» »

Slušalke Sony MDR-EX51LP vs. MDR-EX71SL/B

Slušalke Sony MDR-EX51LP vs. MDR-EX71SL/B

rokec_mx ::

Zanima me v čem je razlika med temi 2 Sonyevimi slušalkami?? Na videz zgledajo isto, vendar ene stanejo 4k manj.

Nevem v čem je fora, ker ne vidim tudi nobenih razlik v tehničnih značilnostih.

Primerjava( klik)


Sony MDR-EX51LP

MDR-EX71SL

Prosim tiste ki se bolj spoznate na to, da malo pokomentirate.

lp,r

Skankulja ::

tudi sam iscem kulturne slusalke za mp3 player. zagledal sem se v sennheiser cx300, a se jih najbrz pri nas niti dobit ne da. ve kdo za kako alternativo?

rokec_mx ::

Tudi te, ki jih omenjaš niso švoh, ampak mislim da so sonyeve boljše ker imajo večji frekvenčni razpon, tako da jaz sem definitivno odločen za sonyeve, ampak mevem kateri model od teh dveh, ki sem jih omenjal. Tako da prosim svetujte!!

Ker res nebi rad dal 4k več za tisti tadrugi model, imel bi pa rad čimboljšo robo za čim nižjo ceno.

bond007 ::

Jst sm kupil Sony MDR-EX51LP pri mimovrste. Recimo, da so ok, niso pa ne vem kaj. Pričakoval več. Predvsem so pretihe, basi še kar ok( tistih 6Hz je tak bull, da glava boli) - niso pa neka revolucija... Pričakovano od sonya, kjer plačaš predvsem firmo. Je pa res, da fino izolirajo pred zunanjim hrupom( obvezno je potrebno nositi čepke pravih veliksoti). Tko če pogledaš po netu reviewe, so večinoma dobile oceno 6 oz max 7 od 10 možnih.

Kot si ugotovil je model MDR-EX71SL zelo podoben MDR-EX51LP. Razlikujeta se le v barvi in dolžini kabla (MDR-EX51LP ima bistveno dalšega). Priporočam, da raje pogledaš po drugih firmah. Veliko dobrega je slišati o Shure in-ear slušalkah.

Ker res nebi rad dal 4k več za tisti tadrugi model, imel bi pa rad čimboljšo robo za čim nižjo ceno.


Razlike je okoli 2.6k sit. Če že res moraš kupiti katere od teh dveh priporočam cenejši model.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bond007 ()

rokec_mx ::

bond007, hvala za nasvet.

No saj v bistvu sem bil na začetku tako zagnan za te slušalke, ker sem mislil da so res dobre, ampak če ti tako praviš, ti verjamem.
A mogoče veš, kje v SLO bi se dalo dobiti Shure in-ear slušalke, ki si jih omenjal?? In koliko je približno cena?

lp,r

PS: Aja, mislil sem še vprašati ali so te slušalke boljše od tistih iPodovih originalnih, ki jih dobiš zraven ob nakupu iPoda?

krneki ::

Iskanje->Shure
Prva tema.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[Slušalke] nad 40€

Oddelek: Zvok in slika
376044 (2897) kratos
»

Slušalke za mp3 player

Oddelek: Kaj kupiti
215924 (4988) zuz3k
»

Kateri Mp3 player???

Oddelek: Kaj kupiti
223979 (3020) zuzek
»

[Slušalke] In " EAR " do 10k

Oddelek: Zvok in slika
285654 (3882) Keyser Soze

katere in-the-ear slušalke?

Oddelek: Zvok in slika
52159 (1952) podtalje

Več podobnih tem