» »

Hanžku se je strgal

Hanžku se je strgal

1
2
»

krneki0001 ::

Na grosupeljskem centru so se samo umaknili.(no sej so se tut ob tistem primeru, ko je oče ubil mamo in potem hčerko posiljeval dolga leta, pa so vseeno nardil, da je morala hčerka do polnoletnosti bit ob takem fotru).
Noben se ni hotel ukvarjat z njo, ker je tip res z ogromno denarja. Otrok je imel 3x na teden stike z očetom, vsak torek, četrtek in soboto. Ko pa je tok odrasel, da bi moral it v šolo, je pa tip hotu da gre v tisto, ki mu jo je on izbral in začel težit s sodišči in z vsem tem sranjem tok časa, da so ji vzeli otroka in ima ona sedaj manj stikov, kot jih je imel oče prej z otrokom.

Tko da karkoli hanžek dela ne dela dobro, ampak slabo.

krneki0001 ::

Pravice - ker je redno dajala otroka očetu vsaki drugi dan, so ji na koncu še otroka vzeli. In je lepo zanj skrbela, oče je pa kljub ogromno denarja plačeval 20.000 sit preživnine. To je bil mislim da 1 procent njegove takratne plače(še pohvalil se je s tem).

Keyser Soze ::

Še vedno ne vidim nobenega problema. Morda ste bili vi šokirani, je bil pa oče toliko bolj srečen. In če poslušaš njegovo stran je sigurno mama tista, ki je neznosna, po možnosti nasilna, vseskozi vpije in vrši pritisk na hčerko, ipd. Center pa nič ne ukrene in očetu določi stike.

Poznam take primere. Vedno je nasprotna stran najbolj grda in center drži z njo. Ko greš pa na drugo stran je pa zgodba ista.

In zato, ker je oče boljše izkoristil svoje rpavice kot mati je sedaj za to kriv Hanžek? Ma daj no malo morgen! Vi sploh nimate pošlihtanih pojmov za kaj imamo Hanžka in kaj lahko on sploh stori v dotičnih primerih.

Dejte si prebrat no vsaj osnovo!

krneki0001 ::

Ne moreš mami vzet otroka, če ne naredi nič narobe. Nič nebi rekel, ko bi bila slaba mama ali pa bi otroku škodila. Tko pa škoda besed ob zajedavcih kakršni ste na centrih za socialno delo.

Keyser Soze ::

SO, če so?!! Pa upam, da nisi hotel mene označiti za zajedalca? Resnično!

Popolnoma irelevantno. Glavna poanta tega je, da varuh ni tam zato, da se ga izkorišča v svojo korist oz. se skuša z njim popravit "krivico", ki se ti je zgodila. Kot si to razlaga marsikdo v tej temi.

Če si pa ti čustveno prizadet v določeni situaciji, ko pač nekdo zakonito pridobi neko pravico, ti jo pa izgubiš, ob tem pa varuh ne ukrepa, pa to ni moj problem niti ne pomeni to slabega dela varuha.

krneki0001 ::

Gre zato, da je ženska vse kar so ji "svetovali" na grosupeljskem centru za socialno delo tudi naredila, pa je vseeno zgubila otroka. Temu bi pa hanžek lahko pomagal, pa ni hotel.

To je tko kot če tebi nek policaj ukaže da moraš voziti po levem pasu, potem te pa zato kaznuje.

Keyser Soze ::

Ja kristus človek. Pa kaj sploh veš ti o varuhu človekovih pravic?

Pa OK če so ji svetovali. Saj ti svetujejo tudi, da vloži vlogo za otroški dodatek, pa ugotovijo, da tvoji dohodki presegajo zakonsko določeno mejo in nisi upravičen do njega.

Kaj sedaj? boš letel direktno do varuha v tem primeru?

No comment.

krneki0001 ::

Poglej na koga se lahko obrneš, če so ti kratene človekove pravice? Na varuha človekovih pravic.
In pri odvzemu otroka so definitvno kratene pravice matere in otroka(naj povem še to da otrok ni bil zato, da bi šel k očetu, ker ga je oče večkrat grdo udaril).

Opanka ::

KS,
kar sedaj opisujem, to je bilo resnično...

mene so tudi nalomili v priporu, ampak policaji.
Sem se obnil na VČP, pa so mi samo poslali pretipkano poročilo policije in
za njih je bilo konec debate. HVALA
Končalo se je tako, da so po parih pritožbah na MNZ od drugih, prav tako pretepenih,
uvedli notranji nadzor in taistega policista, ki me je nabijal, suspendirali. Pa verjetno
ne zaradi mene.

Tko da fakof za takšnega varuha.

Jst ::

Iz tega linka, ki ga je prej nekdo podal:

http://www.varuh-rs.si/index.php?id=91#49

8. člen

Postopek pri varuhu je zaupen.O svojih ugotovitvah in ukrepih varuh obvešča javnost in državni zbor.



A se samo meni zdi ta clen cuden?

leinad ::

Opanka, zakaj si pa bil v priporu, če smem vprašat?
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Patološki morilec se sprehaja po Sloveniji (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Problemi človeštva
45040425 (16848) VelkBla
»

Policijska država na vidiku? (strani: 1 2 )

Oddelek: Problemi človeštva
776190 (5203) Brane2
»

Priviligiranost romov (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Problemi človeštva
18011524 (7972) čoko

Ljudska "demokracija" na ambruški način (strani: 1 2 3 448 49 50 51 )

Oddelek: Problemi človeštva
251989316 (42412) Barakuda1
»

Trenja na POP TV (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Problemi človeštva
1006544 (5335) Caligula

Več podobnih tem