» »

Težave z grafiko :/

Težave z grafiko :/

vozek ::

Lep pozdrav, situacija je sledeča: ko igram igrco The Davinci Code, se mi teksture ne prikazujejo, kot je lahko vidno na priloženi sliki.



Verjetno je kriva grafična, samo je zanimivo da mi včasih pod določenimi koti kamere teksture prikazuje v popolnosti, včasih samo delno (ostalo je sivo), včasih pa je čisto vse sivo.

Hvala za pomoč. :)

Evil mind ::

Se ti to dogaja samo pri tej igri? A je igra original? Naloži si nove drajve za grafično pa inštaliraj si popravke za igro če so že izšli.

muzičar ::

Ja in drugič povej kakšen sistem imaš. Je veliko lažje debatirat če vemo o čem se gre.

vozek ::

Se opravičujem :O Igra ni originalna, popravka še mislim da ni. Grafično pa imam ATI RADEON 7500, s tem da sem si potegno nove drivere, zadnjega catalysta.
Probleme sem imel že z Godfatherjem, ko mi je prikazovalo vse sivo, in pa z Ski racing 2006, ko smučarja nisem videl. :))

Verjetno grafična ni kompatibilna z direct x 9 al pa kaj takega....

Lp

muzičar ::

U joj prastara grafična. Tole boš moral pa menjat. 7500 ima komaj podporo dx7 kaj šele da bi imela dx9. 7500 je obup.

Camalotz ::

Verjetno grafična ne podpira Pixel Shader 2.0 al pa kej tazga...
Men se je to zgodil na FX5200 ko sem jo prisilil na PS 1.4
(ker je 2.0 implement na tej seriji total zanič)

Senitel ::

No to da se je to zgodilo, če si FX5200 prisilil na PS 1.4 pomeni, da imajo driverji en bug.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Call of Duty 2 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
11312671 (8506) G-man
»

Katero grafiko kupiti do 5 tisoč-rabljeno

Oddelek: Kaj kupiti
391793 (1209) krho
»

Battlefield 2 in PS 1.4

Oddelek: Igre
242168 (1725) Orchestra
»

Katero grafično kupiti do 30k?! (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
1398061 (6303) js
»

Grafična Geforce ali Ati? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
524107 (3042) boštjan

Več podobnih tem