» »

Vodni bloki M&B nared !

Vodni bloki M&B nared !

1
2
»

Sergio ::

sej radiator pa blok ne bosta v direktnem stiku... vmes bo se gumijasta cev, tko da ne skrbi. :D
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

Malecky ::

JOJ JOJ sergio kaj po po vodi??

DUH nis glih WT expert

Sergio ::

za galvanski člen rabiš dve različni kovini v kislem mediju, ki sta med sabo v kontaktu.
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

Boeing ::

in ta dva materiala morata za porhu imeti še razliko galvanskih potencialov, ki je pa med bakrom in aluminijem zelo zelo majhna in zanemarljiva... če bi šel računat bi se ti blok razkrojil po ene 350 letih... mislim da maš dost :)
Ko segaš po zvezdah ne skrbi, če kakšno zgrešiš... Morebiti ujameš Luno...
R50e AS355n, T-Rex600FBL, T-Rex500FBL, T-Rex450FBL, Futura + JetCat 200SX

Malecky ::

Zamaši pa v enem letu. Sm vidu slike ni bil še en let pa sam po vod sta bla povezana v vodi pa koščki kovine in oksid. Verjetno se ni zmišljeval ta čas ko se je njegov celeron unel.

Boeing ::

To si je pa potem dečko sam kriv... Če si delaš vodno hlajenje, je potrebno prej vse skrbno premisliti in vzpostaviti takšne varovalne sisteme, da se možnosti napake zmanjšajo na minimum. Poleg tega pa je treba sistem vsake toliko časa razdreti, zamenjati vodo in sčistiti bloke...nekje 1x na leto... konec koncev bi lahko celerona rešil z namestitvijo filtra za 500 tolarjev... takšno je vsaj moje razmišljanje !
Ko segaš po zvezdah ne skrbi, če kakšno zgrešiš... Morebiti ujameš Luno...
R50e AS355n, T-Rex600FBL, T-Rex500FBL, T-Rex450FBL, Futura + JetCat 200SX

blank3_ ::

Boeing: A pa so ti vijaki za pritrdit tko postimani, da ne bo kakega kratkega stika? Pravis da so pocinkani... ?!
Zelo sem zaposlen. Potreboval bi brezčasje... Vsaj za nekaj časa.

Boeing ::

ja, pod glavo pridejo gumijasti obročki... sicer je pa zadeva dokaj varna tudi brez obročkov, ker je okolica luknje itak brez povezav (nekje 2-3mm), pa še celotna plošča je premazana z izolirnim lakom... tako da mislim da nebi smelo bit problemov...
Ko segaš po zvezdah ne skrbi, če kakšno zgrešiš... Morebiti ujameš Luno...
R50e AS355n, T-Rex600FBL, T-Rex500FBL, T-Rex450FBL, Futura + JetCat 200SX

Opkow ::

in ta dva materiala morata za porhu imeti še razliko galvanskih potencialov, ki je pa med bakrom in aluminijem zelo zelo majhna in zanemarljiva... če bi šel računat bi se ti blok razkrojil po ene 350 letih... mislim da maš dost :)

Hm...

Al -1.66 V
Cu +0.34 V
= 2 V

zanemarljiva? Upam, da sem dobil, oz navedel napacne podatke...

Boeing ::

to drži za elementa v kisli raztopini, električno povezana in v idealnih pogojih.
a maš kaj od tega v računalniku ?! mislim da ne !
Ko segaš po zvezdah ne skrbi, če kakšno zgrešiš... Morebiti ujameš Luno...
R50e AS355n, T-Rex600FBL, T-Rex500FBL, T-Rex450FBL, Futura + JetCat 200SX

VASkO ::

ljudje, se vedno mi ni poslal blokov pa potem sprasujete, zakaj tako tezim - narocil sem ziher prvi pa je prvo serijo ze razposlal - meni niti enega, pol je rekel, da danes dobim - spet ni

meni se zdi, da sploh blokov ne dela, se samo nekaj zeza z nekimi slikicami, ki jih je nasel na netu - kdo je sploh dobil blok, ker je boeing rekel, da je prvo serijo ze razposlal ?!?!? me prav zanima, ce je kdo ze narocil in DOBIL ta blok

mogoce pa v CuprijiIzPickovcev zivi pa posta en mesec potuje, kaj pa vem

Boeing ::

VASkO: itak sem ti poslal majl, pa bom tule vseeno napisal še enkrat: bloke sem moral preložiti zaradi drugega dela. Poleg tega je ogromno stroškov z preurejanjem strojev za neko serijo. In še tole: cena po katerih prodajam tele bloke niti slučajno ni realna - nekaj takega kot ram moduli. Skoraj v izgubo.

po vrsti pa si 8. in ker je bilo za poskus narejenih 5 komadov, od tega je eden izpad, blokov pač še nisi dobil... zato ker si mi zatežil pa ti niti slučajno ne mislim pošiljati preko reda... ok, vem da je vse skupaj iz moje strani izpadlo dokaj neresno z vsem tem prelaganjem in tega se zavedam, ampak drugače žal ne gre, jebat ga... vsi ki ste jih naročili (še vedno jih lahko) jih boste zagotovo tudi dobili !
Ko segaš po zvezdah ne skrbi, če kakšno zgrešiš... Morebiti ujameš Luno...
R50e AS355n, T-Rex600FBL, T-Rex500FBL, T-Rex450FBL, Futura + JetCat 200SX

VASkO ::

ok hvala, ne bomo meli nic blokov, mogoce cez eno leto - ni vec casa za zajebancije, ce bi prej povedal, da nimas casa, bi pac povedal pa bi si jaz Zerna CU za 499ATS kupo, zaj pa ne rabim vec tvojega bloka - ne posiljaj, ker jih ne kupim

adijo

Boeing ::

to si ti rekel, ne jaz !
če pa misliš, da si me z tem nevemkako zajebal, se motiš -> na enem bloku ne zaslužim niti za en kofetek !
Ko segaš po zvezdah ne skrbi, če kakšno zgrešiš... Morebiti ujameš Luno...
R50e AS355n, T-Rex600FBL, T-Rex500FBL, T-Rex450FBL, Futura + JetCat 200SX

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Boeing ()

VASkO ::

saj te nocem zajebat, zato pa sem ti tudi povedal, da ne posiljaj, ker bi si drugace sam 2x postnino placal!!!!!!!!

VASkO ::

ej, saj vem zakaj ne mores blokov naredit, ko si pa nonstop na netu :D

Boeing ::

as you wish
no blocks for VASkO
Ko segaš po zvezdah ne skrbi, če kakšno zgrešiš... Morebiti ujameš Luno...
R50e AS355n, T-Rex600FBL, T-Rex500FBL, T-Rex450FBL, Futura + JetCat 200SX

T(he) Boss ::

Kaj se stvar da pritditi tudi na adapter (370- slot 1)? Ce se me mogoce zanima!>:D

Boeing ::

trenutno je zadeva za AMD, z malo iznajdljivosti se da priheblati na vsako podnožje, tudi s370... trenutno pa še z nekom "razvijam" P4 različico...
Ko segaš po zvezdah ne skrbi, če kakšno zgrešiš... Morebiti ujameš Luno...
R50e AS355n, T-Rex600FBL, T-Rex500FBL, T-Rex450FBL, Futura + JetCat 200SX

slon ::

Vasko mal se strp pa počaki.jaz sem naroču blok in ga dobil je tak kot je na sliki.Zdaj počas sestavlam sistem za vodno hlajenje skup.Sama izdelava bloka je ok.Pokazal sem ga različnim ljudem ki se ukvarjajo z strugarstvom in podobnimi rečmi(nisem glih ekspert za poimenovanje) in komentarji so da je izdelek na nivoju.Sam si prej komentiral da rabiš dva kosa zakaj nisi naroču enega iz tujine druzga pa od boeinga tako bi lahko primerjal in povedal katera ideja oz blok je bol in stem pomagal tistim ki prvič gradijo ta sistem.Pod bol sem mislil
- način prtjevanja
- temperatura cpu
-težave z tesnenjem itd.
Lep pozdrav pa brez zamer.:)

zizi ::

Men cist zdostuje moj Danger Den Maze 2 za vas pa ne vem!!!
Boeing priznam pa da ma tvoj blok zelo zanimiv dizajn edino kar bi bile narobe je to da bi se hitrost vode malce upocasila! Me prav zanima kolk dober haldi.

lp ZIZI
:D
Pa se slikca mojega bloka!
War is Peace
Freedom is Slavery
Ignorance is Bliss

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zizi ()
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Moja nova zelo modificirana kišta in blok, veliko slik! (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
22517302 (12384) the_unborn
»

Vodni blok

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
331534 (1098) Yacksy
»

nov dosežek - bakreni blok (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
11214858 (5402) Boeing
»

Uuuuuuuaaaaaaaaaaaa!

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
472568 (1759) Boeing

Se en vodni blok (ideja) (strani: 1 2 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
875212 (3906) morphling1

Več podobnih tem