» »

Čudne temperature

Čudne temperature

Goldee ::

A mi lahk kdo komentira tole?



Hladilnik od procesorja je hladen, grafična hladna, diska oba hladna... Procesor Athlon 2600+ @2017MHz, plošča Gigabyte 7n400e (bios f11). Katera stvar ima 74'C?8-) Ali je to zgolj napak v programu?

dxx ::

Verjetno napaka v programu, rajšu uporabi MBM, nastavi katero plato imaš in ponavadi bere prav.

p1aya ::

Temperatura bi sicer lahko bila prava temperatura kakega termistorja, vendar pa je v tvojem primeru skoraj zagotovo napaka v nekompatibilnosti programa in plate.....btw verjetno si imel v mislih plato 7n400-l ali l1....pazi pri teh dveh ker sta sicer skoraj identični vendar pa se vseeno razlikujeta dovolj da ti program javlja napačne temperature....

Goldee ::

Ja glej na moji plošči piše 7n400e, vendar ima moja plata LAN kartico vgrajeno - model, ki ima vgrajeno je pa 7n400e-l, ne pa 7n400e. Tako, da sem mal zmeden in ne vem točno kateri model imam.

p1aya ::

Primerjava med platama.... tukaj

Edina razlika med njima je, da ima model l dodano gor še lan kartico sicer pa sta identični, tako da nebi smel imeti težav z senzorji tudi če bi po pomoti izbral model 7n400e....

Velika verjetnost je da gre za temperaturo kakega termistorja...katerega boš pak moral ugotoviti sam...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Koliko EUR je vreden ...

Oddelek: Kaj kupiti
7982 (769) Blinder
»

Problem z Club 6600GT AGP

Oddelek: Strojna oprema
7803 (697) Death Paladin
»

CPU Fan Senzor Fuč

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
9942 (815) Yacksy
»

Temperatura ni prava?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
201373 (1093) Keyser Soze
»

Gigabyte 7n400e.. do kam?

Oddelek: Navijanje
101280 (1220) Goldee

Več podobnih tem