» »

Glasnost motorčka na DivX komponenti

Glasnost motorčka na DivX komponenti

sreckom ::

Pozdrav vsem.

Upam, da tole ne bo izzvenelo v stilu - kaj kupiti. Imam namreč Elto 8883, ki se za gledanje filmov obnese zelo dobro, me pa moti njen glasen motorček, ki pri poslušanju umirjene glasbe deluje zelo moteče (le kaj so mislili inženirji pri razvoju - toliko audio izhodov, pa tak glasen motorček, da preglasi glasbo). Zato sem se odločil za zamenjavo, vendar pa je pri teh "nizkoproračunskih" DivX predvajalnikih pravzaprav po moje kar iluzorno pričakovati, da bom lahko poslušal glasbo brez brenčanja. "Visokoproračunski" DivX predvajalniki pa se kar slabo obnesejo pri predvajanju zahtevnih XviD filmih. Zato prosim za pomoč - kakšna je glasnost motorčkov pri Xoro, Yakumo, Yamada, Philips, Kiss.... DivX predvajalnikih? Predvsem me zanimajo vaše izkušnje. Pripravljen sem seči tudi globje v žep, če bi dobil dostojno zamenjavo za Elto v smislu predvajanja vseh vrst formatov. Nisem audiofil (moj zvočniški sistem deluje dokaj skromno), rad pa bi poslušal glasbo brez brenčanja.
Hvala vnaprej za predloge, nasvete ter izkušnje.

Dejancek ::

Za to obstaja tema (divXvid) Elta predvajalniki
Moderator pa bo zaklenil, ko bo tu.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[divXvid] Gorenje predvajalniki (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Zvok in slika
14133466 (7297) copkacopi
»

[divXvid] Hyundai predvajalniki (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Zvok in slika
13639172 (11221) JanezC
»

[DivXviD] komponente - splošna vprašanja in primerjave (strani: 1 2 3 442 43 44 45 )

Oddelek: Zvok in slika
2209322156 (47500) cryptozaver
»

Kateri DVD + Divx predvajalnik do 15K SIT? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Zvok in slika
14724435 (9049) bizi72

[DivXviD] Kateri Divx predvajalnik?

Oddelek: Zvok in slika
1531279 (14532) Stepni Volk

Več podobnih tem