» »

Pomoc-ne vem kaj je narobe-ali se je pokvarla graficna kartica?

Pomoc-ne vem kaj je narobe-ali se je pokvarla graficna kartica?

kriss75kross ::

Racunalni kar restarta monito. Monitor postane crn in potem napise na ekranu:
Vpu recover
Vpu recover has rest your graphic acelerator. as it was no longer respondung to graphics driver commands.
The generated error report contains only system insormation as driver versin,AGP settings graphics frame bzffer size. That will de used to analize the problem.

to mi napise. sem proval dat stare driverje,ne pomaga, sem jo dal not in ven iz PCI-X slota, nic. Ne vem kaj je narobe In zakaj mi pise o AGP settings ce imam pci.expres,Prosim za pomoc,kaj bi bli narobe in kaj se da naredit, v naprej hvala vsem.:O
kriss75kross

rnikson ::

Malce po-googlaj pa boš videl,da v zvezi s tem obstajo veliko forumov.Jaz sem ime iste probleme in je nisem mogel odpraviti,zato sem šel v trgovino in kupil novo plato in grafično stvar je delovala normalno saj je tudi dvakrat hitrejši lahko pa je pri tebi stvar v driverjih,ramih,usmerniku...vse to pliva na delovanje oziroma na zagonu zahtevne grafike,zato računalnik dela probleme ,mogoče je pa še kaj drugega...
Aikido man

AngelOfDeath ::

poskusi odstraniti gonilnike spucati z drivercleanerjem in naložiti najnovejše gonilnike iz ATIjeve strani
edit: Slovnica


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Tezava ki me spravla ob pamet!

Oddelek: Pomoč in nasveti
81187 (882) Lazy
»

VPU Recover????

Oddelek: Pomoč in nasveti
151693 (1351) fahrenGONE
»

Težave radeona z Viinim chipsetom?

Oddelek: Pomoč in nasveti
81912 (1840) TheJack
»

Nova graficna-po 10 minutah igranja zmrzne

Oddelek: Strojna oprema
141272 (990) Geo
»

ATI Radeon 9200se težave!

Oddelek: Zvok in slika
91385 (1236) predator32

Več podobnih tem