» »

Kakšna dekleta so vam všeč???

Kakšna dekleta so vam všeč???

««
8 / 11
»»

BigWhale ::

antonija,

> To je pa res. Ko zenske rojevajo se ga gremo desci
> ubutat pa jim damo mir. Ko pa mi kej delamo so pa
>tanajbolj pametne in sitne...[>:D]


> Kva bi blo ce bi bil zdraven poroda in ji pametoval kako
> mora dihat, pritiskat...[:\\]


Se ti vidi, da 'se nisi rodil'. In da trobezljas nekaj v tri dni... :P

;-) ::

in pol je Looney verovalko menjala pa še zdaj fotr neve zakaj pr štekarjih voda vn teče:D

BigWhale ::

Looney bi vas lahko slovenscine ucila. Recimo v zameno za menjavo zarnice.

xabre ::

A zdej boš reku da luštne seksi pa ne obstajajo? :P


Jaz še nisem take srečal. :D

ZLOky ::

Kaj ga vi še vedno SAMO na roke mečete, da take ven iz vaših ust letijo. Mlečnozobci. >:D
http://www.google.com/ dela čudeže!!!

antonija ::

Ne, "rodil" pa res se nisem. Pa se nekaj casa ne bom (upam).

Sem bil pa s kolegi (mnozina) ob njihovih "porodih" in ce se prav spomnim nismo bli v porodnisnici...
Statistically 3 out of 4 involved usually enjoy gang-bang experience.

klemen22 ::

Sem bil pa s kolegi (mnozina) ob njihovih "porodih" in ce se prav spomnim nismo bli v porodnisnici...

Kaj ste bili v kakšen "BadaBingu"?0:)
Motiti se je človeško, odpuščati pa božje. Torej ti odpuščam ;)

Meamoto ::

Še dobr da ni bajta zgorela >:D.

Od pregorele varovalke? Jap, seveda...

on-topic: Svojo sanjsko žensko sem že spoznal, in po cca 5 letih se sploh ne pritožujem..

off-topic: Prepričanje, da so ženske manj sposobne za 'domača' opravila od moških je zelo podobno prepričanju, da je zemlja ravna plošča.

klemen22 ::

Nikakor ne. Le če punca ni kakšna totalno za domača opravila nesposobna ljubljanska frajlica. V tem primeru SO manj sposobne za domača opravila. Seveda se na deželi to spremeni. Vendar jim je potrebno (ljubljanskim frajlicam) oprostiti saj bodo enkrat rojevale, kar verjetno ni mačji kašelj.0:)
Motiti se je človeško, odpuščati pa božje. Torej ti odpuščam ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: klemen22 ()

Meamoto ::

Ja, ampak tu gre za posploševanje.. Namreč poznam tudi en lep kup ljubljanskih gospodičev, ki kličejo električarja za zamenjat varovalko... Tako da ni ravno preveč odvisno od spola.. ;P

p.s., nisem (več) iz LJ, tako da se opazka ne nanaša samo na prebivalce naše 'prestolnice'..

Looney ::

@klemen22 Aja, in po tvojem prepričanju, če naj tako razumem, druge ženske ne rojevajo?
"#define QUESTION ((bb) || !(bb)) - Shakespeare."

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: Looney ()

klemen22 ::

Ne, to jim je samo opravičilo za njihovo "frajličarjenje".;)
Motiti se je človeško, odpuščati pa božje. Torej ti odpuščam ;)

madmitch ::

Klemen, katera "ljubljanska frajlica je pa tebe gladko na čevelj dala in ti povedala da ni zaželjeno, da smrdiš po gnoju? Treba se je prati, veš. Samo to ti je hotela dopovedat, nič drugega. Ja, kmečke dekline so pa že po naravi stvari udane žene, predane delavke in sploh krepostna bitja brez napake. Plato na hiši ti naredijo tako nekje vmes med jutranjo molžo, popoldanskim popravilom kombajna in večernim razvratom, ko zadovoljujejo svojega moža (saj za to pa so, kajne). Ajde, ne seri mali.
Nobody is perfect, my name is Nob Ody

;-) ::

madmitch govoriš k moj ata:D

klemen22 ::

MadMitch: mimogrede stanujem v Ljubljani.;)
Samo dejansko imaš občutek ko gledaš po LJ te 20 letne damice da so za hišna opravila res totalno nesposobna. Oprosti to je MOJE mnenje. Seveda so tudi izjeme, samo prvih je več ko slednjih.
IN TRDIM, da so dekline na kmetih bolj delovne! Verjetno ni ene od njih, ki ne bi kdaj poprijela za grablje ali kaj podobnega. To o LJ@frajlah ne morem trditi. No če pa gledaš le s tičem je pa verjetno taka damica ravno pravšnja. Tko da, off you go mali.
Motiti se je človeško, odpuščati pa božje. Torej ti odpuščam ;)

;-) ::

Zakaj pa rabite "kmečko deklino" ???

So tud take k so mestne deklce pa dost postorijo. BTW sej več kot likat, kuhat pa tu pa tam kaj pospravit nerabi znat? Kdo pa rabi zaj eno ko bo traktor vozla???

Vidva bi rada mela tako ko bi vse znala a? nene, odkar smo v EU vlada specializirano kmetijstvo:D torej kuhanje, likanje pa je dost.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ;-) ()

klemen22 ::

Sej ravno kuhanje pa likanje je pri večini teh t.i. Ljubljanskih dam problem.
Že moji se dostikrat ne da kuhati. No, na srečo ima kolikor toliko denarja in greva pač dostikrat v kakšno gostilno kaj pojesti. Aja in s tem še pospravljanje odpade.;)
Pač mati mi je vedno (ni bilo dneva da ne bi) skuhala kosilo.;)
Motiti se je človeško, odpuščati pa božje. Torej ti odpuščam ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: klemen22 ()

;-) ::

Daj ne pretiravajte, likat zna vsak osel, kuhat pa je tak skoraj nuja...

Drgač jo pa naučiš...parkrat skuhaš sam zase:D parkrat zlikaš sam zase:D

klemen22 ::

parkrat zlikaš sam zase

Likam že sedaj sam zase (včasih).;)
Motiti se je človeško, odpuščati pa božje. Torej ti odpuščam ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: klemen22 ()

Zheegec ::

Ta tema je postala blazno smešna :)

Punce so čisto tako sposobne kot tipi, samo tega nočete priznati.
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

xabre ::

ene so bolj, ene pa manj:\

Zheegec ::

Sej eni tipi so tudi nesposobni ane...

Your point?
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

Tilen ::

Platon pravi da lahko zenske opravljajo popolnoma enaka dela kot moski, razlika se kaze le v kvantiteti opravljenega/cas.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

klemen22 ::

Mislim da je puncam oproščeno če se jim ne da poprijeti za grablje ali kaj podobnega. Nenazadnje se potem ob nosečnosti dovolj mučijo, da o porodu ne govorimo.
Motiti se je človeško, odpuščati pa božje. Torej ti odpuščam ;)

Zheegec ::

Ja pa nehajte s to nosečnostjo no...

Glede na to da so ženske enakopravne naj tudi delajo toliko kot moški, temu se reče enakopravnost :D
Če pa noče kuhati daj pa ti ane.
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

Vajenc ::

Alien pa ti si z drugega planeta, al kako? % predstavi v kolikšnem času, razžaga ženska/ moški na roke, debel hlod,glede na populacijo, oz. koliko srajc polika ženska/moški glede na populacijo.!? Mogoče je to enakovrednost, nikakor pa ni enakopravnost. Kdo ima več moči?, tisti, ki žaga, ali tisti ki lika?..., tisti, ki žaga, ima fizično, tisti, ki lika pa ponavadi moralno=psihično premoč.

Zheegec ::

Enakopravnost je upoštevanje razlik med ljudmi... to je glavna zadeva ki jo moraš razumeti.
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

nekdo_02 ::

Ma vse ženske so iste. Ko se zaljubiš te najbolj zajebejo;(

klemen22 ::

Zaljubi se v svojo roko pa ne bo teh problemov.
Motiti se je človeško, odpuščati pa božje. Torej ti odpuščam ;)

mavec ::

klemen22, sodeč po nicku ima ta uporabnik velike probleme, in verjetno prav z ženskami, glede tudi na to kdaj se je regal in kje je padel njegov prvi post >:D.

nekdo_02 ::

Mel sem pač punco ki mi je veliko pomenla in sma tudi veliko časa bila skupaj. Pol pa ker naenkrat dobim sms kak je drugega spoznala itd...;( Zato sem se odločil da se nikoli več nebom zaljubil ampak še mam punce samo za seks.

;-) ::

To vam svetuje 16 letnik! Sej nimam nič proti- sm jaz tud 16 sam nebi pa upal svetovat 24,26 letnikom tule, ki so že veliko več živlenja meli pred samo kot jaz in vejo kako se stvari streže8-)

Zaenkrat ne vrjamem v ljubezen, jaz še nism bil zaljubljen tist da bi jokal za kero itd. pomoje niti ni take. Je pa res da so ene ful sweety in da jih je težko pozabit.

nekdo_02 ::

Zmotil sem se v profilu pri prijavi sem star namreč 18 let.
EWEER boš vido ko te vrže te vrže :D

;-) ::

"Zmotil sem se v profilu pri prijavi sem star namreč 18 let."

Po tvojem obnašanju sodeč si 5.

madmitch ::

"Zmotil sem se v profilu pri prijavi sem star namreč 18 let."
A pol se že briješ?
Nobody is perfect, my name is Nob Ody

..::Wacky::.. ::

Niste se jokal iz ljubezni? Js sm.. pa ne sam enkrat, pa ne sam 10x, pa tut na njeni rami od srece, pa tut na povstru zarad nesrece.. sem pac nezna dusca0:)

Drgac pa so mi vsec primerno suhe, z dobro ritjo, ki jo znajo nosit, se vredu primerno sexy oblacjo, majo rjave oke.. z grobega je to to..

LP
DFI/A64/Redline/7800GTX/2x160GbStrip/X-Fi/Logitech5500/ViewSonic/OCZModstream520

r5r ::

Ženske so kot procesorji. Vsaka ima svoje specifikacije, tako da obstajajo vedno boljše kot trenutna. >:D

Drugače imam pa kar lepo določen filter. :D Tako, da sploh ne razmišljam, če je dobra ali ne. >:D

Več še pride...
And it makes me wonder.

Tear_DR0P ::

ja ženske so kot procesorji, manka nam sam še ena dobra stran, kjer bi testerji pisal, kako se kira obnese, da bi vedu katero vzet >:D
se javim za testerja
"Figures don't lie, but liars figure."
Samuel Clemens aka Mark Twain

antonija ::

Ce bi ble vsaj kot software... bi vsi hotli opensource pa kompajler met >:D
Statistically 3 out of 4 involved usually enjoy gang-bang experience.

krikoman ::

Ja pol lepo papa Microsoft, nažalost je Linux open source..:D

veteran ::

Last year a friend of mine upgraded his GirlFriend 6.0 version to Wife 1.0 version. Before long he noticed that this program ate up a major portion of his operating system resources, which made a lot of other programs no longer executable. Meanwhile, Wife 1.0 has automatically plugged in Child Process and further consumed the rest of the resources.

Although other users told him that these anomalies, due to unspecified human error, are predictable, but none of these glitches was mentioned in the Wife 1.0 user manual. In addition, Wife 1.0 is capable of self expanding and plug in more unwanted functions. For example, the start-up auto-monitor function will watch every command that has been, is, and will be executed.

My friend also found that many applications, such as PokerNight 10.3, Beerbash 2.5, PubNight 7.0 are no longer executable. Even though these applications were nearly trouble-free before he installed Wife 1.0, but now if he tries to run these applications it will result in a total system shutdown.

Wife 1.0 also comes with many undesirable features. The most annoying ones are the frequently self-initiated MotherInLaw AutoDialer 55.8 and BrotherInLaw beta version. The entire system efficiency is significantly reduced due to these unwanted yet inseparable features.

It is his most sincere wish that the upcoming Wife 2.0 version would include following specifications:
* Add "Stop Nagging Me" button
* Add "Minimize" button
* Add "Auto Uninstallation" to avoid depletion of system resources
* Allow "Network Options" that enable user fully utilize his "hardware" to the maximum capacity

As for myself, I decided to stay away from Wife 1.0 and the headaches that come with it. Therefore I am still working with my GirlFriend 2.0. I did ran into trouble when I first tried to upgrade my GirlFriend 1.0 to GirlFriend 2.0. Apparently you has to uninstall GirlFriend 1.0 before you put in the next version. The problem is, and all users that have tried upgrading agree that, the uninstallation never do its work right. There are always some unwanted records remain hidden and they will always burst up in the least opportune occasions.

In any event, I am happy with my GirlFriend 2.0 version, despite the auto pop-ups that keep telling me all the advantages I will get when I upgrade it into Wife 1.0.

Bug Warning: The secret that has never been exposed about Wife 1.0

If you try to install Mistress 1.1 before you uninstall Wife 1.0, Wife 1.0 will auto-detect your action and proceed to delete all your financial files.

Once your financial files are deleted, Mistress 1.1 will refuse to be installed unless you have other system resources.

To bypass the above I/O Port conflict, please install Wife 1.0 and Mistress 1.1 in different operating systems. Do not attempt to execute any file transfer, especially "shareware" transfer. Such actions may cause virus attack on Wife 1.0 and result in system failure.

Looney ::

Ja in kaj je point tele zgodbe? Da se moški nikoli ne bi smel poročiti....? Tako torej vi prezirate družinsko življenje? In otroke? A mislite, da se pa ženska ne rabi ničemur odpovedat ko se poroči? Vedno ste samo vi žrtve, kaj?:\
"#define QUESTION ((bb) || !(bb)) - Shakespeare."

antonija ::

A ce pa nekdo objavi podobno zgodbo z Boyfriend 5.0 in Husband 1.0rc2 se bo pa sklepalo da ste samo zenske zrtve?:\

Vecina postov v tej temi so fore, sale, kape in rokavice. Dajte jih, prosim Vas, ustrezno razumet. Prevec resnosti skodi gastro-intestinalnemu sistemu...

:))
Statistically 3 out of 4 involved usually enjoy gang-bang experience.

Keyser Soze ::

Ženske so kot procesorji. Vsaka ima svoje specifikacije, tako da obstajajo vedno boljše kot trenutna.


Samo odvisno če paše na tvoje "podnožje".:D

Moja perfektna? Pa, almost perfect imam doma. V bistvu vizualno popolnoma sovpada z mojimi predstavami, kako naj bi zgledala perfektna. Samo karakterno ni čisto kompatibilna. Je pač mal tečna na čase. Sicer pa, katera pa ni.

V bistvu je najboljša do zdaj.

Upam samo da ne bere tega foruma. Ker drugače bo spet hudo.;)

Camalotz ::

Hehe, Wife 1.0, bom še mal počakal z instalcijo tega software-a.
Kar se pa postov napisanih malo višje tiče: moja Ljubljanska Frajla ™
ne samo da kuha, pere, lika in pomiva, ampak tudi žaga, brusi, barva, lakira,
menja žarnice in varovalke, nosi težke tovore, menja gume na avtomobilu...
Če pa imate nekateri nesposobne pičke, je pa to samo zato, ker si jih zaslužite :P
Vedno znova me preseneča, koliko ljudi zna pisati, ne pa tudi brati.

Ajvan ::

vazn da vleče:D ko j... zarnce
Najbl neumn se najbl dere

;-) ::

ma more vleč tud u kleti ko mobitel zataji:8)

mavec ::

Dejte se mal vrnit na temo, pa tu je govora kake so vam oz. nam všeč ne pa o nekem softveru pa hardveru :D.

;-) ::

Ok tinkec.:D



Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: Tody ()

mavec ::

No tale J. Alba je pa 8-O 8-O 8-O "vroča"!

Evo E. Mendes :D.


Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: Tody ()
««
8 / 11
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

moški in "čekiranje" žensk/fantazije (strani: 1 2 )

Oddelek: Problemi človeštva
559785 (9189) Mesar
»

obožujem debeluške (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
16037568 (32146) Silck
»

Ti(p)čki (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
18910969 (6635) SebaR

Več podobnih tem