» »

priklop prenosnega telefona na isdn linijo

priklop prenosnega telefona na isdn linijo

crazy kure ::

mene zanima če lahko na isdn priključek priklopim prenosni telefon in če lahko ali mi bo recimo tud izpisovalo št. klicočega, ker priključni kabel za zdajšnji tel. je preširok za prenosnega, tko da morm tega zamenjat, na en stran širok na drug ozek.Po moje bi moral delat ane/

Gwanaroth ::

Ti mislis priklopit navaden analogni telefon? Direk ne bo slo. Rabis pretvornik. Oz. to so omogocali tudi legendarni USRobotics zunanji ISDN modemi, ki jih je Telekom dajal v zgodnjih ISDN paketih.
Lights often keep secret hypnosis..

crazy kure ::

http://www.fenix-trade.com/index.php?p=...
ta telefon bi rad prilopu, ne vem zdj a je analogni al ni

trek@s ::

Ta je skoraj 100% analogen in ga ne boš mogel kar tako priključiti. Prenosni isdn telefoni so dražji.

crazy kure ::

ma dobu sm ga za darilo, pa moja bi ga ful mela,tk da neki morm pogruntat, kak pretvornik treba dobit, a kabl z ene strani širok z druge ozek ne bi delal

crazy kure ::

sm mal počekiru in vidm da rabm NT+2ab, 30k na telekomu.mal huda bo tale
moj naslednji oglas bo:
Prodam prenosni ANALOGNI tel. panasonic ali menjam za NT+2ab:D

Gwanaroth ::

Ne rabis nt baze. Pojdi v teletrgovino in vprasaj za isdn pretvornik. OBstaja. Ga ima nona.
Lights often keep secret hypnosis..

Opkow ::

Po mojem je ceneje, ce kje staknes rabljen zunanji ISDN modem USRobotic, ki ima zraven se analogne prikljucke.

KOCJANČIČ ::

Svetujem ti,da kupiš isdn modem, ki ima analogne izhode nanj pa poleg isdn linije priklopiš še dva analogna telefona(lahko daljinski)ali pa še fax, pa ceneje je ko da kupiš pretvornik.
Čist slučajno(...) imam tudi jaz za prodat tak modem(profi verzija-zunanji).
Kocjančič
Kar ne vidimo ni nujno ,da ne obstaja

Cokolesnik ::

Crazy kure: jaz prav v tem času prodajam napravo, ki jo potrebuješ. Poglej moj OGLAS.
Uporabniki naj pred pisanjem sporočil uporabljajo iskalnik www.google.com.
Čokolešnik ne vsebuje nobenih aditivov, konzervansov ali umetnih barvil.

madmitch ::

Evo, jaz pa ti za isto ceno kot cokolesnik prodam Fritz! isdn modem z analognimi izhodi.
Nobody is perfect, my name is Nob Ody

Cokolesnik ::

3com (tudi moj modem) ima svojo kakovost. O tem nihče ne dvomi. :)
Uporabniki naj pred pisanjem sporočil uporabljajo iskalnik www.google.com.
Čokolešnik ne vsebuje nobenih aditivov, konzervansov ali umetnih barvil.

Zgodovina sprememb…

perci ::

Kva je zdej to? Internetna trgovina? ZS-je mate - uporabte jih.

Jan987 ::

jah jest mam zraven isdn modema še eno škatlico (so jo dali telekomovci) in sicer od iskre na katero se priklopijo navadni telefoni. Mislm da grejo eni trije gor.

roli ::

V teletrgovini so nam povedali,da analognih telefonov ni mogoče priključiti brez pretvornika,ki je lahko modem ali namesnski pretvornik.Tale pretvornik se dobi v teletrgovini in stane okoli 20 tisoč SIT.Ne nasedajte pa prodajalcem v Interšparih,Merkurjih,Big bangih....,ki trdijo,da je telefon ISDN.Prave ISDN telefone se dobi v teletrgovinah ali kakem big bangu,merkurju vendar je cena okoli 40.00 SIT za navadno verzijo.Pri nas smo raje potem vzeli telefon Gigaset SX440 ISDN (20.000 SIT) in podaljšali naročnino za ISDN.Telefon je vredu,je prenosen,ima barven zaslon,govorno izbiranje,govovrno oznanjanje klicev (hecno,ko s tvojim lastnim glasom pove kdo kliče:D )....
http://www.r00li.com


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kakšen Telefon za Siol IP telefonijo

Oddelek: Omrežja in internet
236413 (4419) x.sci
»

ADSL + analogni telefon

Oddelek: Pomoč in nasveti
202408 (2045) oversc0re
»

pretvornik za delovanje analognega telefona na isdn kablu

Oddelek: Mobilne tehnologije
71368 (1246) Caligula
»

Analogni telefon na ISDN

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
232176 (1740) madmitch
»

Vprasanje glede ISDN-ja?

Oddelek: Omrežja in internet
161753 (1551) Ales

Več podobnih tem