' za 19KSIT, s tem, da se moraš vezati za 24 mesecev.
Barabe, barabe, barabe, barabe, barabe.

Ljudje, zavedajte se da smo v evropi in poglejte čez svoj prag. Slovenija je majhna in tega nismo navajeni. Kaj pa Nemec iz Muenchna, ki naroči nekaj iz hamburga recimo.
Tudi nima predsodkov, da je naročil v deveti deželi, čeprav je fizično od daleč.

Zgodovina sprememb…

globoko grlo ::

malce off topic

kako mi lahko en navadn lol zbrišete

malce on topic

mi tale debata že mal presega, bo bolj zanimiv, ko si bom sam to rihtal:D

Zgodovina sprememb…

BluPhenix ::

ampak veliko.. po opazanjih sodec nas je celo vec takih ki mamo ravno nasprotne izkusnje kot ti.. torej da po vec ko tednu..10dni se nismo dobli pogodbe..in tudi na maile se nismo dobli odgovora....


Ne ni vas več, samo bolj glasni ste.

Jaz tudi nisem imel nobenih problemov ne s pogodbo, ne z mailem ne s klicem. Očitno nimaš sreče. Aja pa če ti daje signal, da je zasedeno, ne govorit, da se nihče ne oglaša na telefon. Če daje znak da je zasedeno, pomeni da je zasedeno, torej da nekdo drugi že debatira, torej se na telefon oglašajo.

Glede o vprašanju o bodočih centralah: vas je mogoče prešinilo, da trenutno nimajo v načrtu novih central. Da bodo mogoče probali kako bodo vse laufali na obstoječih in se mogoče potem odločili za nove. Ne a, to ne more bit, take svinje pa že niso, da ne bodo pripeljali svojih storitev do vsakega slovenca.

Nekateri ste res tečni in pri vsaki stvari pri T-2, ki ni po vaših željah nekaj usajate in to strani in strani. Kot da so drugi ponudniki veliko boljši. Za SiOLovo pogodbo sem čakal en mesec, s tem da sem jih 3x vmes poklical, vedno je bil odgovor: "jaz nimam nikjer tukaj zapisano, da ste naročili pogodbo". Ko sem pogodbo dobil, jo podpidal in odposlal, je minilo ene 4 dni in sem dobil podpisano z njihove strani, s tisim pripisom, da se bo nekdo oglasil pri meni. Po 2 tednih ni bilo nobenega, kličem na SiOL, pa mi gospodična na drugi strani pove, da nima nikjer zahteve za priklop z mojim imenom in naslovom, nakar me veže na lokalni telekom in mi gospa pove, da oni niso dobili nobene zahteve za priklop na moje ime. Ko ji razložim, kaj se je zgodilo, je bila začudena, kako so mi lahko poslali podpisano pogodbo preden so na telekomu dali zeleno luč, stvar, za katero sem jaz namreč povpraševal pri meni ni bila mogoča. Minilo je več kot mesec in pol in čeprav v pogodbi piše, da mi morajo pisno poslati, da odstopajo od pogodbe v kolikor priklop ni mogoč, tega še vedno nisem dobil.
Pa pustmo ob strani to, da sem hotel naročiti tudi TV in so mi po enih 5ih klicih povedali, da je naša centrala že zafilana, so mi pa povedali da jo bodo nadgradili. Po vstrajnem vrtanju sem izvedel to, da v naslednjem letu, letu in pol razširitev ni načrtovana.

Ko mi je SiOL presedel, sem klical na Voljo, da bi pri njih vzel, poslal poizvedbo po internetu, naslednji dan me kliče gospodična, da so dobili povpraševanje, preveri nekaj podatkov. Pogodbo sem dobil nekaj po več kot 14 dnevih.

Glede na moje izkušnje se mi zdi T-2 do sedaj še najbolj korekten, vsaj do sedaj. Naslednjič ko težite, ker v 4 dneh niste dobili pogodbe, se spomnite, kako je bil dober vaš prejšnji ISP. In če vam pogodbe ne pošljejo, ne 15x izpolnjevati obrazca na strani, pač pokličite jih in vprašajte zakaj.

EDIT: Klical ob 14:27, prvič zasedeno, redial, drugič zasedeno, redial, glasba cirka 2 minuti in človek se mi je oglasil in mi odgovoril na vprašanja. Na žalost še ne vedo, kakšni Set-top BOXi bodo (ali pa ne povedo), naj bi pa imeli 3 možnosti prikličitve: SCART, S-Video, Composite Video, standardno v bistvu. Tako da kdor ima že uporabljen SCART ne bo problemov.
Res ej, totalno so neresni, še na telefone se ne oglašajo.... geez

Zgodovina sprememb…

punisher16 ::

Koliko si ti lahko oddaljen od centrale da stvar še deluje??Js mam bajto 1.5 km zračne razdalje od centrale.Bo problem???
white trash hero

Zgodovina sprememb…

YenLoWang ::

@BluPhenix:
no no.. spet si nek povleku da 4dni cakamo.. vecina ki smo nezadovoljni.. cakamo ze vec kot teden.. jaz konkretno cakam ze 13dni.. na email pa 10dni.. sem pa v pon poslal novo povprasevanje in tudi ze 5 dni nic.. torej.. nekje jim le 'steka'..

lp, Yen

ps. nevme kak tocno je blo pri siolu. sam tam so povecini kr vsi cakal po 10..14dni.. ni blo tolk razlik kot tle.. k nekater dobijo v 1 dnevu. nekter pa tud v 14tih ne..

Zgodovina sprememb…

wifi4all ::

naj se oglasi tisti, ki bo "prvi" dobil... do takrat pa... malo miru :)
Under Water Hockey
http://www.phljubljana.si/

janko771 ::

ja fant sam za tiste cene od arnesa so za kabelski internet ne za adsl
jest

Sumski ::

Spektrum:
A si ti naroču IP telefonijo? Ker jaz mam isto situacijo kot ti, pa je nisem pa bi rad obdržal vse tako kot je. Na pogodbi sem pod število ISDN vmesnikov napisal 0. A sem kaj zajebu?

alexius ::

Bo kar držalo, da so na T-2 postali zelo počasni. In zato NI izgovora; če imaš ogromno povpraševanje boš enostavno zaposlil več ljudi, če sploh želiš vse te ljudi kot svoje uporabnike...
Čakati na odgovor prek emaila več kot 5 dni, imeti EDINO kontaktno številko stalno zasedeno, posodabljati spletno stran le redko itd. je že zrelo za prvo grajo. Kaj bo šele, ko bojo res imeli tisoče uporabnikov?
Ni več tiste euforije, ki je bila na začetku. Vsaj pri meni.
Not only is life a bitch, it has puppies.

Zgodovina sprememb…

Tody ::

Smotanci... Vsi ste kr neki pričakoval nebesa in vse bo delalo in t2-jevci vam bodo mazili podplate ? Ah get REAL !! Folk je po večini blesav (ko sem pred leti prebral ta stavek se mi je kr grdo zdelo ) ampak danes pač ne po toliko izkušenj (pa jih ni kej dosti) sem sveto prepričan v to. 200 ljudi na enkrat kliče dan a je pr men možn VDSL ? Poleg tega, ja vodilne je res presenetil naval, in ja z pogodbami so jo kr dobr porihtal. Zaposlit 10 študetnov ki naj bi znal kaj odgovorit na vprašanja pa tud ni tako lahko najdit oz jih je treba malce strenirat. Poleg tega če se kdo upa pojavit na siolHELP ko pade del ljubljane v temo števec tm oreng čez 100 pokaže in so tam tudi okol 10-12 študentov. Poleg tega pa je podjetje "javno" samo 14 dni so take it easy. ČE si živel do zdaj boš tudi od zdaj naprej. Naj te mine evoforija bodi še 3 mesece na siolu in se potem odloči.

Zgodovina sprememb…

««
5 / 62
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Siol VDSL2 (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Omrežja in internet
25135995 (19941) Bug
»

T-2 VDSL vs. SiOL ADSL 2+

Oddelek: Omrežja in internet
315684 (2989) ar4743
»

SIOL ADSL2+ (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Omrežja in internet
31036529 (15936) Primoz78
»

Nov ponudnik širokopasovnega dostopa - T2 (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
18961751 (43123) OmegaBlue

Več podobnih tem