» »

Najtišji CPU Cooler za AthlonXP 3000+

Najtišji CPU Cooler za AthlonXP 3000+

]Trix[ ::

Kateri cooler za Athlon XP 3000+ priporočate, ki je tih in efektiven pri hlajenju. Ker mam ze dost sedanjgega Vulcano 7+, ker je preglasen.

a13misko ::

Poglej na cool-pc!

Kaj takega pa en hud vent gor pa bo hladno in tiho!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: a13misko ()

fahrenGONE ::

Jaz imam na 3xxx+ Thermalright SI-120 + Noiseblocker SX-1 (120mm) ventilator. :)

Grimlord ::

Se strinjam. Kak TR pa dober vent gor in si zmagal. Sam imam SLK900A + Ys-Tech 80mm in mi ni žal. Pred tem pa sem imel V11+. Razlika v performansu in glasnosti pa je zelo opazna.

Ampak pazi pri izbiri venta če se boš odločil za tako izbiro.
Iz malenkosti nastane popolnost in popolnost ni malenkost.

Sami ::

Zalman 7000 serija...8-)
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

SimplTech ::

Tudi jaz bi ti predlagal Zalmana 7000. Za relativno ugodno ceno dobiš zelo veliko. Za model 7000B AL-CU boš odštel malo čez 7k SIT. Hladilnik je zelo vredu, imeti moreš samo luknje okoli socketa na matični plošči. Montiral sem ga kolegu pred nekaj tedni - dobro hladi in je tih, saj imaš zraven Fan Mate 2 s katerim reguliraš vrtljaje.

Če imaš pa namen dati malo več za hladilnik pa vzami Thermalright, kot so ti priporočali ostali. Dobra izbira je po testih sodeč tudi Thermaltake BigTyphoon, a pred nakupom malo zmeri ohišje ker je stvar ogromna.

Longinus ::

kaj pa Scythe KATANA SCKTN-1000 za dobrih 8k pri www.cool-pc.org
wir sind die herscher,wir sind die sklaven
wir sind uber all, wir sind nirgends
wir sind die herscher der purpurnen fluse

Jan987 ::

pr funtechu je en thenmanke podoben zalmanu, sam nevem če gre na socket A

AngelOfDeath ::

@]Trix[

obrate si poskusil znižat ?:)

]Trix[ ::

Hehe. Ja itak da sm probu znaizat obrate... sam je fora da mi pol prevec greje za moje pojme.. Rad mam CPU Temp pod 36C v idle stanju s tem da se mi je tut neki sfukal pa mi ne dela nobena druga hitrost kokr HIGH SPEED torej vsi mozni obrati... Nimam blage veze kako je to mozn da semi je zjebal ampak vseen...

OK. Nekako sem se zagledal v tale Thermaltake Big Typhoon. Ohisje mam sicer CHIEFTAKE BX Medium Tower (ne vem vec tocn kera oznaka). Tko da mislm da bi slo notr mam pa en drug problem zdele. K gledam kako se tale cooler notr montira... Hmm. A mislte da gre tole sploh na ABIT NF7-S plato?

PS. Mogoce bi tut mal naviu lahk pol... :)

]Trix[ ::

OK EN VELIK PROBLEM.... Mal sm zajebu..
No glede na to da nisem nikjer dobil Big Typhoona, sem se odločil za Zalmana CNPS-7000B Cu.
Odstejem zanga 9200 soldov in hoce doma instalirat nakar opazim da ne gre na mojo plato ABIT NF7-S...
Jes pametn nisem prej pogledu motherboard compatibility liste...

A obstaja kaksn drugacn nacin da se ga vrze na mojo plato, recmo da odfukam stran une kondenzatorje na plati al pa kej tasga :) Al pa se kaksn centimeter bakra fuknm gor na proc... f***

mzidy ::

Kje si ga kupil? Poskusi se zmenit, da ga daš nazaj pa kaj druga vzameš;)

]Trix[ ::

Ce je skatla ze odprta misls da mi ga bojo vzel nazaj?

mzidy ::

Odvisno kje si ga kupil...

fuzbaler ::

sp 97>:D

TRIROG ::

ma dej vsak trgovc ti bo z veseljem dau kej druzga ... sej je neggova dolznost ... ZAMENJAT! ne vrnt kesa ... pac ke nes pa prosi ce lahkokaj druzga vzames s tvojim doplacilom ... ce ti bo pa kej sikou pa postan uraden, prosi za vodjo trgovine pa povej da bi rad vrnu izdelek ker ne ustreza tvojim pricakovanjem.... morjo ti zamenjat ... dokler ni poskodovana embalaza ... ce si pa skatlo strgou pol pa bog ti pomagi ...

Kaufmann ::

Če bi vseeno rad imel tega Zalmana, samo odžagaj tisti košček zatiča zaradi katerega ti ne paše na plato.
ni podatka

]Trix[ ::

Hmm... Nabavu sm ga v Mlacomu in da - embalaza je malo poškodovana, prav tako sem pa uporabil termalno pasto, da sem nazaj nastimu Vulcanota 7+...

OK. Tko da se nam zajebu naprej...

Thermaltake Big Typhoon gre ali ne gre na Abit NF7-S plato?
Absolutno hocem nov CPU Cooler ker ta je preglasen na High Speed, pr dugih hitrostih pa mi ne dela sploh...

LP.
Conscience is what hurts when everything else feels so good.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[Zračno hlajenje] Kateri hladilnik za s939/754? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
10623413 (19310) svetetko
»

[Zračno hlajenje] Kateri hladilnik za Socket A (strani: 1 2 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
9418243 (15366) Wofk
»

Thermalright hladilnik za socket a

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
121569 (1376) Jakka
»

A bo tole "neslišno"?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
181678 (1342) PrimozR
»

Problem pri hlajenju na Abil NF7-s

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
81112 (1038) Shybby

Več podobnih tem