» »

Divx Podnapise Prosim

Divx Podnapise Prosim

Samson ::

Prosim podnapise za sledece filme, ce jih kdo ima, kajti na netu jih nikjer ne najdem, pa sem ze povsod gledu in iskal. Torej ce ima kdo sledece podnapise, lepo pšrosim naj poslje na klap@email.si, ker mi je brez podnapisov totalno brez veze gledat...Navada pac:
-Army Of Darkness
-Chill Factor
-Hackers 2
-Shark Attack 2
-Species 2
condom.com not found - load pregnant.bat - done :O)

tedybear ::

Čemu sploh podnapisi? Kaj ne razumeš english?
KABEL RULA!!!

Hypno ::

tedybear, a ves vcasih ko je recimo ful akcija pa muska al pa kej poka, eksplozije in podobno, pa se vsi derejo en cez druzga...
Pol je pa fajn vsaj neki prebrat, ce ne si tud vcasih k povejo kako (kao) vazno foro, ti je ne zastopis in pol ne stekas v cem je fora. To je biu sam en banaln primer :D

be good, Weed|man
Great are mysteries of the mind ...

Samson ::

Tedy, kot sem povedal, je to stvar navade...Najraje bi videl, da ceprav govorijo recimo slovensko, naj bi bili se podnapisi, kajti navada je zelezna srajca. Ker ce si ze od malega vezan na podnapise se pac navadis...Sicer anglesko razumem vse, toda ce poslusam, se bolj malo koncentriram na samo sceno...Torej ce ima kdo podnapise za filme zgoraj (slovenske ali hravaske) naj mi sporoci...
condom.com not found - load pregnant.bat - done :O)

Aljo1 ::

102 Dalmatinca, Kings tale, Poor white trash, Hanibal oziroma mesto klje jih naj najdemkar sem . Ali lahko podnapise dledam kar z win Media playerjem (7.)

Samson ::

Apj: www.skladisce.com/podnapisi ali pa http://dvd.box.sk

Nekaj bos zagotovo najdu, ni vlak...:)
condom.com not found - load pregnant.bat - done :O)

zile ::

APJ: Ja lahko.

Hypno ::

Hoj!
Evo tule se en naslov, po moje en boljsih site-ov s podnapisi divxsubtitles.net , edino kar je, da se morte registrirat pa se to je free tko da ni panike. Isces lahko po naslovih, jeziku, tipu podnapisa, skratka dost stvari pa velik podnapisov

be good, Weed|man
Great are mysteries of the mind ...

Aljo1 ::

In kako naj zdaj združim film in podnapis v Media Playerju 7

zile ::

VobSub 2.03
Imena datotek podnapisov in filmov morajo biti enaka.
Npr: Men in black.avi in Men in black.sub

Aljo1 ::

Kaj pa če imaš film na CD-ju podnapisov pa ne, potem ga moreš obvezno posneti na disk?

Hypno ::

Filma ni potrebno snemat na disk vsaj ce gledas z MicroDVD-jem ne. Tam mu lahk dolocis od kod vzame video pa audio pol te pa prasa se za subtitle, pa jih mas komot na disku ;)
be good, Weed|man
Great are mysteries of the mind ...

Aljo1 ::

Samo jaz bi vseeno rad vedel, kako podnapise vključiš v Media Player 7

zile ::

Brez programa zgoraj, imaš ukaz captions. S programom pa greš v properties ---> advanced ---> DirectVobsub (auto-loading).
Če imaš film na cdju brez podnapisov, ti ni treba posneti filma na disk. Enostavno greš zopet v WMP - prop. -adv. -diectVSub -in odpreš datoteko s podnapisi, medtem ko ti film že laufa

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: zile ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

3D SBS podnapisi - kako jih vstavit v MKV

Oddelek: Pomoč in nasveti
2511571 (6024) kitl76
»

DVD+dodatni podnapisi (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Zvok in slika
22077205 (19341) CaqKa
»

DVD -> DivX

Oddelek: Sedem umetnosti
281964 (1264) CaqKa
»

Konec za www.divxsubtitles.net ?

Oddelek: Omrežja in internet
182041 (1254) Tito
»

The Playa

Oddelek: Zvok in slika
271796 (1438) Binji

Več podobnih tem