» »

Kakšna dekleta so vam všeč???

Kakšna dekleta so vam všeč???

««
9 / 11
»»

;-) ::

E. Mendes se mi zdi v filmih bol vroča ko na slikah-nevem zakaj:)

BigWhale ::

Vroca? A to z IR kamero meris? ;>

mavec ::

Vroca? A to z IR kamero meris? ;>


LOL :D.

No ja, dajte raje slike limat kot pa da se diskutira kje je komu dotična všeč in zakaj :D.

ZLOky ::

Za cifro nabijat, ni važno kakšna je (v mejah normale).>:D

Za resno zvezo, pa je najboljše, da ima v glavi poštimano (lepota "pride" sama;) oz. je takoj na 2. mestu). Naj je še tako lepa; če je blont, je blont, na žalost, jebat jo.

Mlečnozobci.>:D

edit: Morda za koga zanimiv en ČLANEK.

Verjemite, da je tole najpomembnejše, za resno zvezo seveda:

http://www.google.com/ dela čudeže!!!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ZLOky ()

vrtnyka ::

Looney, ti ocitno se nisi dojela, da so tu vecinoma moski no. Oni razmislajo drugace kot me in tega se rajsi navadi namesto, da jih tu napadas in jih skusas pripraviti do tega, da bodo razmisljali kot me. Poleg tega sem tudi dobila obcutek, da kar nekaj fantov tu ni mislilo resno s svojimi izjavi in, da so izven racunalnikov popolnoma drugacna bitja :)
vrtnyka ma resota rada

Looney ::

Iskreno upam, ja.
"#define QUESTION ((bb) || !(bb)) - Shakespeare."

;-) ::

Heh upanje umre zadnje:D



Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: kuglvinkl ()

Looney ::

Wrong!>:D
"#define QUESTION ((bb) || !(bb)) - Shakespeare."

Keyser Soze ::

Jaz imam občutek, da v partnerjih na nek način iščemo tisto, česar nam primankuje oz. za kar smo bili prikrajšani.:D

vrtnyka ::

keyser nebos verjel .. tudi jaz tako mislim :)
vrtnyka ma resota rada

ZLOky ::

Zakaj ne bi raje razvijali obstoječe, kot pa iskali nekaj česar ne boste nikoli najdli. S tem razočaranje samo raste. Bodi zadovoljen s tem kar imaš in da sploh imaš.
Takih ni:
in takih:

Dreamon....
http://www.google.com/ dela čudeže!!!

Vajenc ::

Tista ZLOkyjeva, z pivom na riti, je skoraj popolna..., ni pospravila igrač od froca >:D .

Looney ::

Jaz imam občutek, da v partnerjih na nek način iščemo tisto, česar nam primankuje oz. za kar smo bili prikrajšani.:D


Pomojem ima vsaka ženska vsaj dve stvari, ki ju ti sigurno nimaš!>:D
"#define QUESTION ((bb) || !(bb)) - Shakespeare."

;-) ::

Ma pa moški 100 in 1vrlino ki je ti nimaš!

Looney bv da se kregamo ker več glav več ve:D

Looney ::

No, da te vidimo EWEER: kar naštevaj:
"#define QUESTION ((bb) || !(bb)) - Shakespeare."

iggy ::

penis >:D
Hey, you're fat!

Looney ::

To je ena! Še sto... (vrlin in ne telesnih priveskov):D
"#define QUESTION ((bb) || !(bb)) - Shakespeare."

kixs ::

Kakšna dekleta so vam všeč???


Mora biti lepa, prijazna, neproblematicna, pametna, razgledana :D Velik plus je, ce zna se kaj skuhat/spect ;)

lp

antonija ::

"neproblematicna" :D
Statistically 3 out of 4 involved usually enjoy gang-bang experience.

tomaz 06 ::

Bravo "neproblematicna" predvsem. Pa da mi zna kaj skuhat.

Looney ::

Veste kaj? Čeprav tako govorite, da mora ženska znat kuhat... na koncu moški vedno najbolje skuha!
"#define QUESTION ((bb) || !(bb)) - Shakespeare."

antonija ::

A ni to zalostno... pa tolk se trudite bit enakopravne moskim...:O
Statistically 3 out of 4 involved usually enjoy gang-bang experience.

Looney ::

Jah, čisto odvisno, veš! Moški bi lahko z lahkoto opravljali več takoimenovanih "ženskih" opravil, medtem, ko bi lahko prepustili nekaj "moških" opravil ženskam... ali pa bi enostavno delali skupaj... kdo je pa rekel, da marsikatera ženska ne bi gledala fuzbala z moškim zvečer ali pa mu pomagala popravit avto? Mogoče pa bi to z veseljem počele, če bi moški mogoče kdaj pomagali pri ostalih hišnih opravilih. Vse bi se dalo delati složno... le moškega, ki bi bil pripravljen na tako življenje je treba dobiti.
"#define QUESTION ((bb) || !(bb)) - Shakespeare."

antonija ::

Vse se da zmenit, samo dovolj je treba ponudit. Vem iz lastnih izkusenj:8)
Statistically 3 out of 4 involved usually enjoy gang-bang experience.

glinik ::

Ne vem no katera ženska bi ti popravljala avto ... skupaj seveda ... niti nimate volje ne želje, kajšele da se to uredniči ... eh. Govorim z lastnih izkušenj!

Druga stvar. Če je že meni kdaj pa kdaj fizbal tečen, kako je šele puncam (govorim za večino)?!

Tehnična in fizikalna dela res niso "ženska" dela (spet mislim na večino žensk).

Da je ženska neproblematična, tega ni, kerbi bilo to prelepo ... neproblematični so kolegi ...

Ženske so na svetu da komplicirajo in nam moškim delajo glavobole. Seveda imajo več hišnih opravil kot moški, to seveda priznam. Če pogledamo drugače, če moški dela celi dan. Ali je tečen na koncu dneva?? NI!!!!!!!! Samo da nekaj poje in kaj spije, pa je svet cel. Ženske pa imajo skos neke glavobole, krče v nogah (od šteklerjev), mislim ... res so si boge ... Kot da mi moški nimamo problemov ... to je za razmislit ...

Lp
Če bi faušija gorela, cela Slovenija bi gorela :)))

Je vredno razmisleka ...

Looney ::

Ne ti men, da moški po celodnevnem delu ni tečen! Iz lastnih izkušenj s fotrom: Moški so po enem ornk delu vedno tečni, ker hočejo s tem dokazati, da so nekaj naredili in se jim moramo klanjati zaradi tega!

Če te pa že zanima: jaz bi z veseljem pomagala avto popravljat, ka sem sicer že tudi počela. Gledam fuzbal in ga kdaj pa kdaj tudi igram, čeprav imam raje košarko, znam vozit traktor in motor (avta mi še ne pustijo!:D ), pomagam pri hiši zdaj, ko se zida (od mešalca, do obdelovanja lesenih stebrov s stroji seveda), pomagam na kmetiji (kamor hodimo za vikende) in, da se ne bi zdaj kdo obregnil obme, da delam samo moška opravila... znam tudi speči kruh (in to dokaj dobro po besedah svojih sošolcev) in tudi skuham zelo dober krompirjev golaž. In v drugem razredu osnovne šole sem si sama sešila majico! In to poleg vseh dodatnih obveznosti od treningov do glasbene šole. Tako, da tisti, ki še vedno misli, da smo ženske nesposobne, mi lahko zdaj oporeka!
"#define QUESTION ((bb) || !(bb)) - Shakespeare."

madmitch ::

Looney, lej, avto mam, službo tudi (dokaj dobro in ne utrujajočo), hišo tudi, psa, tri želve, lepo barko, punco tudi torej sem popolnoma opremljen. Samo še žena mi manjka, a bi se ti poročila z mano?
Nobody is perfect, my name is Nob Ody

strictom ::

Bi ti z veseljem pomagala avto popravit ja. Z tvojim veseljem ja ampak bi po vsej verjetnosti bila samo v napoto. Kar je ziher. Če se pa moški loti ne skuhat ponavadi ne rabi pomoči (večina) in skuha prekleto dobro!

Drzni si primerjat mojo pico/čvape/golaž/dunajske... s tvojo! Hah! Ali pa še boljše, grema motor popravljat? :D

BTW: Ne me resno jemat.
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

Keyser Soze ::

Nekdo da špila fato. :D

Sam problem pri "moških" delih je to, da ponavadi zahtevajo tudi več fizične moči. Zdaj se bo treba pa odločit.

A zgledaš kot punca, ali imaš konstitucijo kot tip? :\

perci ::

Looney, lej, avto mam, službo tudi (dokaj dobro in ne utrujajočo), hišo tudi, psa, tri želve, lepo barko, punco tudi torej sem popolnoma opremljen. Samo še žena mi manjka, a bi se ti poročila z mano?
Mater, če je barka res lepa, te še jst vzamem :D.

glinik ::

Hm, tudi za delo primeš? Ja ... svaka ti čast. Potem si vse drugo kot neka "dama". Vsekakor nisi čistokrvna Ljubljančanka s centra :D .

Pa še košarko igraš :) - sem treniral vrsto let in se še sedaj resno ukvarjam :)

A smo našli na forumu idealno žensko?? :D

P.S. Keyser Soze, le lepo zgoraj napisal vprašanje tvoje postave - kakšno postavo imaš dejansko? :D

Lp
Če bi faušija gorela, cela Slovenija bi gorela :)))

Je vredno razmisleka ...

Looney ::

Lol... ne izgledam kot moški, če te to zanima!:D

Pa hvala, ampak poročnih ponudb ne sprejemam... še...:D

In ponavadi pri takih opravilih nisem v napoto... vsaj moj foter je bil še vedno zadovoljen z mojo pomočjo!
"#define QUESTION ((bb) || !(bb)) - Shakespeare."

Looney ::

Aja... btw sploh nisem iz Ljubljane, glinik... še zdaleč ne! (hvalabogu)
"#define QUESTION ((bb) || !(bb)) - Shakespeare."

klemen22 ::

In v drugem razredu osnovne šole sem si sama sešila majico! In to poleg vseh dodatnih obveznosti od treningov do glasbene šole.

Vav je klanjam se ti!0:) :\
Motiti se je človeško, odpuščati pa božje. Torej ti odpuščam ;)

mavec ::

Ženske - Okras okrog camel toa


Da dodam prevod za camel toe. Kamelji krempelj :D. (Tako so prevedli v Weather Man filmu :D).

klemen22 ::

Tako so prevedli v Weather Man filmu

Hmm zelo gejevsko zveni ta naslov filma. Kdo je to prevajal?:D
Pač CamelToe se ne da prevest.;)
Torej po njihovo se to spremeni iz
Ženske - Okras okrog camel toa

V

Ženske - Okras okrog kameljega krempeljca.
:D
Motiti se je človeško, odpuščati pa božje. Torej ti odpuščam ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: klemen22 ()

mavec ::

Ne vem, ne piše avtorja, samo prevod je tak.
Kamelji krempelj :D. Pač povezava s krempljem od kamele :D.

klemen22 ::

Ja, zgleda da mu ni žena nikoli pokazala kameljega krempeljčka. Ker če bi ga videl bi znal prevest oz. pustil neprevedeno!
Motiti se je človeško, odpuščati pa božje. Torej ti odpuščam ;)

Pesjan ::

vi pa vaše ženske, use the hand ...pa še ceneje je :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesjan ()

klemen22 ::

.pa še ceneje je

Mogoče res. Samo še zdaleč ne tako uživantsko.
Motiti se je človeško, odpuščati pa božje. Torej ti odpuščam ;)

Keyser Soze ::

Pocen je za reveže.:D

P.S.: Looney, samo potem pa bolj težko temeljito opraviš vsa moška dela. Od kje ti potem moč, če imaš dekliško postavo in niso pretirano
"nabita"?

Zgodovina sprememb…

CaqKa ::

>>> P.S.: Looney, samo potem pa bolj težko temeljito opraviš vsa moška dela. Od kje ti potem moč, če imaš dekliško postavo in niso pretirano "nabita"?

hočeš reč da moški vsaki dan okoli nosimo 50 kilske vreče cementa?

takšnih 'moških' del je mislim da v današnjem gospodinjstvu zelo malo.
redna takšna dela bi bila recimo.. košenje trave, štihanje vrta...
in za oboje sem že videl ženkse opravljat.

nevem, no.. meni se zdi da je takih opravil ki bi zahtevali nevem kako fizično kondicijo malo. povrh vsega pa ženkse tudi niso tako švoh. samo delajo sem tak.. ker pač gre za 'moška' opravila.

gzibret ::

Mislim, da je looney idealna ženska :D Ali pa madmitch >:D
Vse je za neki dobr!

gzibret ::

Sicer pa na koncu vedno spoznaš, da je idealna ženska le v fantaziji, nekaj takega, kot tole recimo:

Vse je za neki dobr!

Zgodovina sprememb…

  • zavarovalo slike: gzibret ()

klemen22 ::

To še zdaleč ni idealna ženska.
Motiti se je človeško, odpuščati pa božje. Torej ti odpuščam ;)

Keyser Soze ::

Uf, na kmetiji se ne kosi travice, ipd. Vsaj na pravi ne. Poleg tega se pri zidarskih delih prenese kar veliko vreč cementa, vedrov vode, ipd.
Popravilo avta zna bit kar zakomplicirano in težavno delo, ki zahteva veliko surove moči. Da ne omenjam traktorja, ki je stalnica na kmetiji.:)
Igranje košarke pa ravno tako ni lep šport. Sem jo igral aktivno. Sedaj pa jo igram pasivno. In vem, da isto zahteva veliko moči.

Skratka. Takšna "moška" dela zahtevajo mišice. Ženska s veliko mišicami pa nekako ne paše v moj kontekst idealne ženske. Tako da... Se zadeve nekako izključujejo. Idealna ženska in "moška" dela.

gzibret ::

klemen22 - ko bi ti vedel, kako dobro zna popravljat avte.... Pa nosit cement. 2 žakla naenkrat ko keks :D Vsakega v svoji roki.

Sigurno je zraven kaka čarovnija.
Vse je za neki dobr!

madmitch ::

Looney, pol pa nič.

BTW, taprava bejba mora met musklne. Kaj pa češ s kakšno mehko kot spužva, lepo vas prosim. Rit mora bit napeta, ne pa da kar plava. Enako je z ostalimi predeli.
Nobody is perfect, my name is Nob Ody

gzibret ::

> BTW, taprava bejba mora met musklne.

Ah, ne ga srat no. A veš kaj pol dobiš? Nekaj takega:

Vse je za neki dobr!

Zgodovina sprememb…

  • zavarovalo slike: gzibret ()

Keyser Soze ::

Bravo. Kakšna samska bi se pa tudi našla zate. 180-190 cm, kakšnih 90 - 100kg. Roke kot lopata, utrjene oz. že kar ustrojene. Rit tudi napeta od vsakodnevnih kmečkih opravil. Skratka prava kita, ki zna brez problemov poprijeti za vsako "moško" delo.

Ergo - tvoja idealna ženska. Je pa res, da se okusi razlikujejo.

P.S.: Rahla poraščenost pod nosom in po bradi te verjetno ne bi motila?:))
««
9 / 11
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

moški in "čekiranje" žensk/fantazije (strani: 1 2 )

Oddelek: Problemi človeštva
559784 (9188) Mesar
»

obožujem debeluške (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
16037567 (32145) Silck
»

Ti(p)čki (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
18910969 (6635) SebaR

Več podobnih tem