» »

nasplošno osvajanje deklet!!

nasplošno osvajanje deklet!!

1
2
3 4

CCfly ::

Poznaš občutek, ko ugotoviš, da bi moral držati jezik za zobmi, pa je že prepozno ?
"My goodness, we forgot generics!" -- Danny Kalev

strictom ::

Tebi dokaj znan aneda muha cece?
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

CCfly ::

Seveda, ampak tokrat si ti na tapeti.
"My goodness, we forgot generics!" -- Danny Kalev

strictom ::

Treba si je dat duška. Sicer pa bo to vse zbrisano. Nima smisla.

Edino če hijackamo še eno temo za semi-irc pogovor. Kot sta Gandalfar in Microsoft ugrabla "Kdaj hodite spat?".

:)
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

Keyser Soze ::

Vedno JE pickup line... Vedno. Pa čeprav samo: "Živijo."

In taprav pickup line lahko naredi skoraj pol ali še več pri nadaljnem spoznavanju. Ker prebije led(če ga) in lahko pogovor steče bolj sproščeno.

Drugače pa pri vsem tem ni druge stvari, kot to, da pristopiš k ženski. To je tisto kar je največji problem pri vsem. Da tip ne upa naredit koraka. In potem tudi teorije pogovora oz. komunikacije ne more speljat v praksi - in zato ne ve a zadeva pali ali ne.

Osvajanje s 5 piri v riti se mi zdi pa rahlo patetično. In ne vem kaj naj si mislim o ženskah in tipih, ki se mazijo v takšnih stanjih.:\

P.S.: Spoznavanja takole v barih, na žurkah, ponoči, ipd. so bolj za hitre zabave ali pa popolnoma neresna. Pametno in ok punco boš težko našel v takšnih razmerah. Je pa res, da je odvisno od tega, kaj si želiš.

mikko ::

Iz Emule si daj dol Kita u bila pa boš vidu kako je treba>:D

Avenger ::

Nasveti tipa 'Bodi...' so trapasti, vsak je to kar že pač je in noben nasvet tega ne bo spremenil. Lahko bi samo rekel, da se ne sekirat če ti ne bo uspelo, ker je statistično dokazano dejstvo, da ti pri večini ne more uspet, razen če nisi res džek. Poglej naokol, koliko punc se ti zdi dobrih? Močno dvomim da več od ene petine. In če predvidevaš, da bi bil ti v nekako istem deležu všeč tem 20% punc je to 4%. Pa zdej govorimo samo o vizualnem, da ne bo pomote. Torej bi jih recimo moral ogovorit 25, da bi ena izmed njih palila.

>>>na partijih pali, ce mas fotoaparat.

Bolj tko tko, precej jih je dejansko na tabletkah, kar mi nikol ni blo kul, nekatere so smotane, dejansko jih je pa bolj malo res lušnih in take so ponavad čist neusojene in včasih naprimer tudi mail in telefonska nič ne pomagata:

It is better to be hated for what you are than to be loved for something you are not.

Roadkill ::

Kok zabavn topic. :D


-> "If I said you had a nice body, would you hold it against me?"
-> "Fuck me if I'm wrong, but isn't your name Gretchen?"
-> "Can I buy you a drink, or should I just give you the money?"

in pa najboljši pickup line za (nas) geeke:

"Hey, does this rag smell like chloroform to you?" :D
Ü

Keyser Soze ::

Kaj pa je s tole sliko?

A ta naj bi bila že v defaultu nedosegljiva al kako? Pišuka no... Poznam par grdobcev, ki imajo take fajn punce, da res ni... In par fajn tipov, ki ne morejo dobit ene normalne punce. In kaj je razlika med njimi?

Heck, tisti prvi imajo mal večja "jajca" oz. večjo gofljo. Sam so tud mal več kajl pokasiral skozi sam proces. That's all there is folks. Več so jih dal čez sito in na koncu je ostala ena fajn deklica, kateri se tudi on zdi fajn...

A. Smith ::

Hm, dečva na sliki ima čisto zožene zenice. Glede na tisto, kar je vzela, mora bit kar dosegljiva>:D
"Be professional, be polite,
but have a plan to kill everyone you meet".
- General James Mattis

CaqKa ::

poleg tega da ženska od enega lepo zapakiranega moškega (mišice pa postava) pričakuje več. kar pomeni da tip more že po defaultu več pokazat. kar pomeni, da bolj povprečn kot si lažje ti jo bo zahaklat ;)

>>> In taprav pickup line lahko naredi skoraj pol ali še več pri nadaljnem spoznavanju. Ker prebije led(če ga) in lahko pogovor steče bolj sproščeno

in pol imaš še eno knjigico za pickup line za kak dobit telefonsko?
pač da led prebiješ
in pol kaj?
'sem mislo, če bi mela čas, pa če ti seveda ni v oviro da se dobima na pijači?'
kaboing, ko si to izreko, ti že nebo telefona dvignila ;)

Bob Rock ::

hmm...da je pa dan pa da gleda proti nebu pa nima veze? ;)
___________________________________________________
gance hale ale cuzamen

Keyser Soze ::

Ja no, sej upravičeno več pričakuje od lepo zapakiranega tipa kot pa od ene zapuščene sence. Boš pa ja zmogel še tisto malo več, če si se sposoben držat v takšni privlačni embalaži.

Pa ni to problem... Tud lepe oz. dobre ženske so sramežljive... In take pri lepem tipu default mislijo, da nimajo šans oz. se te bojijo:) . Sta si lahko všeč oba sto na uro. Ampak če sta oba zadržana in nesamozavestna ne bosta imela skupne zgodovine.

Kar se tiče pa pickup lineov. En stavek mora bit prvi, razen če sta oba mutasta.
Knjige pa tud ni treba nosit s seboj. Maš lahko v glavi kaj pa kako. Ni treba delat znanosti iz tega.

P.S.: Aja, glede te dečve. Kdo pa pravi, da ni na koncertu. Glede na outfit, izraz, roko, bi rekel, da je na enem takem dogodku in gleda na oder. Kar se tiče pa substanc. Dobr no. Sej še vsaka rejverka ni zadeta. Malo bolj "hipijajjej" oblečena dečva pa tud ni treba da ga pod nujno "poha".

Zgodovina sprememb…

Avenger ::

Keyser Soze: sploh ni nedosegljiva 'po defaultu' ampak iz precej bolj objektivnih razlogov, pa nima smisla o tem.

A.Smith: ti si pa eden tistih, ki v dimu od eksplozije stolpnice WTC 9/11 vidi satana. Res ne vem kako lahko sploh iz fotke točno vidiš kakšne zenice ima, poleg tega najbrž ne veš, da se zenice širijo oziroma ožijo glede na količino svetlobe, ki pade v oči. Jutranje nebo z rahlimi oblački obsijano s soncem je tudi precej svetlo, sicer pa to ni edina slika (in ne gleda na vseh v nebo, BTW), tako da STFU.
It is better to be hated for what you are than to be loved for something you are not.

Daedalus ::

Jao, vsi vlačijo na dan neke pikap lajne pa kajjazvem še kaj... Kaj pa čisto običajno spogledovanje, da vidiš, če je kaj interesa, pol pa povabilo na ples? Če pa ni možno plesat, pa tudi spogledovanje in kak nasmešek zadostuje da opozoriš nase, pa če si lih v kakem kafiču ni vrag, da se ne boš "slučajno" nekje srečal z njo. Če je pa iz istega bloka/študenta/šole/šihta/whatever pol pa itak ni problem srečat človeka. Itak si morš po kratkem čveku malo razjasnit, če je to to, kar si pričakoval. Aja...seveda je treba biti trezen, ne pa tak ko večina v kakem KMŠ-ju recimo - zgleda ko en zombi, pol pa še misli, da bo žensko dobil.

Če sta si pa všeč - pol pa itak nekak gre.
Man is condemned to be free; because once thrown into the world,
he is responsible for everything he does.
[J.P.Sartre]

Keyser Soze ::

Jah, Daedalus, kaj pa če kakšno lepo deklico srečas na troli?

Danes zjutraj sem bil pač izjemoma na troli (šestica, tam na viču, ene dve postaji pred elektrom, ob 8.25 - če slučajno bere:D ), pa je ena fajn lušna punčka prišla gor, idealna bi rekel... Pomoje ena pridna študentka, z fajn napokano torbo od laptopa. Pomoje tud dost skulirana, glede na obleko in frizuro. Taka, cukr, za pojest.

Pa se je postavila poleg mene, me parkrat lepo pogledala, pa jaz njo. Ampak... ni blo tistga pravga vzdušja. Bil sem zaspan oz. zmatran, nepobrit, skratka nikakav... In kaj naj bi naredil če b blo vse ok z mano. Šel do nje, pa jo povabil na ples? Al pa čvekal z njo, da jo bolje spoznam?;)

Za take priložnosti je treba met kakšno pametno na strani, ker je treba ukrepat hitro. Imaš omejen timeframe za razliko od bara, knjižnice, trgovine, ipd...

pirat ::

Keyser,

to je vprašanje za 1 mio $ (ali več).

Thomas ::

Lahko jih osvajaš tako, da se nič dosti ne braniš, če napadejo.

Sej če sem prav razumu, je vseen kdo pade. :\
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

Thomas ::

Če ne napadejo, jih izzivaj toliko časa, da postanejo agresivne!
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

strictom ::

Potem pa sledi klofuta?
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

Thomas ::

Potem se pa vdaš. Si že zmagov!

A sem prov zastopu?
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

moj_nick ::

Prej moraš še dokazati, da si alpha male in da nikoli v življenju ne bodo srečale takšnega tipa kot si ti. Potem bo šlo.
110111001001010001010000

Avenger ::

Za prvi vtis je vedno dobro dat eno okol kepe, da se takoj jasno vidi, kdo je šef. Potem se je seveda treba opravičit in jo peljat na sladoled, vročo čokolado etc. Ona ne sme nikol plačat. To vzbuja spoštovanje in vedno deluje.

Keyser, si že zajebal. Kaj, a misliš da jo boš jutri spet srečal?
It is better to be hated for what you are than to be loved for something you are not.

Daedalus ::

Jah, Daedalus, kaj pa če kakšno lepo deklico srečas na troli?

Odvisno od počutja. Je pa že kdaj ratal kak kratek klepet, pol pa če tisto deklico srečaš še kje drugje - pa kava. Sej poznate tisto staro modrost:

Kdor jezika špara, kruha strada:D

Je pa res, da s tako, ki jo vidiš enkrat in edinkrat na troli - bol težko kaj dosežeš.
Man is condemned to be free; because once thrown into the world,
he is responsible for everything he does.
[J.P.Sartre]

Thomas ::

> Kdor jezika špara, kruha strada

Drugi derivat tegale izreka si imel v mislih? :\
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

Keyser Soze ::

A, že, že... Sam je pa večji izziv, kot ena s katero se spoznavaš malo pa po malo skozi daljši čas...

Sicer pa da ne bo kdo mislil, da se sekiram zdaj zaradi te dečve ali pa da iščem kakšno. Je le primer, da je včasih treba impresionirat hitro. In v takem primeru, poleg zunanjega videza, veliko pomaga tudi kakšen izviren stavek, da jo nasmeješ.

Pa ne tolk, da se pobruha, kolkor se spomnim, da je nekoč eden pisal po tem forumu.:D

toni16 ::

Najboljše je ziher da si to kar si in da se ne pretvarjaš in pa da slučajno nimaš enega stavka ki ga vsaki praviš to je pol lahko zelo nerodno če slučajno srečaš en dan eno punco na troli drugi pa drugo in obema poveš isti stavek slučajno pa sta prijateljici in si povesta kak pol izpadeš?
Taka situacija je zelo težka za spoznat "ta pravo" ziher ker je tudi ona zgleda že v mislih na šiht ali šolo ali kajkoli. Lahko pa bi se dalo sprobat s kakim "Mislim da bi morala biti trola malo manjša da bi se lahko bolj stisnila" če ne dobiš klofute si na konju.:)
lep pozdrav

Dr_M ::

Ona ne sme nikol plačat.

cudno, najvec do zdej sm dosegu pr zenski, ki je na prvem zmenku vec placala kot jest. ni se dala prepricat, da bi jest placu use.:)
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

sketch ::

Keyser: Izgovori kot so "zaspan sem bil, ni se mi dalo, neobrit..." so samo izgovori sami sebi. Zato je pravilo 3 sekund - ce bi takoj zacet klepetat z njo, si nebi imel cajta postavit namisljeni zid.
Ce bi se naprimer nasmehnil in jo pobaral, ce je tezak laptop in potozil kolk je grozno, ko moras trogat stvari s seboj za celo industrijsko revolucijo, bi ze pogovor stekel. Vprasas jo kam se pelje, in poskrbis da jo cist pomotoma vprasa za npr. mail preden dol stopi - ali zaradi necesa kar je omenila, ali pa kar tako. In je. (Vem, lahko si je v 20 min naredit scenarij za 2min pogovor, ampak vseeno).

Pickup line pa se ne da naucit... ne mores imet predpripravljeni katalog "kaj lahko recem". Pickup je nekako tak kot cold reading (googlaj) - iz nekih detajlov (obleka, nakit, torba, vtis...) si naredis nek vtis in zacnes pogovor v smeri, za katero upas da je prava. Ce pogovora ne mores zacet iz lastne zakladnice, potem ga tudi nadaljevat ne bos mogel - in bos izbruhal tisti pickup line, nato pa umiral v eni tistih zanimivih tisin ko noben ne ve kaj bi rekel.

In ne smes se zanasat na "drugo srecanje" - okej, ce se gibljeta v istem okolju, ampak se to je bolj tako-tako. Probas pridet nekako v stik ze v startu, razen ce tocno ves kje naslednjic decvo najdes. Sicer brezveze da se matras.

lp
s.

ps. aja, jaz sem razumel fotic na partijih = fotic na zurih, kjer se dejansko lahko s kom pogovoris, ne pa v kaksni ambasadi
Adapt and overcome.

Daedalus ::

Drugi derivat tegale izreka si imel v mislih?

Mhm:D
Man is condemned to be free; because once thrown into the world,
he is responsible for everything he does.
[J.P.Sartre]

Thomas ::

Ne, ne tist je prvi! :D
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

Dr_M ::

ps. aja, jaz sem razumel fotic na partijih = fotic na zurih, kjer se dejansko lahko s kom pogovoris, ne pa v kaksni ambasadi

ravno v tem je fora. glasna muska - se takoj zblizata ;) ji pac predlagas da gresta kam drugam, kjer se bo lazji pogovarjat, ce si ji ql, bo sla, ce ji nisi pac ne bo. :)
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

cila22 ::

No jaz lahko povem kaj pr men ni funkcioniral: Smo bili s kolegi v nekem lokalu,ko se za šankom nasproti naše mize pojavijo dve dekleti ,ena blond pa ena ful luštna črna.Takoj mi je padla v oči in je to opazila,malo sva se spogledovala in se nasmihala drug drugem.Ker sem bil že rahklo pod vplivom alkohola,sem se odločil da bi bilo modro dobit samo telefonsko,in bi se zmenil enkrat z njo ko bi bil trezen in ko ne bi bil z družbo.Itak vstanem pridem tja(do črne valda) in rečem:"Živjo ful si mi všeč,bi mi lahko dala telefonsko",ona se nasmehne in vmes stopi njena blond prijateljica(zelo neprivlačna ) in mi reče:"najprej se vpraša za ime in nato šele za telefonsko",itak sem reku:"ja sej a ni logično da bi jo za ime tud vprašu,pod kaj si jo naj pa drugače shranim v gsm".Pa je spet una blond rekla:"Ja pa zasedena je,ma tipa." jz se obrnem k ta črni,jo vprašam:"a res si zasedena?" Črna mi pokima:"res je" in isti trenutek opazim da zraven nje že ves čas stoji njen tip z roko okrog njenega pasu. Jz rečem:"Ups! moja napaka,se opravičujem" in sem šel nazaj na pir.
Mam pa tudi še nekaj primerov,ki so uspeli(valda razmerje teh je dosti manjše).
Kdor visoko leta,ne pade daleč od drevesa

CaqKa ::

>>> Ni treba delat znanosti iz tega.

se nebi strinjal, nevem zakaj potem imamo predmete kot psihologija pa sociologija..

>>> Za prvi vtis je vedno dobro dat eno okol kepe, da se takoj jasno vidi, kdo je šef. Potem se je seveda treba opravičit in jo peljat na sladoled, vročo čokolado etc.

wtf?

>>> Ona ne sme nikol plačat. To vzbuja spoštovanje in vedno deluje.

ja ja.. ta je iz onega seta ko prideš z rožico v ustih.. ti povem nekaj. to ne deluje nasplošno ampak samo na nekaterih. naslov teme pa je nasplošno. ok?

Keyser Soze ::

sketch, preberi moj post, ki je enega višje nad tvojim.;)

klemen22 ::

Problem je ko se folk zagleda v in samo v najlepšo žensko, ki je v neki skupini. Seveda je takšna ponavadi že zasedena. Zelo verjetno. Dejte si mal manjše cilje postavit za prvič he. Seveda je ponavadi v posamezni gruču (npr. v KMŠju...) ena lepa punca in dve povprečni, kao prijateljice. In glih ta ena punca poskrbi za to da fantje pristopijo k skupini prijateljic. No ta lepa jih seveda zavrne (ker je pač kao zasedena naprimer) in v tem trenutku tako ostanete samo še dve povprečni.
Motiti se je človeško, odpuščati pa božje. Torej ti odpuščam ;)

BigWhale ::

Zenske okrog hodijo vedno v parih... Ena lepa in zraven se hm, no mal manj lepa. ;)

Thomas ::

Moški pa v trojkah. Vsi grdi ko hudič!
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

SavoS ::

Ja največkrat se zgodi ravno to, da če slučajno naletiš na tri bejbe, od tega je ena dobra in dve povprečni, da bi rad komuniciral z ta dobro, pa ti uni dve povprečni skočita v besedo in te že v kali zatreta, da sploh ne omenjam dobre bejbem, ker ji kar pod mizo hočejo zlomiti noge samo, da nebi odprla usta in povedalal imena ali pa telefonske št..... no da pa šla s tabo ven na zrak pa dobra bejpa sploh pomisliti ne upa, ker bosta drugi dve potem " užaljeni "in jo imeli za izdajalko..... Đizs kaj vse ne doživiš.......

Resnično, če se najprej z pogledi srečata in se en čas opazujeta, potem sledi tvoj korak naprej v smislu da pristopiš do nje, oz ji nekako namigneš, da ti sledi na zrak ali pa wc.... pač okolju primerno, pa seveda priporočljivo, je da če je skupina, da ostale ne opazijo kaj se dogaja ( ponavadi pa ženske ne morejo držat svojega jezika za zobnmi in se takoj pohvalijo " lej on tam v črni jakni me skoz opazuje" )

Jah resnično težko je v kakšnem lokalu kjer je skupina bejb, razen če je to " ljuubezen na prvi pogled ", pol boš itak kar vedel kako in kaj....

Najboljša so kakšna naključna srečanja in takoj v prvem hipu je treba prebiti led spregovoriti besedo, dve in pogovor bo sam stekel. Aja pa ne uporabljaj starih fraz kot so recimo, a se midva ne od nekje poznava,ali pa ali lahko vprašam kolko je ura........ Zapomni te pa si, da je treba takoj začeti z pogovorm, ne pa nekaj čakati in tuhtati kaj boš rekel, da nebo izpadlo bedasto.... takrat je že prepozno.... ženske to dobro vedo in že ne zaćneš pogovora takoj ali vsaj po 3 sekundah, one to razumejo, da vam pač niso zanimive....
Podpis..... Kdo mi je vkradu podpis???

Tr0n ::

Kje pa pise, da mora moski pristopit prvi? Zenske so hotele enakopravnost, sedaj jo pa naj izkoristijo. ;)

SavoS ::

S tem se popolnoma strinjam, samo če boš čakal, da bo žensak prva pristopila k tebi, mora biti love at fist sight, ali pa je nimfomanka,....hmmm sam sem to doživel samo v enem primeru, ko je stopila do mene, samo nekako mi ni potegnala, pa sem ji dajal vtis da me ne zanima, hehe naj še ženske malo občutijo kako je bilo nam moškim, ko smo dobivali košarice....>:D
Podpis..... Kdo mi je vkradu podpis???

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: SavoS ()

Antares22 ::

Moški pa v trojkah. Vsi grdi ko hudič!


hehe.... točno tak :D :D :D
Everything he touches turns to gold....

L0sT ::

Naj uganem... tukaj imate vsi ("ta pametni") doktorate iz osvajanja ženskih src in ste vi tisti, ki imate (naokoli v radiju 50km) najlepšo žensko?!? :D >:D >:D
Lost is my soul wondering in space and mistery...

CaqKa ::

pridi preverit.
a misliš da je on nasmeh na mojem avatarju kuj tak?

aja.. ko smo pri moških.. če imaš recimo moškega v spremstvu dveh lepih žensk.. samo en tip
atraktivni ženski obravnavajte kot atraktivni ženski, moškega pa pač kot neatraktivno žensko ;)

>>> doktorate iz osvajanja ženskih src

hmm, naj pomislim. NE.
mogoče pa iz ustvarjanja privlačnosti?

eno je impresionirat in ustvarit naklonjenost, ter zapeljevat..
drugo je ustvarit privlačnost ;)
spomni se na ono opico(male) iz enega mojih prvih postov.

perci ::

Če hočte bit magnet za bejbe, rabte najprej bejbo dobit. Vezani moški so zmer najbolj iskani. Po mojem čist evolucijska zadeva. Moški, ki je imel same resne zveze, ni za odmet, si rečejo tele naše punce.

Moški pa v trojkah. Vsi grdi ko hudič!

Da v trojkah, je res, glede lepote morm pa povedat, da smo jst in moja dva kolega vsi zlo lepi :).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: perci ()

klemen22 ::

Ja če so v gruči 3 ženske (od tega 1 dobra + 2 kr'neki) je lahko zelo nerodna situacija. Seveda le zakaj imata 2 kitinji s sabo eno dobro bejbo. ZAto ker se na ta način potencialno izboljša količina ulova (bogi tisti ki naleti na kaj tazga eee). Pač dobra bejba ma itak tipa, 2 srednji pa po vsej verjetnosti ne (vsaj 1 od njiju). To se pravi. Temu se reče "sindrom dobre bejbe - SDB" oz. po angleško "good looking chick - GLC". JE tam samo zato da 2 drugi ne samevajo (seveda je dobra bejba z mislimi popolnoma drugje). Pač na koncu so lahko vse 3 vesele. 2 drugi zaradi "dobre bejbe" lahko ulovite tipa (smola za tipa saj je šel tja le zaradi dobre bejbe, končal pa pri kr'eni).
Pač kar sem misliv povedati je to, da je precej tvegana odločitev, da greste pecat dobro bejbo v skupini kjer sta še dve povprečni oz. podvpoprečni bejbi.
Še ena opazka. Ko žensko gledaš (spogledovanje) je dobro, da pristopiš takoj oz. čimprej saj v nasprotnem primeru rataš pred njo ko en kekec. Pač vprašati ni greh. Samo preveč sekirat se ni dobro. Ker je vedno še kaj mastnih muc okoli.
Motiti se je človeško, odpuščati pa božje. Torej ti odpuščam ;)

mzidy ::

Sicer sam nisem nek "expert" za osvajanje, sam vedno najdem kako besedo, da ni tišine kot pri nekaterih...
Pomoje se je najboljš poročit z eno povprečno bejbo pa je:) Apsolutno pa te more vizualno privlačit(vsaj za moje pojme):)

strictom ::

"Zdravo, greš na kavo?"

Sicer sm pa navaden smrkavc ane:P
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

Bob Rock ::

Ce ne isces neke resne zveze ampak sam priloznostni seks, je najbolse, da pogledas, kje sta npr. dve dekleti, ena ful dobra, ena mal manj, ampak se vedno dobra. Ker okoli boljse vsi skacejo, ce se zazenes na ono mal manj dobro. To ji bo kompliment, pa se kolegica ji ne bo tezila, ker jo bo hitro kdo zaposlil, ko bo tam sama stala.
___________________________________________________
gance hale ale cuzamen

poweroff ::

Ni treba delat znanosti iz tega.
se nebi strinjal, nevem zakaj potem imamo predmete kot psihologija pa sociologija..


Hahaha, LOL. Sociologija pa pecanje... Tudi psihologija ni ravno namenjena pecanju...
sudo poweroff
1
2
3 4


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Kako postati punci, ženski všeč? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Loža
34685030 (77097) bluefish
»

Pristopi k osvajanju dekleta (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
20423076 (15836) Tody

Več podobnih tem