» »

Polnjenje kartuš

Polnjenje kartuš

1
2
»

roli ::

Polnjenje kartuš ni najljubše opravilo in nikjer ne piše,da sem majster v tem.Sem samo napisal mojo izkušnjo.Sicer se je zgodila 3x in vedno z istim polnilom,ki je sedaj že staro ko zemlja in ga je zmanjkalo.
http://www.r00li.com

janjaaaa ::

mene pa zanima, če ima kdo epson sx415?
kje bi se dalo dobit za njega najcenejše ponaredke od kartuš? kr ta me spravlja ob živce kolko barve porabi in ni šans, da si človek lahko privošči orginalne...
pa kako gre potem to resetiranje, če uporabljaš barve za filat? a je možno, da jih potem prej, ko se spraznijo nafilaš spet not?

amadej10 ::

mene zanima če bi se pri nas dalo dobiti kje tako zadevo
http://www.refillbros.com/video/3209-ep...

pcerne ::

Kar se tiče kompatibilnih kartuš, imam slabo izkušnjo z 123kartuse.si
So nategoni, poslali so mi neuporabno kartušo, na maile se ne odzivajo, po telefonu obljubljajo, zgodi se pa nič. Poslal sem jim pokvarjeno kartušo nazaj, od takrat pa spet molk z njihove strani. To se vleče že 6 tednov pa ne vem kam naj jih prijavim.
Od te izkušnje nabavljam samo še originale.

energetik ::

Za HP DJ5150 sem za poskušnjo nabavil obnovljeno črno kartušo Emstar - skoraj polovična cena originalne. Črna barva je res črna, zaenkrat deluje odlično.

Sicer pa sem prej naročil tudi črno barvo iz crnila.com, vendar imam težave z zasuševanjem. Je pa res, da se mi je že pred refilom original kartuša zasušila. Pomaga 3/4 urno kopanje šobe v 70% etanolu. Pri pogostem tiskanju je zadeva odlična, če pa pozabiš printat 1 teden, je lahko že problem s sušenjem. Imam pa en dokument narejen, s črnim pravokotnikom >:D, pa spustim čez 1x/teden.

matej5734 ::

pcerne je izjavil:

Kar se tiče kompatibilnih kartuš, imam slabo izkušnjo z 123kartuse.si
So nategoni, poslali so mi neuporabno kartušo, na maile se ne odzivajo, po telefonu obljubljajo, zgodi se pa nič. Poslal sem jim pokvarjeno kartušo nazaj, od takrat pa spet molk z njihove strani. To se vleče že 6 tednov pa ne vem kam naj jih prijavim.
Od te izkušnje nabavljam samo še originale.


ti ne preostane drugega, kot da jih prijaviš zvezi potrošnikov slo.
namesto originalnih kartuš probaj se obrnit na kakega drugega proizvajalca kompatibilnih... jaz kupujem v prinku.. edini problem je, da moraš sam v trgovino, pozitivno pa je to, da če kej ne dela, ti takoj vrnejo dnar ;)
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Svetovni nateg pri kartušah (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
7220228 (17177) mat xxl
»

Test refillov za tiskalnike (Cosmo, Brane2, JR)

Oddelek: Strojna oprema
96168 (5061) Fukomuko
»

Originalne kartuše zaostajajo

Oddelek: Novice / Ostale najave
458146 (6274) Jst
»

Nova anketa: s čim hranite vaš tiskalnik?

Oddelek: Novice / Ankete
385274 (4174) KoKi
»

Kartuše...količina črnila...kje kupiti...

Oddelek: Kaj kupiti
394397 (3755) Brane2

Več podobnih tem