» »

Priporocena temperatura za graficno?

Priporocena temperatura za graficno?

aleksej2 ::

Mam od Canyona Radeona 9600 in me nekej zanima glede njegove priporocljive temperature. V programu SpeedFan mi kaze temperatura za Remo 2 (to naj bi bila graficna) od 58 pa vse tja do 70 stopinj. Do 70 prileze ko zalaufam kako igro ali pa ko s cem drugim obremenim racunalnik. Je to prevec? Koliko je priporocljiva temperatura za tako grafo?

McParson ::

jst pa mam MSI GeForce 6600GT 128-MB in me zanima kolko naj bi bila temperatura pri normalni uporabi???tisti ki jo ima naj prosim odgovori:D
AMD Athlon64 3200+ soc.754 GigaByte GAK8-NE nf.4 GeForce 6600 GT 1024 Mb RAM (2*512) 160GB Maxtor LG dvd/+R

TekO ::

aleksej2, ni prevec, je pa že kar vroče. Malo posurfaj pa boš videl, ali pa poglej v navodila, tam mora pisati max °C. Boljše/priporočljivo je imeti seveda čimnižje temperature:) Pa odvisno je od navijanja, če imaš navito grafično, ni najbolje imeti nekaj malo °C pod kritično mejo.>:D

@McParson, sicer nimam te grafe, sem jih pa že videl delovati in so imele tam okoli 50-60°C v idle.
Ideas are bulletproof.

Fizikalko ::

Ni preveč niti prevroče.

Yoni ::

moj navit radeon 9600pro ima neobremenjen okrog 32-33 stopinj celzija....ko pa laufam kako špilo pa prileze tja do 50...maksimalno 55 stopinj...

gor je pa stock kuler....

everyone ::

S katerim programom pa gledate temperaturo grafične kartice. Sam imam Radeon 9800SE AIW.

Yoni ::

jaz to odčitavam v programu V-Tuner 2....to je program od gigabyta(ker je njihova grafa)...je za odčitat temperaturo, spreminjat frekvence(navijat>:D ), za regulirat obrate venta na grafi...

kuglvinkl ::

Meni Vtuner 2 reboota kišto, takoj ob zagonu. Imam pa WIn2k. Smola.
Your focus determines your reallity

Zgodovina sprememb…



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Q6600 temp

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
412496 (1299) axee
»

Varčna žarnica za branje

Oddelek: Loža
92131 (1973) Avenger
»

Hlajenje Jeder

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
6840 (840) sebi7
»

Temperatura grafične kartice

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
83229 (3037) obadek
»

informacije o SpeedFanu

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
121494 (1126) Spajky

Več podobnih tem