» »

T-2: Splošna debata in iskanje zarote

T-2: Splošna debata in iskanje zarote

««
61 / 62
»»

Muzo ::

Telefon tega ne podpira.

Pa ni treba podvajat vprašanj. Je bilo že vse napisano, večkrat, samo mal preberi za nazaj.

vdsl ::

Na kratko: Tisti, ki se nimate T-2, ne verjet, cetudi ste na seznamu operativnih central, da ga boste sploh kdaj dobili. Mene so nategovali od oktobra, sedaj pa izvem (po 5x sem klical na teden, sprva ni problema, saj ste samo 150m od centrale, bla bla bla hopsasa), da smo podcentrala sosednjega vecjega mesta, ki je 10km oddaljen. Te centrale so po mojem na seznamu samo zato, da vidjo, kaksno je zanimanje, pokriti so pa se slabse od Volje v vecjih mestih. T-2 je k***c, stala ze od vsega zacetka......V njihovo administracijo (ki je lena k fuchs) ne sodijo niti krave....

NavadniNimda ::

Iz kerga kraja pa si, majstore?

misso ::

Ker ga ima eden že v našem kraju pa morem se malo pozanimati kako kaj dela, posebaj če je kakšen lag pri igrah

LP misso

vdsl ::

Sem iz Zagorja, ki je na seznamu, sedaj smo pa kar cez noc podcentrala:D Trbovelj. Kr neki si izmisljujejo na T-2 ze pol leta8-O (bo, ne bo, bo, ne bo, poizvedbe poslane 3x - odgovor 2x JA, zadnja NE, pol so poslali novo - marec, pozabli8-) poslati nalog za preklop - bomo sporocili v administracijo>:D in NIC:\ itd.), drzi pa res, da je Zagorje podcentrala (preverjeno na Telekomu), ne razumem pa, da je na seznamu;( .....

NavadniNimda ::

VDSL - "podcentrala" pomeni samo eno: Telekom še ni napeljal optičnih kablov, ki jih je obljubljal že pred 9 meseci, vsak mesec pa izda račun T-2ju. Tej kabli povezujejo centrale med sabo, ti si očitno v enem od (še dveh) takih. Predlagam, še malo strpnosti. Za superioren internet se pa ja splača mau potrpet!;)

MISSO: jaz imam 8 ms pinga do kanin.arnes.si :))

misso ::

Kakšen paket pa imaš?

Zdaj mam na css ping okol 80 do 100(1m paket). Pa tudi če zmajšam resolucijo imm enaki ping tako da bom šel verjetno iz siola na t-2

NavadniNimda ::

MISSO:
Imam 10/2 paket, ampak za ping paket ni važen - ko igraš pač ne downloadaš nič in uploadaš tudi ne nič. Ker sem v Ljubljana-Dravlje, čakam tudi na optiko. V bistvu jih že slišim, kako trkajo na vrata. Ti pa preveri kolk si od centrale, pa če ima že kdo v tvoji ulici T-2. Če je vse v redu s paricami in povezavami, boš imel superiornejši internet kot pri "sekundarnih" ponudnikih, enega katerih si tudi omenil v svojem sporočilu!:D

Zgodovina sprememb…

|bLaD3| ::

Updejtana Playlista za T-2 TV.

http://www.si-gamer.net/download/T-2_TV.m3u

vdsl ::

In koliko časa bo še podcentrala?

misso ::

Zdej sem povpraševanje poslal na t-2 pa da vidim kako bo kaj s tem, res da sem ga poslal ko so začel in so rekli da mam lahko max. 10/2. Upam da bo zdaj tudi to držalo.

lp misso

d0rK ::

Mnja, moje iskusnje so sladko/kisle.


Cakal mesec in pol na prikljucitev, po njihovi krivdi 8 d.d. vec. Ko so konco postavili je biu upload na ~60 kb/s.
Zacetek marca posljejo racun za celoten februar, upload pa se vedno ni postiman.

Danes poklicem spet in mi pove, da visjega uploada od 786 kbit/s sploh nimam moznosti imet.
Od centrale sem oddaljen malo manj kot 1km, kriva pa naj bi bila slaba infrastruktura....In tega mi niso mogl ze prej povedat.


Skratka edino sm vesel, da nism se TVja in telefona vzel.

Wox ::

@d0rK: T-2 ti ne more povedat, kokšna prepustnost je na tvoji parici pred dejanskim priklopom. To pa zato, ker je parica last TS. Šele ko vzamejo parico v najem je možno opraviti meritve s strani T-2. To je celi catch te zadeve in zato tudi prihaja do velikega nezadovoljstva nekaterih potencialnih uporabnikov T-2 uslug.
Commodore 64

Ginginova ::

Po mojem sploh ne opravljajo kakih težkih meritev. Samo pogledajo s kako maksimalno brzino se VDSL modem sinhronizira in končana maša. :|
Če jim pa 3 mesece zaporedoma 3 krat na dan težiš, pa bi ti verjetno poslali kakega strokovnjaka, ki bi skupaj s Telekomom Slovenije pregledal celotno bakreno linijo in probal reč izboljšat. >:D

Ogo

Wox ::

Točno tako. Meritev v dobesednem smislu sploh ne opravljajo. Samo pogledajo kolko kanalov se uspešno vzpostavi in kakšna je kapaciteta posameznega kanala. Sicer pa je natančna meritev prepustnosti parice precej kompleksna zadeva in zatorej tudi nekaj košta.
Commodore 64

SasoS ::

sicer pa...kaj ti meritev sploh pomaga? :D Vsi nekaj skos o teh meritvah...kot da to kaj izboljša. Kabla ne bodo šli menjat. Hitrost sinhronizacije je tako najboljša meritev, edino z menjanjem profila (in optimizacijo hišne napeljave) se da kaj izboljšat...

antonija ::

Meritev ti tocno toliko pomaga da zves fizicne sposobnosti parice do tvoje bajte (stanovanja). Pol se pa lahko odlocis kateri paket bos imel, namesto da en mesec klicaris zakaj imas samo 70% uploada namesto narocene vrednosti.
Statistically 3 out of 4 involved usually enjoy gang-bang experience.

SasoS ::

saj pravim...če se ti modem premalo sinhronizira (podatek dobiš na helpdesku) ne boš z ostalimi mertivami nič pametnejši :D

bekas ::

Ha, sam meni so včeraj prišli naredit kao meritve....pa so potem tudi en mostiček, ki ga je telekom naredil zamenjali.....ziče mislim, tko da je vsaj to začasno odpravljeno......

d0rK ::

Mah, dejstvo je, da sem jih jaz spraseval, ce je kaksna moznost, da ne bom dosegel polne hitrosti.
Oni so seveda gladko zavrnili to moznost in rekli, da ne bo nobenih problemov.

Tega SE NE rece, ce prej ne naredis testov na terenu.


In potem niti sporocili niso tega. Najverjetneje bi mi se kar naprej zaracuaval polni upload.
Zdej se morm pa se jebat s pisanjem dopisa, hojo do poste, itd.

Dark Angel ::

Enak problem tuki... 10/2 paket + 2 TV + telefon...

Od centrale stran 1km in po njihovih trditvah bi mi moralo vse delovati kot je treba... Ampak modem se pa sinhronizira samo z 13/0.8 Mb/s... Zato lahko ali gledam TV ali pa surfam ali pa telefoniram. 2 stvari hkrati ne gre...

Od decembra reklamiram račune in plačujem 1/3 naročnine, 2. aminota še nisem plačal, jih kličem in težim a vedno isti odgovor: Smo vas naročil za pregled linije. Ne vemo kdaj bo to. Novi uporabniki imajo prednost pred vami... itd...

Zato pa dobijo namesto 15.000 SIT mesečno samo 5k SIT za naročnine... Ko bodo oni si vzeli čas zame, bom pa tud jst za plačevanje (vključno v aminotom).

Pa ko se nehajo lagat in izmišljevat izgovore namesto da bi kdo sploh premaknil svojo rit kam...

OldSkul ::

Samo ti si pa optimist. Na 1km si, pa bi rad, da dela 10/2 + 2TVja. Mislim...:\ :\
Logično, da ne bo delalo, ker to je ogromna pasovna širina, ti si pa 1km oddaljen.

madmitch ::

Optimist gor, optimist dol. To so mu dali in to hoče, jaz ga čisto razumem.
Če ti Fiat ponudi Ferrarija in si ga pripravljen plačati, naj ga dobavijo, ne pa, da ti Unota uturijo.
Nobody is perfect, my name is Nob Ody

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: madmitch ()

Constantine ::

Ne vem zakaj vsi tako lajate in mjavkate. Miljaužnkrat je blo tuki gor napisan kako pa kaj, da se dejanska hitrost zmeri šele ko T-2 izvede fizični priklop oz. najame vod in da so vse informacije prej larifari in domneve.

Mene so preklopili ta petek in mi je monter lepo povedal na kakšno hitrost se mi modem sinhronizira in da moje želje niso možne ( 10/2 + 3 TV + IP tel. ). Sem lepo zmanjšal paket, odpovedal 2 TVja, brez problemov in čakam na priklop optike:D

Dokler T-2 ne bo ponudil optike, bo in je tako in če se s tem ne znate sprijaznit pa ostanite na drugih operterjih, it's a free country >:D

MEDENA ::

Dark Angel :

Enak problem tuki... 10/2 paket + 2 TV + telefon...

Od centrale stran 1km in po njihovih trditvah bi mi moralo vse delovati kot je treba... Ampak modem se pa sinhronizira samo z 13/0.8 Mb/s... Zato lahko ali gledam TV ali pa surfam ali pa telefoniram. 2 stvari hkrati ne gre...

Od decembra reklamiram račune in plačujem 1/3 naročnine, 2. aminota še nisem plačal, jih kličem in težim a vedno isti odgovor: Smo vas naročil za pregled linije. Ne vemo kdaj bo to. Novi uporabniki imajo prednost pred vami... itd...

Zato pa dobijo namesto 15.000 SIT mesečno samo 5k SIT za naročnine... Ko bodo oni si vzeli čas zame, bom pa tud jst za plačevanje (vključno v aminotom).

Pa ko se nehajo lagat in izmišljevat izgovore namesto da bi kdo sploh premaknil svojo rit kam...

po kakšni formuli jim ti plačuješ samo 5000 SIT mesečno?

Dark Angel ::

Po tem da lahko normalno skoz spremljam samo 1 TV (1/2 od tega kar so mi rekli) program in še to kadar ne delam skoraj nič po netu => iz tega 1/3 zmogljivosti TV

Internet mam manj kot 50% uploada in internet samo če ne gledam TV. Čim se gleda TV pade tud download na 1/5 hitrosti (če se 2 TV vklopi pa na par kb/s).

Telefoniram lahko samo če ni TV vklopljena in če ne uploadam/downloadam nič. Tko da vsakič ko telefon zazvoni ali ko hočeš klicat treba pogledat če sta obe TV izklopljeni in ne laufa nič na računalniku z netom... Se bi to tebi dalo?

Ko pišem na T2 ali jih kličem ali pa se osebno tam oglasim dobim odgovor: Od centrale sem oddaljen tolk da bi moralo vse skupaj hkrati delat. Ne vemo zakaj ne dela. Reklamirajte račune. Bomo poslal nekoga da preveri. Ne vemo kdaj bo kdo prišel pogledat. Bomo vas obvestili kdaj bo kdo prišel pogledat.

In to od NOVEMBRA 2005!!!! In to je resnost??? Da vsakič ko kličeš dobiš drugačen izgovor, ko se pa tam oglasiš so pa vsi sladki pa ti sami rečejo da reklamiraj račune pa manj plačuj, ko bodo mel pa čas bodo pa prišli pogledat. Ampak prej morajo vse nove naročnike obdelat!!!! ;( ;(

+ Niso me odročil od Siola - sem bil še en mesec na Siolu in T2ju --> to so tud dobil oni račun (oz. tolk manj plačal)
+ Niso me odročil od Telemacha (TV)

Zame je še 5000 SIT na mesec preveč za tak odnos! ;((

Dark Angel ::

sadarj79:
Samo ti si pa optimist. Na 1km si, pa bi rad, da dela 10/2 + 2TVja. Mislim...:\ :\


Emmm... ko so me priklapljali sem vprašal če so opravili meritve da mi bo to vse skupaj delal... Njihov odgovor je bil da so opravili meritve in da sem dovolj blizu da mora vse to delat. Kdaj pa oni meritve delajo in kako jih delajo pa pardon ni moja stvar.

Če mi rečejo da če nekaj plačam da mi bodo to storitev dostavljal jim to verjamem. Ne? Če pa niso sigurni da stvari delajo bi mi pa pred priklopom rekli da ne morem gledat 2 TVja in sploh ne bi TVja naročeval. ;((

Malkec ::

Dark Angel: Če ne gre ne gre, jebat ga. Odjavi 1 TV in zmanjšaj internet na 8/1. Mogoče bo potem boljše.

Lp
/* Xaser 3 * 939 dual sata 2 * Opti165 (ccb1e0608mpmw) @2933 MHZ*/
/*TT 120 * X800 XL *1GB Transcend pc 3200 * MAxtor 160 GB SATA II /

Dark Angel ::

Emmm... Rabimo 2 TVja... Če bi mi prej rekli da ni možno sploh ne bi vzel... Pa tud en TV pa 4/512 paket ne bo delal lepo...

Če druzga ne naj vsaj po 4ih mesecih odgovorijo na kakšno pismo ali mail! Se ti ne zdi 4 mesece mal dolg za odgovor?

Pa nanj pol tud sam nosim stroške preklopa nazaj na Telemach zarad njihovih izmišljotim in laži?!?!?

SasoS ::

Zakaj odklapljaš kabel dokler se ne prepričaš da vse dela? Jaz sem na kablu samo zmanjšal na minimalni paket (samo slovenski programi) tak da se da gledat če je T-2 dol...kar se pa še ni zgodilo, na kablu so pa skos so ene motnje :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: SasoS ()

HyperGL ::

no po kranju pa prihajamo mi... koper... postavlja se infrastruktura za optiko... mmm... sej ne da bi se hvalu... ampak je tko lepo, ko vidiš, da ti gre cev za kable direktno iz jaška ki stoji 3 metre od hiše v garažo... ;)

upam da bo vse skupaj že naslednje leto operativno... zaenkrat pa se veselim z osnovnim paketom preko bakra... ;) prav fajn dela...

|bLaD3| ::

@HyperGL

No, no v prvem delu Šiške pravkar zaključujejo zadevo, tko da se ne veselit da boste za Kranjem vi.

HyperGL ::

hahaha :) no pa da vidimo kje bo prej ;P Joke! :)

Basilicus ::

@Dark Angel & ostali

Imam podobne (slabe) izkušnje, morda za odtenek svetlejše ampak...
To kar delajo pri njih na supportu ni človeško in zagotovo ne bi smelo biti nikomur v ponos: Že cca.10x sem klical da TV ne dela OK, da čakam tudi do 10sec da lahko gledam program... njihov odgovor pa vedno enak: smo zapisali, nekdo bo prišel in bo preveril... in to že debele tri mesece. Sem pošizil in šel lastnonožno na brnčičevo, kjer mi je fante rožice sadil o prekrasni tehnologiji itd itd ... in da imajo trenutno premalo ljudi itd itd. OK, saj razumem, da imate premalo ljudi in vse drugo, ampak DRŽITE SE OBLJUBLJENEGA. Če ste rekli, da bo nekdo prišel NAJ NEKDO HUDIČA PRIDE! ... pa saj ni da bi govoril... tudi sam delam na supportu in prvo pravilo je zagotovo: ne nateguj strank!
Pa da ne govorim o tem, da so mi za 10 dni "pomotoma" IP TF izklopili, da da je DL 939.20kb/s in UL 149.62Kb/s pri paketu 1/256, da v IP TF prekinja in škrta... ojoj.

Počakam še par dni, potem pa urno na brnčičevo da spoznam kdo vse je v upravi...>:D
... in bojo mi porihtal, kar so obljubli, pa če magari novo parico po zraku direktno iz pošte pripeljejo!


HOWG

Tody ::

Basilicus če jih prepričaš da ti dajo novo parico reč raj da ti dajo optiko tam sigurno ne bo problemov z hitrostjo :D

m45t3r ::

hm...a kdo kej ve kako je s to optiko tle v kranju ker jest sm ene 3km iz centra mesta pa ni blo nc vidt da bi tle kej kopal

J_fotograf ::

Ma ti imaš še kar visoke hitrosti za paket, ki si ga naročil !

Jaz mam 10/2 paket, -->

Inicializacija . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . OK
izvajam 10s upload test (v smeri k internetu) 108.35Kb/s
izvajam 10s download test (v smeri k vam) 1.53Mb/s

Pritisni START za ponovno meritev
-----
Prve dni je bilo še kar, tudi do 9/1.5 sem nameril, sedaj se pa linija redno sesuva, hitrosti pa so mizerne !
TV je negledljiv, telefon pa včasih za nekj sekund prekine sredi pogovora.

Če si on-line povezan v oddaljen server pa 3-4 krat na uro javi, da je bila zveza prekinjena !

MIZERIJA !!!

Kličem na njihovo 059000000, pa mi njihovi "svetovalci" samo obljubljajo, da bodo....

Če bo kdo našel še kakšno drugo telefonsko, naj jo prosim napiše, da se lahko konkretno nekam pritožim in olajšam vsaj dušo !
škljoc ....

Zorro ::

Jaz rezultatom na http://speedtest.si/ ne bi preveč zaupal. Če samo primerjate izpis UL in DL medseboj, vidite da so se "močno" potrudili, da bi bili čimbolj verodostojni.
UL = xxx Kb/s (veliki k),
DL = xxx kb/s (mali k).

Tudi sam imam povezavo 1000/256 kbit pri T-2. Speedtest.si mi vrže za UL rezultat 153.91Kb/s (kbit), če se ne motim je to menda okrog 19kB/s. Stvar sem prečekiral s torrenti, kjer sem odstranil limit za UL in vidim, da mi povprečna hitrost komot dosega 27kB/s (kar je menda 216 kbit).

Test na tej strani mi vrže ven približno takšen rezultat, kot bi ga moral imeti z mojim paketom.

antonija ::

Ceprav je en byte sestavljen iz 8ih bitov, rabis pri prenosih podatkov po mrezi se kaksen bit "za rezervo". Tko da raje deli/mnozi z 10 ali celo 12 namesto 8.
Statistically 3 out of 4 involved usually enjoy gang-bang experience.

Dark Angel ::

Basilicus:

Zato pa plačujem 10/2 paket (ki mi deluje na 10/0.8) namesto 10k SIT 5k SIT na mesec, TV 1k SIT na mesec in telefon 500 STI na mesec.

Vsake 14 dni jim pošljem e-mail ali navadno pošto ali pa kličem po telefonu. Zmeri isti odgovor od njih: Smo zapisali, bla bla bla... rožice rožice rožice..., marjetice marjetice zvončki, tri trobentice mačeha in vrtnica, itd... :\

Na mojo srečo mi stvari delujejo vzdržno tko da sem trenutno čist zadovoljen da plačujem 1/3 in pošiljam reklamacije itd... :\

Drugač sem pa osebno na Brnčičevi videl da majo že ene 6 navadnih pisem poskeniranih pod mojim accountom :) Sam odgovarjat se jim očitno ne da... :\ Lenoritis maksimitis...;((

petrusko ::

kaj pa če ti nimajo kaj napisat?
Podpisal si pogodbo za 10/2, zaradi slabe telefonske linije pa ti vleče kolikor ti vleče. Ti sedaj pričakuješ da ti bodo priznali da ...., da jih boš potem še bolj v kot stisnil?

Mislim da poznaš uni pregovor: "Ne pljuvaj v lastno skledo, če ne nameravaš tega pojest"

Dark Angel ::

petrusko:

Emmm... dej mal preber tud kakšn post višje preden kritiziraš pa si pameten... Niti ni tolk fora v internetu kot v TV!!! Če so mi predno sem naročil 2 TV zagotavljali da SO PREVERILI vse stvari in da mi bosta normalno delovala in mi sedaj NE deluje vse normalno, potem pričakujem da vsaj ugotovijo zakaj ne dela, kje je napaka in ali je to možno odpraviti. Če ni možno odpraviti potem pričakujem vsaj povrnitev v prejšnje stanje na njihove stroške.

Je to preveč če ti nekdo obljublja da boš pri njemu imel boljšo sliko, več kanalov itd... pa da pusti prejšnjega ponudnika in pojdi k njim, ko si pa enkrat pri njih in stvari ne delujejo kot so obljubili pa "pozabijo" nate???? In ja, so mi zagotovili da so opravili vse potrebne meritve predno sem prevzel opremo in predno so me priklopili!!

Kdo zdej komu pljuva kam? ;(( ;(( ;((

OldSkul ::

Jst vem kaj je problem pri tebi. Razdalja, to je tvoj problem.
Škoda živcev, pač se moraš mal sam sklepat kaj bi lahko delalo in kaj ne, pa ne bi imel problemov.

mitja_i ::

Če so mi predno sem naročil 2 TV zagotavljali da SO PREVERILI vse stvari in da mi bosta normalno delovala


Čisto navadno sprenevedanje. Na T-2 so ti povedali, da BI glede na podatke o razdalji od central (ki so jih tudi dobili od telekoma) moral delovati VDSL signal brez težav. Če se pojavijo težave je to zaradi razmer v infrastrukturi telekoma, se bo T-2 pritožil vendar mora telekom nadgraditi infrastrukturo. To pa se verjetno ne bo zgodilo kmalu (če sploh)

Nehajte pisat neumnosti, da lahko T-2 karkoli preverja pred priklopom.

Dark Angel ::

Mitja:
Sej ni fora v sprenevedanju... Če bi mi kdo rekel da MOGOČE ne bo delalo bi takoj rekel naj preverijo potem bi pa šele vzel stvari... Kako kdo dobi podatke pa sploh ni moja stvar... Pa če dobi razvetljenje me ne gane 5 posto... Gane me to, da že 4 mesece kličem/pišem vsaj 1x na 14 dni (v začetku sem tud po večkrat na teden) in dobim vedno odgovor:
To bi moralo delati glede na razdaljo/razmere/vreme/črno magijo (zadnje 2 sta sarkastični da se ve boš v to zapiču). Čudno da ne dela... Sem si zapisal in bom poslal naprej za pregled linije. Bodo vas naši tehniki kontaktirali in pogledali kje je napaka... itd... itd...
To poslušam že 4 mesece in še nihče ni nič klical... Dobi sem sam 1 mail da se modem ne sinhronizira s pravo hitrostjo in da bodo dali naprej tehnikom da preverijo kaj je narobe...

Nehajte pisat neumnosti, da lahko T-2 karkoli preverja pred priklopom.


Jst sem pri njih naročil storitve in oni so mi pač odgovorili da je to na moji lokaciji možno. Se opravičujem ker sem napisal da so ONI preverili... Ampak me res ne gane kdo preverja... ONI so mi pač odobrili kombinacijo, ki potrebuje velik DL in ni moja stvar kako so izmerili/izračunali/sanjali da je tak DL možen.

Misak ::

Jst sem pri njih naročil storitve in oni so mi pač odgovorili da je to na moji lokaciji možno.


Vidiš, očitno mešaš pojme možno in zagotovljeno. Prosim razčisti ta dva pojma preden karkoli napišeš in v istem stavku iz te besede predpostavljaš (napačno seveda) da os ti to oni zagotovili. In to je zame preobračanje besed

V poduk: (SSKJ: móžno prisl. (ọ́) 1. v povedni rabi, z nedoločnikom izraža možnost uresničitve; )
(`\'ˇ.¸(`\'ˇ.¸ ~ ¸.ˇ\'´)¸.ˇ\'´)
´ˇ.¸SloCartoon.net¸.ˇ`
(¸.ˇ\'´(¸.ˇ\'´ ~ `\'ˇ.¸)`\'ˇ.¸)

shrimataji ::

Hey ljudje? Kaj je mozno sam iti iskat opremo na T2, potem ko so na telekomu odobrili, da je internet prikljucek mozen?

Cakati tehnike s T2-ja, da to prikljucijo bo do bozica sploh pa sedaj, ko jih caka baje 20.000 na priklop.

Lep pozdrav
...Ni velike razlike med genijem in norcem....

Zgodovina sprememb…

Dark Angel ::

shrimataji:
Jaz sem prišel po opremo, so me samo vprašali po priimku in naslovu, podpisal prevzem in sem jo dobil. To je blo še lani, tko da je mogoče zdej kej drugač.

Vidiš, očitno mešaš pojme možno in zagotovljeno. Prosim razčisti ta dva pojma preden karkoli napišeš in v istem stavku iz te besede predpostavljaš (napačno seveda) da os ti to oni zagotovili. In to je zame preobračanje besed


Pardon ker sem mislil da mi bosta 2 TVja delovala v redu po tem ko so mi jih odobrili. Zakaj pa potem že par mesecev pošiljajo račun za "opravljeno storitev", ki jim jo že 3 mesece reklamiram in pošiljam prošnje za odpravo napak ali pa da vsaj ugotovijo kje je problem, da se lahko potem zmenimo kakšne pakete interneta in da če sploh bo TV kdaj deloval normalno itd...
Če bi ti imel tolk problemov z T2 te tud možno/zagotovljeno ne bi dost zanimal ko bi n-krat slišal da bi mi moral vse normalno delat glede na vse že napisano...

Sej če me bodo še nekaj časa ignorirali bom pač šel drugam. Če tebi dela vse tko kot mora si lahko srečen. Jaz očitno te sreče nimam...

Basilicus ::

Če samo malo pogrejem juhico okrog T2 TVjev & ostalega:

Meni gre od vsega najbolj na živce to, da mi nekdo iz njihovega supporta reče da bo nekdo prišel, potem pa ni nobenega živega človeka blizu.Jaz mislim, da glede na to, da smo se domenili, da nekdo pride in pregleda (ali napravi meritve ali karkoli že), potem MORA priti. Sej bom plačal, če bo treba, samo enkrat bi bil rad na jasnem a je pri meni možno imeti to kar sem naročil ali ni. Če ni, pač OK; če se da kaj popraviti pa: Juhuhu!

Drugače pa: sem mislil, da so manjše firme bolj človeške (bolj človeške & nenategovalske od Siola & Telekoma), ampak zgodovina se očitno ponavlja. Mogoče pa bomo prav "tečne" stranke kaj na bolje obrnile, kdo ve? ;)

Dark Angel ::

Basilicus:
točno tako...
««
61 / 62
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Siol VDSL2 (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Omrežja in internet
25135887 (19833) Bug
»

T-2 VDSL vs. SiOL ADSL 2+

Oddelek: Omrežja in internet
315677 (2982) ar4743
»

SIOL ADSL2+ (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Omrežja in internet
31036449 (15856) Primoz78
»

Nov ponudnik širokopasovnega dostopa - T2 (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
18961699 (43071) OmegaBlue

Več podobnih tem